Dodaj do ulubionych

Największy afrodyzjak dla kobiet to "zaradność"

30.04.12, 23:57
Nie ma nic bardziej atrakcyjnego dla kobiety niż facet, który potrafi zarabiać duże pieniądze. To jest najbardziej pożądana przez kobiety i to jest dla nich najbardziej podniecające. Podejrzewam, że jak pod dyskotekę podjedzie brzydal w drogich ciuchach, niezłym autem, z niezła komórką w łapie to niejedna mu będzie chciała mu chociaż loda w toalecie zrobić, bo podnieci ją sam fakt, że ten facet wydaje się jej "zaradny"
Edytor zaawansowany
  • gazetopolaczek 01.05.12, 00:07
    a ja całe życie myślałem, że inteligencja
  • kseniainc 01.05.12, 00:14
    nudzą mnie już te tematy.Masz jakiś przepis na smaczną sałatkę?;-p
  • gazetopolaczek 01.05.12, 00:21
    Ooo, uderz w stół, a nożyce się odezwą. Miałeś rację Józek.
  • iwona334 01.05.12, 00:22
    ostatnio pisywal cos o Rolex-ach.

ale widze znowu wzrost cisnienia w krzyzu... :)
  • kseniainc 01.05.12, 00:50
    iwona334 napisała:

> ostatnio pisywal cos o Rolex-ach.

a smaczne to?;-p
  • josef_to_ja 01.05.12, 01:28
    To miała być normalność? ;-)
  • glamourous 01.05.12, 01:20
    josef_to_ja napisał:

> bo podnieci ją sam fakt, że ten fac
    > et wydaje się jej "zaradny"

Eeee tam, o sama zaradnosc tu nie chodzi. Zaradnosc to przeciez tylko srodek do celu. Bo celem ostatecznym, oraz co za tym idzie, ostatecznym afrodyzjakiem dla kobiet jest wladza. Facet z kasa jest dla kobiet atrakcyjny, bo ma wladze, dzieki swojej kasie roztacza aure panowania nad swoim zyciem oraz nad otoczeniem. To wlasnie obcowanie z samcem alfa jest szczegolnie przez kobieca podswiadomosc cenione. Samiec alfa to samiec-decydent. Majacy wplywy. Majacy zasoby. I udostepniajacy te zasoby kobiecie, ktora wybierze. Aura wladzy i dostatku splywa wtedy na kobiete, ktora tez jest wtedy postrzegana jako ta z wyzszej polki. O podswiadomym kobiecym oczekiwaniu zapewnienia bytu jej i potomstwu juz nawet nie wspominam, bo to oczywiste.

Jednym slowem biologia ewolucyjna sie klania. Poczytaj sobie troche, chocby w necie, a zaraz zrozumiesz, o co w tym wszystkim biega. Kobiecy atawizm, nawet niekoniecznie swiadome wyrachowanie czy bycie zimno kalkulujaca suka. Dlatego Rolex na nadgarstku biednego studenciny (sorki, wiem, ze to brutalne, ale pije do twojego poprzedniego watku) raczej bedzie dla kobiet z daleka widoczna i niezbyt wiarygodna przebieranka, niz faktycznym poprawieniem sobie przez tego faceta pozycji na rynku damsko-meskim.

--
    Life pretty much sucks and we cause our own problems because we either can't - or else refuse to - control our desires (H. Lung)
  • josef_to_ja 01.05.12, 11:22
    Dyrektor/kierownik MOPS też ma władzę i kierownicze stanowisko, a podejrzewam że kobiety i tak by wybrała np. informatyka nie będącego kierownikiem, ale za to zarabiającego godne pieniądze, bo pan kierownik z MOPS raczej super gaży za swoją pracę nie otrzymuje
  • glamourous 01.05.12, 12:11
    josef_to_ja napisał:

> Dyrektor/kierownik MOPS też ma władzę i kierownicze stanowisko, a podejrzewam ż
    > e kobiety i tak by wybrała np. informatyka nie będącego kierownikiem

Nie o taka wladze mi chodzilo. Nie mialam na mysli wladzy w sensie byle jakie kierownicze stanowisko. Przeczytaj dokladnie moj post.

--
    Life pretty much sucks and we cause our own problems because we either can't - or else refuse to - control our desires (H. Lung)
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:18
    Sama kasa też władzy nie oznacza. A czy np. Donald Tusk jest pomimo kasy i władzy samcem alfa? Dla mnie jest nijaką popierdółką bez wyrazu i nie widzę w nim nic atrakcyjnego i charyzmatycznego.
    Przystojny, ale raczej niemajętny student w skórzanej kurtce i ze złotym łańcuszkiem na szyi może nie być dla kobiety atrakcyjny jako stały partner, za to już jako facet na jedną noc tak. Za to bogaty brzydal, niski, gruby, z wianuszkiem siwych resztek włosów naokoło świecącej łysiny może być atrakcyjny jako stały partner, na jedną noc już nie. Dla mnie byłoby bolesne, że z innymi moja kobieta chodziła od razu do łóżka, bo byli przystojni, a ja bym musiał poczekać, bo wybrała mnie ze względu na zaradność i charakter, ale że nie byłbym przystojny, to nie pójdzie ze mną do łóżka od razu, nie wywołałem w niej takiego klasycznego, natychmiastowego podniecenia seksualnego
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:21
    Nie rozumiesz jednej rzeczy. są różne kobiety i każą podnieca coś innego. Dla niektórych afrodyzjakiem jest władza i pewnie Donek wywołuje u nich silne podniecenie. Mnie kręci siła fizyczna, a kasa i stanowisko nie mają znaczenia. Inne kobiety za to lecą na pieniądze i wygląd budzących zazdrość u koleżanek. To wszystko liczy się w pierwszym momencie.

