koleżanka? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Drogie forumowiczki, pomóżcie mi w pewnej sprawie, damsko - męskiej rzecz jasna:)
    Zabujałam się w koledze ze studiów, fajnie nam się rozmawia, żartuje, odniosłam wrażenie, że mnie lubi, tak bardziej niż zwykłą koleżankę. Z tego co mi wiadomo jest wolny. Przy naszej ostatniej rozmowie (przed egzaminem poprawkowym :)) powiedział, że wyjeżdza na pare dni z koleżanką! pytam się czy to jego laska, a on , że nie, normlana koleżanka. Wierzyć??
    • Ciężko stwierdzić, zależy od sytuacji. Wspólny wyjazd z koleżanką to może być różnie, np. przyjacielski wypad i tyle.
      • To dzisiaj istnieją jeszcze przyjacielskie wypady z płcią przeciwną?
        Przecież wiadomo, o co chodzi.
        Przyjacielski wyjazd to ja robię z kumplami. Jak któryś bierze koleżankę, to już wiadomo, po co jadą.
        Mój kumpel też tak mówi o swojej dziewczynie: koleżanka. "A bo z koleżanką to, a z koleżanką to tamto". To że daje prowadzić jej swoje drogie auto, przez wielotygodniowe wyjazdu rodziców siedzą w domu i kij raczy wiedzieć co robią, wyjeżdżają na kosztowne wakacje wspólnie pod palmy, wszędzie są razem i kontakt z kumplem prawie się urwał najlepiej świadczy o tym, jaka to koleżanka :)
    • Gdyby mu zalezalo to przede wszystkim ukrylby, ze wyjezdza gdziekolwiek z kolezanką. Wlasnie po to zebys sie nie glowila czy to kolezanka czy to dziewczyna. Po to zeby byla jasna sytuacja, ze on nalezy tylko do ciebie i kiedy tylko machniesz paluszkiem bedzie z toba.
      • No jeszcze ewentualnie takie mozliwosc, ze chce podzialac ci na zazdrosc ale to latwo sprawdzic. Jedna reakcja z twojej strony i kolezanka powinna pojsc w odstawke jesli mu zalezy i dziala na zazdrosc.
        • No ale jaka zazdrosc? to ona w nim sie zabujała, a nie on w niej i on nie ma powodu ukrywać przed nią ze jedzie z jakaś kobietą na urlop.
          • Czyli kluczowe a nie on w niej. Czyli kolezanko autorko jak nim jestes zainteresowana zwiazkowo to mu to zasugeruj i jesli nic z tego to szukaj nastepnego, a malo ich? nie ludz sie bo mnie lubi, lubi bardziej moze troche bardziej bez sensu. Prosto i jasno dalabym mu do zrozumienia, ze jestem zakochana. Nie czekaj ludzac sie bo mnie lubi inaczej niz inne.
    • Niedawno podobny temat był na forum mężczyzna. Cóż, powtórzę się. Ja tam wielokrotnie wyjeżdżałam z kumplami na wakacje i jakoś, o dziwo, do seksów i romansów nie dochodziło.
      No, ale ja to, naczelna zdzira na forumie.
      --
      Ludzie-sowy są bardziej empatyczni. ''Pierwsza w nocy, nie będę dzwonił, śpi już przecież''. Za to skowronki: ''Dziewiąta rano - idealna pora!'' No żesz...
    • Ale nie wydaje ci sie to dziwne, ze facet ktoremu zlaezy na jakijs kobiecie informuje ja ze wyjezdza sobie z kolezanka na wakacje? jakos mi to zgrzyta
      • Mi nie. Zawsze miałam znajomych płci obojga i nigdy nie robiłam sensacji z tego, że osobnik, z którym akuratnie jestem umówiona na piwo/ryby/kręgle sika na stojąco.
        Tym bardziej nie widzę powodu, żeby robić z tego jakiś sekret.
        --
        Ludzie-sowy są bardziej empatyczni. ''Pierwsza w nocy, nie będę dzwonił, śpi już przecież''. Za to skowronki: ''Dziewiąta rano - idealna pora!'' No żesz...
      • A gdzieś Ty wyczytała że jemu na niej zależy? Toż ona napisała, że jej się tylko wydaje, że on "bardziej" ją lubi.
    • Mój obecny mezczyzna poki jeszcze nie bylismy razem tez byl na kilka dniu u kolezanki mieszkajacej za granica, raczej majac okazje zobaczyc ciekawe miejsce, a noclegi majac darmowe. Dowiedzialam sie oczywiscie ze zdjecia z facebooka- nie bylismy jeszzcze razem. Wpadlam w histerię dowiedzial się od naszych znajomychj, ja bylam totalnie zalamana. Zaraz byl do mnie telefon, wyjasnienie sytuacje i na nastepny dzien rezerwacja samolotu powrotniego do domu. Dla mnie normalne jest, ze w zapowiadajacym sie zwiazku dba sie o uczucia tej drugiej strony, a nie radosnie informuje, ze sie wyjezdza z plcia przeciwna podbijac swiat.
    • jego zapytaj
      albo spróbuj zmienić waszą relację na bardziej partnerską z koleżeńskiej

i ja na studiach i w szkole średniej jeździłam z kolegami na wakacje; wyjazdy
      bez żadnych podtekstów z którejkolwiek ze stron

• Możliwe, że tylko koleżanka, w sensie że nie kandydatka na żonę, ale koleżankę też można bzykać. Jak mu się spodobasz, to Tobie zaproponuje taki wyjazd :P
    • jak przed była tylko koleżanką to 90% że po będzie już ff lub dziewczyną :P
      --
      www.youtube.com/watch?v=Nw21YesCl5o

let's jack!jest moc....
    • Wygląda na to że twój kolega ma więcej niz jedną koleżankę :(
      Lepiej sie na bardzo nie angażuj, bo za 5 lat będziesz w tym samym miejsu pisac "mój mąz wyjeżdża na weekendy z koleżankami, które zna jeszcze ze studiów, co robic, drogie Bravo?"
    • kolezanka czy nie ?
      czary mary ..... spojrzenie na kulę....to koleżanka

ręce opadają
    • Jak to ktoś kiedyś trafnie powiedział: Powyżej pewnego wieku nie należy już wierzyć w bajki o Świętym Mikołaju, Niepokalanym Poczęciu czy nieseksualnej przyjaźni damsko-męskiej.
    • Pewnie koleżanka. Tyle że niektóre koleżanki są fajne w łóżku. ;)

--
      A z pocałunkiem póki co zaczekamy - powiedział piękny książę złażąc ze śpiącej Królewny...

www.youtube.com/watch?v=SGNvJDQdLDs
    • a czemu by nie wierzyć? zresztą nie jest to twoją sprawą. twoją sprawą byłoby to, gdybyście się już trzymali za rączki.

--
      Ahoj
    • > Drogie forumowiczki

forowiczki
      --
      „Każdy facet boi sie tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy,
      przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy"
    • Nie wierzyć. Ale skoro twierdzi, że to tylko koleżanka, to znaczy, że Ty nadal jesteś w kręgu zainteresowania :p Inaczej by nie udawał. Faceci już tacy są, że próbują łapać wiele srok za ogon na raz. A potem ta sroka co jej zależy musi zadbać, żeby odpuścił pozostałe :)
    • Mi się wydaje, że nie bardzo....Jeżeli by się o ciebie starał, to nie wyjeżdzałby z koleżanką ( i jeszcze cie o tym informował).

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.