Dodaj do ulubionych

Jak kulturalnie obrazić faceta??

02.01.13, 17:19
Jak powiedzieć, a właściwie napisać ( bo muszę to zrobić w mailu) facetowi, który nieelegancko mnie potraktował, że jest złamasem, ku....em i dupkiem żeby zabrzmiało to dosadnie na tyle że się obrazi, a jednocześnie, żeby nie miał podstaw polecieć z tym do sądu . W jakie słowa to ubrać ;-p
Edytor zaawansowany
  • isaura-od-leoncia 02.01.13, 17:23
    kulturalnie obrazic? wyslij kuzyna Iwana z wizyta towarzyska
    pogadaja sobie od serca
  • huonompi 02.01.13, 17:24
    W ogóle tego nie ubierać. Keep your head, heels and standard high. Olej, takie coś najbardziej boli, jak będzie widział, że Ci dopiekł to tylko się ucieszy. Wywalić numer z telefonu, wywalić ze znajomych.
  • jan_hus_na_stosie2 02.01.13, 17:27
    dokładnie :)
  • maitresse.d.un.francais 02.01.13, 17:30
    w zbyt wyrafinowane słowa, to może biedaczek nie zrozumieć. :-(

• eekonomista 02.01.13, 17:37
    No ale to by znaczyło, że koleżanka przejęła się słowami gostka, który jest gamoniem ;)

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • maitresse.d.un.francais 02.01.13, 17:42
    eekonomista napisał:

> No ale to by znaczyło, że koleżanka przejęła się słowami gostka, który jest gam
    > oniem ;)
    >
    To mnie akurat nie dziwi.
  • eekonomista 02.01.13, 17:45
    Nie wiem dlaczego, ale mnie również nie ;)

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • maitresse.d.un.francais 02.01.13, 17:50
    eekonomista napisał:

> Nie wiem dlaczego, ale mnie również nie ;)
    >
    Chyba chcesz przez to powiedzieć co innego niż ja.
  • eekonomista 02.01.13, 17:59
    Ależ skąd. Chciałem tylko podkreślić, że fajnie jest być z Tobą w jednej grupie :D

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • maitresse.d.un.francais 02.01.13, 18:06
    Dlaczego nie dziwi cię punkt widzenia autorki?
  • eekonomista 02.01.13, 18:08
    Są pytania z grupy pytań sprawdzających, na które mężczyzna nie powinien odpowiadać ;-)

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • maitresse.d.un.francais 02.01.13, 18:11
    eekonomista napisał:

> Są pytania z grupy pytań sprawdzających, na które mężczyzna nie powinien odpowi
    > adać ;-)
    >
    czyżbyście kolego nie mieli jaj??? :-OOO
  • eekonomista 02.01.13, 18:13
    A to już musisz sama ocenić na własny użytek. Dla mnie to, co myślisz o moich jajach jest bez znaczenia :D

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • eekonomista 02.01.13, 17:35
    lettino napisał(a):

> Jak powiedzieć, a właściwie napisać ( bo muszę to zrobić w mailu) facetowi, któ
    > ry nieelegancko mnie potraktował, że jest złamasem, ku....em i dupkiem żeby zab
    > rzmiało to dosadnie na tyle że się obrazi, a jednocześnie, żeby nie miał podsta
    > w polecieć z tym do sądu . W jakie słowa to ubrać ;-p

To zależy co Ci zrobił.
    1. Jeżeli wykorzystał Cię seksualnie obiecując wspólną przyszłość i nie wywiązując się z tego.
    Napisz mu tak: "Nie chciałam ci zawracać głowy, ale okres mi się spóźnia. Robiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski. To chyba dobrze, że dwa minusy. Najgorsze jest to, że moja ginekolog przyjmie mnie dopiero na początku lutego. Co mam robić? :("

2. Jeżeli obraził Cię w inny sposób.
    Olej jak radzą inni. Musiałabyś uderzyć w czuły punkt, żeby go zabolało. A najbardziej bolą głęboko skrywane tajemnice. Nie sądzę, abyś je znała, bo nie pytałabyś nas, co mu napisać ;)

--
    Pozdrawiam,
    Ekonomista

dub-molas.blogspot.com/
  • light_in_august 02.01.13, 17:37
    Daj sobie spokój. Jeśli potraktował Cię z buta i jest chamem, to żadne słowa go nie zabolą, a tylko będzie miał satysfakcję, że Cię ta sprawa dręczy.
    --
    It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
  • rekreativa 02.01.13, 17:38
    W takich przypadkach należy po prostu chama zignorować.
    Jeśli mu wyślesz maila, to dasz znać, że Cię cała sytuacja bardzo mocno obeszła i tylko dostarczysz chamusiowi satysfakcji.
  • senseiek 02.01.13, 17:51
    czy macie jeszcze wolne poswiateczne? :>