A do stałego związku liczy się poza tym pierwszym wrażeniem jeszcze charakter, szacunek, porozumienie, dobre samopoczucie w towarzystwie drugiej osoby. Nie myl tych rzeczy, bo ci bzdury wychodzą.
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:27
    Dla niektórych osób do związku nie jest potrzebna więź, a jedynie czerpanie profitów z "zalet" drugiej osoby
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:34
    to z definicji nie jest związek. Jak facet idzie do agencji to też nie jest związek. Nie myl pojęć.
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:37
    Czasem więc małżeństwa nie są związkami ;)
  • glamourous 01.05.12, 14:19
    josef_to_ja napisał:

> Sama kasa też władzy nie oznacza. A czy np. Donald Tusk jest pomimo kasy i wład
    > zy samcem alfa? Dla mnie jest nijaką popierdółką bez wyrazu i nie widzę w nim n
    > ic atrakcyjnego i charyzmatycznego.

To, ze Ty nie widzisz, to nie znaczy, ze kobiety nie widza. Kazik Marcinkiewicz tez jest niby taka, jak piszesz, popierdolka bez wyrazu, do tego o wygladzie co najmniej kilkanascie oczek gorszym niz wspomniany przez Ciebie D.T, a mimo to... hmmm, na pewno ma wieksze szanse na wzbudzanie zaniteresowania mlodych i atrakcyjnych kobiet, niz gdyby byl szeregowym pracownikiem hurtowni czy kierowca TIRa. Ciekawe, czy gdyby zapukal jako zonaty i dzieciaty np. listonosz do drzwi Isabel (jak by nie bylo mlodej, dosc atrakcyjnej doopci), to ona tak chetnie by sie z nim zwiazala. Pomysl o tym. Tu nie chodzi o to, czy facet faktycznie charakterologicznie JEST samcem alfa, tylko czy ma atrybuty samca alfa. To subtelna roznica.

> Dla mnie byłoby bolesne, że z innymi moja kobiet
    > a chodziła od razu do łóżka, bo byli przystojni, a ja bym musiał poczekać, bo w
    > ybrała mnie ze względu na zaradność i charakter, ale że nie byłbym przystojny,
    > to nie pójdzie ze mną do łóżka od razu, nie wywołałem w niej takiego klasyczneg
    > o, natychmiastowego podniecenia seksualnego

OMG. Jakiegokolwiek watku bys, Jozek, nie wysmazyl, to i tak wszystko sprowadza sie u Ciebie do jednej i tej samej konkluzji - jak wyzej.

--
  • josef_to_ja 01.05.12, 15:24
    No ale Kazik Marcinkiewicz był już wtedy chyba prezesem banku. Masz rację to atrybuty samca alfa, bo oni samcami alfa nie są
  • marguy 01.05.12, 01:51
    ziutek,
    ty juz sie taki urodziles i masz tak 24/24 czy to napadowe?
    Bo to co tu wypisujesz za normalne uznac trudno.
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ie/gf/mxda/aIfrGA8JA5xKlk8FwA.jpghttp://s16.rimg.info/c6a5fe8fcd923ebeb91769127aa5a922.gif
  • qw994 01.05.12, 07:33
    Co za idiotyzmy.
  • josef_to_ja 01.05.12, 11:25
    Wziąłem koncepcję z innego forum. Ktoś pisał że zaradność to największy afrodyzjak dla kobiety. Temat oczywiście pisany pół żartem, pół serio
  • stary.dziadyga 02.05.12, 16:39
    > Temat oczywiście pisany pół żartem, pół serio

Problem w tym że to już nie jest śmieszne, ani nawet pół-śmieszne, tylko chamskie i obraźliwe. W dodatku cały czas próbujesz promowac jakąś chora patologię zrodzoną w Twoim umyśle i na siłę wmawiać wszystkim wokół, że taka jest rzeczywistość, w którą ktoś kto tu nie bywa często i Cię nie zna może niestety uwierzyć.

Staram się nie wypowiadać w Twoich wątkach, ale nie mogę patrzeć jak bezczelnie mieszasz z błotem wszystkie kobiety wymiawiając się tym, że Ty jesteś taki słodki-niezaradny i żerując na dobroci wypowiadających się tutaj kobiet. Nie okazujesz też żadnego szacunku osobom Ci odpowiadającym, bo nie ma znaczenia co one Ci poradzą jakby się nie starały Ci wytłumaczyć i pomóc, Ty i tak założysz kolejny chamski wątek pełen bredni.

Albo gazeta płaci Ci za posty albo jesteś bezczelną kreatutrą.
  • josef_to_ja 02.05.12, 17:06
    Ja nikogo nie obrażam i nigdy nie piszę, że wszystkie kobiety takie są. Mało tego - kobieta ma prawo oceniać mnie po prawie jazdy, własnym mieszkaniu, pracy, wyglądzie, skończonych studiach, finansach, ja w tym złego nic nie widzę
  • qw994 03.05.12, 09:20
    > Ja nikogo nie obrażam i nigdy nie piszę, że wszystkie kobiety takie są.

Jasne. Dobry wykręt. Pisząc "największy afrodyzjak da kobiet to..." dajesz do zrozumienia, że to zjawisko dotyczące całej grupy i chyba byłbyś idiotą, gdybyś nie zdawał sobie z tego sprawy.
  • josef_to_ja 03.05.12, 11:42
    Wiele tematów zakładam w celu odprężenia albo sprowokowaniu dyskusji, one nie są całkiem na serio
  • qw994 03.05.12, 11:47
    Tyle że przy okazji zupełnie przypadkiem są obraźliwe.
  • josef_to_ja 03.05.12, 11:53
    Większość kobiet jednak po mnie jeździ ;)
    Jeśli wydają się obraźliwe, to przepraszam, nie to było moim celem. Następnym razem zmienię to wypowiedzi
  • emikko 03.05.12, 11:49
    O przepraszam, przed chwila przeczytalam pare bardzo milych slow wlasnie jako rozmowca, w dodatku baba. Zatem generalizujesz, teraz Ty.

Wyglada na to, ze Josef naprawde wiele razy dostal ostro miedzy oczy od dziewczyn, to musialo byc przykre. Jesli taka sytuacja sie powtarza wielokrotnie, to w kazdym czlowieku rodzi sie frustacja, a frustracja zawsze, wczesniej lub pozniej, staje sie przyczyna niecheci lub wrecz agresji. Jozek chyba wylewa ja na forum, a ze w zamian dostaje kolejne ciegi (zarty, kpiny albo drwiny), utwierdza sie w przekonaniu ze kobiety sa takie jak pisze. Obrazowo: gdybys mial do czynienia wylacznie z kotami ktore zawsze sycza, gzyza i drapia, gdy sie chce je poglaskac, to jaka bys mial opinie o kotach? Ze to milutkie, mruczace futrzaki do tulenia?

