Dodaj do ulubionych

jak uzyskac truskawkowy blond?

03.10.11, 18:14
Cześć Dziewczyny,

Może wiedzie jak uzyskac truskawkowy blon, chciałabym sobie zrobic. kupic 2 profesjonalne farby i je polaczyc, niestety nie znam nazw farb ty taki efekt uzyskac i w jakich proporcjach wtedy robic. moze sa tu jakies pani fryzjerki ?
dla pokazania o co cho, link ponizej

www.we-dwoje.pl/truskawkowy;blond;na;glowach;gwiazd,artykul,3329.html
Edytor zaawansowany
  • 03.10.11, 18:42
    zapytaj na uroda
    --
    ...
  • 03.10.11, 18:44
    a skad ta nazwa sie wziela truskawkowy blond.
    --
    Przepraszam ale nie slucham opinii ludzi ktorzy mieli w ustach wiecej ch...ow niz ja frytek. Amen.
  • 03.10.11, 18:47
    Skoro każdy blond na tym zdjęciu jest inny to dlaczego wszystkie są truskawkowe? Pewnie do każdego potrzeba innych proporcji różnych farb. Zależy też jaki masz kolor włosów.
    --
    "Pomiędzy euforią a kacem zanim noc stanie się dniem
    o w pół do piątej nad ranem najlepsza pora się przejść..."
  • happy_time napisała:

> Skoro każdy blond na tym zdjęciu jest inny to dlaczego wszystkie są truskawkowe
    > ?

Bo to są różne odcienie rudego.

Radziłabym rozejrzeć się za rudymi farbami. Oczywiście jeśli autorka musi, bo się udusi - jak widać na fotkach kolor ten powoduje uprosiaczkowienie cery u niektórych pań.
  • 03.10.11, 18:55
    Tylko, że nie wszystkie są rude. Pierwszy i ostatni na pewno nie jest.
    --
    "Pomiędzy euforią a kacem zanim noc stanie się dniem
    o w pół do piątej nad ranem najlepsza pora się przejść..."
  • ten kolor po polsku nazywa się "rudy", nazwa przypuszczalnie wzięła się stąd, że w angielskim nie ma słowa oznaczającego rudy kolor jako taki i jakaś pożal się Boże dziennikareczka modowa wykonała kalkę językową
  • 04.10.11, 00:32
    znaczy sia, rudy to po angielsku red:) wpisz sobie w grafice gugla strawberry blonde i zobaczysz ze to NIE jest rudy kolor. nie jest to nawet miedziany blond. to jest taki mocno zolty blond z lekka rudawa poswiata, ale wylacznie poswiata. czasem spotyka sie okreslenie miodowy albo koniakowy blond, i one faktycznie brzmia lepiej niz "truskawkowy blond" ktory ciezko sobie wyobrazic
  • 03.10.11, 18:58
    Nie lepiej, przynajmniej ten pierwszy raz, zrobić to u fryzjerki ? To dość subtelny odcień i można się zawieźć na chałupnictwie.
    Myślałam o tym kolorze, ale widzę, że staje sie co raz bardziej popularny (Kasia Zielińska i taka jeszcze jedna aktorka, nie pamiętam nazwiska). Zaczyna się powoli wysyp.
    Muszę znaleźć coś innego ;)
  • bijatyka napisała:

> Nie lepiej, przynajmniej ten pierwszy raz, zrobić to u fryzjerki ? To dość subt
    > elny odcień i można się zawieźć na chałupnictwie.

Zawieść, bijatyka! Zawieźć to ja cię kurde mogę do biblioteki ze słownikiem! :-P
  • 03.10.11, 19:02
    Za karę idę poodkurzać na dole. Podchodzi ?
  • bijatyka napisała:

> Za karę idę poodkurzać na dole. Podchodzi

Iii tam, żeby chociaż u mnie. ;-) Jak to pomoże ci się nauczyć, to OK. ;-)
  • 03.10.11, 22:50
    Ja tylko dodam, że jestem dobra ze śrub i nitonakrętek.
  • 04.10.11, 00:08
    zielinska ma rudy
    złoty rudy
    natomiast truskawkowy blond to złamany blond takim rubinowo rudym odcieniem
    na zdjeciach trudno to pokazac, ale zielinska ma zdecydowanie rudy kolor, dosc intensywny
    --
    -*-
    Korek
    www.youtube.com/watch?v=P6JJUwUEc20&NR=1
  • 03.10.11, 22:45
    Kurde, ale zarabisty ten truskawkowy blond. Az slinka leci i sie zaluje ze sie jest brunetka. Wlasnie dzisiaj kolezanka zza biurka obok przyszla do pracy w takim fajnym zlotorudym blondzie, efekcie weekendowych eksperymentow. Wczesniej byla banalnym, ufarbowanym na slomkowy blond prosiaczkiem. Teraz nabrala glebii i wyglada zjawiskowo.
    Szkoda, ze sama nie moge sobie takiego walnac. Ciekawe, kiedy wymysla jakis truskawkowo-czekoladowy braz dla brunetek ...? Mniam.

--
    -Swing low, sweet cherry, make it awful-

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.