• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

telefon z zastrzeżonego numeru Dodaj do ulubionych

• 20.11.12, 11:32
    dzwoni numer prywatny,pan podaje moje imię i nazwisko i pyta czy ja to ja,po czym się rozłącza w ciągu paru sekund.Identyczną sytuację miał mąż tydzień temu.Czy ktoś wie co chodzi?
    Mąż niestety potwierdził że to on.
    Ja spytałam kto mówi.
    W obu przypadkach rozmówca od razu się rozłączył
    Zaawansowany formularz
    • 20.11.12, 11:39
      Ktos was sprawdza. Braliscie jakies kredyty, macie dlugi, pokazny majatek, kupiliscie nowke sztuke fiata 126p za gotowke, moze komornik, moze chlopaki z Pruszkowa? Moze do familiady was zaprosza, moze radio zet ?
      • 20.11.12, 11:44

--
        lat, ani cm.

to all the girls i've loved before
      • 20.11.12, 11:46
        co to za sprawdzanie skoro tak naprawdę odpowiedzi nie dostali.Mąż może i potwierdził,ale ode mnie nie otrzymali odpowiedzi ale przeczącej ani twierdzącej.
        Do kasiastych też nie należymy.
        • 20.11.12, 11:48
          czyli na bank dzwonili z radia zet. Pomysl sobie, ze za jedyne 2zl + vat moglas miec citroena c5.
    • 20.11.12, 11:49
      to byl maz kochanki twojego meza
      namierza was
      --
      Nie ma czegoś takiego jak "rodowity Warszawiak". Są Warszawiacy i "słoiki" po prostu. Nie można być "Warszawiakiem od 3 lat", czyli nierodowitym tak, jak nie można stać się Arabem po przeprowadzce do Kuwejtu.
      • 20.11.12, 11:53
        no jasne,tak myślałam że nie doczekam się tu na sensowną odpowiedź,same dzieci
        • 20.11.12, 11:55
          za wczesnie zadalas pytanie. Szklana kula jest czynna od 17-tej.
          • 20.11.12, 12:57
            > za wczesnie zadalas pytanie. Szklana kula jest czynna od 17-tej.

a kot/kocica "łasi" się już od 13-stej wiec póki co niech próbuje może trafi :)
        • 20.11.12, 11:57
          lepiej sprawdz czy nie masz hpv
          --
          Nie ma czegoś takiego jak "rodowity Warszawiak". Są Warszawiacy i "słoiki" po prostu. Nie można być "Warszawiakiem od 3 lat", czyli nierodowitym tak, jak nie można stać się Arabem po przeprowadzce do Kuwejtu.
          • 20.11.12, 12:02
            nie chodziło mi o to by spekulować co to może być.
            Liczyłam na to że ktoś miał podobną sytuację i wie co jest grane.
            Wszelkim żartownisiom dziękuje bardzo za pomoc
            • 20.11.12, 12:07
              > Liczyłam na to że ktoś miał podobną sytuację i wie co jest grane.
              Jesli nawet ktos mial podobna sytuacje, to pewnie wiedzial tyle samo co i ty. Proste, prawda? Jak juz pisalem, jedyna odpowiedzia na twoje pytanie jest sesja z wrozka.
        • 20.11.12, 14:54
          79siwa napisał(a):

> no jasne,tak myślałam że nie doczekam się tu na sensowną odpowiedź,same dzieci

piszemy:
          nie doczekam sie sensownej odpowiedzi
          --
          Destroy Erase Improve
    • 20.11.12, 12:05
      dzwoni numer prywatny

skąd wiesz, że prywatny? skąd wiesz jaki, skoro z zastrzeżonego?
      • 20.11.12, 12:09
        bo w moim telefonie wyświetla się napis NUMER PRYWATNY
        • 20.11.12, 12:11
          79siwa napisał(a):

> bo w moim telefonie wyświetla się napis NUMER PRYWATNY

A to mnie setnie rozbawiłaś! ;-DDD
          • 20.11.12, 12:15
            dzwoniłam do operatora i usłyszałam że jeśli wyświetla się numer prywatny to jest numerem zastrzeżonym.W każdym telefonie wygląda to inaczej.U męża pisało NUMER NIEZNANY.Więc nie wiem co cię tak bawi?
            Dzieci sio!!!
            • 20.11.12, 13:30
              79siwa napisał(a):

> dzwoniłam do operatora i usłyszałam że jeśli wyświetla się numer prywatny to je
              > st numerem zastrzeżonym.W każdym telefonie wygląda to inaczej.U męża pisało NUM
              > ER NIEZNANY.Więc nie wiem co cię tak bawi?

Pytanie było o to skąd wiesz, że to numer prywatny, a ty odpowiadasz, że z wyświetlacza. ;-) Przecież to co ci się pokazuje na wyświetlaczu wcale nie znaczy, że jest to numer prywatny. Może to być numer służbowy. ;-)

> Dzieci sio!!!

