Dodaj do ulubionych

Jak wykryć zdradę?

07.05.12, 16:31
Cześć,
Mam problem, czuję że mój chłopak od dłuższego czasu mnie zdradza. Było kilka sytuacji po których nabrałam podejrzeń. Jednak nie jestem w stanie śledzić go 24h/dobę. Znacie jakiś dyskretniejszy sposób?
Edytor zaawansowany
  • mariuszg2 07.05.12, 16:37
    spróbuj się z nim umówić przez internet pod innym nickiem ;)
    jak już go naciągniesz na reala to się ujawnij...tyllko przyjdź z mamą...
    --
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • potworski 07.05.12, 16:40
    Ja znam taki dyskretny sposób=kupujesz maszynę, która nazywa się detektor zdrady=

http://www.tsio.pl/photos/maszyna2max.jpg

Wstawiasz coś takiego do sypialni chłopaka na ok. 2 tygodnie=tylko tak, żeby chłopak nie zauważył. Możesz np przykryć kocem, albo postawić wazon, żeby odciągnąć uwagę. Maszyna trochę głośno chodzi bo tam jest agregat na ropę, ale zawsze możesz głośniej słuchać muzyki, albo głośno chrząkać lub szurać krzesłem to się chłopak nie połapie. Po dwóch tygodniach maszyna wypluje pasek papierowy z wynikiem=czy zdradza czy nie.

--
    http://img833.imageshack.us/img833/1449/gawron2.jpg
  • mariuszg2 07.05.12, 16:44
    O nie!!!
    nie przejdzie.... ropa za droga...i trzeba by odprowadzać akcyzę...wypełniać deklaracje.... a kreatywni urzędnicy z ministerwa finansów wpadną na pomysł łatania deficytu finansów publicznych podatkiem od zdrady! wiesz jaka szara strefa by się wytworzyła ?
    --
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • m-kow 08.05.12, 02:28
    Hmmm.... SKM 51 to świetny wybór, najczulszy model, nic mu nie umknie. Może go wnieść w aktówce i dyskretnie postawić pod biurkiem, Stauffenberg tak zrobił jak się chciał upewnić czy Hitler go nie zdradza.
    --
    "Toczy się wojna bankierów z ludem Europy o to, kto poniesie koszty kryzysu finansowego." K. Rybiński
  • piwi77.0 07.05.12, 16:42
    Zacznijmy od początku. Czy w ogóle może być mowa o zdradzie, to znaczy, czy deklarowaliście sobie wyłączność?
  • sabrilla 07.05.12, 16:45
    Nie to, żeby coś Ci to pomogło w wykryciu zdrady:-) Była taki wątek niedawno, na jednym z niemieckich forów dla kobiet i tam różne "przepisy" były. Mogę wkleić linka. Bo zdrada niemiecka aż tak bardzo od polskiej chyba się nie różni.
  • piwi77.0 07.05.12, 16:47
    Ależ różnica jest ogromna. My nie zdradzamy, my walczymy honorowo, to oni nas zdradzili w 1939 roku.
  • sabrilla 07.05.12, 16:50
    To nie oni nas zdradzili. Oni nam dokopali.
    BTW wątek był fajny.
  • jan_hus_na_stosie 07.05.12, 16:52
    trudno się skutecznie bronić gdy się jest kopanym z dwóch stron na raz

--
    forum.gazeta.pl/forum/f,102329,Kobieta_bez_cenzury.html

Martwy koń Kapitalizmu
  • sabrilla 07.05.12, 16:53
    Co prawda, to prawda.
  • senseiek 08.05.12, 07:50
    > trudno się skutecznie bronić gdy się jest kopanym z dwóch stron na raz

Nie badz smieszny..

Nasi zolnierze od czasow Wiednia do niczego sie nie nadaja..

Jak ktos nie inwestuje, nie trenuje, budowanie uzbrojenia mozna by sprowadzic do jednych slow "rosomak" to o czym tu mowic..

--
    Kalkulator Kalorii
  • sabrilla 07.05.12, 16:51
    Dobra, wklejam linka
    forum.gofeminin.de/forum/f250/__f2030_f250-Kann-eine-Frau-merken-wenn-ihr-Mann-fremd-geht.html#6r
    Jak ktoś kuma to poczyta :-)
  • jan_hus_na_stosie 07.05.12, 16:54
    właśnie mi przypomniałaś jak to dobrze, że jakoś zaliczyłem ten język na studiach i do końca życia mogę go olać i nikt mnie już nie zmusi do szprechania :)

--

Martwy koń Kapitalizmu
  • sabrilla 07.05.12, 16:56
    :-))))))
    Ja też fanką nie jestem, ale pracuję z Niemcami i dobrze wiedzieć o czym tam ze sobą szprechają.
  • jan_hus_na_stosie 07.05.12, 16:48
    to proste

jak twój chłopak będzie u ciebie lub ty u niego i jak pójdzie do wc zrobić siusiu przejrzyj mu komórkę z kim smsuje i historię rozmów (jeśli cwany może kasować smsy!!!). Jeśli jakiś numer będzie się często powtarzał i nie będzie to numer mamusi czy cioci Krysi to znak, że masz dziada!

--

Martwy koń Kapitalizmu
  • jan_hus_na_stosie 07.05.12, 16:51
    wyobraź sobie jaką będzie miał minę twój chłopak jak go przyłapiesz na zdradzie! t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_I9V026Kw2CrJlMeVj8MXQbzqyZMG4PL_hnTXRtKCFx6yU0Vi

--

Martwy koń Kapitalizmu
  • pani_frig 07.05.12, 17:18
    fantastyczne zdjęcie i ta mina małpki jest boska :)))))
  • senseiek 08.05.12, 03:09
    > Mam problem, czuję że mój chłopak od dłuższego czasu mnie zdradza. Było kilka s
    > ytuacji po których nabrałam podejrzeń. Jednak nie jestem w stanie śledzić go 24
    > h/dobę. Znacie jakiś dyskretniejszy sposób?

Zainstaluj mu aplikacje sledzaca na smartfona..

--
    Kalkulator Kalorii
  • triismegistos 08.05.12, 07:42
    Wypytaj go, czy nie chodzi czasem do Empiku. Jak chodzi, to zdradza. Na bank :D
    --
    Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam. Serce choć popękane, chce bić...
    Nie ma mnie i nie było jest noc, nie ma mnie i nie było, jest dzień...
  • akle2 08.05.12, 20:31
    Ja byłam wczoraj. I chyba zdradziłam.
  • m-kow 08.05.12, 14:35
    KK
    Art. 267

§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem specjalnym.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1 lub 2 ujawnia innej osobie.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-3 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

--
    "Toczy się wojna bankierów z ludem Europy o to, kto poniesie koszty kryzysu finansowego." K. Rybiński
  • ewelcia01 08.05.12, 17:41
    W porównaniu z moją furią uważam, że stoję ponad prawem, zresztą on nawet nie będzie w stanie wyciągnąć z tego konsekwencji...
    Czy to naprawdę działa?
  • m-kow 08.05.12, 17:53
    Co czy naprawdę działa? Kodeks Karny?
    Dużo zależy od tego, czy posterunek na który trafi miś ma akurat deficyt wykrywalności w segmencie "nowoczesnej przestępczości". Chłopcy lubią zawiadomienia, w których razem ze sprawą dostają też na talerzu sprawcę. Nie muszą się nachodzić, polecony trzeba tylko wysłać. A i Ty poznasz nowych ludzi, poszerzysz horyzonty.
    Ale w sumie skoro uważasz, że stoisz ponad prawem to bez sensu to wszystko piszę.

--
  • ewelcia01 09.05.12, 09:25
    Czy działa ten szpieg?
    PS
    Zawartość komórki jest systematycznie kasowana
  • moonogamistka 08.05.12, 14:43
    Jak czujesz, ze cos nie tak, a Twoja intuicja skrzeczy, to na 99% masz racje:-)
    Wywal w kosmos.
    Pol swiata, tego kwiata:_)
  • jamesonwhiskey 08.05.12, 17:49
    > Jak czujesz, ze cos nie tak, a Twoja intuicja skrzeczy, to na 99% masz racje:-)
    > Wywal w kosmos.
    > Pol swiata, tego kwiata:_)

to powiedz to zwiedlym tulipanom po 30stce
    jakos nie sa rozrywane a i poderwac nikogo nie moga
  • moonogamistka 08.05.12, 17:55
    Slonce, ja mam 41:-)
    Chca, tylko zle wybieraja :-)
  • facettt 08.05.12, 17:57
    bo to nic nie daje.
    negocjowac
    i patrzec co czas przyniesie

w koncu dzieci ktos musi robic
    i ktos za nie placic.
    a na gorszego zawsze latwo mozna trafic.
  • kseniainc 08.05.12, 20:40
    zdrada zawsze się wyda-sama;-)Albo znajdzie się rychło jakiś uprzejmy kto doniesie;-p
  • crazy_stupid_love 08.05.12, 20:52
    sama to powiedzialas w pierwszym zdaniu. czemu nie odejdziesz? albo tez nie zdradzisz? ja k mialam pewnosc tez zdradzalam tak zeby sie wydalo. nawet nie wiesz jak to boli takiego chlopaka. mysle ze tylko jemu wolno a tu taki zonk - znalazl sie lepszy od niego :) ego takiego dupka zawsze ucierpialo. polecam.

przychodz do niego niespodziewanie, dzwon. jak nie bedzie dluzej odbieral to wali scieme. skoro z nim jestes masz prawo zagladac od kogo dostal sms i jakiej tresci. to nie jest wcale chamskie. faceci to dopiero przeszukuja telefony :D
    --
    Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
  • crazy_stupid_love 08.05.12, 21:04
    wez przy nim komorke. jak bedzie sie bronil to niedobrze
    ale lepiej wiedziec wczesniej na czym stoisz. to znajdziesz sobie fajnego uczciwego chlopaka.

sluchaj mialam taka sytuacje. spotykalam sie z takim oszustem. juz podejrzewalam bo pisal z kims esy a ja glupia nie chcialam wyjsc na wscibska. pisal na nk. nieraz nie spotykal sie ze mna. a innym razem ciagle. az w koncu powiedziala mi kolezanka. oczywiscie powtorzylam czego sie dowiedzialam. to sie kretyn wyparl. no to jak tak... odnowilam kontakty z dwoma ylymi chlopakami, zaczelismy sie spotykac. w sumie bylo ich 3. moze i jestem szmata. tak jak on. to byl wolny zwiazek tak zrozumialam. jak sie dowiedzial byl w szoku. jeszcze zostal obmowiony do kochankow. z jednym pisalam na nk o tamtym dupku, ze jest do niczego. po czym weszlam u niego w domu na nk i zapomnialam sie wylogowac. przeczytal wszystko :D swojej komorki nie dal a moja strasznie wyrywal.
    przeczytal wiec smsy w mojej komorce z data o seksie.
    zostal zrobiony w bambosza. i wie jak to smakuje :)

w kolejnych zwiazkach od razu zagladalam do komorki jak mi sie cos nie podobalo. mam prawo wiedziec na czym stoje. jak bedzie sie bronil to ukrywa zdrade.
    --
    Jesteśmy tylko szczególnie zaawansowaną w rozwoju odmianą małp na niezbyt ważnej planecie, krążącej wokół całkiem przeciętnego Słońca. (Stephen Hawking)
  • kseniainc 08.05.12, 21:07
    to jakaś paranoja! Nigdy nie pozwoliłabym sobie grzebać w moim telefonie, jak i czytać listow do mnie adresowanych i tak samo w drugą stronę-chyba ze facet sam komórke podaje do wglądu.A dość często się do zdarza;-)
  • crazy_stupid_love 08.05.12, 21:18
    moze Twoj jest wierny. jakbys slyszala ze przychodza do niego esy i nigdy bys ich nie widziala, albo wybierane numery kobiet, to bys zaczela dopiero sprawdzac mu komore :D kobieta cos takiego wyczuje. wiedzialam ze znajdzie sie ktos oburzony jak mozna czytac. jak ktos cos ukrywa to nie wolno, owszem;)
    zmienilam numer telefonu. zeby zerwac calkiem dawne kontakty, te telefoniczne. pisali jeszcze znajomi i moj aktualny chlopak byl wsciekly. ale ja nie wyslalam nikomu zadnej odpowiedzi. zmienilam numer jak najszybciej. i jestem mu wierna, on mi tez. komorki mozemy sobie ogladac. ale jakos rzadko mamy taka potrzebe :) bo to jest uczciwy zwiazek.
    --
  • facettt 09.05.12, 09:30
    nie bierzesz udzialu w dyskusji
  • ewelcia01 10.05.12, 13:57
    Biorę cały czas tylko zastanawiam się nad szpiegiem. A tak kombinować z jego komórką, śledzić go...
  • soulshunter 10.05.12, 14:11
    mozna zanabyc taki wynalazek i go deczko zmodyfikowac:
    http://nokautimg3.pl/p-f1-36-f13644dca6dc2c1d68e60e28d9601ccb500x500/wykrywacz-metali-rutus-proxima-ver-4-0.jpg
    lub taki
    http://www.wpk.p.lodz.pl/~bolas/main/uzbrojenie/pistolety/niem/luger.jpg
    a w tym wypadku modyfikacja jest zbyteczna.

