Dodaj do ulubionych

Gdzie sprawdzacie wiadomości?

23.10.12, 12:07
Jakie serwisy? Czy TV? Czy gazety?
--
Złoty strzał i są wyniki
Edytor zaawansowany
  • samiec_alfa 23.10.12, 12:14
    U Kowalskiej spod jedynki. Wszystko wie i reklam nie ma.
  • wez_sie 23.10.12, 12:21
    napisalbm ale masz mnie wygaszonego, wiec po co
    --
    Nie ma czegoś takiego jak "rodowity Warszawiak". Są Warszawiacy i "słoiki" po prostu. Nie można być "Warszawiakiem od 3 lat", czyli nierodowitym tak, jak nie można stać się Arabem po przeprowadzce do Kuwejtu.
  • krytyk_systemu_edukacji 23.10.12, 12:22
    > Jakie serwisy? Czy TV? Czy gazety?

Gazeta.pl plus weekendowa „Wyborcza”, ale raczej z przyzwyczajenia niż z sympatii. Telewizora nie oglądam programowo, nomen omen.

--
    🎓 Jestem krytykiem systemu edukacji.
  • nie.mam.20 23.10.12, 12:50
    gazety lokalne (Murdoch i Fairfax), GW, Time
    telewizja SBS daje serwisy z wielu krajow m.in. Polsat, DW, aldzazira, rosyjska tv, francuska, wloska....; na ABC News lokalne wiadomosci i BBC.
    Polskie Radio na okraglo PR1.
    Internet wedle zapotrzebowania.

--
    lat, ani cm.

to all the girls i've loved before
  • mr.man 23.10.12, 13:13
    radio
    --
    Keep calm and carry on
  • twojabogini 23.10.12, 14:30
    Telewizja kłamie.
    Głównie czytam tygodniki opinii, od gościa niedzielnego po nie - bardziej na prawo i lewo nie mogę, żeby nie oszaleć :), po drodze jest polityka, wprost, angora, przekrój, przegląd,czas najwyższy (ciężki gniot, ale czytam), nie trawię tylko Newsweeka.
    Wieści ze świata głownie z BBC, parę jakiś ruskich serwisów informacyjnych, nie znalazłam jeszcze takiego który by mi odpowiadał w pełni - oraz z tygodnika Forum - robią dobra prasówkę, są na bieżąco.
    Czasem czytam dzienniki - wyborcza i rzeczpospolitą, najczęściej jak mają interesujące dodatki.
    Postępy prac legislacyjnych śledzę bezpośrednio - czytając projekty ustaw, zgłaszane poprawki - relacje dziennikarzy są zazwyczaj przekłamane i zideologizowane.
  • to.niemozliwe 23.10.12, 21:05
    Wow! Solidna prasowka, rodzina, dzialalnosc spoleczna, forum, jeszcze do tego projekty ustaw i rozporzadzen na biezaco.
    Zazdroszcze zorganizowania.
    --
    Prawda ma wartość tylko dla tych, którzy są w stanie ją pojąć.
  • kbjsht 23.10.12, 15:59
    gazeta pe el
    i to z wielkim trudem

--
    punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
  • swiete.jeze 23.10.12, 20:22
    Gazeta już zeszła do poziomu Onetu albo innego Faktu:/
    --
    W tym mieście ponoć szczęśliwe tylko są. Gołębie i parkometry.
  • doral2 23.10.12, 20:54
    swiete.jeze napisała:

> Gazeta już zeszła do poziomu Onetu albo innego Faktu:/.."

