• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

babochlopy w show biznesie Dodaj do ulubionych

• 13.11.13, 11:25
    www.pomponik.pl/zdjecia/zdjecie,iId,1070519,iAId,75738#commentsZoneList
    Edytor zaawansowany
    • 13.11.13, 11:45
      Nieno to skandal, powinni jej uciąć nogi, żeby nikogo nie zawsztydzała wzrostem.
      --
      Umyłam wczoraj w końcu mojego kota. Jemu było przyjemnie. Ja się trochę sierści najadłam.
    • 13.11.13, 11:48
      A tak wogle to masz cos wiecej do powiedzenia w tym temacie? Bo wiesz, ctrl+c ctrl+v to nawet debil potrafi zrobic.
      --
      You should never trust a Mexican!
      • 13.11.13, 12:15
        Myslalem ,ze ty wiesz wiecej na ten temat?
        • 13.11.13, 12:29
          Przeciez to twoj watek, ty go zalozyles. Zabraklo ci elokwencji czy tez twoje braki w formowaniu zdan wynikaja z faktu niskiego poziomu nauczania polskiego w 1 klasie LO?
          --
          • 13.11.13, 12:37
            Rozsadek wymaga aby sluchac mądrzejszych. Zatem slucham i nie moge sie doczekac mądrzejszych.
            • 13.11.13, 12:39
              W takim razie zapamietaj sobie raz na jutro: Milczenie jest zlotem. Oraz, lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
              --
              • 13.11.13, 12:42
                piszesz o sobie?
        • 13.11.13, 12:55
          nogi, zeby zadowolic niskoroslych komentatorów płci meskiej?
          Jej to zwisa.
          --
          ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
      • 13.11.13, 21:02
        Debil potrafi a jej nawet się poprawnie linka nie udało wstawić.
    • 13.11.13, 11:57
      niektórzy lubią się wspinać, a inni schylać.
      i komu to przeszkadza.

--
      break away kicks
    • 13.11.13, 14:16
      Werner akurat jest piękną wysoką kobietą, chyba nawet byłą modelką, a ten obok mnie, to typowy śląski karlik wzrostu nikczemnego.
      --
      Tak walczę ze złem
      A zło rośnie we mnie z każdym dniem
      • 13.11.13, 14:17
        a ten obok niej
        --
        Tak walczę ze złem
        A zło rośnie we mnie z każdym dniem
        • 13.11.13, 17:04
          konus i zyrafa
          • 13.11.13, 18:34
            jesteś u pani!

--
            100%
        • 14.11.13, 11:26

alpepe napisała:

> a ten obok niej

Dobra dobra, nie z nami te numery, pani Werner :D

Wysokie kobiety to nie problem.
          Faceci kurduple - owszem :D
          Double standards :)
          Wysoka kobieta skupia na sobie komentarze, dopiero jak postanowi pojawić się obok kogoś rozmiaru nikczemnego. Gdyby mężczyzna był równiez słusznej postury, a tylko odrobnię niższy nikt by nie zwrócił na to uwagi.
          --
          Zdejmij tę suknię mała...
          • 14.11.13, 13:03
            podsumowuję tę tyradę:
            jesteś niższy? :)

--
            ease your mind
            • 14.11.13, 13:18
              six_a napisała:

> podsumowuję tę tyradę:
              > jesteś niższy? :)

Chciałbym być :D

--
              • 14.11.13, 13:38
                od tej pani czy jesteś:)

--
                out of space
                • 14.11.13, 21:39
                  Aaaaa :D

Od wernerowej? No skąd...

--
      • 13.11.13, 17:03
        Anita wyglada jak transwestyta.
        Durczok wyszedł na konusa mimo sredniego wzrostu.
        • 15.11.13, 13:12
          atlass napisał:

> Anita wyglada jak transwestyta.

Och, to straszne.

> Durczok wyszedł na konusa mimo sredniego wzrostu.

No i pewnie z tego powodu tnie się biedak tępym mydłem każdego ranka. A może on nie zdaje sobie sprawy n akogo wyszedł. Poinformuj go. ;-)
      • 15.11.13, 15:12
        ja na faceta to moze i piękna:D
        --
        "Przedkładaj wiele małych przyjemności nad niewiele wielkich"
    • 14.11.13, 13:09
      zyrafy fotografuja sie z knypkami aby o nich bylo glosno w mediach.
      • 15.11.13, 13:05
        atlass napisał:

> zyrafy fotografuja sie z knypkami aby o nich bylo glosno w mediach.

A nie pomyślałeś, że to nie one się fotogrfują po coś, tylko są fotografowane przez przedstawicieli mediów, którzy w ten sposób chcą przyciągnąć czytelników, oglądaczy i klikaczy?
        • 15.11.13, 14:09
          Raczej to one chetnie pozuja do zdjęć. Anita mowila; Kamil stan przy mnie " heheh
          • 15.11.13, 15:09
            atlass napisał:

> Raczej to one chetnie pozuja do zdjęć. Anita mowila; Kamil stan przy mnie " heh
            > eh

Acha, z tego jednego zdania, które wcale nie musi oznaczać, że Anita chętnie pozuje do takich zdjęć w celu, który opisałeś, wyciągnąłeś wniosek uogólniający. No, gratuluję umiejętności logicznego rozumowania! ;-)
            • 16.11.13, 13:40
              Ty wyciagasz wnioski.
              Ty atakujesz mnie za krytykę.
              Ja podalem fakty i przypuszczenia.
              Najlepiej gdybysmy byli jak malpy , ktore przyjmuja bezkrytycznie wszytko co media laduja nam do glowy.
              • 16.11.13, 21:16
                atlass napisał:

> Ty atakujesz mnie za krytykę.

Krytykę czego? Może sam siebie byś skrytykował?

> Ja podalem fakty i przypuszczenia.
                > Najlepiej gdybysmy byli jak malpy , ktore przyjmuja bezkrytycznie wszytko co me
                > dia laduja nam do glowy.

A po jaką cholerę "analizujesz" wzrost tych kobiet? Dotyczy cię to w jakiś sposób? Czujesz się molestowany albo gwałcony?
    • 14.11.13, 19:10
      No zara, przecież podobno wysoki wzrost jest atutem, wiec to raczej Durczok ma problem.
      • 14.11.13, 21:20
        Durczok ma sredni wzrost jak na faceta.
        Kobiety zbyt wysokie tracą na uroku. Faceci z reguły wybierja nizsze kobiety jako bardziej kobiece.
        Banochlopy przyciagaja uwage w media ale sa malo atrakcyjne dla normalnego mezczyzny. Niepotrzebnie media nadaja rozglos zyrafom fotografujac je znizszmymi facetami.
        • 14.11.13, 21:46
          Boisz się, że Werner będzie cię podrywać?

Bo jakoś nie wydaje mi się, aby to było możliwe.

Czy może należysz do grupy "koniecznie muszę skomentować wygląd wszelkich istot płci żeńskiej z biedronką włącznie"?

• 15.11.13, 08:10
            znam lepsze, weremer wyglada jak transwestyta , dobre dla odmiencow
            • 15.11.13, 13:09
              prymaas napisał:

> znam lepsze, weremer wyglada jak transwestyta , dobre dla odmiencow

No, to jest dopiero mocna opinia. Ty zapewne do odmieńców się nie zaliczasz, tylko do tzw. normalnych, więc odmieńcom pewnie mówisz stanowcze "nie"...
            • 15.11.13, 20:52
              prymaas napisał:

> znam lepsze, weremer wyglada jak transwestyta , dobre dla odmiencow

głębia tej myśli mnie powala :-PPPPP

co to jest weremer? nie potrafisz nawet poprawnie przepisać nazwiska?
          • 16.11.13, 13:36
            a kto by chciał normalny taka werner , niedoszła modelke od siedmiu bolesci?
            • 16.11.13, 17:13
              atlass napisał:

> a kto by chciał normalny taka werner , niedoszła modelke od siedmiu bolesci?

a w ogóle zrozumiałeś moją wypowiedź?

• 16.11.13, 17:14
                maitresse.d.un.francais napisała:

> atlass napisał:
                >
                > > a kto by chciał normalny taka werner

No i widzisz! Umiesz, jak się postarasz. Jeszcze tylko wielka litera na początku. Zapytaj mamusi, jak nie wierzysz.
              • 16.11.13, 18:04
                Mnie nawet rozczula takie stawianie siebie jako wyroczni w sprawie tzw. normalności.:)
                Sądzę, że do Anity Werner byłoby więcej chętnych facetów, niż chętnych kobiet do pana normalnego.:)
                • 16.11.13, 20:38
                  wiecej chetnych knypków? haha
                  calkiem mozliwe sadzac po ilosci takich par naglasnianych w mediach... odmiency budzą ciekawosc masowej widowni

• 16.11.13, 20:59
                    Nie tylko knypków. Może nie wiesz, ale są na świecie faceci mający ponad 180 cm wzrostu.
                • 16.11.13, 23:13
                  sl.13 napisała:

> Mnie nawet rozczula takie stawianie siebie jako wyroczni w sprawie tzw. normaln
                  > ości.:)

Dwa słowa są w naszym kraju używane najczęściej: "k...a" oraz "normalny" i jego derywaty.
              • 16.11.13, 20:39
                a moją rozumiesz?
                • 16.11.13, 23:11
                  atlass napisał:

> a moją rozumiesz?

Zważywszy, iż odniosłam się do meritum [tu gimbus szuka w wiki trudnego słowa meritum], raczej tak. :-PPPPP

to wszystko, co potrafisz wykoncypować? napisałeś x razy, że Werner jest be, i w dodatku pytasz, czy ja zrozumiałam ciebie, podczas kiedy jednoznacznie wynika, że zrozumiałam :-PPP
        • 15.11.13, 13:08
          atlass napisał:

> Kobiety zbyt wysokie tracą na uroku. Faceci z reguły wybierja nizsze kobiety ja
          > ko bardziej kobiece.

No i co z tego, że z reguły wybierają niższe? Są przecież też tacy, którzy nie są niewolnikami tej reguły, a ponieważ naprawdę wysokich kobiet nie jest dużo, to nie mają większych problemów ze znalezieniem partnerów.
          • 15.11.13, 14:11
            Biografie wskazuja na coś innego.Przyklad : Kidman ,
            • 15.11.13, 15:10
              atlass napisał:

> Biografie wskazuja na coś innego.Przyklad : Kidman ,

Ale na co wskazuje jej biografia? I czy z jednej biografii można wyciągać wnioski uogólniające?
              • 15.11.13, 17:32
                Cicho, nawet śmiesznie jest.:)
        • 15.11.13, 17:30
          Uwielbiam, jak ktoś swoje jazdy przedstawia jako prawidłowości występujące w populacji.:D
          PS. Na czym polega bycie "babochłopem" w przypadku Anity Werner? Na wysokim wzroście, krótkich włosach, nie ubieraniu się w zwiewne sukienunie? Bo nie rozumiem wytrwałości w określaniu jej w taki sposób.
          • 15.11.13, 18:05
            Babochłop to taka kobieta co do której mężczyzna boi się że mu spuści lanie...
            To raczej wyraz lęków niż cechy kobiety.
            --
            • 15.11.13, 18:23
              Pacz, mnie się zawsze wydawało, że o wygląd tu chodzi i jeśli nie wpisujesz się w stereotypową kobiecość (długie włosy, obcasy, sukienka/spódnica, odpowiednia sylwetka), to ryzykujesz.
              • 15.11.13, 18:40

sl.13 napisała:

> Pacz, mnie się zawsze wydawało, że o wygląd tu chodzi i jeśli nie wpisujesz się
                > w stereotypową kobiecość (długie włosy, obcasy, sukienka/spódnica, odpowiednia
                > sylwetka), to ryzykujesz.

No przecież mówię.
                Jak nie masz cech typowo kobiecych to w niektórych możesz budzić obawy że im manto spuścić możesz...

--
                • 16.11.13, 11:48
                  O rany, naprawdę chodzi o takie proste/prostackie myślenie? Coś jak - boję się geja, bo może chcieć mnie przelecieć? Faceci są dziwni.
                  • 16.11.13, 17:24

sl.13 napisała:

> O rany, naprawdę chodzi o takie proste/prostackie myślenie? Coś jak - boję się
                    > geja, bo może chcieć mnie przelecieć? Faceci są dziwni.

To nie jest prostackie, to nie jest świadome. To jest głęboko zakorzeniana jakiegoś rodzaju mniejsza bądź większa Fobia.
                    Kobiety mają ich tak samo dużo. I uprzedzeń oraz przykrych określeń mają O RZĄD wielkości więcej niż mężczyźni wobec kobiet.

--
                    • 16.11.13, 18:02
                      > I uprzedzeń oraz przykrych określeń mają O RZĄD wielkości więcej niż mężczyźni wobec kobiet.

Uprzedzeń do płci przeciwnej? Skonkretyzuj lub udowodnij.:) Bo na razie średnio wiem, o co ci chodzi. Z tymi przykrymi określeniami (burak, dupek - takie klimaty?) nie wiem, czy to prawda. Sądzę, że faceci maja ich więcej jeśli chodzi np. o fizyczność kobiet. Kobiety co najwyżej miewają więcej wymagań, przynajmniej na papierze.
    • 15.11.13, 09:40
      www.youtube.com/watch?v=e0WcqwAbxEA
    • 15.11.13, 09:55
      ,,Stań przy mnie Kamilu". haha
      • 15.11.13, 13:10
        atlass napisał:

> ,,Stań przy mnie Kamilu". haha

Ach, cóż za dowcip! ;-)
        • 16.11.13, 20:41
          ależ nie , przytoczyłem jedynie cytat, haha

• 16.11.13, 21:17
            atlass napisał:

> ależ nie , przytoczyłem jedynie cytat, haha

No właśnie do tego się jedynie odniosłam. haha
    • 18.11.13, 19:05
      przynajmniej jest na wizji , czyta z kartki ,
      cos dostanie od omotanego Durczoka
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.