Dodaj do ulubionych

Choroby weneryczne

24.06.12, 23:28
Przy każdym temacie zdrady i seksu ktoś wyciąga temat STD i zastanawiam się czy ludzie są tak uświadomieni, że się badają czy to podejście ha! na pewno taka kara cię spotka!.

--
bykom-stop.avx.pl
Edytor zaawansowany
  • wez_sie 25.06.12, 08:19
    kafeteria pytan jest nieprawidlowa
    --
    jesli wejdziesz w moja wizytowke, to zostaw po sobie slad w postaci kropki.
    blagam, to dla mnie bardzo wazne.
  • aardwolf_ge 25.06.12, 08:38
    Jaki ma sens "jestem krwiodawcą - nie robię"?
    Czyż nie powinno być raczej: "jestem krwiodawcą - robią je za mnie a ja mam wgląd w wyniki"?

• wez_sie 25.06.12, 08:51
    no pisalem, ze kafeterie spitolila :/
    --
    jesli wejdziesz w moja wizytowke, to zostaw po sobie slad w postaci kropki.
    blagam, to dla mnie bardzo wazne.
  • swiete.jeze 25.06.12, 13:57
    Skrót myślowy.
    --
    Jak kiedyś mi się pogorszy, to wykastruję wszystkich, którzy piszą sex zamiast seks.
  • headvig 25.06.12, 15:18
    dawcom bada się krew na wszystko co się da. jak ci coś wyjdzie z badań - dostajesz list, że masz sobie przyjechać odebrać wyniki. znajomy tak się dowiedział o żółtaczce wszczepionej.
    --
    I can't stand this indecision married with a lack of vision
  • lonely.stoner 25.06.12, 13:10
    bylam kiedys krwiodawca, teraz juz nie jestem i robilam sobie ostatnim razem badanie pare lat temu (Zanim cos w ogole z moim facetem). Badanie na wszystko. Ale tak sobie mysle ze taka chlamydia to mozna sie zarazic nawet korzystajac z publicznej toalety- a objawow oczywiscie nie ma zadnych, tylko dopiero potem sa rozne jak problemy jak chce sie zajsc w ciaze. Tak naprawde to wydaje mi sie ze takie badania podobnie jak krwi czy moczu warto raz na jakis czas profilaktycznie zrobic. No chyba ze ktos nic w ogole, i dozywotni celibat.
    --
    www.youtube.com/watch?v=uI_zhSA960E
  • irmina_anastazja 25.06.12, 23:57
    Robilam na hiv, bo mozna je bezplatnie zrobić. Chcialam kiedys byc krwiodawca ale za malo waze, mam za malo zelaza we krwi i za niskie cisnienie :P
  • kora3 26.06.12, 15:33
    w kazdym razie ja tak nigdy nie podchodziłam do sprawy. To po prostu kwestia mozliwosci, ryzyka.

Ja test na HIV robiłam raz, ale przyznam, ze było mi to potrzebne do wyjazdu za granicę, a nie z przyczyn jakichś podejrzeń, czy kontrolnie. Było to pod koniec studiów.
    Ryzyko w moim przypadku było bliskie zeru (no chyba, ze zakazono by mnie u dentysty, czy podczas pobierania krwi) - jako ze nie planowałam nigdy dzieci :)

Teraz też to ryzyko jest żadne i nie muszę się badać, wystarczy, ze co pół roku obligatoryjnie takze na obecnośc antyciał HIV oraz inne choroby przenoszone drogą płciową badany jest mój partner.
    --
    Korcia
    "droga ekspresowa do serca faceta nie wiedzie wcale przez żołądek...Jest hmmm nieco ponizej .. na mapie- oczywiście :)"
  • samuela_vimes 26.06.12, 18:08
    oddawałam krew, żeby mieć dzień wolny w pracy kiedyś kiedyś i wsio było ok. Teraz jeśli niemąż mnie nie zdradza na lewo i prawo też jest wszystko ok.
    Tak więc przyznaję bez bicia nie badałam się na choroby weneryczne ani raza, a teraz bijcie mnie.
    --
    bleeeeeeee

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.