Cos mi sie wydaje, ze Josef startuje do najfajniejszych lasek, a one chca duzo wiecej niz zwyklego faceta - w koncu pracuja na to ciezko dietami, cwiczeniam, dbaniem o twarz i cialo. Z kolei on nie chce gorszego "towaru". Kolo sie zamyka.
  • josef_to_ja 03.05.12, 11:56
    Co więcej te opinie na temat kobiet często biorę z internetu (a lubię czytać co kobiety wypisują) albo wypowiedzi męskich
  • emikko 03.05.12, 12:16
    W necie wypowiedzi sa czesto, bardzo czesto, mocno wyjaskrawione przez co nie sa prawdziwe. To jakbys ocenial czyjs wyglad tylko patrzac w krzywe zwierciadlo.
  • josef_to_ja 03.05.12, 12:30
    Dlatego te tematy nie są całkiem na serio. Ja i tak mam mega niską samoocenę, więc to co mówią i piszą kobiety niewiele zmienia. Dla mnie relacje z kobietami inne niż koleżeńskie, służbowe itp. to całkowita abstrakcja i coś totalnie obcego, wręcz nienaturalnego, już o tym pisałem.
  • charles_chaplin 01.05.12, 09:53
    Józek, znowu kompleksy wyzierają z Twojego postu.
  • josef_to_ja 01.05.12, 11:28
    Akurat nie mam kompleksów na tym punkcie, bo mi w sumie dobrze z tym, że jestem leniem i marzy mi się ciepła, bezpieczna posadka. Nie wyobrażam sobie prowadzić działalności gospodarczej i trzymać non stop ręki na pulsie, bo każdy mały błąd może doprowadzić do klęski. Jak mam zły dzień to lubię o wszystkim zapomnieć i iść spać. Jak się ma firmę (albo odpowiedzialne stanowisko) to o tej firmie (lub o tym stanowisku) czasem trzeba myśleć 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
  • leniwy_pierog 01.05.12, 11:30
    Wiesz, wydaje mi się, że jesteś ostatnią osobą, która wie, co budzi niepowstrzymaną chęć zrobienia loda w toalecie:)
  • josef_to_ja 01.05.12, 11:44
    Generalnie to mało mnie obchodzi to dlaczego kobiety robią obcym lody w toaletach, bo dla mnie takie taka kobieta w zasadzie nie powinna nosić miana kobiety i dla mnie jest "niewidzialnym" obrzydliwym bytem
  • leniwy_pierog 01.05.12, 11:50
    A jak robi własnemu facetowi, z którym jest w stałym związku?:)
  • josef_to_ja 01.05.12, 11:59
    To ich prywatna sprawa :) Mnie akurat nie kręci, ale od zawsze marzę o seksie na wydmach ;)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:01
    Pamiętaj, że najgorsze są spełnione marzenia:) Mnóstwo piachu wszędzie - naprawdę wszędzie! - owady, jakieś ostre trawy. Nie polecam. Zresztą na początek to chyba w ogóle seks w jakimkolwiek miejscu cie zadowoli.
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:03
    Na razie mało prawdopodobne, że będę uprawiał seks. Dla mnie to jakaś abstrakcja :)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:04
    No wiesz, to w sumie jest dość prosta czynność. Na początek polecam przy świetle, żebyś dobrze trafił, bo jeszcze ci niechcący przygodny anal wyjdzie i cię potem żadna porządna nie zechce. A tak to łatwa sprawa. Weź doświadczoną kobietę to podpowie co i jak. Może masz zresztą naturalny talent o którym nie wiesz.
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:11
    A może ja szukam prawdziwej miłości z dziewicą? A co do przygodnego analu - to mam nadzieję, że za dużo kobiet go nie ma za sobą ;)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:14
    Ja uważam, że lepiej, jak przynajmniej jedna osoba ma jakieś doświadczenie, bo inaczej to mnóstwo stresu i niepewności i naprawdę niewielka przyjemność. Weź poćwicz najpierw, a potem przyjdzie czas na dziewice. Inna sprawa, że nie rozumiem tego kultu dziewictwa. Naprawdę marzysz o tym, żeby sprawić kobiecie ból podczas seksu i zobaczyć krew na prześcieradle? Poza tym mało która kobieta ma za pierwszym razem orgazm .
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:23
    Żartowałem. Jednak widzę, że Ty mnie namawiasz do ćwiczenia na jakiejś dziewczynie, a potem szukania właściwej. To też podejście dość instrumentalne. A może ja szukam związku i nie interesuje mnie seks dla samej nauki, bez żadnej więzi?
    Co do przeszłości seksualnej - nie oceniam po tym kobiet, nie skreślam za nią, nie wartościuję, ale przeszłość seksualna kobiet i tak kojarzyć mi się pewnie na zawsze będzie z przerażającym, upiornym, strasznym, monstrualnym, mrocznym, ciemnym, złym, demonicznym, piekielnym, diabielskim i grzesznym demonem ;)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:26
    Ja po prostu z doświadczenia wie, jak to jest, jeśli dla obu osób jest to pierwszy raz:) I dlatego nie polecam.
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:29
    A nie lepiej po prostu polecić pierwszy raz z ukochaną, pełną wyrozumiałości osobą, w jakichś miłych okolicznościach? :)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:34
    Dla niektórych kobiet jest to na tyle nieprzyjemne doświadczenie, że potem są zniechęcone do danego faceta, bo im się źle kojarzy, więc lepiej, żeby to nie była miłość życia, bo po co to psuć. Za to zdarzało mi się być tą pierwszą, ukochana i wyrozumiałą i wtedy było fajnie:)
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:38
    To nie będąc dziewicą byłaś z prawiczkami? ;)
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:40
    I to nie raz:)
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:43
    A podobno miałaś tak mało partnerów :P
    Czy nawet grzeczna i nieśmiała dziewczyna koło 25stki może mieć już za sobą kilku partnerów? :P
  • leniwy_pierog 01.05.12, 12:45
    Wiesz, ale nawet mając 3 partnerów w życiu (na przykład) można wśród nich mieć więcej niż jednego prawiczka:) Matematyka... Zresztą ja jestem bliżej 30 niż 25
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:48
    Cóż najwyżej jak trafię na doświadczoną to potem ją zostawię by szukać potem już równej sobie ;)
  • po-trafie 01.05.12, 12:19
    bzdury takie, ze az nie wiadomo gdzie zaczac punktowac.

Serio nie masz nic lepszego do roboty niz wypisywanie takich popluczyn po myslach?
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:24
    Do czego się odniosłaś? Bo jak wiadomo drzewko tutaj nie jest zbyt czytelne...
  • emikko 01.05.12, 12:49
    A tobie to przeszkadza, bo nie masz zadnych atutow, tj. urody, kasy ani zaradnosci?
  • josef_to_ja 01.05.12, 12:54
    Uroda to kwestia gustu, a poza tym mi nic nie przeszkadza. Ambitnym zawsze można się stać, na razie i tak o stałych związkach nie myślę. A jakbym się "spiął" to zawsze mogę zacząć uprawiać seksu bez związku. Myślę, że jakbym poprawił nieco wygląd i pewność siebie to miałbym to na szansę
  • emikko 01.05.12, 13:05
    To zacznij do licha uprawiac ten seks bez zwiazku, skoro mozesz i przestan smecic na forum :P ;)

PS. Wyjdzie ci to na zdrowie, a i watki zyskaja, bo zaczniesz dopytywac o nowe sprawy.
  • josef_to_ja 01.05.12, 13:34
    Najpierw muszę poprawić wygląd itp.
  • emikko 01.05.12, 13:35
    Co robisz w tym kierunku?
  • josef_to_ja 01.05.12, 13:40
    Leczę trądzik, dbam o sylwetkę, jakąś tam aktywność fizyczną wykazuję, eksperymentuję ze stylem, ogólnie dbam o siebie
  • emikko 01.05.12, 14:03
    To o co chodzi? Chcesz sie poprawic u chirurga czy jak?
  • josef_to_ja 01.05.12, 14:19
    A nawet jeśli to co? ;)
    Ogólnie jestem za chirurgią estetyczną i chirurgią plastyczną. Co prawda wkładanie sobie wszczepianie sobie botoksu i silikonu to dla mnie sprawa dyskusyjna, ale zabiegi korekcyjne OK. Już nie wspominam o peelingach. Dla mnie to nic dziwnego, że faceci korzystają z peelingów. Sam korzystałem
  • emikko 01.05.12, 14:49
    No dobra, skoro jestes taki zadbany, to co chcesz jeszcze poprawiac? Pytanie jest retoryczne.