Ja sobie zawsze robilem w takich wypadkach jak pn-wt swieto to i sr-pt mnie w szkole nie widzieli.. :)

--
    Tak bedzie wygladac moja nowa gra.. ;)
  • gr.eenka 02.01.13, 19:53
    senseiek napisał:

> czy macie jeszcze wolne poswiateczne? :>
    >
    > Ja sobie zawsze robilem w takich wypadkach jak pn-wt swieto to i sr-pt mnie w s
    > zkole nie widzieli.. :)
    >
    nie można powiedzieć byś wyszedł na tym dobrze
    wylądowałeś na forum i o forum kobieta :/
  • good_morning 02.01.13, 17:52

--
    Om vi bara får tid för tystnad
  • alienka20 02.01.13, 18:14
    "Za każdym razem udawałam orgazm", jeżeli spaliście ze sobą.
    A najlepiej daj sobie siana.
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/piu3vfxmyay9c5mx.png
  • lettino 02.01.13, 18:36
    Sytuacja nie miała podtekstu seksualnego, był to układ raczej "biznesowy" pan okazał się chamem i prostakiem. Zakończył naszą współpracę niespodziewanie i niekulturalnie. Rozliczyliśmy wszystko co się dało i teoretycznie wszystko jest git. Tylko ja w gębie mam taki niesmak jakbym starego trampka zżarła. To co powiedział o mnie nie daje mi spokoju, a nawet śni mi się po nocach :-/ Dlatego pomyślałam, że krótki mail z cientą ripostą podsumowujący naszą współpracę przyniósłby mi ulgę i pozwolił spokojnie spać.
  • alienka20 02.01.13, 18:42
    Brak słów, ale zignoruj. Trudne, ale z czasem przechodzi. Ja zawsze takim typom życzę szczęścia na odchodne i głupio im się robi :).
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/piu3vfxmyay9c5mx.png
  • panna_wanna1 02.01.13, 21:03
    a co powiedział o tobie? i dlaczego tak cię to zraniło?

może boisz się, że to prawda? wypisz na kartce 10 powodów dlaczego to nieprawda. zanalizuj dlaczego podświadomie sądzisz, że to prawda - mówiono ci to już kiedyś? w jakiej sytuacji?

krótki mail z ciętą ripostą to raczej wyślesz i będziesz czekała na odpowiedź - że się przejął. a że się pewnie nie przejmie, to i ci nie pomoże.
  • varia1 03.01.13, 04:42
    zignoruj, po prostu
    nie chodzi o to że chcesz mu dowalić... tylko o to że musisz mieć poczucie pseudo wyrównania rachunku

• jeriomina 02.01.13, 18:26
    Nazwij go rogaczem. Z doświadczenia wiem, że to dość skuteczne :)
    --
    http://img35.imageshack.us/img35/6533/koteko.gif
    "Be yourself, no matter what they say"
  • mijo81 02.01.13, 20:41
    No jasne ... pewnie się koleś rozpłacze
  • soulshuntr 02.01.13, 19:47
    bardzo ciekawi mnie co tez ow dopek, zlamas pokutany uczynil?
  • mijo81 02.01.13, 20:39
    Zignoruj go bo zaraz powstanie drugi wątek: "Jak kulturalnie obrazić faceta, który obraził mnie po raz drugi"
  • akle2 03.01.13, 00:40
    Będzie trudne, jak się nie zna historii korespondencji i nie wiadomo o co poszło.
  • akle2 03.01.13, 00:42
    Zawsze możesz wykasować go ze znajomych w portalu spolecznościowym, niektórzy są na takie rzeczy bardzo czuli :D
  • mila2712 03.01.13, 07:33
    Nie ma mozliwości napisać tego w sposób kulturalny :D
  • myoptic 03.01.13, 09:36
    A ja bym odpisała coś w ten deseń, ze: soory nie mam czasu na takie pierdoly( inczej dobierz te slowo), gdyz pracuje/zajmuje sie powaznymi projektami (pracą) z osobami które są ( kompetentne, wyksztalcone, czy znaja sie w temacie taki, a takim... - nie wiem nad czym pracowaliscie. zycze powodzenia. Napisz krotko i na temat, nie wdawaj sie w dyskusje, chodzi o to bys pokazała że to co ów pan napisał, spłynelo po tobie jak po kaczce...
  • g.r.a.f.z.e.r.o 03.01.13, 11:40
    A czy prywatne wyrażenie swojej opinii w słowach obelżywych może prowadzić do sprawy w sądzie?
    Pytam, bo nie wiem.
    --
    Zdejmij tę suknię mała...
  • scenery 03.01.13, 11:50
    Kulturalny człowiek nie obraża. Ewentualnie jak ma okazję to przykro się odwdzięczy. Ale słowem wojować? Po co? Tego się nie da wygrać.