raczej do poziomu pudelka :/
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • to.niemozliwe 23.10.12, 21:11
    Jest jeszcze wyborcza i tok.fm.
    Ja glownie slucham tok.fm lub odsluchuje podcasty na interesujace mnie tematy. Na youtube jest tez duzo materialow, fragmenty programow z komentarzami, itp.
    Czasem kupuje Polityke lub Agore, z tym, ze wole czas na czytanie przeznaczyc na ksiazki. Potrzebe biezacej informacji zaspokaja internet.
    --
  • swiete.jeze 23.10.12, 21:19
    Wyborcza bawi się w Piano. Natemat.pl to amatorszczyzna, a mnie szlag trafia, jak nikt im tych tekstów nie sprawdza przed opublikowaniem. Newsweek, Polityka- to są czasopisma opinii, ciężko tam szukać bieżących wydarzeń, chociaż Newsweek na stronie ma coś na wzór Pudelka. Rzepa- za dużo prawicowej propagandy. ŻW, TVN Warszawa- tylko lokalne. Zagraniczne- wydarzenia są, ale nie z naszego podwórka.
    Co jeszcze?
    --
    69,5
  • to.niemozliwe 23.10.12, 21:40
    Faktycznie, czasem odczuwam brak obiektywnych, rzeczowych serwisow informacyjnych.
    Ale z drugiej strony, mysle, ze tak, jak w dobie przedinternetowej, bycie "na biezaco" moglo sygnalizowac osobe o szerszych horyzontach, inteligentna, ciekawa swiata, to teraz nie jest to juz tak oczywiste. A to dlatego, ze zyjemy w czasach "smieciowej informacji", przez podobienstwo do "smieciowego jedzenia".
    Tez masz wrazenie, ze to duzo i ladnie, atrakcyjnie opakowanie, a jak skosztujesz, to widzisz, ze smieciowe.
    I teraz, jak sie to ma do jakosci zycia? Czy mozna ja budowac dopuszczajac do siebie mialka, smieciowa informacje? Ano nie da sie, nie warto.
    To jest tez pytanie o przystepnosc swojej osoby dla cudzej informacji. Ja staram sie troche odgradzac, zgodnie z praktykami uwaznosci.
    --
  • opuncja.figowa 23.10.12, 20:28
    niezalezna.pl
  • swiete.jeze 23.10.12, 20:35
    Serio?
    --
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 20:37
    swiete.jeze napisała:
    > Serio?

Wrzuciłem ją na wyszukiwarkę, raczej nie.
  • opuncja.figowa 23.10.12, 20:41
    Mnie wrzuciłeś??
  • opuncja.figowa 23.10.12, 20:40
    Zdziwiłabyś się poziomem i ilością odsłon. I sprostowanie, nie sprawdzam, a czerpię wiedzę.
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 20:55
    opuncja.figowa napisała:
    > Zdziwiłabyś się poziomem i ilością odsłon. I sprostowanie, nie sprawdzam, a cz
    > erpię wiedzę.

Ja tam też zaglądam ale w celach rozrywkowych.
    Sądzę, że podobnych mnie jest wielu, co tłumaczy część owych licznych kliknięć.
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 20:58
    eat.clitoristwood napisał:
    > Ja tam też zaglądam ale w celach rozrywkowych. (...)

Kiedyś zaglądałem do Ich Dziennika, ale Niezależna bije go komizmem na głowę, szczególnie w komentarzach czytelników.
  • opuncja.figowa 23.10.12, 21:12
    Skoro lubisz rozrywkę bardzo polecam teksty Seawolfa pod spodem niezalezna.pl. (zakładka nasze blogi).
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 21:23
    opuncja.figowa napisała:
    > Skoro lubisz rozrywkę bardzo polecam teksty Seawolfa pod spodem niezalezna.pl
    > . (zakładka nasze blogi).

To bardzo specyficzny rodzaj poczucia humoru, nie ogarniam. Komentarze za to bywają zabawne.
    Generalnie, środowisko, które jest zarówno autorem jak adresatem Niezależnej jest zabawne tylko w wersji poważnej. Próby ironizowania są żałosne, w najlepszym przypadku nudne.
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 21:28
    Ta przaśna, rodem ze wczesnegp Peerelu dramaturgia, frazeologia i patos na wzór przemówień najgorętszych sekretarzy minionej epoki, wreszcie przesmaczne zdjęcia złowrogich Tusków i jego ludzi...bezcenne.
  • opuncja.figowa 23.10.12, 21:41
    Przeczytaj choć jeden tekst Seawolfa, jeden jedyny raz, a dopiero potem komentuj. Przypuszczam, ze Twoja teoria legnie w gruzach.
  • eat.clitoristwood 23.10.12, 21:50
    opuncja.figowa napisała:
    > Przeczytaj choć jeden tekst Seawolfa, jeden jedyny raz, a dopiero potem koment
    > uj. Przypuszczam, ze Twoja teoria legnie w gruzach.