Jak dla mnie, to nie o poprawianie wygladu tu chodzi tylko o lęk przed kobietami lub/i niska wiare w siebie. Zamiast zajac sie zywymi dziewczynami, z biustami i tylkami, przesiadujesz na forum zawodzac te sama spiewke.
  • josef_to_ja 01.05.12, 15:25
    Raczej o niską wiarę, a także lęk przed odrzuceniem. Do tego uważam, że nic konkretnego jako mężczyzna nie mam do zaoferowania. Zwykły absolwent humanistycznego, nieprzydatnego kierunku, do tego bez praw jazdy itp.
  • emikko 01.05.12, 16:03
    Pewnie wiesz, ze gdy sobie cos powtarzamy, to zaczynamy w to wierzyc i w koncu 'to cos' staje sie prawda, wlada nami i calym naszym zyciem? Sam sobie wlasnie zalatwiasz zycie. Na cacy.

Przejrzyj sobie biografie znanych Polakow, tych bardzo wplywowych i bogatych. Wiekszosc z nich nie ma zadnego wyksztalcenia. Skonczyli na maturze, potem cos tam studiowali, ale nie konczyli. Za to brali zycie za rogi: wyznaczali cele, mieli plany, marzenia i REALNYCH kumpli a nie wirtualne kolezanki, ktore glownie gadaja o niczym.

Dlaczego zamiast zrobic to prawo jazdy (w sumie kurs to fajna sprawa), siedzisz calymi dniami na forum i smęcisz?
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:16
    Próbowałem robić, oblewałem egzaminy, wiele godzin w "L" wysiedziałem i totalna tragedia. Na razie nie zamierzam się za to brać ponownie. Jestem totalnie rozkojarzony, mam głowę w chmurach non stop, jestem wiecznie zamyślony
  • emikko 01.05.12, 16:48
    Masz duzo pierwiastka zenskiego?
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:59
    Tego to nie wiem. Co do wyglądu to na pewno nie, mam raczej wygląd "samca", ale jeśli chodzi o stronę umysłową - trudne do określenia
  • emikko 01.05.12, 17:10
    Nie mnie zgadywac. Zrob sobie test Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jest za darmo w necie, zobaczysz jak to jest od strony twojej "psyche".
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:14
    Masz może linka? Bo nie mogę znaleźć na ich stronie...
  • emikko 01.05.12, 17:15
    Nie mam. Trzeba poszukac.
  • leniwy_pierog 01.05.12, 14:08
    Tak to stracisz cnotę na starość w Ciechocinku jak będziesz się tak zbierał.
  • good_morning 01.05.12, 15:32
    specyficzne poczucie humoru
    nie mylic z opowiadaniem kawalow
    --
    Beautiful one
    Your hair shines in the sun
  • josef_to_ja 01.05.12, 15:37
    To była odpowiedź na jaki post?
  • good_morning 01.05.12, 15:40
    a jaki napisales tytulem wstepu? ;P
    dodalabym jeszcze, ze intelekt rowniez ;P
    (a nie zaradnosc, teraz jasniej?)
    --
    Beautiful one
    Your hair shines in the sun
  • josef_to_ja 01.05.12, 15:55
    Myślałem, że to była odpowiedź na jakiś inny post z drzewka. To w końcu chcesz te moje zdjęcie zobaczyć czy nie? :P
  • good_morning 01.05.12, 15:57
    nie
    po co
    (sorry za brutalnosc, ale twoja strategia marketingowa dziala przeciwko tobie ;D)
    --
    The sky will still be blue
    And I'll swim there if I want to
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:02
    Lubie jak kobiety mnie oceniają, ot taki fetysz :P
  • emikko 01.05.12, 16:09
    Taaak? Ale tylko wiruralnie, tak czujesz sie bezpieczny?
    Przeciez zagadanie do dziewczyny w kolejce po lody, na plazy, na przystanku, itd. tez jest "ocena". Tego sie boisz? Ciekawe czy wysylasz do oceny swoje zdjecia czy moze sa to foty jakiegos chloptasia sciagniete z netu?
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:17
    Akurat moje. W realu akurat jest inaczej, liczy się nawet sposób poruszania
  • emikko 01.05.12, 16:49
    Nio. Mowa ciala. Jak ja cwiczysz jeno przed kompem, to na zywo kicha.
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:00
    Akurat sporo "wychodzę do ludzi". Bywam tu i ówdzie, spotykam się z ludźmi itp.
  • emikko 01.05.12, 17:02
    Wychodzisz do ludzi, to gadasz z tymi dziewczynami czy nie??? Wez sie zdecyduj!
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:06
    Rozmawiam/flirtuję tylko koleżeńsko
  • emikko 01.05.12, 17:11
    Bo nie jestes gotowy? Ale chcesz? Chcesz ale sie boisz?
    Mammmamija! ;D
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:16
    Sama na pewno kojarzysz wstydliwych facetów, którzy pewnie w życiu nie "zagadali" do dziewczyny
  • emikko 01.05.12, 17:18
    No, znam nawet jednego 50-letniego starego kawalera z tego powodu. Szkoda go, bo fajny z niego czlowiek. Jak sie teraz nie przelamiesz, znaczy za mlodu, to skonczysz jak on...
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:24
    Może wiele razy kiedyś spotkał się z odrzuceniem i potem już się bał kolejnych porażek?
  • emikko 01.05.12, 17:39
    Wlasnie ze dwa dni temu czytalam dlugi naukowy wywod na temat tego jak na nas wplywaja porazki, a szczeegolnie wielokrotne. Jesli tak bylo, to masz gorzej. Jednak jesli sie zasklepisz i nie przelamiesz, to juz w ogole nie wyplyniesz na powierzchnie.

Ja bym dala ogloszenie, np. na Gumtree, darmowe, cos w stylu "Niesmialy 25-latek szuka kobiety 20-35 lat, ktora pomoze mu uwierzyc w siebie. Lubie spacery, psy/koty, itp.". Tylko o lodach nie pisz ;) Co o tym myslisz?
  • josef_to_ja 04.05.12, 11:03
    Średnio mi się to widzi. Ja wolę jednak ludzi poznawać "naturalne" a nie przez podryw itp. Mógłbym równie dobrze pisać ogłoszenia w stylu, że szukam dziewicy
  • varna771 01.05.12, 15:43
    Józiu ile Ty masz lat skarbie?:) jeżeli masz tylko takie problemy to całego serca gratuluję Ci :)
    powiało infantylizmem...
  • josef_to_ja 01.05.12, 15:54
    Mam około 25 lat. Nie mam obecnie żadnych innych poważnych problemów. Najgorszy ten brak seksu i utrata cnoty jest moim głównym marzeniem. Serio
  • emikko 01.05.12, 16:07
    Kurcze, jest dlugi weekend, sloneczko swieci, ciepleko, milo, panny przebieraja nogami. Idz na miasto i poderwij jakas!

Tu mozesz przeleciec tylko komputer! Nie wiem czy spelnienie z klawiatura cie satysfakcjonuje...
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:19
    I akurat czekają żebym podrywał je ja, ja naprawdę nie jestem na to gotowy
  • emikko 01.05.12, 16:52
    Moze pomysl o podrywaniu facetow jak nie jestes gotowy na foczki? Mowie bez zlosliwosci. Poped seksualny u facetow jest tak silny, ze nie ma mowy o "nie jestem gotowy". Facet, ktory nie dostaje seksu jest gotow go ukrasc (stad gwalty), wiec nie piep... mi tu ze "nie jestes gotowy". Albo masz zerowe libido, albo juz jestes onanista nawykowym, albo wolisz facetow.
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:01
    Nie mam śmiałości do kobiet i tyle. Libido mam duże, więc może to jednak uzależnienie od masturbacji?
  • emikko 01.05.12, 17:09
    Jesli "jakos sobie z tym radzisz" to pewnie tak.

Wiesz, ze jesli nie przestaniesz, to potem kochajac sie z kobieta nie bedziesz wiele czul?
    Nie chodzi mi o to, ze masturbacja jest "be" i jest grzechem ciezkim, itd., tylko o to, ze jak facet za mlodu LATAMI sie rozladowuje przy pomocy self-servisu, to potem w pochwie niewiele czuje, bo bodzce sa zupelnie inne niz te do jakich sie przyzwyczail. Baaaardzo chce, ale nie moze. To jakbys siedzial hiper glodny przed talerzem pelnym twojego ulubionego jedzonka i mogl tylko troche polizac.

Wez sie za dziewczyny i nie truj ze nie jestes gotowy. Za chwile bedziesz nie do uzycia!
    W dodatku na porno pewno sie nauczyles co gorszych metod - kochanie sie z facetem wychowanym na porno to dramat, a nie seks.
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:11
    Akurat porno mnie nie kręci, ale sporo czytałem różnych for erotycznych oraz wchodziłem na seks czaty
  • emikko 01.05.12, 17:16
    To cie podnieca bardziej niz obraz (znaczy foty i filmy)?
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:25
    Foty też czasem lubię, ale uwielbiam uruchamiać swoją wyobraźnię
  • emikko 01.05.12, 17:41
    Acha... To bez testow PTP ci mowie, ze masz duzo pierwiastka zenskiego. Tacy faceci sa bardzo fajni. I mozesz byc bardzo dobry w lozku. Serio mowie. Tylko sie upewnij, ze nie jestes gejem. Tak tez bywa.
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:44
    Niestety (albo stety) nie jestem gejem. Uwierz, że kobiety mnie strasznie pociągają
  • emikko 01.05.12, 17:53
    No dobra, wierze.
  • josef_to_ja 02.05.12, 13:34
    Mądra i pozytywna z Ciebie dziewczyna, piszesz naprawdę z sensem i czuć od Ciebie optymizm i tkwi w Tobie takie podejście, że nie ma sytuacji bez wyjścia ;)
  • emikko 03.05.12, 11:29
    Dzieki. Fajnie by bylo gdybys mial racje ;)
  • josef_to_ja 03.05.12, 11:43
    Tym razem na pewno mam :)
  • varna771 01.05.12, 16:11
    josef_to_ja napisał:

> Mam około 25 lat. Nie mam obecnie żadnych innych poważnych problemów. Najgorszy
    > ten brak seksu i utrata cnoty jest moim głównym marzeniem. Serio

Zazdroszczę Ci ... gdyby to był mój jedyny problem :)) nie ma wokół Ciebie porządnych, ładnych dziewczyn, którym warto poswięcić czas oraz zainteresowanie?
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:22
    Pytanie czy one będą mną zainteresowane? Już nawet nie chce mi się wspominać, że mam teraz jednak zaostrzenie trądziku
  • varna771 01.05.12, 16:26
    josef_to_ja napisał:

> Pytanie czy one będą mną zainteresowane? Już nawet nie chce mi się wspominać, ż
    > e mam teraz jednak zaostrzenie trądziku
    można coś chyba z trądzikiem zrobić ?? mam nadzieje, że byłeś u dermatologa? znam osobę, której dokuczał trądzik i pomógł dawercin ( nie wiem jak się pisze ) chyba na recepte jest.
  • josef_to_ja 01.05.12, 16:32
    Leczę od lat, różne specyfiki próbowałem, kiedyś chyba i dawercin, sporo tego było, czasem jest nawet dobrze, czasem ciut gorzej, takiej tragedii jak kiedyś już nie ma, ale rewelacyjnie to nigdy nie jest. Do tego blizny zostały, peeling pomógł, ale nie do końca, cuda to by zdziałały zabiegi laserowe za kilka tysięcy
  • emikko 01.05.12, 16:56
    Przesadzasz, naprawde. Mnie np. tacy faceci sie podobaja. Nie wiem dlaczego.
    Ty sobie po prostu wyszukujesz powody zeby pojeczec i nic nie robic.
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:06
    Jak są przystojniakami to lekki trądzik nie zaszkodzi. Ja żadnym specjalnym przystojniaczkiem nie jestem, więc u mnie to tylko kolejny minus, jeden z wielu do kompletu. Nie każdy facet musi się podobać kobietom. A ja dla swojej partnerki chciałbym być ciachem i już
  • emikko 01.05.12, 17:14
    Bedziesz. Jesli jakas przekonasz do regularnego seksu, jesli bedzie chciala z toba mieszkac, to bedziesz dla niej ciachem. JENO SIE DO TEGO ZABIERZ, bo inaczej bedziesz ciachem przedatowanym i zjelczalym od marudzenia, a to szkodzi kazdemu ;)
  • josef_to_ja 01.05.12, 17:21
    Są faceci brzydcy, którzy mają kobiety atrakcyjne kobiety, ale wątpię by te kobiety były z nimi dla ich wyglądu.
    Co do mnie to brak mi pomysłu na siebie, zaradności, obrotności, konkretności, umiejętności działania pod presją czasu, ciągłego trzymania ręki na pulsie. Ja np. marzę o tatuażach, skórzanej kurtce, super wyglądzie albo o seksie z nowo poznaną atrakcyjną kobietą z klubu itp. Podczas gdy inny myślą o budowie domu, o własnej firmie, kupnie lepszego auta, poza pracą biorą dodatkowe zlecenia, handlują na Allegro, non stop kalkulują i myślą analitycznie, mają twarde cele, jasne plany i odpowiednio dobraną drogę, działają konkretnie. Ja jestem osobą rozmarzoną i chaotyczną, żyjącą chwilowymi przyjemnościami, nie myślącą za dużo o planach na przyszłość
  • emikko 01.05.12, 17:52
    > Są faceci brzydcy, którzy mają kobiety atrakcyjne...
    No sa. Taki jest swiat. Gdyby byli brzydcy i nie mieli nic innego do zaofiarowania, to w ogole ciezko by im bylo o jakas kobiete, nawet o kaszalota. Tego nie przeskoczysz i nie ma co drzec szat, ze tak jest.
    Kobiety mozna podrywac na:
    -urok osobisty, czar i inteligencje (mozna byc gloym jak swiety turecki, ona sie jeszcze takim zajmie, opieka otoczy, da na miche)
    -kase, samochody i inne dobra doczesne
    -solidnosc i zaufanie (tez kasa nie jest potrzebna, wystarczy ze facet jest OK)
    -poczucie humoru, dobre towarzystwo
    -wladze i wplywy
    -na biednego misia - to zdaje sie twoja metoda, ale w dzisiejszych czasach malo efektywna, z 20 lat temu byloby latwiej
    Kazda z tych metod (pewno jest ich wiecej) poderwiesz inny typ laski, to chyba jasne.
    Co innego bedziesz dawal a co innego dostawal z seksem w komplecie.

>brak mi pomysłu na siebie, zaradności, obrotności, konkretności...
    To takze potwierdza moja TEZE, czyli TEORIE NIE SPRAWDZONA, ze masz w sobie bardzo duzo pierwiastka zenskiego.
    Co do reszty Twojego posta: jestes jaki jestes i masz co masz. Dlaczego zatem biadolisz? Skoro nie chcesz nic zmieniac, to chyba nie wierzysz ze przyjedzie ksiezniczka na bialym koniu i cie zabierze do krainy mlekiem i miodem plynacej? Zostaje ci znalezienie opowiadania o zabarwieniu erotycznym i... samoobsluga.
  • josef_to_ja 01.05.12, 18:02
    Mam parę planów życiowych, ale raczej dotyczących podróży i zakupu paru rzeczy (ale nie w cenie nowego samochodu). Ogólnie źle mi się nie żyje. Brak mi tylko seksu
  • 4her 01.05.12, 17:52
    to jest największy afrodyzjak. problem w tym, że nie wszystkie piją, a te które piją często w tym przesadzają.
  • moonogamistka 02.05.12, 13:59
    Bosz...Jozek, gdzie indziej placzesz, ze leca na dobrze zbudowanych pieknych miesniakow, bez mozgu. Zdecyduj sie:-)
  • fuks0 02.05.12, 16:45
    > Bosz...Jozek, gdzie indziej placzesz, ze leca na dobrze zbudowanych pieknych mi
    > esniakow, bez mozgu. Zdecyduj sie:-)

To troll jest przecież, pisze po to, żeby w jego wątkach było jak najwięcej wpisów, a nie żeby to co pisze miało sens, czy też jakoś współgrało ze sobą.
  • silke5 03.05.12, 19:08
    Nie ma w tym nic złego.Dla faceta afrodyzjakiem jest młody tyłek dla kobiety zaradność faceta, co w tym złego? na każdego może działac co innego
  • josef_to_ja 03.05.12, 19:45
    Nic w tym złego. To jedynie zmniejsza moje szanse
  • triss_merigold6 03.05.12, 20:23
    Dam Ci dobrą radę: Kto ma dobry bajer, ten ru..a za frajer.
  • josef_to_ja 03.05.12, 21:09
    Zależy kogo. Bo nie sądzę, żeby brzydal z łysiną i wąsami oraz brodawkami na gębie mógł tak za frajer z atrakcyjnymi paniami. Jakieś bezzębne pijaczki ze swojej półki to i za frajer, tylko jaka z tego radocha?
  • leniwy_pierog 03.05.12, 20:22
    Dla mnie zdecydowanie afrodyzjakiem jest młody męski tyłek:)
  • josef_to_ja 03.05.12, 21:16
    A dla mnie atrakcyjna kobieta ze skromną przeszłością seksualną, do tego sympatyczna, nie zadzierająca nosa ;)
  • crazy_stupid_love 04.05.12, 11:24
    moze nie jestem 100 % kobieta :) ale mnie nie pociagaja pieniadze. facet musi mnie choc troche pociagac fizycznie i tyle :) mile widziany przy kosci taki misiowaty. choc obecnie jestem zajeta
    --
    Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
  • simply_z 04.05.12, 11:32
    misiow ci u nas dostatek
    --
    cuando menos piensas , sale el sol
  • josef_to_ja 04.05.12, 11:32
    Cytat w sygnaturce masz świetny :)
  • simply_z 04.05.12, 11:39
    zlosliwiec:)

--
  • josef_to_ja 04.05.12, 12:09
    To akurat było do Crazy Stupid Love, Twojej sygnaturki i tak nie rozumiem :)
  • crazy_stupid_love 04.05.12, 11:43
    misiaki sa najlepsze! jeszcze do tego czuly i cieply...
    moj opis? on nie jest moj tylko Stephena Hawkinga. ma facet wyobraznie
    --
    Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
  • simply_z 04.05.12, 11:46
    a no ma..,mozna to tez odniesc do twojego zycia ,ze marnujesz czas na zajmowanie sie takimi pie...mi jaki wyglad.
    --
  • josef_to_ja 04.05.12, 12:10
    Wygląd jest ważny, co tu dużo mówić
  • crazy_stupid_love 04.05.12, 12:44
    tak ale faceci ktorzy szukaja boginii niech szukaja dalej. zawsze takich omijalam. tez jestem czlowiekiem. ale partner musi byc w naszym guscie i tyle. nie zaden cud, a czlowiek z krwi i kosci
    co do brzucha piwnego, to moze bez przesady zeby zdrowiu nie szkodzic ale taki misiowaty troche puszysty jest OK :) jest sie do kogo przytulic
    --
  • simply_z 04.05.12, 11:55
    > misiaki sa najlepsze! jeszcze do tego czuly i cieply...
    masz na mysli wielki bebzol ,ktory przed 40tka moze doprawdzic do zawalu serca?
    zaiste masz gust.
    --
  • josef_to_ja 04.05.12, 12:09
    Wiem, że jego, ale fajny cytat wybrałaś :)
  • kora3 04.05.12, 22:37
    Z powodu raz błędnego założenia, a dwa niewykorzystania obserwacji :)

Pierwsza sprawa jest taka - jeśli mówimi o targecie pań pt. robiące gosciem loda na dicho no to daruj, ale nie jest to grupa reprezentawywna.

Druga sprawa jest taka, ze wbrew temiu co nam tu wypisujesz, całkiem sporo meżczyzn niezaradnych, czy też - po propstu zarabiających małą kasę, czy też relatywnie małą ma jednak partnerki, dziewczyny, żony, a nawet kochanki:) Pada tu zatem twa teoria:)
    --
    Korcia
    "droga ekspresowa do serca faceta nie wiedzie wcale przez żołądek...Jest hmmm nieco ponizej .. na mapie- oczywiście :)"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka