• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

coś na przeczyszczenie... Dodaj do ulubionych

• 23.11.13, 21:06

...kanalików łzowych

to chyba zdrowo, w naszym skażonym środowisku, je sobie przeczyścić raz na czas.

mi przeczyściło,
    zwłaszcza, że pożegnanie psa czeka mnie (mam nadzieję, że nie prędzej, niż za trzy lata...)
    chyba, że sama trzepnę wcześniej w kalendarz.

może ktoś podpowie, jakie zadać pytanie na koniec, bo mam pustkę we łbie.
    --
    it's my life
    Edytor zaawansowany
    • 23.11.13, 21:10
      uff nie mogę tego oglądać...
      • 23.11.13, 21:18
        ale zdjęcia są piękne. choć może temat sprawia, że takie są - tyle w nich duszy.

no właśnie, nikt mi nie powie, że zwierzęta (no dobra, niech będzie antropocentrycznie, że kręgowce) nie mają duszy. albo czegoś jeszcze lepszego.
        --
        it's my life
    • 23.11.13, 21:11
      Moją babcię zagniótł wujek, między progiem a drzwiami łazienki. Płakałem jak żubr.
    • 23.11.13, 21:17
      widziałam, ryczałam. Ino już mi więcej płaczu nie trzeba, bo aż za bardzo sobie dzisiaj przeczyściłam.

--
      www.youtube.com/watch?v=tyDADYE6RJ4
      • 23.11.13, 21:20
        tylko nie próbuj tego nosa depilować woskiem...
        brrr
        :~[]
        --
        it's my life
      • 24.11.13, 19:11
        jak ryczycie to ja sie boje tego otworzyc!!! co tam jest? :D
        --
        Blog Furii: Miłość platoniczna, czyli kiedy motylki zaczynają się rozpuszczać w soku żołądkowym
        • 24.11.13, 19:26
          nie bój się, tam są zdjęcia.
          piękne, i nawet nie wiem, czy smutne - raczej wtajemniczające w pewne aspekty życia, które trudno opisać.
          --
          it's my life
          • 25.11.13, 11:44
            zaryzykowałam i otworzyłam. nie przeczyscilam sobie nic, ale rzeczywiscie zdjecia ładne
            --
            Blog Furii: Miłość platoniczna, czyli kiedy motylki zaczynają się rozpuszczać w soku żołądkowym
            • 25.11.13, 12:02
              Piękne, spokojne czy tez smutne obrazy oczyszczają umysł. Medytuja cię zawieszając na jednym punkcie.
              Płacz czyli używanie kanalikow ( lzowych)to sprawdzenie stanu dachu- duszy, rynien czy tez starożytnych rzygaczy.

Inna dobra metoda na naturalne oczyszczanie twardego, jest śmiech. Pompuje przepone w okolicach bikini wypychajac nosem i ustami. Bywa ze powodując chwilowy zawrót głowy
              brany jest za oznakę miłości.
    • 23.11.13, 22:09
      zwierzaki są takie uczciwe, lojalne, bezinteresowne
      nie to co my< ludzie
      kurczę, nie mogłabym żyć bez mojej psicy ....
    • 23.11.13, 22:46
      mam pytanko czy ten album można kupić.
      --
    • 23.11.13, 23:14
      tu więcej i nie trzeba się przebijać przez kolejne strony:
      www.dailymail.co.uk/news/article-2510103/Beautiful-heart-breaking-pictures-terminally-ill-elderly-pets-final-embrace-loving-owners-just-die.html
      piękne zdjęcia.
      --
      i'm good
      • 23.11.13, 23:21
        dzięki.
        są niesamowite.
        --
        it's my life
        • 24.11.13, 00:29
          Ogladalam ale nie plakalam.
          Za to zalalam sie lzami gdy przywiozlam do domu mojego psa, wtedy malego szczeniaczka i wymeczona kilkunastoma godzinami jazdy usiadlam przy compie zeby sobie poczytac wiecej na temat rasy. Ryczec zaczelam gdy doszlam do tego, ze zyja 15 lat. Tylko 15 :(
          Teraz jest pieknym psiskiem, ma dwa lata i tlum zamowien na robienie mlodych, slicznioch jeden :)
          --
          http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ie/gf/mxda/LCjJeCitccIsRb4s7X.jpgJazz
          • 24.11.13, 00:34
            no wiesz, mój psisk ma dziewięc i pół, a ta rasa ma espérance de vie 10 lat.
            więc się normalnie ciągle boję.
            ale liczę na to, że jest w niezłej formie, więc może jeszcze dostanę jakieś dwa, trzy lata.

ja nie wiem, jak sobie poradzę, kiedy się zwierz przeniesie na wieczne łowiska.
            no normalnie nie wiem.
            --
            it's my life
            • 24.11.13, 01:29
              Wierze tobie.
              Moja psina wyprowadzila mnie do ludzi. Bez niego zczezlabym przy compie.
              --
              http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/ie/gf/mxda/LCjJeCitccIsRb4s7X.jpgJazz
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.