"Nagość kobiety należy do męża" Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                          • rekreativa napisała:

> Czy Ty wyznajesz jakąś religię?

dosyc osobiste pytanie..ja zeby uwierzyc musialabym najpierw w te rane palec wsadzic, pogrzebac i zobaczyc co sie stanie.
                            • Pytałam, bo nie lubię, gdy ktoś, kto sam siedzi w jakiejś sekcie inne wyznania nazywa sektami.
                              Zakładam jednakowoż, że to nie Twój przypadek, choć odpowiedź o grzebaniu w ranie odnosi się tylko do jednej religii.
                              --
                              Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię. (O.Wilde)
    • A co na ten temat mowi twoja religia zydowska??Bo ortodoksyjni Zydzi chyba ten poglad podzieleja?Przeciez bez powodu by kobiet w krotkich spodniczkach i dekoltach nie opluwali i nie bili, tak jak to chetnie robia n.p. w autobusach w Izraelu.Twoj rabin te poglady podziela czy jest bardziej liberalny?
      --
      -"Tak w ogóle to lubię sobie poleniuchować, nie mam manii prześladowczej, że ciągle muszę coś robić. Na przykład lubię leżeć w łóżku i patrzeć bezmyślnie w sufit„-Donald Tusk.
      -19% pederastow w USA ma HIV-co piaty!!!To jest srodowisko do adopcji dzieci??
      • magnusg napisał:

> A co na ten temat mowi twoja religia zydowska??Bo ortodoksyjni Zydzi chyba ten
        > poglad podzieleja?Przeciez bez powodu by kobiet w krotkich spodniczkach i dekol
        > tach nie opluwali i nie bili, tak jak to chetnie robia n.p. w autobusach w Izra
        > elu.Twoj rabin te poglady podziela czy jest bardziej liberalny?

A do kogo to pytanie?
        • No do ciebie.Przeciez w ostatnim ze mna dyskutowanym watku deklarowalas,ze jestes Zydowka.Juz ci judaizm przeszedl czy jak?
          --
          -"Tak w ogóle to lubię sobie poleniuchować, nie mam manii prześladowczej, że ciągle muszę coś robić. Na przykład lubię leżeć w łóżku i patrzeć bezmyślnie w sufit„-Donald Tusk.
          • magnusg napisał:

> No do ciebie.Przeciez w ostatnim ze mna dyskutowanym watku deklarowalas,ze jest
            > es Zydowka.Juz ci judaizm przeszedl czy jak?

Ja nie tylko Żydówką jestem. Jestem też komunistką, masonką i cyklistką. A jak tam twoje fobie?
            • Ciekawe zestawienie i porownanie.
              Ja zadnych fobii nie mam.Dziekuje i szalom.
              --
              • magnusg napisał:

> Ciekawe zestawienie i porownanie.

Nie wątpię, że takie zestawienia są dla ciebie ciekawe. Wątpię tylko, czy potrafisz wyczuć sarkazm i ironię w wypowiedzi.

> Ja zadnych fobii nie mam.Dziekuje i szalom.

O tym to lepiej niech wypowie się psycholog. ;-) Proszę bardzo, ale dlaczego szalom? Jesteś Żydem? Bo ja nie.
                • Kilka dni temu deklarowalas,ze jestes.Dzisiaj juz nie.
                  A moze sie wstydzisz tego,ze twoi bracia w wierze nadal chca zwierzetom gardla podzynac na zywca i stad ta zmiana?
                  --
                  • magnusg napisał:

> Kilka dni temu deklarowalas,ze jestes.Dzisiaj juz nie.

Prześpij się ze swoim problemem. I zrób coś ze swoimi fobiami.

> A moze sie wstydzisz tego,ze twoi bracia w wierze nadal chca zwierzetom gardla
                    > podzynac na zywca i stad ta zmiana?

Moi i twoi bracia podrzynają gardła ludziom, gwałcą kobiety i dziewczynki. Wstydzisz się, że jesteś mężczyzną? Bo ja nie wstydzę się, że jestem człowiekiem, mimo że ludzie ludziom gardła podrzynają.
                    • "
                      > Prześpij się ze swoim problemem. I zrób coś ze swoimi fobiami."-probowalem poprostu twoje wypowiedzi traktowac serio,ale jak widac to blad.

"Moi i twoi bracia podrzynają gardła ludziom, gwałcą kobiety i dziewczynki. Wsty
                      > dzisz się, że jesteś mężczyzną? Bo ja nie wstydzę się, że jestem człowiekiem, m
                      > imo że ludzie ludziom gardła podrzynają.
                      "
                      I ci tez domagaja sie legalizacji tych dzialan jak Zydzi wobec uboju rytualnego?
                      --
                      • magnusg napisał:

> I ci tez domagaja sie legalizacji tych dzialan jak Zydzi wobec uboju rytualnego?

No dobrze, to z innej mańki. Twoi i moi bracia zabijają dziką zwierzynę bez znieczulenia. Często męczarnie zranionego zwierzęcia trwają godzinami. Ci bracia nie muszą domagać się legalizacji tego procederu bo jest on zalegalizowany. Wstydzisz się, że jesteś przedstawicielem narodu mordującego zwierzęta w ten sposób?
                        • Acha.szybka zmiana temaciku, bo poprzednia wypowiedz okazala sie pudlem:))

"Twoi i moi bracia zabijają dziką zwierzynę bez zni
                          > eczulenia. Często męczarnie zranionego zwierzęcia trwają godzinami. Ci bracia n
                          > ie muszą domagać się legalizacji tego procederu bo jest on zalegalizowany. Wsty
                          > dzisz się, że jesteś przedstawicielem narodu mordującego zwierzęta w ten sposób"

Nie jestem jak n.p. Pan Palikot zwolennikiem takiego zabijania i nie mam nic przeciwko delegalizacji takich praktyk.Ale ty za delegalizacja uboju rytulanego dla Zydow chyba nie jestes?
                          Moze powiedz w koncu,ze jestes za czy przeciwko tym praktykom.To tak trudne sie okreslic jednoznacznie?
                          --
                          • magnusg napisał:

> Nie jestem jak n.p. Pan Palikot zwolennikiem takiego zabijania i nie mam nic pr
                            > zeciwko delegalizacji takich praktyk.Ale ty za delegalizacja uboju rytulanego d
                            > la Zydow chyba nie jestes?
                            > Moze powiedz w koncu,ze jestes za czy przeciwko tym praktykom.To tak trudne sie
                            > okreslic jednoznacznie?

Ja jestem za całkowitą delegalizacją zabijania zwierząt bez wyjątków dla jakiejkolwiek religii, ale ty nie odpowiedziałeś na pytanie, czy wstydzisz się, za swoich rodaków i tego, że jesteś przedstawicielem narodu legalnie znęcającego się nad zwierzętami.
                            • Nie wstydze sie,bo nie jestem za takimi praktykami,wiec czego mam sie wstydzic??
                              Nie popiera ich tez ani rzad,ani Parlament mojego kraju.
                              Wstydzic sie powinni wiec tylko ci,ktorzy je popieraja.
                              Swoja droga pytanie to mozesz skierowac sama do siebie rowniez,no chyba ze ty dzisiaj nie uwazasz sie za Polke, bo za twoimi przekonaniami jak juz zesmy ustalili jest trudno nadazyc.Codziennie inne.
                              Ale dobrze przynajmniej wiedziec, ze nie popierasz Zydow chcacych miec wyjatki w prawie dla siebie.Chociaz te przekonania u ciebie pewnie tez sa plynne,wiec jutro moze ich bedziesz juz bronila.
                              --
                              • magnusg napisał:

> Nie wstydze sie,bo nie jestem za takimi praktykami,wiec czego mam sie wstydzic??

No to dlaczego przedstawiciel jakiegokolwiek narodu miałby się wstydzić za zło czynione przez innych jego przedstawicieli? Skąd twoje pytanie z pierwszego postu?

> Nie popiera ich tez ani rzad,ani Parlament mojego kraju.

Rząd i parlament Polski popiera zabijanie dzikich zwierząt bez znieczulenia. Nie uważasz, że to barbarzyństwo?

> Swoja droga pytanie to mozesz skierowac sama do siebie rowniez,no chyba ze ty d
                                > zisiaj nie uwazasz sie za Polke, bo za twoimi przekonaniami jak juz zesmy ustal
                                > ili jest trudno nadazyc.Codziennie inne.

Ale ja już wyraźnie stwierdziłam, że nie wstydzę się za swoich rodaków (Polaków) podrzynających gardła i gwałcących kobiety.

