• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

jak uzyskac truskawkowy blond? Dodaj do ulubionych

• 03.10.11, 18:14
    Cześć Dziewczyny,

Może wiedzie jak uzyskac truskawkowy blon, chciałabym sobie zrobic. kupic 2 profesjonalne farby i je polaczyc, niestety nie znam nazw farb ty taki efekt uzyskac i w jakich proporcjach wtedy robic. moze sa tu jakies pani fryzjerki ?
    dla pokazania o co cho, link ponizej

www.we-dwoje.pl/truskawkowy;blond;na;glowach;gwiazd,artykul,3329.html
    Edytor zaawansowany
    • 03.10.11, 18:42
      zapytaj na uroda
      --
      ...
    • 03.10.11, 18:44
      a skad ta nazwa sie wziela truskawkowy blond.
      --
      Przepraszam ale nie slucham opinii ludzi ktorzy mieli w ustach wiecej ch...ow niz ja frytek. Amen.
    • 03.10.11, 18:47
      Skoro każdy blond na tym zdjęciu jest inny to dlaczego wszystkie są truskawkowe? Pewnie do każdego potrzeba innych proporcji różnych farb. Zależy też jaki masz kolor włosów.
      --
      "Pomiędzy euforią a kacem zanim noc stanie się dniem
      o w pół do piątej nad ranem najlepsza pora się przejść..."
      • 03.10.11, 18:50
        happy_time napisała:

> Skoro każdy blond na tym zdjęciu jest inny to dlaczego wszystkie są truskawkowe
        > ?

Bo to są różne odcienie rudego.

Radziłabym rozejrzeć się za rudymi farbami. Oczywiście jeśli autorka musi, bo się udusi - jak widać na fotkach kolor ten powoduje uprosiaczkowienie cery u niektórych pań.
        • 03.10.11, 18:55
          Tylko, że nie wszystkie są rude. Pierwszy i ostatni na pewno nie jest.
          --
          "Pomiędzy euforią a kacem zanim noc stanie się dniem
          o w pół do piątej nad ranem najlepsza pora się przejść..."
    • 03.10.11, 18:48
      ten kolor po polsku nazywa się "rudy", nazwa przypuszczalnie wzięła się stąd, że w angielskim nie ma słowa oznaczającego rudy kolor jako taki i jakaś pożal się Boże dziennikareczka modowa wykonała kalkę językową
      • 04.10.11, 00:32
        znaczy sia, rudy to po angielsku red:) wpisz sobie w grafice gugla strawberry blonde i zobaczysz ze to NIE jest rudy kolor. nie jest to nawet miedziany blond. to jest taki mocno zolty blond z lekka rudawa poswiata, ale wylacznie poswiata. czasem spotyka sie okreslenie miodowy albo koniakowy blond, i one faktycznie brzmia lepiej niz "truskawkowy blond" ktory ciezko sobie wyobrazic
    • 03.10.11, 18:58
      Nie lepiej, przynajmniej ten pierwszy raz, zrobić to u fryzjerki ? To dość subtelny odcień i można się zawieźć na chałupnictwie.
      Myślałam o tym kolorze, ale widzę, że staje sie co raz bardziej popularny (Kasia Zielińska i taka jeszcze jedna aktorka, nie pamiętam nazwiska). Zaczyna się powoli wysyp.
      Muszę znaleźć coś innego ;)
      • 03.10.11, 19:00
        bijatyka napisała:

> Nie lepiej, przynajmniej ten pierwszy raz, zrobić to u fryzjerki ? To dość subt
        > elny odcień i można się zawieźć na chałupnictwie.

Zawieść, bijatyka! Zawieźć to ja cię kurde mogę do biblioteki ze słownikiem! :-P
        • 03.10.11, 19:02
          Za karę idę poodkurzać na dole. Podchodzi ?
          • 03.10.11, 19:55
            bijatyka napisała:

> Za karę idę poodkurzać na dole. Podchodzi

Iii tam, żeby chociaż u mnie. ;-) Jak to pomoże ci się nauczyć, to OK. ;-)
            • 03.10.11, 22:50
              Ja tylko dodam, że jestem dobra ze śrub i nitonakrętek.
      • 04.10.11, 00:08
        zielinska ma rudy
        złoty rudy
        natomiast truskawkowy blond to złamany blond takim rubinowo rudym odcieniem
        na zdjeciach trudno to pokazac, ale zielinska ma zdecydowanie rudy kolor, dosc intensywny
        --
        -*-
        Korek
        www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
    • 03.10.11, 22:45
      Kurde, ale zarabisty ten truskawkowy blond. Az slinka leci i sie zaluje ze sie jest brunetka. Wlasnie dzisiaj kolezanka zza biurka obok przyszla do pracy w takim fajnym zlotorudym blondzie, efekcie weekendowych eksperymentow. Wczesniej byla banalnym, ufarbowanym na slomkowy blond prosiaczkiem. Teraz nabrala glebii i wyglada zjawiskowo.
      Szkoda, ze sama nie moge sobie takiego walnac. Ciekawe, kiedy wymysla jakis truskawkowo-czekoladowy braz dla brunetek ...? Mniam.

--
      -Swing low, sweet cherry, make it awful-
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.