Dodaj do ulubionych

Zamierzam byc mloda do 50-tki a potem zobacze

16.12.13, 13:43
Co sie da zrobic.
Tak sobie poserfowalam na fali watkow o mlodosci i jej wiekowej granicy. Konkrenie to sie zdumialam, ze przez czesc mlodszego spoleczenstwa jestem juz za stara uwazana.
Swojego zdjecia nie wkleje, ale mam zdjecia innych 40-stek. szkoda, ze 40-letnie kolezanki tez nie wyrazaja zdody na poblikacje; moglibysmy porownywac mlode 40-stki z szolbiznesu z tymi z noramalnego swiata. Te drugie, moje znajome to i Hall Berry kasuja:)
Winona Rider wyglada tak w wieku 41 lat:
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy/wp-content/gallery/po40/winonaryder41.jpg
Jenifer Lopez, lat 44 tak:
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy/wp-content/gallery/po40/jlo44.jpg
A HAlle Berry lat 47 tak:
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy/wp-content/gallery/po40/halleberry47.jpg
A ta pani Daisy Fuente 47:
http://img.styl.fm/resize/w410/newsy/wp-content/gallery/po40/daisy-fuentes47.jpg

I o co caly rumor, do kiedy jest sie mlodym? A jak one przekrocza 50-tke to znowu bedziemy deliberowac czy czasem jednak nie jest ta mlodosc do 50-tki i tak dalej?
Nie trafia do mnie argumentacja, ze one maja wiecej kasy na zabiegi. Bez przesady, musialy by wciaz tylko na tych zabiegac bywac, a ktorej by sie tak znowu chcialo?
Mysle, ze sekret tkwi w nawykach pielegnacyjnych.
Kwiatek tez mozna wypielegnowac na przepiekny okaz, wystarczy tylko wiedziec, ile potrzebuje dziennie zelaza na wyblakle liscie, ile wapnia itp. A mozna tez i zabiedzic go na smierc.
--
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.
Edytor zaawansowany
  • babciajadzienka 16.12.13, 13:54
    Nie ma ostrej granicy miedzy mlodoscia i reszta. Masz tyle lat na ile wygladasz, na ile sie czujesz. Proces starzenia sie jest plynny, nieuchronny. Nikt tego nie uniknie. To jest sprawiedliwe podejscie :). Nikt. Kazdego z nas czeka taki sam los. O szczegoly go roznia. Ale to jest pewne. Podgladamy sie z Mezem. Komentujemy swoje zmiany pogodnie. W koncu tyle juz lat jestesmy razem. Nie jadu w naszym zwiazku. Nie no czasem jest. Ale trzeba to szybko sobie wyjasnic, bo wkurzy sie kazdy. A to jestes zmeczony, a to Cie wywala z roboty. No i co. Trzeba dalej zyc, robic swoje. A trudnosci? Dobrze jak motywuja Cie do dzialania.
  • mariuszg2 16.12.13, 14:00
    to już jesteś po 40 tce???!!!

Bosze! Jaka Ty stara jesteś!!!
    --
    Mława jest OK
  • babciajadzienka 16.12.13, 14:11
    he he. Takie durne komentarze mi .... Nie dzialaja na mnie. Nie wstydze sie swego wieku. Nie jestem tez nim przytloczona. To po prostu kolejny etap w moim zyciu. Bogatym, tresciwym. Ale tez skromnym i bardzo pracowitym. Bardzo to sobie cenie. O mlodosc. To taki piekny czas. Ale tez zwodniczy. Obserwuje to na przykladzie swoich mlodych znajomych. Kazdy robi wg wlasnego uznania.
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:22
    Ja tez obserwuje swoich mlodych znajomych, tych 20 i 30+ i chwale Boga, ze juz nie musze do tego wracac:))))Strasznie mi ich szkoda. Tyle sie jeszcze namecza najedza przykrosci zanim to i owo skumaja.
    Wczoraj bylam na pewnym seminarium, gdzie sie wypowiadaly mlode wilczki. Nic tylko cyca do possania dac, zeby ich bolesci ukoic:)
    --
    Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:18
    Myslalam, ze Ty tez juz po 40-tce, styl wypowiedzi przynajmniej masz tak jakos w tym przedziale:)
    --
  • mariuszg2 16.12.13, 14:23
    prawda, że można młodo wyglądać? :D

najlepiej się czuję tak po 500 tce :)

nie mam śmiałości proponować...że też....prawda... no ale tego eliksiru mam sporo...jakbyś chciała....się młodo poczuć... żwawo...mam parę sprawdzonych receptur co dają kopa :DDD daj znać :DDDD
    --
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:29
    Ma sie to wyczucie piernikow.
    JA gustuje w panach w wieku moim +/-15 lat, pracujacych i kulturalnych,
    takze sie nie lapiesz.

-
  • mariuszg2 16.12.13, 14:33
    kochanic.a.francuza napisała:

> Ma sie to wyczucie piernikow.
    > JA gustuje w panach w wieku moim +/-15 lat, pracujacych i kulturalnych,
    > takze sie nie lapiesz.

no przy takiej tolerancji to się nie dziwie...wolę eksluzywne towarzystwo
  • coffei.na 16.12.13, 14:38
    mariuszg2 napisał:

> no przy takiej tolerancji to się nie dziwie...wolę eksluzywne towarzystwo

Mario weselnie.....:

www.youtube.com/watch?v=MVH2xA6E7uA
    --
    www.youtube.com/watch?v=BiEQuPNS7HI

zostań!
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:40
    Ha, ha! obrazil sie:)
    --
  • mariuszg2 16.12.13, 14:55
    no...udobruchaj mnie teraz ;P
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:10
    Milo slyszec nie same dzieciaki na tym forum:)
    Tylko przestan sie stylizowac na 20-taka.
    --
  • mariuszg2 19.12.13, 01:54
    dopóki nie przestaniesz ryczeć swoją 50 tką to nie mam za bardzo wyjścia :)
    --
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • nie.mam.20 17.12.13, 00:17
    niegrzeczny chlopczyk!! dostaniesz linijka po lapach!!! ;)
    jak ja mialem 40 lat to sie ze szwagrem na 400 m scigalismy...ale no se ne vrati :(
    ...teraz wozkiem inwalidzkim wolno tocze sie przez swiat....zycie jest srednie, ani dobre, ani zle, wspinasz sie wgore, zeby znalezc sie na dnie!...
    skoro juz wspominamy ten piekny wiek - jedna z naszych forumek (niedawno) kliknela te magiczna linie ..
    wszystkiego najlepszego (chociaz spoznione)... ;)

ciekawe, czy sie przypucuje na tym forum? :)
    --
    lat, ani cm.
    Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.

to all the girls i've loved before
  • light_in_august 16.12.13, 14:10
    Super plan, powodzenia ;)

--
    And the days are not full enough, and the nights are not full enough, and the life slips by like a field mouse, not shaking the grass.
  • leptosom 16.12.13, 14:21
    Winona Rider wyglada tak w wieku 41 lat...

a jak Ty wyglądasz?
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:23
    Hmm..mlodziej:) Ja sie tak sie tak nie tapetuje.
    --
  • coffei.na 16.12.13, 14:26
    szczylowatych kochanków?

do mnie z kolei nie przemawia fakt,że ich wygląd to zasługa jedynie genów i prawidłowego doboru witamin
    gdyby mnie było stać na krem La Prairie-bagatela 3 tyś.dolarów, prywatnego trenera,codzienne owoce morza i inne "suvenirki" to w ich wieku też bym pewnie wyglądała jak 25 latka
    tylko tego szczyla bym nie przebolała raczej...aczkolwiek nigdy nie wiadomo co mi strzeli w okolicy 50 tki :P
    --
    www.youtube.com/watch?v=BiEQuPNS7HI

zostań!
  • kochanic.a.francuza 16.12.13, 14:38
    E tam, sie nie chwale, ale ja mam tak jak one, z tym ze z kremem "Oliwkowy" Ziaja za 6,50 groszy, a wiecej wcinam wieprzowinki niz krewetek.
    Raz sobie zapodalam kwas hyaluronowy, ale po dokladnych ogledzinach doszlam do wniosku, ze podobne efekty da mi sen. Spie wiec bez ograniczen w wolne dni. W dni pracujace napelniam lodowke i niech sie rodzina sama karmi w weekendy. Kto powiedzial, ze kobieta moze pracowac takze w wolne dni? Nikt. No to nie bede. A jak maz mowi, ze sie lenie, to odpowidam, ze z zabiegow kosmetycznych lenienie sie jest najtansze;). Slowo "tanie" lun "najtansze" przemawia do rozsadku 99% mezczyzn:)
    Dla rozruszania kosci posprzatam. Tyle ze sportu:)
    --
  • zrelaxowanaaanka 16.12.13, 15:32
    nikt nie każe nam się starzeć, więc nie bierzmy wieku do siebie :)
    Im lepiej się czujemy, tym bardziej wiek nie ma znaczenia
    --
    Tylko dla Kobiet!!