A jeśli chodzi o te "codzienie inne", to nie traktuj wypowiedzi sarkastycznych lub ironicznych w sposób dosłowny. I popracuj nad swoimi fobiami dotyczącymi Żydów.

> Ale dobrze przynajmniej wiedziec, ze nie popierasz Zydow chcacych miec wyjatki
                                > w prawie dla siebie.Chociaz te przekonania u ciebie pewnie tez sa plynne,wiec j
                                > utro moze ich bedziesz juz bronila.

Ja nie popieram ani Żydów, ani Polaków, ani innych nacji zabijających zwierzęta.
                                • "A jeśli chodzi o te "codzienie inne", to nie traktuj wypowiedzi sarkastycznych lub ironicznych w sposób dosłowny. I popracuj nad swoimi fobiami dotyczącymi Żydów. "
                                  Tam, gdzie pozycje masz nie do obrony nagle twierdzisz,ze wypowiedz byla ironia.Dosyc przejrzysta retoryczna zagrywka.
                                  O jakich fobiach piszesz nie mam pojecia?Nie mam zadnych.
                                  --
                                  • magnusg napisał:

> Tam, gdzie pozycje masz nie do obrony nagle twierdzisz,ze wypowiedz byla ironia
                                    > .Dosyc przejrzysta retoryczna zagrywka.

> O jakich fobiach piszesz nie mam pojecia?Nie mam zadnych.

Ja nigdy nie stwierdziłam, że jestem Żydówką na poważnie, ponieważ jestem Polką. Ale twoje dociekanie narodowości samo świadczy o twojej fobii. Jest z tobą źle, skoro tego nie dostrzegasz.
                                    • Uswiadomie cie,ze bycie Polka nie wyklucza bycia Zydowka.
                                      --
                                      • magnusg napisał:

> Uswiadomie cie,ze bycie Polka nie wyklucza bycia Zydowka.

Jeśli pytałeś o narodowość, to bycie Polką wyklucza bycie Żydówką. Poproszę o link do mojej wypowiedzi sprzed kilku dni, w której napisałam, że jestem Żydówką. Tylko nie podaj linka do tego tekstu, w którym napisałam, że jestem też komunistką i cyklistką .;-)
                                        • Taka mloda i juz amnezja??
                                          No ale pomoge ci chetnie:
                                          "No wiesz, Żydzi to taki niewdzięczny naród, ale ja po matce jestem Żydówką, a przecież wiesz, że Żydzi swojej nie skrzywdzą. "-poznajesz swoje slowa??
                                          Wkleje ci jeszcze linka, bo powiesz,ze sfabrykowalem twoja wypowiedz:
                                          forum.gazeta.pl/forum/w,16,145608263,145615538,Re_zyd_to_zyd_poglady_znajomych.html
                                          A odnosnie narodowosci to chcesz nam powiedziec,ze nie ma Polek Zydowek??

--
                                          • magnusg napisał:

> Taka mloda i juz amnezja??
                                            > No ale pomoge ci chetnie:
                                            > "No wiesz, Żydzi to taki niewdzięczny naród, ale ja po matce jestem Żydówką, a
                                            > przecież wiesz, że Żydzi swojej nie skrzywdzą. "-poznajesz swoje slowa??
                                            > Wkleje ci jeszcze linka, bo powiesz,ze sfabrykowalem twoja wypowiedz:
                                            > forum.gazeta.pl/forum/w,16,145608263,145615538,Re_zyd_to_zyd_poglady_znajomych.html

No tak, mogłam się spodziewać, że nie zrozumiesz ironii zawartej w mojej wypowiedzi. ;-)

> A odnosnie narodowosci to chcesz nam powiedziec,ze nie ma Polek Zydowek??

Najpierw wyjaśnij, co masz na myśli, pisząc Polka. Żydówki z polskim obywatelstwem są, ale Żydówek narodowości polskiej nie ma. Można być mieszanego pochodzenia, ale nie można jednocześnie być w pełni Polką i Żydówką.
                                            • Przeciwnie-ja wszystkie twoje wypowiedzi traktuje jako ironie;)
                                              --
                                  • Nadal unikasz odpowiedzi na moje pytania.

Powtórzę więc:

No to dlaczego przedstawiciel jakiegokolwiek narodu miałby się wstydzić za zło czynione przez innych jego przedstawicieli? Skąd twoje pytanie z pierwszego postu?
                                    • Spytaj sie Kwasniewskiego dlaczego przepraszal ze wstydu za czyny innych.
                                      --
    • to indywidualna sprawa
      nagość kobiety może być przeznaczona tylko dla ukochanego mężczyzny albo i dla reszty społeczeństwa
    • Nie cierpię Terlikowskiego, ale on powiedział także, że nagość mężczyzny należy do jego żony.
      --
      "Na 10 wykładach zajęcia praktyczne w terenie - detonacja bomby w dużym centrum handlowym."- o nauce zasad religii pokoju by gazeta_mi_placi.
      • wyznawczyniwielkiegoczerwia84 napisał(a):

> Nie cierpię Terlikowskiego, ale on powiedział także, że nagość mężczyzny należy
        > do jego żony.

wlasnie, a nie wspomnial, ze dzielic sie tez jest po bozemu?
      • widocznie, biedaczek, nieświadom, że radwańska nie ma męża, który mógłby sobie zawłaszczyć jej nagość.

--
        where do I begin
      • wyznawczyniwielkiegoczerwia84 napisał(a):

> Nie cierpię Terlikowskiego, ale on powiedział także, że nagość mężczyzny należy
        > do jego żony.

I co z tego? Przecież ja nie twierdzę, że on chce kontrolować nagość żon a mężczyznom pozwalać na dysponowanie swoją nagością bez ograniczeń. Ja zwracam uwagę na to, że Terlikowski wypowiada się o Radwańskiej i jej prywatnej nagości.
        • Osoba publiczna publikujaca swoje nagie zdjecia raczej rezygnuje sama z prywatnej nagosci,a wiec raczej nie ma problemu z komentarzami do tej nagosci.
          --
          • magnusg napisał:

> Osoba publiczna publikujaca swoje nagie zdjecia raczej rezygnuje sama z prywatn
            > ej nagosci,a wiec raczej nie ma problemu z komentarzami do tej nagosci.

Kompletnie przestrzeliłeś. Nie chodzi o komnetowanie nagości tylko mówienie ludziom, co powinni ze swoją nagością robić.
            • Kazdy komentarz odnoszacy sie do nagosci jednoczesnie sugeruje co z nia zrobic.Jak ktos pozytywnie komentuje, to sugeruje aprobate, jak negatywnie vice versa.
              --
              • magnusg napisał:

> Kazdy komentarz odnoszacy sie do nagosci jednoczesnie sugeruje co z nia zrobic.
                > Jak ktos pozytywnie komentuje, to sugeruje aprobate, jak negatywnie vice versa.

Komentarz odnoszący się do nagości swojej własnej i partnera(-ki) jest w porządku, ale mowienie innym, co mają robić ze sowją nagością to zwyczajne chamstwo.
                • Rozumiem-czyli jakby w autobusie naprzeciwko ciebie usiadl jakis goly facet milosnik FKK to bys nie miala na ten temat nic do powiedzenia?I tu publiczna nagosc i tu.
                  --
                  • Wtrącę się.
                    Osłanianie nagości to do pewnego stopnia nie tylko kwestia obyczaju, ale higieny i zdrowego rozsądku. Nawet w buszu ludzie nie latają całkiem goli, tylko jakąś plecionką z trawy zasłonią sobie genitalia.
                    Człowiek łażący całkiem goło po mieście, siadający gołą dupą na krzesłach w miejscach publicznych po pierwsze sam by ryzykował, że coś mu w tę dupę wlezie, a po drugie mógłby rozmaite nieciekawe rzeczy roznosić na innych.
                    W końcu nie bez kozery miejscem - wylęgarnią rozmaitych infekcji jest basen, sauna itp. - czyli tam, gdzie nagość wielu ludzi zostaje odsłonięta.
                    --
                    Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię. (O.Wilde)
                  • magnusg napisał:

> Rozumiem-czyli jakby w autobusie naprzeciwko ciebie usiadl jakis goly facet mil
                    > osnik FKK to bys nie miala na ten temat nic do powiedzenia?I tu publiczna nagos
                    > c i tu.

A Radwańska usiadła w autobusie? Zastanów się dobrze zanim zaczniesz posługiwać się pseudo-analogiami. ;-)
                    • Zaprezentowala sie publicznie,tak samo jakby to zrobil gosciu w autobusie.Gdzie dostrzegasz obyczajowa roznice?

--
                      • magnusg napisał:

> Zaprezentowala sie publicznie,tak samo jakby to zrobil gosciu w autobusie.Gdzie
                        > dostrzegasz obyczajowa roznice?

Chłopcze, ona nie usiadła w autobusie nago tylko zrobiła sobie kilka zdjęć, na których nie widać więcej niż w przypadku założenia skąpego bikini na plażę. W autobusie siłą rzeczy musiałaby pokazać znacznie więcej, a zdjęcia tego nie umożliwiają. Jeśli ty nie dostrzegasz różnicy, to współczuję. ;-)
    • Czy podzielacie zdanie niejakiego Terlikowskieg
      > o? Czy wy, drogie forumowiczki, też uważacie, że nagość (i nie tylko) kobiety n
      > ależy do męża? A może cała kobieta należy do męża, a jak jest niezamężna to pow
      > inna czekać na tego jedynego ze swoją nagością w depozycie, aż weźmie ją w posi
      > adanie?

Przede wszystkim uważam, że nagość kobiety należy do nie samej (to samo odnoszę do mężczyzn). Co ona dalej z tym zrobi, to już jej sprawa. Dlatego ja nie oceniam.

Co do mnie. Osobiście nie lubię patrzeć na wszelką nagość, nawet pokazaną na artystycznych aktach. Nie widzę w niej nic pięknego i wartego podziwu (tak samo, jak w np. czajniku czy piłce do kopania). Często nawet ta nagość mnie zniesmacza (bez względu na wygląd modelki/modela). Podobny zresztą niesmak mam, kiedy widzę człowieka z niezaklejonymi plastrem ranami, które ropieją. Niesmak mam, jak widzę kogoś , kto dłubie w nosie i zjada smarki. Niesmak mam na widok pleców pokrytych pryszczami. Oczywiście odnosi się to do osób obcych. Do własnego męża tego niesmaku nie czuję (w dodatku zdarza nam się paradować nago po mieszkaniu/ogrodzie).

Sama stosuję taką zasadę: im mniej widać, tym lepiej. Uważam bowiem, że kobieta, która chce być atrakcyjną, nie powinna ZA DUŻO pokazywać (obcym oczywiście), bez względu na to, czy jest w związku, czy nie. A ja chcę być postrzegana, jako kobieta atrakcyjna dla ogółu mężczyzn, a do tego jakaś taka "tajemnica" jest potrzebna.

Nie widziałam Pani Radwańskiej na tych fotografiach, i nawet cała ta akcja mnie nie interesuje. Natomiast cenię ją bardzo i życzę powodzenia na korcie! :)
      • > Sama stosuję taką zasadę: im mniej widać, tym lepiej. Uważam bowiem, że kobieta
        > , która chce być atrakcyjną, nie powinna ZA DUŻO pokazywać (obcym oczywiście),
        > bez względu na to, czy jest w związku, czy nie. A ja chcę być postrzegana, jako
        > kobieta atrakcyjna dla ogółu mężczyzn, a do tego jakaś taka "tajemnica" jest p
        > otrzebna.

Ja natomiast mam gdzieś czy jestem atrakcyjna dla ogółu mężczyzn. Uważam, że stanowię wartość Sama w Sobie, a nie dopiero Moje odbicie w oczach mężczyzn.
        --
        "Na 10 wykładach zajęcia praktyczne w terenie - detonacja bomby w dużym centrum handlowym."- o nauce zasad religii pokoju by gazeta_mi_placi.
      • ipsetta napisał(a):

> A ja chcę być postrzegana, jako
        > kobieta atrakcyjna dla ogółu mężczyzn, a do tego jakaś taka "tajemnica" jest p
        > otrzebna.

No to życzę ci ogólnomęskiego powodzenia. Moim zdaniem chęć podobania się ogółowi to dziwna i indywidulanie szkodliwa rzecz.
        • > No to życzę ci ogólnomęskiego powodzenia.

Dziękuję stokrotko :)

>Moim zdaniem chęć podobania się ogóło
          > wi to dziwna i indywidulanie szkodliwa rzecz.

Lustereczko powiedz przecie... :)
          Tego nie wiem. Wiem natomiast, że ludzie lubią i chcą mieć jeszcze więcej, niż mają (czy im to w rzeczy samej potrzebne, czy nie).

Pokuszę się o stwierdzenie, że bez chęci posiadania "więcej" nie byłoby nawet mowy o jakimkolwiek rozwoju czegokolwiek.
    • --
    • Moja nagosc nalezala i nalezy do mnie, a Terlikowski niech sobie znajdzie dobrego terapeute.
      --
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ie/gf/mxda/LCjJeCitccIsRb4s7X.jpg Jestem Jazz vel Dziuniek :)
      • Moim zdaniem na terapeutę jest już za późno. Ludziom siejącym jad, ciemnotę i nietolerancję na tle religijnym należy się miejsce w psychiatryku na oddziale zamkniętym. Na koszt własny. Myślę, że wielu by się wtedy zastanowiło nad włażeniem z buciorami w czyjeś życie i układaniem życia według własnych poglądów.
        --
        http://lb1f.lilypie.com/GaUep1.png
    • "Mam wrażenie, że nagość kobiety przeznaczona jest dla jej męża, tak jak nagość mężczyzny dla jego żony."

Terlikowski "ma wrazenie", a ono moze byc bledne. Wnioskuje, ze Terlikowski wyglasza wlasny poglad na ten temat i ma prawo w to wierzyc. Co w tym dziwnego?
      Niczego nie chce zabronic, nikogo nie pietnuje, nie obraza.

Mnie wydaje sie, ze taka sesja to fajna sprawa dla kobiety, ale ja uwazam, ze kobiece cialo to sztuka i jak kobieta ma na to ochote to nie widze w tym nic zlego. Pod warunkiem, ze jest atrakcyjna, bo te nieatrakcyjne, w przypadku PUBLICZNEJ sesji, musza liczyc sie z krytyka. W sumie te atrakcyjne tez zapewne biora to pod uwage.

heheheh cholera spelnia sie to, co pisali 20 letni samozwanczy podrywacze na forum dla "artystow" podrywu. NIE MOZE facet oceniac kobiety pod wzgledem jej seksualnosci, bo to skazuje go na bicie Niemca po kasku w domowym zaciszu. Babki sa bardzo przeczulone na tym punkcie, bo tak sa uczone od malego - szanowac sie/swoje cialo. Jakakolwiek ocena rodzi w kobietach przerazenie i przeczucie, ze krytykant moze w przyszlosci zrobic to samo w odniesieniu do danej panienki i ona odcina takiego osobnika od zrodelka.
      Oczywiscie nie dziala to w druga strone. Panienki - zeby zrobic dobrze swojej psychice - smieja sie z seksualnosci mezczyzn wysmiewajac tych brzydszych, niesmialych (charakterystyczna postawa, mowa ciala), krotkosiusiakowcow czy niskich.
      • > Terlikowski "ma wrazenie", a ono moze byc bledne.

Tylko, że na podstawie swojego być może błędnego wrażenia, chciałby wprowadzić taliban w Polsce i zakazać najlepiej pokazywania publicznie ciała, jak w islamie. Jego wrażenia są jedyne, słuszne i prawe w oczach Boga, a kto nie z nim ten przeciwko niemu i rzuca inwektywy.

Nagość kobiety należy do niej a nie do męża, bo to kobieta decyduje, czy się obnażyć przed własnym mężem, czy jednak położyć się spać w piżamie w misie, odwrócić się tyłkiem i mruknąć, że "nie dziś, głowa mnie boli". Pan mąż może co najwyżej poprosić, aby mu się pokazała nago w całej okazałości. Oczywiście działa to w obie strony.
        --
        http://lb1f.lilypie.com/GaUep1.png
    • Terlikowski to religijny fanatyk, z takimi się nie dyskutuje.
      Nagość należy do danej osoby, ale jej odsłaniane regulowane jest społecznymi normami, związanymi z religią, psychologią i takimi tam.

--
      Upgrade your pet - get a boyfriend!
    • Nie wiem jaki jest sens roztrząsania tego, co powiedział Terlikowski.
    • Dlatego bardzo bym ubolewał, jakby moja wybranka przede mną z kimś figlowała na golasa. :D
      A w sprawy innych osób się nie nie pakuję i nikomu nie dyktuję, co ma robić. :)
    • Wtedy możesz je pokazywać komu tylko chcesz. W innym przypadku wystawianie przez Ciebie na światło dzienne owłosionych nóg może tylko straszyć ludzi i wtedy nagość Twojego ciała faktycznie powinna pozostawać w granicach Twojej sypialni. :P
(101-200)
przejdź do: 1-100 101-200 201-289

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.