Dodaj do ulubionych

HTZ-Cliovelle

18.06.12, 13:21
Witajcie. Mam 47 lat, od jakiegoś czasu nieregularne miesiączki i inne objawy: poty, drażliwość. Rośnie mi też mięśniak- obecnie 7,5 cm (mięśniak będzie usuwany, a być może i cała macica).
Na teraz lekarz zalecił Cliovelle- HTZ, przy którym nie ma miesiączki. Biorę ponad tydzień i czuję się ok. Moje pytanie brzmi: czy któraś z Was bierze ten preparat i czy lepsze są generalnie te preparaty, przy których jest miesiączka czy nie? Nie mogę się w ulotce doczytać tez, co z owulacją- czy ona jest wygaszona czy też nie.
Będę wdzięczna za wszelkie opinie :-) Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • beatal2010 Re: HTZ-Cliovelle 14.08.18, 13:58
      Hej. Biorę Clovelle od dwóch miesięcy i jak narazie wszystko ok. Biorę minimalna dawkę i zdarza się ok raz w tygodniu leciutkie uderzenie gorąca ale to nic w porównaniu z tym co było czyli koszmarne uderzenia co 10-15minut. Wcześniej byłam na Systen Conti ale teraz latem nie chciałam plastrów. Wrócę na plastry jesienią bo łatwiej pilnować przyklejania co 3 dni a poza tym wolę odciążyć wątrobę. Generalnie jestem na HTZ już prawie rok i jestem zachwycona.

--
      Cicha2010
      • penelopa9 Re: HTZ-Cliovelle 03.09.18, 14:48
        Ja jestem od 7 m-cy niby wszystko ok nie mam już uderzeń gorąca i lepiej śpię ale nie mam w ogóle ochoty na seks, nic nie czuję i w ogóle mógłby nie istnieć nie wiem dlaczego?
        Czy plastry sa lepsze i zdrowsze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka