Dodaj do ulubionych

Jak sie pozbyć natarczywego typa?????

16.01.12, 12:29
Mam problem z kolegą z grupy ze studiów. Widać że sie we mnie zakochał, ciągle za mną łazi, niby przypadkiem wpada na mnie na korytarzu, siada koło mnie na wszystkich zajęciach, bombarduje mnie smsami mailami itp. Strasznie mnie to denerwuje, że ledwo zaczęłam w pazdzierniku studia (jestem na 1 roku) a ten już tydzień poźniej zaczyna się przywalać , normalnie jakiś desperat. Jest nieatrakcyjny zarówno fizycznie jak i intelektualnie, kompletnie nie jestem nim zainteresowana. Jak przychodze po weekendzie na uczelnie to od razu szuka mnie wzrokiem przybiega i wypytuje co robiłam przez weekend, gdzie wychodziłam, z kim itd. Okropieństwo. Próbowałam już wszystkiego: mówiłam mu wprost że nic z tego nie bedzie, albo że mam już chłopaka choć w rzeczywistości jestem wolna i póki co nie chce tego zmieniać a ten do mnie z tekstami " to nic, bede cierpliwie czekał". Co robić? Jak go zniechęcić? Jak mam się go pozbyc? Pomocyy!
Edytor zaawansowany
  • kseniainc 16.01.12, 12:34
    Juz od dziś zacznij chodzić wszędzie z przywoitką. Zachowuje się niczym psychopata. Jeśli po powiedzeniu miedzy oczy konkretów nadal jest nieugięty w postanowieniu.
  • switonemsi 16.01.12, 12:35
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • wez_sie 16.01.12, 12:58
    a podczas seksu pusc baka albo cos w tym stylu.
    inaczej sie nie odczepi.
    --
    jesli wejdziesz w moja wizytowke, to zostaw po sobie slad w postaci kropki.
    blagam, to dla mnie bardzo wazne.
  • pcat 16.01.12, 13:08
    1) podrzuć mu narkotyki do torby i zadzwoń z tak-taka na policję (zmień głos!)
    2) zdjęcie wielkiego murzyńskiego penisa (25cm +) powinno ci przypadkiem wypaść z notatek - tak żeby widział. Po czym zarumieniona tłumaczysz, że twój narzeczony Samuel from Kenia lubi robić takie kawały.
    3) załóż jego profil na wszystkich portalach dla gejów - w preferencjach wybierzesz cały zestaw technik seksualnych, napiszesz, że ma dużego, podasz jego telefon i wkleisz zdjęcia jakiegoś ładnego chłopaka z netu. Preferowane godziny kontaktu = godziny zajęć, tylko telefon. Gość nie będzie miał czasu cię zaczepić, bo będzie zajęty odbieraniem telefonów.
    Do założenia profilu użyj serwerów proxy.
  • potworski 16.01.12, 13:16
    pcat napisał:

> 1) podrzuć mu narkotyki (...)

Poczucie humoru to ty chyba kupiłeś w Telezakupach Mango.

--
    http://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
  • pcat 16.01.12, 13:33
    To nie jest poczucie humoru. To zmysł praktycznego działania.
  • potworski 16.01.12, 13:39
    pcat napisał:

> To nie jest poczucie humoru. To zmysł praktycznego działania.

Tym gorzej.

--
    http://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
  • pcat 16.01.12, 14:27
    Ta gałąź wątku umiera śmiercią naturalną. Nie odpisuj więcej, RIP.
  • prochottka1 16.01.12, 13:16
    Jak mam się go pozbyc? Pomocyy!

powiedz ze jestes lesbijka i sciskaj sie kolezanka
    --
    "Kobieta to jest człowiek miły w dotyku. A człowiek miły w dotyku to więcej niż człowiek". Jerzy Pilch
  • zetka50 16.01.12, 13:43
    bąka bym przy nim walneła i pobekała głośno :D
    --
    http://s10.rimg.info/47377e61c994de54df33270795128f64.gif
  • red_boots 16.01.12, 13:50
    Próbowałam już wszystkiego: mówiłam mu wprost że nic z tego nie bedz
    > ie, albo że mam już chłopaka choć w rzeczywistości jestem wolna i póki co nie c
    > hce tego zmieniać a ten do mnie z tekstami " to nic, bede cierpliwie czekał".

za mało stanowcza jesteś :)
    możesz spróbować tego: dowiedz się, jakich zachowań nie lubi u kobiet i zacznij się tak zachowywać.
  • horpyna4 16.01.12, 13:52
    Po prostu z nim nie rozmawiaj i niczego nie tłumacz. Każ mu spadać na drzewo.

Jak się będzie przysiadał, to natychmiast wstawaj i siadaj i innym miejscu, gdzie nie ma wolnego obok.

• princess_yo_yo 16.01.12, 14:15
    po co mu sie tlumaczysz, albo wymyslasz wymowki?
    ignorowac, nie odzywac sie, mozesz go najpierw poinformowac ze cie neka i sobie tego nie zyczysz ale w tym wypadku to raczej zbedna kurtuazja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka