Dodaj do ulubionych

Przegapiłem najlepszy czas na poznanie kobiety.

02.08.12, 21:30
Byłem parę lat młodszy, miałem bardziej chłopięcy wygląd, wyglądałem nie aż tak źle, moja ówczesna biurowa praca nie była taka zła, ważne że była, w związku z czym byłem OK. Teraz jestem starszy, nie mam już tego słodkiego wyglądu, który był moim atutem, zamiast jego nie pojawił się typowo męski wygląd, zawodowo nie ma progresu, ta owa mityczna zaradność się nie pojawiła, a w tym wieku już wygląd trochę schodzi na dalszy plan, a bardziej zaczyna się liczyć owa zaradność, pomysł na życie. Pan Józio przespał moment, kiedy się od niego jeszcze nie wymagało wiele, a miał jakieś atuty z perspektywy tamtego czasu: niezłą twarz, zadbany wygląd, luzacki styl, poczucie humoru, zabawność, szeroko pojętą "imprezowość". A teraz jest nudziarzem, który nie ma nic ciekawego do zainteresowania.
Edytor zaawansowany
  • josef_to_ja 02.08.12, 21:35
    do zaoferowania miało być.
  • voxave 03.08.12, 06:02
    Zawsze mamy cos do zaoferowania drugiej osobie------chyba że stawiasz wysoko poprzeczkę--ale pamiętaj wyżej pupy nie podskoczysz.
  • josef_to_ja 03.08.12, 12:49
    Ja nie mam nic ciekawego do zaoferowania. Jestem po prostu nieatrakcyjny.
  • voxave 03.08.12, 15:24
    josef_to_ja

> Ja nie mam nic ciekawego do zaoferowania. Jestem po prostu nieatrakcyjny.

To zagraj sierotę--sa takie kobiety które lubia niańczyc niedojdy życiowe jeśli sie za takowego uważasz.
  • ajaksiowa 04.08.12, 13:06
    Jesteś takim jakim chcesz być!!!
  • josef_to_ja 04.08.12, 13:49
    Łatwo powiedzieć. Np. swojego wyglądu nie wybieramy. Może chciałbym być klubowym przystojniakiem, a nie dane mi to będzie nigdy.
  • ajaksiowa 04.08.12, 15:56
    No pewnie że nie mamy wpływu na zmiany w wyglądzie w związku z upływającym czasem, ale na sposób bycia-pogodę ducha -już tak .Co ztego że będzie gość olśniewał urodą jeśli się okaże dupkiem?.
  • josef_to_ja 05.08.12, 01:10
    Dupek może mieć w łóżku mnóstwo kobiet. Tak samo przystojny tandeciarz.
  • ajaksiowa 05.08.12, 07:54
    No jeżeli Tobie tylko o to chodzi........
  • josef_to_ja 05.08.12, 11:39
    Akurat nie. Jednak brakuje mi zaradności życiowej, do związku mogę się kiepsko nadawać, prędzej może być ze mnie partner do niezobowiązującego seksu.
  • varna771 05.08.12, 12:23
    josef_to_ja napisał:

> Akurat nie. Jednak brakuje mi zaradności życiowej, do związku mogę się kiepsko
    > nadawać, prędzej może być ze mnie partner do niezobowiązującego seksu.

tacy nieudacznicy później żyją na koszt państwa ....

--
    "Wiecie może czy w Warszawie można gdzieś dostać koninę lub mięso z nutrii. O gołębie nawet nie pytam :)?"
    Pzdr by Gość Tatar
  • josef_to_ja 05.08.12, 12:59
    Martw się o siebie. Na razie mnie interesuje spełnienie się jako atrakcyjny (również fizycznie) partner seksualny. Związek mnie będzie interesował jak do niego dojrzeję. A za nieudacznika się nie uważam.
  • tfu.tfu 07.08.12, 20:15
    weż przestań już, no!
    --
    .............. fusy precz!
    http://s2.rimg.info/ab24ba036a4d9ead229e5139c22320c7.gif
  • varna771 08.08.12, 13:07
    Józek ma misje ... jest ekspertem w różbych dziedzinach nawet seksu ... bede miała "przyjemność" go poznać osobiście ...

--
    "Wiecie może czy w Warszawie można gdzieś dostać koninę lub mięso z nutrii. O gołębie nawet nie pytam ?"
    Pzdr by Gość Tatar
  • varna771 08.08.12, 13:16
    Jak w temacie!!! komu przeszkadzała ,że została wycięta?? zresztą post został napisany w bardzo kulturalnym tonie!!! chyba należy przestrzec inne dziewczyny (forumki) przed Józefem, który jest osobą niezrównowazoną emocjonalnie, sama się przekonałam !!!! józiu pewnie ma radoche ,że swiatło dzienne nie ujrzy co z niego za typ!!!!
    --
    "Wiecie może czy w Warszawie można gdzieś dostać koninę lub mięso z nutrii. O gołębie nawet nie pytam ?"
    Pzdr by Gość Tatar

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.