Dodaj do ulubionych

apivaginum- grzybica pochwy!

09.04.12, 18:54
Witam, mam pytanie, ostatnio zauważyłam w okolicach pochwy białą serkowatą wydzielinę. Tak wiem że to grzybica, ale nie chciałam iść do ginekologa więc w aptece kupiłam Apivaginum, stosowałam go i teraz już mi się one skończyły a teraz ta wydzielina zrobiła się taka miodowa jak kolor tych globulek. Czy ta wydzielina wyleci w tym kolorze i już bedzie ok? Czy ktoś stosował Apivaginum i miał podobnie?
Prosze o szybką poradę!
Edytor zaawansowany
  • 09.04.12, 18:55
    Kosz nie tu, kurna, ludzie jedzą. Jest do tego inne forum. Litości!
  • 09.04.12, 18:59
    Grzybki bardzo smaczne są.
  • 09.04.12, 19:00
    To ty jestes ten od Ukrainek? A to smacznego. ;-)
  • 09.04.12, 19:10
    Nie, pomyłka.
  • 09.04.12, 19:00
    Do lekarza bo odpadnie i nie przyszyją!!!
  • 09.04.12, 19:05
    maitresse.d.un.francais napisała:

koledze wyżej lewa noga;p
  • 09.04.12, 19:10
    łechtaczka?
  • 09.04.12, 19:14
    uh mnie przerazil nick pszczola i wyobrazilam sobie no wiecie co..
    brrr

--
    cuando menos piensas , sale el sol
  • 09.04.12, 19:39
    tez uwazam ze bez fotek sie nie obejdzie. moze koleznka sprobuje na tym zrobic interes i sprzeda pare ujec do prequela obcego.
  • 09.04.12, 19:50
    fotki som do kitu.
    lepszy będzie film na jutubie.
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • 10.04.12, 00:10
    no nie wiem, fotki mozna zrobic w stylu retro zeby byc niekomercyjnym i cool
  • 09.04.12, 21:19
    Porada? Proszę bardzo - do lekarza. I to szybko.
  • 09.04.12, 22:48
    Musi być miodowy kolorek! No jakże by inaczej: pszczoła stosuje propolis na serek. To tylko miodek z tego może być.

pszczola697 napisał(a):

> Witam, mam pytanie, ostatnio zauważyłam w okolicach pochwy białą serkowatą wydz
    > ielinę. Tak wiem że to grzybica, ale nie chciałam iść do ginekologa więc w apte
    > ce kupiłam Apivaginum, stosowałam go i teraz już mi się one skończyły a teraz t
    > a wydzielina zrobiła się taka miodowa jak kolor tych globulek. Czy ta wydzielin
    > a wyleci w tym kolorze i już bedzie ok? Czy ktoś stosował Apivaginum i miał pod
    > obnie?
    > Prosze o szybką poradę!
  • 10.04.12, 00:01
    A cóż to za spam? Wątek o grzybicy a pod spodem reklama jak skutecznie pozbyć się grzybicy
  • 10.04.12, 00:05
    Pszczeli spam :-)
    Pomijając już zupełny drobiazg, że reklamowany dowcipnie preparat niczego nie leczy a tylko wspomaga leczenie i akurat nie grzybicy :-)
  • 10.04.12, 00:24
    Najlepsze lekarstwo na wszystko: seks. Pszczółka niech troszkę pobzyka i przejdzie. ;)
  • 10.04.12, 00:27
    O, to to ! Dokładnie
  • 10.04.12, 05:27
    Taaa, przejdzie. Na partnera.
  • 10.04.12, 11:10
    A skąd wiesz, że to nie z niego na nią przeszło?
  • 10.04.12, 00:09
    ciesz się, że ci nie zarosło :)

"Apivaginum - zastosowanie i działanie

Wskazania: Jako środek przyśpieszający zabliźnianie się ran w pochwie po porodzie, po kolposkopii (dokładne badanie dolnego odcinka kobiecych narządów rozrodczych tzn. krocza, sromu, pochwy, części pochwowej szyjki macicy wraz z ujściem zewnętrznym kanału szyjki przy pomocy urządzenia optycznego - kolposkopu), po konizacji (zabieg stosowany w celu usunięcia fragmentu tkanki szyjki macicy), po zabiegach chirurgicznych, po chemioterapii i radioterapii, przy suchości pochwy i dyspareunii (bóle przy współżyciu płciowym). "

--
    Biżuteria - moja pasja, moja praca, moja... :)
    Mój blog artystyczny
  • 10.04.12, 00:13
    No to ona się chyba właśnie cieszy, że to miodowe sobie tam cieknie i tą radością się z nami dzieli. Cud miód!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.