Nie legnie, kilkanaście wierszy to granica, której nie mam siły przekroczyć.
    W dzieciństwie potrafiłem na przykład obejrzeć w telewizorze każdy film, najdurniejszy czeski, ruski czy enerdowski psychoprodukcyjniak, od począdku do końca.
    Ale to było bardzo dawno temu.
  • opuncja.figowa 24.10.12, 08:52
    W dzieciństwie potrafiłem na przykład obejrzeć w telewizorze każdy film, najdurniejszy czeski, ruski czy enerdowski psychoprodukcyjniak,
    Teraz to rarytas, o którym można pomarzyć, co tylko potwierdza, nigdy nie mów nigdy.
    pzdr.
  • opuncja.figowa 23.10.12, 21:01
    Sądzę, że podobnych mnie jest wielu, co tłumaczy część owych licznych kliknięć.

Przypuszczenia sie nie liczą.
  • jan_hus_na_stosie2 26.10.12, 20:26
    eat.clitoristwood napisał:

> Ja tam też zaglądam ale w celach rozrywkowych.

Więcej rozrywki dostarcza tvn24 i Wyborcza

• eat.clitoristwood 23.10.12, 20:32
    tak jakoś specjalnie. Ot, przyswajam, albo i nie, co mi wpadnie.
    Teraz na przykład dowiedziałem się, że pani Mucha oddała się do dyspozycji premiera.
    Ja bym się tam nie obraził, gdyby się do mojej dyspozycji oddała.
  • swiete.jeze 23.10.12, 20:35
    A biskup, któremu latarnia wtargnęła na drogę oddał się do dyspozycji papieżowi. Zmówi trzy zdrowaśki i będzie mu odpuszczone.
    --
    My eyes are burning!
  • six_a 23.10.12, 21:52
    tę informację pozyskałam z forum warszawa, nie wiem czy się liczy jako źródło informacji?
    :)

--
    out of space
  • swiete.jeze 23.10.12, 21:54
    Ja się teraz szkolę w ekonomii na Facebooku, też jakieś źródło.
    --
    Spotkamy się kiedyś u studni, takiej zwykłej - z kołowrotem
  • samiec_alfa 23.10.12, 22:15
    zastanawiam sie czy ten wyrok mozna sobie wydrukowac i jesli sie czlowiek znajdzie w podobnej sytuacji potraktowac jako precedens? Wszak w naszym panstwie prawa wszyscy jestesmy w obec niego rowni. Tak mowil premier w telewizji, wiec to musi byc prawda.
  • swiete.jeze 23.10.12, 22:18
    samiec_alfa napisał:

> zastanawiam sie czy ten wyrok mozna sobie wydrukowac i jesli sie czlowiek znajd
    > zie w podobnej sytuacji potraktowac jako precedens?

To jest myśl.
    --
  • konrad-0601 23.10.12, 21:13
    Krajowe: ABW, CBA, CBŚ i Radio Maryja
    Zagranica: Mossad, FSB, CIA, FBI i Radio Erewań.

Konrad
  • aka666 23.10.12, 21:17
    suche fakty - PAP, komentarze - Rzepa, plotki z Pudelka i Gazety.pl
  • swiete.jeze 23.10.12, 21:22
    O, PAP.
    --
    bykom-stop.avx.pl
  • allatatevi1 23.10.12, 22:17
    Nigdzie, moi znajomi i tak najważniejsze wiadomości z la repubblica i el pais wrzucą na fejsa.
  • swiete.jeze 23.10.12, 22:19
    Czyli sprawdzasz na fejsie;]
    --
    When they kick out your front door how you gonna come?
  • allatatevi1 23.10.12, 22:27
    tak :-)
  • komanchu 24.10.12, 09:02
    El Pais, L Espresso, Der Spiegel oraz googlowe wiadomości .
    --
    Szukają domu i dobrego serca
    ======================================
    Pomóżmy schronisku!
  • eat.clitoristwood 26.10.12, 19:58
    ten stabloidowany portal.
    Dzisiaj walą w ryj Bońkiem.
    Przecież są jakieś kibolskie platformy, jakieś pszeglondy czy inne pi-uki norzne.
  • jan_hus_na_stosie2 26.10.12, 20:17
    lepiej niech walą Bońkiem niż Natalią Siwiec czy ślubem Kwaśniewskiej :)

• eat.clitoristwood 26.10.12, 20:20
    Siwiec posiada zdecydowanie wyględniejsze cycki w porównaniu z Bońkiem.
  • jan_hus_na_stosie2 26.10.12, 20:23
    jak będę chciał obejrzeć sobie cycki Siwiec to kupię sobie Playboya, a skoro nie kupuję to chyba mi zwisa jakie ma cycki :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka