Dodaj do ulubionych

Poszukuje kursu autoprezentacji w rekrutacji W-wa.

30.09.11, 14:15
Lub warsztatów. Nigdzie nie moge znalźć:( Przekopałam cały internet albo nic nie ma albo nie aktualne. Kluby Przy Urzędach Pracy sa dla bezrobotnych a ja jestem osobą pracującą któa chce zmienic pracę. Interesuje mnie termin październik lub listopad. Bede wdzięczna za info. pzdr.
Edytor zaawansowany
  • maitresse.d.un.francais 30.09.11, 16:15
    Jak nie ma, to nie będzie. Kursy dofinansowane mają to do siebie, że nie ma tych, które akurat są naprawdę potrzebne beneficjentom.
  • doral2 30.09.11, 16:37
    proszę, punkt 3 - spadochron
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
    każdego dnia rośnie ilość ludzi mogących pocałować mnie w to co powyżej.
  • maitresse.d.un.francais 30.09.11, 16:42
    autorka nie napisała, że jest studentką
  • maitresse.d.un.francais 30.09.11, 16:45
    http://www.inwestycjawkadry.info.pl/szkolenia-umiejetnosci_osobiste-autoprezentacja,sk,9,47.html?f[d_s]=&f[d_k]=&=sk&=9&=47&f[wo]=7&f[mi]=19597&f[typ_szk]=0&f[ceny_dla]=&f[c_od]=&f[c_do]=&f[efs]=0&f[search]=&f[ins]=&f[status]=&dt=&x=30&y=15

?
  • bruthal 30.09.11, 17:24
    coś kiepsko szukasz
    Znalezione w google 'autoprezentacja warszawa'
    Pierwszy wynik
    Część z tego jest w Warszawie
    Drugi
  • astra21 30.09.11, 18:07
    Dzieki ale takich szkoleń jest masa a ja szukam autprezentacji w procesie rekrytacji. Czyli czegos w ten deseń - prezentowania się przed pracodawcą – CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna,
    • efektywnego poszukiwania pracy,
    • umiejętności kreatywnego myślenia,
    • umiejętności oceny własnych kompetencji.

• kam-ka 30.09.11, 18:21
    To o czym piszesz, to nie kurs autoprezentacji, tylko doradztwo zawodowe.

Szukasz pod niewłaściwym hasłem, dlatego nie możesz znaleźć tego, co Cię interesuje.

Kurs autoprezentacji dotyka tylko jednego z wymienionych przez ciebie elementów - prezentacji przez pracodawcą podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ale i tak rozmowa rekrutacyjna to nie tylko umiejętności wyniesione z kursu autoprezentacji, ale też wiedza merytoryczna, umiejętności zawodowe, znajomość branży itp.
  • bruthal 30.09.11, 19:42
    link

link można też zapisać się poprzez groupona i zaoszczędzić
    link groupon
  • bruthal 30.09.11, 19:43
    sorka groupon już nie jest aktualny

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka