Zaręczyny Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, piszę tutaj ponieważ ostatnio chodzi za mną dość szalony pomysł- zaręczyny!:) Jestem ze swoją drugą połówką już 7 lat i zacząłem poważnie myśleć o zaręczynach. Mam już wybrane 3 pierścionki (pewnie jutro któryś kupię), ale teraz zastanawiam się nad sposobem i miejscem zaręczyn, ponieważ:
    1) wyjeżdżamy na majówkę do Chorwacji, zastanawiam się czy oświadczyć się 30 kwietnia- jej urodziny, zaplanować miłą kolację, lub np oświadczyny na plaży, tylko tutaj kwestia tego typu czy oświadczać się np w gronie znajomych zaplanować coś szalonego, czy lepiej intymnie samemu?
    2) będąc na Chorwacji planujemy pojechać też na jeden dzień do Wenecji - 1 maja, a wiadomo Wenecja uchodzi za romantyczne miejsce... i tu moje pytanie do kobiet, co by was zadowoliło i zwaliło z nóg? :) dziękuję za każdą odpowiedź.
    • > a wiadomo Wenecja uchodzi za romantyczne miejsce... i tu moje pytanie do kobiet,
      > co by was zadowoliło i zwaliło z nóg? :)

W Wenecji to ją zwali z nóg raczej zapach niż Twoje usiłowania. :)
    • Zarówno Wenecja, jak i Chorwacja są banalne. Daniel, Ty masz 20 lat?
      • Więc nie mam już 20 lat:) mam ich 25. Pomyślę więc nad wynajęciem jakiejś łódeczki w Chorwacji i zaplanowaniu czegoś romantycznego sam na sam:) jeszcze pierscionek... chociaz jak czasem ona cos powie to mi sie noz w kieszeni otwiera:P ale wydaje mi się że to ta jedyna, wiem, banalne;)
        • teraz uważaj
          jak już będziecie na tej udeczce i ona coś powie a Tobie otworzy się nóż w kieszeni istnieje niebezpieczeństwo, że pierścionek schowany w kieszeni wypadnie i zgubi w czeluściach :(
          więc zaknebluj ją wpierw niech nic nie gada!

--
          Miast okradać krowę z mleka
          dój bliskiego ci człowieka.
    • Na pewno żadne z powyższych.
      Weź pod uwagę, że to co zadowoli jedną, może nie podobać się Twojej dziewczynie. Ludzie są różni.

--
      „Każdy facet boi sie tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy,
      przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy"
    • Nie oświadczaj się publicznie - to taka żenada dla ludzi bez przyjaciół, którzy muszą na siłę poczuć że ich oświadczyny interesują kogoś jeszcze poza nimi samymi - zrób to na kolacji we dwoje.

Chorwacja czy Wenecja - obydwa miejsca rewelacyjne.
      Choć może Wenecja bardziej wymowna, mnie akurat Wenecja nie "zwaliłaby z nóg" bo mieszkałam tam 3 miesiące, ale myślę, że na kobiecie, która tam nigdy nie mieszkała, to miasto zrobi dość duże wrażenie.
      Tylko dość kiepski timing macie - w maju Wenecja tonie w turystach, w tym w różnego rodzaju plebsie. Lepsza byłaby Wenecja w listopadzie - wprawdzie pogoda jest wtedy przerażająca - zimno, wietrznie, aqua alta, ale to wtedy Wenecja jest prawdziwa - są tam tylko autentyczni mieszkańcy i studenci - bez całych tych hord plebsu który pałęta się po Wenecji od lutego do października.

--
      Hay veces que he intentado tentar a la suerte
      Porque lo que no me mata me hace más fuerte
      • 1. > Wenecja tonie w turystach, w tym w różnego rodzaju plebsie
        2. > bez całych tych hord plebsu który pałęta się po Wenecji

A skąd tyle pogardy ?
        --
        knur.blox.pl
        • Wenecja to takie miasto-muzeum, tymczasem znaczna część turystów zachowuje się jakby byli w mieście-zoo.
          Są pewne reguły, których przestrzeganie ułatwiłoby wszystkim życie. Przykładem jest choćby zakaz wchodzenia na traghetto z plecakiem. Naturalnie turyści wiedzą lepiej - parę razy widziałam jak ktoś z plecakiem na plecach energicznie się odwrócił potrącając inną osobę plecakiem i prawie spychając do wody.

Poza tym patrząc na zachowania wielu osób odwiedzających Wenecję, mam wrażenie że oni jakoś nie odróżniają Wenecji od Legolandu, Disneylandu czy innego parku rozrywki.
          A to mimo wszystko jest normalne miasto gdzie ludzie mieszkają, uczą się, pracują, po prostu żyją.

--
      • Jeszcze lepsza jest Wenecja w karnawale i pod śniegiem, polecam.
        • Akurat karnawał i sierpień (środek lata) to najgorsze momenty w Wenecji - najwięcej plebsu wtedy zjeżdża. Powszechnie się wtedy mawia w Wenecji: "Venezia sotto le invasioni barbariche" czyli Wenecja pod najazdem barbarzyńców.

Miałaś duże szczęście, żeby trafić na śnieg podczas Karnawału. To się dość rzadko zdarza.

--
          • Miałam, przynajmniej kanały nie śmierdziały. Początek karnawału, jeszcze nie było dużo ludzi.
          • dobrze że wyjechałaś to i plebsu mniej
            --
            Ludzie rozstają się z jakiegoś powodu. Mówią jaki to powód, dając ci szansę byś odpowiedział. Nie uciekają, ot tak sobie. Nie, to po prostu dziecinada. (MP)
    • daniel_da20 napisał:

> Witam, piszę tutaj ponieważ ostatnio chodzi za mną dość szalony pomysł- zaręczy
      > ny!:) Jestem ze swoją drugą połówką już 7 lat

Moja jest ze mna max do następnego poranka.....
      --
      Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
    • 7 długich lat czekania i się w końcu dziewczę doczeka oświadczyn, choć nie, może potrzymaj ją w niepewności tak jeszcze ze 2 lata, a co! :D

• Powiem ci tak....Mnie by te twoje zaręczyny nie powaliły z nóg. Jechać i tak jedziecie do Chorwacji i Wenecji ale dla mnie jest wazny POMYSŁ na te zaręcxzyny. Sam wyjazd tym pomysłem nie jest. Kolacja przy świecach jest banalna. Pomyśl i poszukaj- w necie jest pełno pomysłów i relacji z zaręczyn ( chociażby na youtube).
      • najfajniejsze zareczyny sa w kinie. przed filmem jest puszczony filmik o tym jak on ja kocha i cala sala bije brawo, on wchodzi na sale i daje jej pierscionek i pozniej zyja dlugo i szczesliwie

przepraszam ale az sie poplakalem :''(
        --
        JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI
        BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE
    • wow!długo zbierałeś na tę wycieczkę..biedna laska :P
      nie no...pomysł z Wenecją super...dodatkowo szarpnij się na gondolę i wręcz jej ten pierścień właśnie tam:) tylko mocno ją trzymaj bo pewnie z wrażenia padnie żeś się w końcu zdecydował :)
      Powodzenia!
      --
      www.youtube.com/watch?v=0HaFR5fYuQc

woff!
    • Oświadczaj się gdzie chcesz, tylko w żadnym wypadku nie klękaj przed panną, bo już się nigdy z kolan nie podniesiesz. ;-D
    • Daniel, zarowno Chorwacja jak i Wenecja beda fajnymi miejscami na oswiadczyny. Zaloze sie ze wiekszosc tych co twierdzi inaczej zareczyla sie przy uroczystym kotlecie u przyszlych tesciow powiadamiajac ich rownoczesnie o wpadce :). Kup ladny pierscionek, poczekaj na piekny moment gdy bedziecie na osobnosci w jakims pieknym miejscu ktorych w Chorwacji (tudziez Wenecji) nie brak, dziewczyna napewno bedzie zachwycona.
    • szalony pomysl- po 7 latach- oswiadcz sie jej nawet w McDonalds w Pipidowce to padnie z wrazenia!
      --
      youtu.be/19eBAfUFK3E
    • ja to widze tak
      jak juz jestescie na tej lodce w wenecji
      to sie nagle wypinasz i mowisz a czemu by sie nie pobawic w grote nestle
      i wtedy pach ona zaskoczona znajduje pierscionek i jest rewelacja
    • daniel_da20 napisał:

....... i tu moje pytanie do kobet, co by was zadowoliło i zwaliło z nóg? :) dziękuję za każdą odpowiedź.

zwyczajnie........ spacer w parku..... i nagle......niespodzianka
      bez zadnych szopek ( na kolana nie musi klękać )
      • mila2712 napisała:

> daniel_da20 napisał:
        >
        > ....... i tu moje pytanie do kobet, co by was zadowoliło i zwaliło z nóg? :) dz
        > iękuję za każdą odpowiedź.
        >
        > zwyczajnie........ spacer w parku..... i nagle......niespodzianka

gołąb na ramię nasrakał:)

> bez zadnych szopek ( na kolana nie musi klękać )

--
        Precz z powiadomieniami o wpisach !!!
    • To Twoja kobieta, tak naprawdę Ty wiesz (a przy najmniej powinieneś wiedzieć) co ją poruszy najbardziej. Są takie kobiety, które lubią takie akcje publicznie, z dużym audytorium nawet obcych osób - te wszystkie oświadczyny na stadionach podczas meczów w US ;) To raczej coś dla bardziej próżnych, z potrzebą bycia "gwiazdą". Dla innych sprawa jest zbyt prywatna i intymna, lepiej będą się czuć w samotności.
      Ja Ci poradzę tak - Ty za wiele nie planuj- że restauracja, że gondola, że plaża, że zachód słońca, bo się tylko będziesz ciśnieniował, że coś nie idzie zgodnie z planem. Lepiej weź ten pierścionek ze sobą na ten wyjazd i jak poczujesz, że to jest właśnie dobry moment, to go wyciągnij. I już.
    • Najlepiej NA Chorwacji.
      Chyba, ze Twoja dziewczyna lubi banaly, to na gondoli.
    • na mnie hotel lodowy zrobi wrazenie
      chyba nie ma takich w wenecji ani w chorwacji
      dziewczyne podpytaj, a nie obce baby na forum ;P
    • po 7-mu latach, to juz o rozwodzie czas myslec, a nie o zareczynach.
    • Ta Wenecja jest fajnym pomysłem. Jeszcze jak by było na gondoli, to już w ogóle.
    • hmm.. chyba Wenecja - pod warunkiem, że sami ;)
      a jak z przyjaciółmi, to lepiej na plaży jak będziecie tylko we dwoje :)

--
      punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    • o, a teraz się nasłuchasz jakie to masz banalne pomysły. bo teraz nie wypada się oświadczyć podczas kolacji, tylko co najmniej podczas szalonego skoku z wieżowca do basenu wypełnionego łzami wylanymi podczas imaginowania sobie odmowy ukochanej.
      • Dokładnie... nie myślałem do tej pory o oświadczynach, a jak próbowałem ją podpytawać o pierścionki to mówiła zawsze ze śmiechem że woli jakiś ładny dom, lub samochód zamiast pierścionka... więc sami widzicie że muszę zdać się na waszą łaskę:) a nie oświadczałem się po roku, dwóch czy trzech bo uważałem że na wszystko jest odpowiednia pora, a nie chciałem się śpieszyć.
        • daniel_da20 napisał:

> Dokładnie... nie myślałem do tej pory o oświadczynach, a jak próbowałem ją podp
          > ytawać o pierścionki to mówiła zawsze ze śmiechem że woli jakiś ładny dom, lub
          > samochód zamiast pierścionka...

to ile ten pierścionek kosztuje?
          --
          Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku, uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością. (A.S.E)
    • napisz daniel lepiej , ze masz przedwczesny wytrysk i chciałbyś to jakoś przypicować. strasznie szalony pomysł......może zrób jaskółke dla niej, albo stań na głowie.
    • Najlepiej zwalić z nóg maczugą. A potem do jaskini i gotowe. No to wyszło, że chyba Chorwacja.
      --
      http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
    • mi się żaden nie podoba ale widzę, że mniej więcej wiesz czego chcesz. Jakbym miała wybierać spośród tych wszytskich to wybrałabym nr 1. Mi się podoba ten:

www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,9482
      aczkolwiek nie wiem czy taka wielkość kamienia- musiałabym zobaczyć ,, na żywo". Lubię takie... standardowe, nic wymyślnego :)
      • No właśnie jej się nie podobają bez wystającego kamienia (takie nie standardowe). Odnośnie głupich komentarzy że przedwczesny wytrysk... nie nie przedwczesny... po prostu chce to zrobić. Dziękuję za radę z pierścionkiem który dałaś- w końcu ktoś konkretny, a to mnie cieszy:) proszę o jak najwięcej opinii.
    • Coś podobnego do pierwszego pierścionka kiedyś miałam - okropnie niewygodny, nie polecam. I raczej nie mieszałabym różnych kolorów złota, no chyba, że dziewczyna lubi pstrokaciznę. A skoro zaręczyny mają być takie fajne, to i może pokusisz się o znalezienie pierścionka z charakterem (w małych zakładach jubilerskich) zamiast tę masówkę z przereklamowanego Apartu?
    • A nie jesteś facetem tej laski co to się niedawno skarżyła na forum, że facet jest z nią 7 lat i nie ma zamiaru się oświadczyć i ona zamierzała go chyba rzucić?
    • Mnie zwaliło z nóg to, że oświadczył mi się facet, którego kochałam. Więcej do szczęścia nie potrzebowałam.
      • mam nadzieję że ją też uda się "powalić" właśnie wiem że ona by nie chciała takiego z jednym brylantem, więc zastanawiam się nad innymi. Odnośnie małych jubilerów, jutro odwiedzę jeszcze kilku i na pewno coś kupię, teraz podałem linki do apartu żeby ogólnie pokazać wrozy które wydają mi się interesujące. Chyba faktycznie zdecyduję się na jeden kolor złota- biały.
    • co to za wątek, że ja czytam: rękoczyny

--
      fake plastic trees
    • Ojej jaki romantyczny menszcizna;-))
    • i tu moje pytanie do kobiet, co by was zadowoliło i zwaliło z nóg? :) dziękuję za każdą odpowiedź.

po 7 latach chodzenia - laskę nawet zwalą z nóg pewnie i zaręczyny na ławce w lokalnym parku.
      --
      the sound saves your body, soul
    • Halo halo!
      To kiedy wesele ;)?

Jak wyszło z zaręczynami??
    • po siedmiu latach facet zaczyna myśleć i to poważnie o zaręczynach.
      uśmiałam się , choć w-ona jestem na maksa.
      po siedmiu latach ludzie się rozchodzą a nie żenią
      --
      Precz z powiadomieniami o wpisach !!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.