Dodaj do ulubionych

Kobiety - gdzie kupujecie dodatki do domu?

19.10.11, 12:33
Brakuje mi u mnie fajnych, "domowych" dodatkow, ktore tworza charakter i domowe ognisko - typu rozne tace, podstawki, koszyki na drobiazgi - w Warszawie odwiedzam tylko TK Maxx i Home&You, ale jakos nie wpada mi tam nic w oko na tyle, zeby chciec kupic. Tiimari z roznymi pierd.ółkami w Reducie zlikwidowano... brakuje mi takich sklepow, gdzie kupujecie takie niezbyt drogie, domowe rzeczy?
Edytor zaawansowany
  • soulshunter 19.10.11, 12:38
    na targu staroci dobrodziejko, na targu staroci. Dodatkowo nabywasz czesto rzeczy unikalne i niebanalne a nie masowke madeinchina
    --
    Nie rób komuś dobrze, nie będzie ci źle.
  • wersja_robocza 19.10.11, 12:47
    Ooo targi staroci to moje klimaty. Również z racji wieku...coby uprzedzić.:D
  • leptosom 06.08.14, 11:12
    u nas targi staroci, gdzie indziej po prostu pchli targ.
  • stara-a-naiwna 09.08.14, 09:01
    ja tez obkupuję się na placu z rzeczami używanymi
    :)

a jak jestem za granica szukam "czarity szopów" i kringloop'ów
    :)
  • triismegistos 19.10.11, 12:41
    Nanu nana, ikea, flo...
    --
    http://bdsm.org.pl/components/com_kunena/template/default/images/emoticons/t15150.gif
    Nic nie poradzę na to, mam fazę na emotikony.
  • wez_sie 19.10.11, 12:46
    ja ci odsprzedac moge.
    kasy potrzebuje na prezenty.
    --
    jesli wejdziesz w moja wizytowke, to zostaw po sobie slad w postaci kropki.
    blagam, to dla mnie bardzo wazne.
  • martishia7 19.10.11, 12:48
    Generalnie nie lubię dupercyngli łapiących kurz. Obrusy z Home&You jeśli o mnie chodzi wymiatają- te jednobarwne z ażurowym brzegiem. Nie lubię wzorzystych i ze zbyt wytwornych materiałów. Mają też dość fajne poduszki. Świeczki w IKEA. Za doniczkami chodziłam pół roku, takie, które mi się spodobały znalazłam w ... Carrefourze, po zawrotnej sumie 7,99, albo coś koło tego - zwykłe, proste, bez wzorków, w dużej palecie kolorów. Fajne rzeczy bywają w Decoradorze. A jeżeli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, to tak jak napisał Soul- targi staroci.
  • funny_game 19.10.11, 12:52
    W sieci: sklepy i allegro.
    W realu: sklepy (mniejsze miasto, niż Wawa, a jest ich trochę więcej, niż wymieniasz ;)) i wszelkie miejsca ze starzyzną.
    Oraz od dwóch lat urabiam znajomych, żeby mi stare krzesło z Radomska sprzedali.

--
    God rest the souls of that poor family... and pussy's half price for the next 15 minutes! - Al Swearengen
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/dd/ai/hcbd/Bd2sD31ZeFjNibDlMX.jpg
  • six_a 19.10.11, 13:01
    czy chodzi może o takie dodatki jak ff?
    to nie wiem.
    :D

--
    fireball
  • emilka42 19.10.11, 14:29
    ja zawsze kupuje w chińskich centrach handlowych
  • liisa.valo 06.08.14, 11:05
    W internecie na Westwingu, na allegro jak coś się rzuci w oko (skarby domowe - mój ulubiony), w Warszawie na Polnej jest taki fajny sklep z klimatycznymi dodatkami.
    --
    Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego...
  • triismegistos 06.08.14, 13:09
    Uwielbiam pchle targi :)
    --
    Widok nagiej czy nawet kokieteryjnie zakrytej skóry zachęca gwałciciela. Zostawiaj skórę w domu.
  • makinetka82 08.08.14, 22:27
    pepco.
    --
    Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku...ć to już żaden problem :D
  • czoklitka 08.08.14, 22:33
    Do TK Maxx nawet nie zaglądam, z Home&You mam kocyki i poszewki na poduszki. Większość domowych drobnostek nabyłam w Almi Decor.
  • kachaa17 10.07.18, 07:22
    w Pepco - najczęściej. Fajne rzeczy są też w Meble Agata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.