• g.r.a.f.z.e.r.o 03.01.13, 11:55
    scenery napisał:

> Kulturalny człowiek nie obraża. Ewentualnie jak ma okazję to przykro się odwdzi
    > ęczy.

No tak, zemsta wzorem kultury...

--
  • zuzi.1 03.01.13, 12:03
    Napisz panu, że dziękujesz Bogu i rodzicom za to, że stworzyli Cię taką, że brak kultury jest Ci obcy. Pożycz mu szczęscia na codzień i tego, aby trafiał jedynie na ludzi podobnych do siebie, bo tylko tacy będą w stanie jego postępowanie zrozumiec. Polec mu książkę "Psychopaci są wśród nas", dla poszerzenia jego wiedzy ogólnej o zyciu i ludziach. I tyle. Więcej słów nie trzeba.
  • zuzi.1 03.01.13, 12:04
    gdyby się na te słowa jeszcze jakoś odezwał, kompletnie drania zignoruj
  • scenery 03.01.13, 12:06
    > kompletnie drania zignoruj

Nie prościej tak od razu? :)
  • scenery 03.01.13, 12:06
    Hipotetyczna odpowiedź:

Dziękuję rodzicom, że wychowali mnie na poziomie kultury niedostępnej takiej bździągwie jak ty.

Co teraz odpowiesz... Myślisz, że wygrasz pyskówkę?...

• zuzi.1 03.01.13, 13:53
    napisałabym swoje i olała go kompletnie, autorka chyba czuje taką potrzebę, żeby co napisac, wówczas poczuje się lepiej, tak, żeby jego draństwo nie pozostało bez jakiegokolwiek komentarza z jej strony
  • scenery 04.01.13, 00:34
    Proponuję dla większego efektu potupać w pokoju a w łazience na złość Niemcom zbić flakonik.
  • zuzi.1 04.01.13, 08:07
    proponowac to Ty sobie możesz co Ci się tylko podoba
  • scenery 04.01.13, 09:51
    Och, naprawdę?! Dzięki Ci o Pani.
  • scenery 03.01.13, 12:04
    Rozumiana jako sprawiedliwość :P
    Ale oczywiście w pełni się zgadzam, że to niszczące uczucie. LEPIEJ go nie żywić w ogóle; ale jeśli ktoś nie potrafi to zemsta na zimno lepsza jest od pyskówki.
  • g.r.a.f.z.e.r.o 03.01.13, 12:44

scenery napisał:

> Rozumiana jako sprawiedliwość :P
    > Ale oczywiście w pełni się zgadzam, że to niszczące uczucie. LEPIEJ go nie żywi
    > ć w ogóle; ale jeśli ktoś nie potrafi to zemsta na zimno lepsza jest od pyskówk
    > i.

Pyskówka jest wtedy gdy obrażasz kogoś w przypływie emocji. To zupełni coś innego niż gdy dokonujesz drobiazgowej chłodnej analizy oraz opisu jego osoby oraz proweniencji :D

Zemsta rozumiana jako sprawiedliwość ma sens wyłącznie gdy musisz z daną osobą dalej się kontaktować. Gdy zaś kontakty obciąć możesz - należy to zrobić. Łatwiejsze to i kosztuje dużo mniej.
    --
  • scenery 03.01.13, 12:50
    Gdy "dokonujesz drobiazgowej chłodnej analizy oraz opisu jego osoby oraz proweniencji" to jest proces wewnętrzny. Na jego podstawie możesz gościa zlać, albo dać mu drugą szansę. "Kulturalne obrażanie" to tylko pyskówka :)

> Zemsta rozumiana jako sprawiedliwość ma sens wyłącznie gdy musisz z daną osobą
    > dalej się kontaktować.

Niektórzy rozumieją to jako nauczkę na przyszłość - że się zastanowi nim kogoś znów niewłaściwie potraktuje. W sumie cały kodeks karny jest na tym oparty :)

> Gdy zaś kontakty obciąć możesz - należy to zrobić. Łatwiejsze to i kosztuje dużo mniej.

I pełna zgoda!
  • mariuszg2 03.01.13, 12:15
    Pisz:

W pieerwszych słowach mego listy pragne okazać Ci radość jaką sprawiała mmi Twoja głupkowata mina. Nie wiem jak bardzo CIe skrzywdzili Cie rówiesnicy w podstawówce ale to prymusów chyba żes nie nalezał. Ni ukrywam potrafiłes mnie rozbawić. Za każdym razem próbowałeś udawać, że jesteś bardziej inteligentny niz jesteś. Słodziaku mój malutki....Jaś Fasola przy tobie to Don Juan. Przykro mi, że nie mogłam Ci jej ookazac w sposób który by Twój grymas skorygował ale nieznośny zaduch perfum jakich używasz zapierał mi dech w piersiach....zresztą i tak nie rwały się w staniku na Twój widok przyzwyczajone do pieszczot prawdziwych mężczyzn, do których z się nie zaliczasz... zapytasz dlaczego? Nie stac CIe.... za mały jestes syneczku a w swoich podskkokach i grając na maleńkiej fujareczce to możesz co nakwyżej wejśc w komitywe z Rumpelstilskinem i konkurowac w wypędzaniu i straszeniu myszy w oborzez zabitej dechami....
    Na przyszłość prosze oszczędź kobietom swojej dowcipu i stylu..On pasuje jedynie do basni Andersena.... to taki pisarz.... zresztą zapytaj mamy może Ci coś poczyta....pa kotku.
  • mila2712 03.01.13, 12:24
    Ale kolega ma wyobraźnię
    toż Ty talent marnujesz :D
  • scenery 03.01.13, 12:31
    Powinni Go wziąć na rzecznika PiS. Albo PO. Sam nie wiem.
  • mariuszg2 03.01.13, 12:38
    nie umiem kłamac....choć kiedyś fascynował mnie Jerzy Urban.....geniusz intelektu i ciętego języka....
    --
    Mława jest OK
  • scenery 03.01.13, 12:58
    Łatwo być "geniuszem" jak ma się silne plecy...
  • mariuszg2 03.01.13, 13:21
    prawda...
    --
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • mila2712 03.01.13, 13:20
    och nie ! kto będzie nas tak pięknie czarował :D
  • scenery 04.01.13, 09:52
    Wybierz mnie! Mnie wybierz!!!
  • mariuszg2 03.01.13, 12:36
    no własnie....to jest moj aosobista tragedia....wszystkie te figle, igraszki, pieszczoty sa tylko w mojej wyobraźni achodzi oto, żeby nimi uraczyć namacalnie...najlepiej szatynke o niebieskich oczach 176 co chce miec 3cie dziecko.... lubi się przebierać w fajne ciuszki, kozaczki, pończoszki, stanik 75 C (B może być od biedy)....znajomość 3 języków obcych w tym rosyjskiego , dyspozycyjność, umiejętnośc działania pod ciąglą prezją, gotowość na częste wyjazdy, inteligencja, dowcip, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy w tym na prowadzenie Aston Martina oraz licencja pilota F16....

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • mila2712 03.01.13, 12:52
    oj to ja się nie mieszczę bo jestem brunetką ale niższą patrzałki mam innego koloru no i nie znam rosyjskiego nie dla mnie 3 dzieci no chociaż prawo jady mam :D
    a jak już opsujesz lady z twych marzen to nadmienię że lubię gostków w stylu Litzy :)
  • mariuszg2 03.01.13, 13:22
    co to za styl ten Litzy?

--
  • mila2712 03.01.13, 13:30
    po prostu podobaja mi się faceci tacy jak on : fryzurka tatuaże bródka...
    poglądy na życie... sytl bycia jednym słowem
  • mariuszg2 03.01.13, 13:37
    a to ja zupełnie cos innego niz Litzy....
    --
  • mila2712 03.01.13, 13:44
    no ale nie tylko tacy jak Litza... ważne aby facet był brunetem ...
    za to poczuciem humoru przebijasz wszystkich :D
  • mariuszg2 03.01.13, 15:06
    moge sobie szczelic bruneta...na początek pod prawa pachą....chcesz?
    --
  • mila2712 03.01.13, 17:37
    nie
    pod pachą facet musi być gładki jak pupa bobasa
  • mariuszg2 03.01.13, 17:43
    o nie! to hańba dla mężczyzny golić sobie pachy, nogi i memłono.......podobnie klatę i plecy, ręce i ...pupę...zwłaszcza pupa musi być owłosiona...owłosienie chroni przed niskimi temperaturami.... i pozwala utrzymac się na powierzni wody....
    --
  • mila2712 03.01.13, 17:52
    klata musi być owlowiona , zarost tez musi być
    idę na herbatkę
  • mariuszg2 03.01.13, 18:08
    bez sensu...to niehigieniczne i niebezpieczne
    --
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • mila2712 03.01.13, 19:42
    a mnie się podoba a w czym niebezpieczne?
  • six_a 04.01.13, 09:08
    np. można się zgubić w chaszczach i już nigdy nie wrócić do domu.

--
    some some some i some i murder some i some i let go
  • mila2712 04.01.13, 09:52
    nie lubisz facetów z zarośniętą klatą i zarostem ?
    przecież to jest mega sexy :D
  • six_a 04.01.13, 09:56
    zarośnięcie wogle mnie nie interesuje. a futro jest nieekologiczne :P

--
    ease your mind
  • chanell1989 11.02.19, 18:17
    Hahaha to jest zajebiste. Ktoś tu ma talent!! Pozdrawian
  • six_a 04.01.13, 09:04
    napisz wiersz.

--
    break away kicks
  • mariuszg2 04.01.13, 09:46
    Facet facet dostaniesz zjeba
    i czeka CIę błotnista gleba

Z kopa w mordę cię załaduję
    swoją złośc chętnie wyładuję

a kwicz a rycz Ty gupi ciulu
    jak pięknie widziec jak wijesz się z bólu

jestem dżaga ostra laska
    jeszcze dostaniesz z glana w qtaska

.......
    --
  • mila2712 04.01.13, 09:53
    no z takim listem to facet pójdzie na policję że mu laska grozi
  • six_a 04.01.13, 09:55
    :)
    tak właśnie.

--
    never be mine
  • mila2712 04.01.13, 10:02
    To teraz nasz Mariusz powiniem przerobić wiersz na wersję kulturalną i ocenzurowaną:D
  • mariuszg2 04.01.13, 11:03
    wersja jest kulturalna bo wierszem......i nie ma co cenzurowac bo wszelkie środki stylistyczne zawarte w wierszu sa wyrazami ekspresji.....to jest szttuka przez duże Sz :P

a propos wersji....co sie z nią dzieje? nie widze jej ostatnio wogle....zaszyła się czy co? może ma faceta?
    --
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • mila2712 04.01.13, 11:17
    A ja czekam i czekam na ten wierszyk...
    a źle byłoby jak wersja miałaby faceta ? zazdrosny jesteś ?
    pomyśl co by było gdyby się okazało ze ona jest facetem ?
  • mariuszg2 04.01.13, 11:46
    wybacz ale nie mam dość natchnienia aby zaspokoić Twoje gusta estetyczne w tej chwili.....musiałbym pewnie fotke dostać aby poczuć wenę twórczą....a co to ma być? elegia?, tren?, fraszka?, erotyk?

wersja jest facetem? nieźle się maskuje w takim razie..... ostatnio jak ją widziałem wyglądąła nawet pociągająco....chyba jestem gejem....
    --
    Mława jest OK
  • mila2712 04.01.13, 12:00
    wersja jest facetem? - nie wiem gdybam sobie :D
    Masz wyobrażnię ... coś wymyslisz wierzę w Ciebie
    jestem maltuką rezolutną brunetką, mam poczucie humoru - fraszkę poproszę :D
  • mariuszg2 04.01.13, 12:32
    Na brunetkę

mała babeczka na ustach ślad mleczk
    usta w filiżankę i spija śmietankę

zamiast pracować żwawo ku chwale
    prze kompem przeciaga się ospale

figiel w jej głowce pojawia się nowy
    co zrobić by facet był gotowy

na widok jej piersi i wdzieków milutkich
    oddać swą dusze i wprawić w zawrót głowy
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • mila2712 04.01.13, 12:50
    dziękuję :DD
    - mała babeczka . .. lubię to określenie
    - zamiast pracować żwawo ku chwale prze kompem przeciaga się ospale - ale ja cały czas sumiennie pracuję :D
  • fiigo-fago 04.01.13, 17:54
    To może tak:

;)

--
    A z pocałunkiem póki co zaczekamy - powiedział piękny książę złażąc ze śpiącej Królewny...

www.youtube.com/watch?v=SGNvJDQdLDs

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.