STOP ACTA EU
    STOP ACTA USA
  • karielcia 10.05.12, 14:14
    i nie robic sobie i innym dodatkowych problemow.
    kazdy ma przewaznie dosc juz tych obecnych.
  • headvig 10.05.12, 14:17
    detektywa Rutkowskiego. naczelny Rambo naszego kraju rozwiąże każdy twój dylemat
    --
    Every thought is a dream
  • lizzy1 10.05.12, 14:20
    > okazało się, że moja Tż jest wierna.

A tego to nie możesz być do końca pewien. Wiesz tylko tyle, że nie zdradza Cię z nikim poznanym w wirtualu ;-)
  • ewelcia01 12.05.12, 12:08
    zobaczymy jak mój chłopak jak zareaguje na tego "szpiega"
  • ewelcia01 21.05.12, 09:36
    udało mi się zastosować "szpiega" okazało się, że nie mam powodów sądzić, iż mnie zdradza, wszystko wyszło ok, dziękuje za udział w dyskusji
  • kseniainc 23.05.12, 06:15
    czy to zdrada?Koleżanka obudziła mnie godzine temu-stąd moja aktywność tak wcześnie;-p z drżącym głosem w słuchawce żaląc się iż nie może dobudzić 2kolegów którzy usneli niefortunnie u niej w domu pod nieobecność jej faceta.Wspomniany wraca za około 1,5 godziny do domu...Koledzy przyszli nie proszeni podobno pod wpływem alkoholu, chwilę było wesoło po czym padli jak muchy.;-p Jej jak Tomek wróci do domu, a ona ich nie dobudzi co pomyśli chłopina?
  • lled 09.08.12, 21:53
    gdy wroci do domu popros aby chuchnal, jak poczujesz sledzika to znaczy ze zdradza
  • niecierpielata 10.08.12, 08:44
    sprawdź telefon,sprawdź billing, jak idzie na imprezę to dobrze go wyd***j tak że mu się odechce,dziwne telefony,ukradkiem pisane smsy, historia wyszukiwarki internetowej,inne konto e-mail...

co tam jeszcze?późno wraca z pracy...wymówka że zostaje w pracy?zadzwoń do pracy i poproś go do tel....
  • niecierpielata 10.08.12, 08:45
    zapomniałem że wtedy facet tym bardziej o siebie dba,ewentualnie kupuje jakieś ubrania których nigdy wcześniej by nie załozył...

znam kobietę która mężowi zawsze robiła takiego loda przed imprezą żeby sobie nie pobzykał....a że była mistrzynią w tym no to chłopak nie popukał:)
  • lled 10.08.12, 16:31
    niecierpielata napisał(a):

> znam kobietę która mężowi zawsze robiła takiego loda przed imprezą żeby sobie n
    > ie pobzykał....a że była mistrzynią w tym no to chłopak nie popukał:)

cle baby sa naiwne :)
    czyli ta kobietka robila mu rozgrzewke przed seksem. niezle :)

czy wy drogie panie nie wiecie ze faceci zazwyczaj przed imprezami czyszcza swoja kanalizacje aby za szybko nie skonczyc z nowa panna?
  • ursyda 11.08.12, 12:33
    Jesteś ohydny.
  • miss10 10.08.12, 12:27
    No i jak zmienia swoje zachowanie. Staje sie np opryskliwy, choć dotąd nie był. Kłóci się bez powodu, żeby mieć pretekst do wyjąscia z domu. To mogą być symptomy zdrady. Ale z drugiej strony - nagła rozrzutność na ciebie, kupowanie prezentów, kwiatów (zagłuszenie poczucia zażenowania swoim postępowaniem).
  • princess_yo_yo 10.08.12, 15:49
    zrob sobie badania na choroby weneryczne.
    sposob bardziej dyskretny niz sledzenie 24 godziny na dobe nie bedzie skuteczny :P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.