A ja myślałam, że dorośli ludzie rozumieją pojęcie "numer prywatny". To ty chyba jesteś dzieckiem. ;-)))
        • 20.11.12, 12:59
          > bo w moim telefonie wyświetla się napis NUMER PRYWATNY

KAPITALNE :))))))))))))
          • 20.11.12, 13:15
            Dla rozbawionych:NUMER ZASTRZEZONY,NIEZNANY i PRYWATNY to to samo.Logiczne to jest przecież bo w żadnym z tych przypadków nie mamy szans oddzwonienia,bo nie ma podanego numeru.Więc zanim coś głupiego napiszecie to zastanówcie się czy się nie błaźnicie.
            • 20.11.12, 13:32
              ktoś chce wziąć kredyt na Wasze numery.
            • 20.11.12, 13:32
              79siwa napisał(a):

> Dla rozbawionych:NUMER ZASTRZEZONY,NIEZNANY i PRYWATNY to to samo.Logiczne to j
              > est przecież bo w żadnym z tych przypadków nie mamy szans oddzwonienia,bo nie m
              > a podanego numeru.Więc zanim coś głupiego napiszecie to zastanówcie się czy się
              > nie błaźnicie.

Numer prywatny chodzi w parze z pojęciem "numer służbowy". I nie ma żadnego znaczenia, że operator uważe, że "numer prywatny" oznacza numer zastrzeżony. Ty jako osoba dorosła i rozumna (mam nadzieję) bzdur operatora nie musisz powtarzać. ;-)
            • 20.11.12, 13:52
              sama sie blaznisz ciagnac te durna dyskusje i zloszczac sie na zartownisiow, poniewaz nie ma sensownej odpowiedzi na to Twoje pytanie,
              gdy tak naprawde moze byc ich (tych odpowiedzi) wiele.

Pewne wydaje sie tylko jedno, ze ow pan zna wasz numer.

A czy nazwisko , ktore podal jest prawdziwe - to juz niewiadomo.
              Zakladajac nawet, ze tak, pomysl z kochankiem/kochanka pozostaje tez tylko jedna z wielu mozliwych opcji.
            • 20.11.12, 15:31
              Może to GŁUCHY TELEFON
    • 20.11.12, 13:00
      Pani z PEKOŁO zawsze jak dzwoni to tez tak się pyta

może to mąż tej Pani z PEKAŁO ?
    • 20.11.12, 14:06
      Zablokuj zastrzeżone numery.
      --
      Jak kiedyś mi się pogorszy, to wykastruję wszystkich, którzy piszą sex zamiast seks.
    • 20.11.12, 15:12
      ale nie mogę powiedzieć, zabronił mi ten pan, co do was wydzwania.
      przekaż mężowi, że nie umie odbierać telefonów i oblał.
      niech się przygotuje na następny raz.

--
      some some some i some i murder some i some i let go
    • 20.11.12, 17:44
      zmieńcie numery, jeśli sytuacja sie powtórzy spierniczajcie gdzie pieprz rośnie, czyli np indie południowe
    • 20.11.12, 17:56
      Może to abw albo agd. Namierzają, potem zaczną się czaić w krzakach, a na koniec z hukiem wejdą z drzwiami.:>
      • 17.02.13, 15:32
        > Może to abw albo agd.

:D
    • 17.02.13, 15:10
      Każdy numer telefonu możesz sprawdzić pod adresem czyj to numer?.
      Jeśli Cię nęka, to zostaw komentarz i poczekaj na reakcję innych użytkowników.
    • 17.02.13, 18:30
      załóz sobie cblokade numerów prywatnych. Nie beda juz dzwonic. Usługa bezplatna u operatora.
    • 17.02.13, 19:31
      Do mnie wydzwaniała firma windykacyjna i w celu potwierdzenia tożsamości żądali podania przez telefon adresu zamieszkania i numeru PESEL. Zapytałam, czy czasem głowy na d... nie zamienili, że myślą, że im podam :P. Nie wiem, kto dzwoni i właściwie w jakiej sprawie a spodziewa się, że takie dane mu podam.
      Jeśli ktoś z grubej rury zaczyna, czy ty to ty, zawsze pytaj, kto mówi i w jakiej sprawie dzwoni.
      --

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20764;19/st/20130301/dt/4/k/3c95/preg.png
    • 17.02.13, 22:26
      Było powiedzieć, że rozmowa jest nagrywana. Ja zawsze tak mówię, jak mam do czynienia z upierdliwymi telemarketingowcami.
    • 18.02.13, 00:40
      w ten sposób dowiedziałem się adresu pewnej laski, którą chciałem spotkać "przypadkiem"
      • 18.02.13, 10:19
        Co za problem? Zakładasz blokadę numerów prywatnych i po kłopocie.
        Ja takowych nie odbieram i mam święty spokój. Normalni ludzie nie dzwonią z zastrzeżonych bo to trochę jak pukanie do drzwi z torbą na głowie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.