Re: kiedy zaczyna sie zwiazek? Dodaj do ulubionych

Ale jak to mowi marynarz to nie zaczyna sie zwiazek tylko uklad? Nawet jak ow marynarz bierze slub to w zwiazku nie jst, bo sie za rzadko widzi z zona. Moze nie jest tez ojcem, bo przeciez nie mozna byc ojcem na odleglosc (analogicznie do zwiazku)?

Uczepiłaś się tego marynarza jak rzep psiego ogona. Jeśli o mnie chodzi, możesz sobie być w związku z marynarzem i przedstawiać go jako świetny przykład męża i ojca - twoja małpa, twój cyrk. Problem jest tylko taki, że wspaniały marynarz cię nie zna,bo nie ma kiedy cię poznać - nie widuje swojej żony, kiedy wygląda jak zombie po nieprzespanej nocy, bo nosiła rozpalone dziecko na rękach, albo jest na morzu, kiedy ona modli się pod salą operacyjną. Bycie w związku, to dla mnie bycie razem, a nie jakieś tam niedojrzałe pierdu, pierdu przez telefon i kwiatek w Walentynki. Życie częściej kopie po głowie, niż pozwala odetchnąć w jako takim poczuciu zadowolenia. Ale to tylko moje zdanie:)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.