• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

apivaginum- grzybica pochwy! Dodaj do ulubionych

• 09.04.12, 18:54
    Witam, mam pytanie, ostatnio zauważyłam w okolicach pochwy białą serkowatą wydzielinę. Tak wiem że to grzybica, ale nie chciałam iść do ginekologa więc w aptece kupiłam Apivaginum, stosowałam go i teraz już mi się one skończyły a teraz ta wydzielina zrobiła się taka miodowa jak kolor tych globulek. Czy ta wydzielina wyleci w tym kolorze i już bedzie ok? Czy ktoś stosował Apivaginum i miał podobnie?
    Prosze o szybką poradę!
    Zaawansowany formularz
    • 09.04.12, 18:55
      Kosz nie tu, kurna, ludzie jedzą. Jest do tego inne forum. Litości!
      • 09.04.12, 18:59
        Grzybki bardzo smaczne są.
        • 09.04.12, 19:00
          To ty jestes ten od Ukrainek? A to smacznego. ;-)
          • 09.04.12, 19:10
            Nie, pomyłka.
    • 09.04.12, 19:00
      Do lekarza bo odpadnie i nie przyszyją!!!
      • 09.04.12, 19:03
        co odpadnie?
        • 09.04.12, 19:05
          maitresse.d.un.francais napisała:

koledze wyżej lewa noga;p
        • 09.04.12, 19:10
          łechtaczka?
          • 09.04.12, 19:14
            uh mnie przerazil nick pszczola i wyobrazilam sobie no wiecie co..
            brrr

--
            cuando menos piensas , sale el sol
    • 09.04.12, 19:13
      Gdzie?
      • 09.04.12, 19:39
        tez uwazam ze bez fotek sie nie obejdzie. moze koleznka sprobuje na tym zrobic interes i sprzeda pare ujec do prequela obcego.
        • 09.04.12, 19:50
          fotki som do kitu.
          lepszy będzie film na jutubie.
          --
          http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
          • 10.04.12, 00:10
            no nie wiem, fotki mozna zrobic w stylu retro zeby byc niekomercyjnym i cool
    • 09.04.12, 21:19
      Porada? Proszę bardzo - do lekarza. I to szybko.
    • 09.04.12, 22:48
      Musi być miodowy kolorek! No jakże by inaczej: pszczoła stosuje propolis na serek. To tylko miodek z tego może być.

pszczola697 napisał(a):

> Witam, mam pytanie, ostatnio zauważyłam w okolicach pochwy białą serkowatą wydz
      > ielinę. Tak wiem że to grzybica, ale nie chciałam iść do ginekologa więc w apte
      > ce kupiłam Apivaginum, stosowałam go i teraz już mi się one skończyły a teraz t
      > a wydzielina zrobiła się taka miodowa jak kolor tych globulek. Czy ta wydzielin
      > a wyleci w tym kolorze i już bedzie ok? Czy ktoś stosował Apivaginum i miał pod
      > obnie?
      > Prosze o szybką poradę!
    • 10.04.12, 00:01
      A cóż to za spam? Wątek o grzybicy a pod spodem reklama jak skutecznie pozbyć się grzybicy
      • 10.04.12, 00:05
        Pszczeli spam :-)
        Pomijając już zupełny drobiazg, że reklamowany dowcipnie preparat niczego nie leczy a tylko wspomaga leczenie i akurat nie grzybicy :-)
        • 10.04.12, 00:24
          Najlepsze lekarstwo na wszystko: seks. Pszczółka niech troszkę pobzyka i przejdzie. ;)
          • 10.04.12, 00:27
            O, to to ! Dokładnie
          • 10.04.12, 05:27
            Taaa, przejdzie. Na partnera.
            • 10.04.12, 11:10
              A skąd wiesz, że to nie z niego na nią przeszło?
    • 10.04.12, 00:09
      ciesz się, że ci nie zarosło :)

"Apivaginum - zastosowanie i działanie

Wskazania: Jako środek przyśpieszający zabliźnianie się ran w pochwie po porodzie, po kolposkopii (dokładne badanie dolnego odcinka kobiecych narządów rozrodczych tzn. krocza, sromu, pochwy, części pochwowej szyjki macicy wraz z ujściem zewnętrznym kanału szyjki przy pomocy urządzenia optycznego - kolposkopu), po konizacji (zabieg stosowany w celu usunięcia fragmentu tkanki szyjki macicy), po zabiegach chirurgicznych, po chemioterapii i radioterapii, przy suchości pochwy i dyspareunii (bóle przy współżyciu płciowym). "

--
      Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... :)
      Mój blog artystyczny
      • 10.04.12, 00:13
        No to ona się chyba właśnie cieszy, że to miodowe sobie tam cieknie i tą radością się z nami dzieli. Cud miód!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.