po więcej interesujących treści: www.wenusianka.pl - na stronie piszą, że to "Twoje miejsce... Absolutnego Odprężenia"
  • sl.13 16.12.13, 15:38
    Jennifer Lopez to bogini, nie podlega prawom zwykłych śmiertelniczek.:)
    Czas leci, a czy to widać, to kwestia determinacji w dbaniu o siebie, kasy, stylu życia, genów. Obecnie jest taki trend, że wszystkie celebrytki i gwiazdki wyglądają na 30-latki - zarówno Jennifer Lawrence, jak i Halle Berry. Ciężko powiedzieć, kto ile ma lat. Panie na zdjęciach żyją z wyglądania, a moje koleżanki po 40-tce nie wyglądają tak dobrze, chociaż zdarzają się szczęściary, które maja tzw. młody typ urody, ale to i tak nie ta liga. Nawet znane mi żony-utrzymanki starszych, bogatszych mężów biznesmenów, się tak nie prezentują, szczególnie, jeśli są po ciąży/ciążach.
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:22
    Polki maja przechlapane, bo maja dziedowskie jedzenie typu mieso z sosem. Swierzych warzyw zero praktycznie i tylko na obiad. Na sniadanie kanapki...A nawyki zywieniowe to nalog. Ciezko je zmienic, kiedy wszedzie wokol wszyscy takie rzeczy jedza. W dodatku wysuszone ogrzewaniem mieszkania, wieksza czesc roku...zeby zachowac wilgotnosc skory na odpowiednim poziomie trzeba by sie co godzine smarowac kremem.
    --
  • malwi.4 18.12.13, 21:13
    Myślę, że to jest takie wygodne tłumaczenie, iż aby być długo w dobrej formie i kondycji potrzeba pieniędzy.
  • stokrotka_a 16.12.13, 16:23
    kochanic.a.francuza napisała:

> Co sie da zrobic.

A jak nic nie da się zrobić, to zestarzejesz się w pięćdziesiąte urodziny?

Ja mam prostszy plan - zamierzam być po prostu sobą niezależnie od wieku. Szkoda mi czasu na przejmowanie się młodością i starością. :-)
  • rotkaeppchen1 16.12.13, 16:50
    To, czy jests sie mlodym, czy nie, to kwestia charakteru. Niestety, nie zawsze geny sa dla kobiety zyczliwe ale jezeli dysponuje sie pewnym kapitalem finansowym, zawsze mozna sie im sprobowac przeciwstawic, tak, jak robia panie na zalaczonych obrazkac :-) Nie widze w tym nic zlego, pod warunkiem, ze te zabiegi przynosza wiecej korzysci, niz strat :D
    --
    Byloby fajnie, jakby wypalilo:
    forum.gazeta.pl/forum/f,161662,metabolic_balance.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,36,129040872,129040872,Metabolic_balance.html
    forum.gazeta.pl/forum/f,94641,Choroby_tarczycy_i_hashimoto.html
  • six_a 16.12.13, 17:04
    ale masz jakiś plan B?

--
    break away kicks
  • mariuszg2 16.12.13, 17:30
    plan G...ma a może nawet G2
    a wiesz, ze dowiedziałem się niedawno, że kobiety mają też punkt A oraz trzecie wrota?

"Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:05
    Oczywista: tak zwane "starzenie sie z godnoscia":)
    --
  • six_a 18.12.13, 21:22
    aha, myślałam, że to plan A, bo kiedyś pisałaś coś o chodzeniu w szarych habitach do pracy, żeby nie epatować okolicznej ludności młodością i seksapilem.

--
    right here
  • magadanskaya 16.12.13, 18:56
    ale o so chodzi, każdy ma tyle, na ile się czuje
    --
    dzie_rze

YOLT:)
  • aanikaa 17.12.13, 09:36
    magadanskaya napisała:

> ale o so chodzi, każdy ma tyle, na ile się czuje

Chyba, że ma się obsesję nt. wieku i wyglądu (patrz: autorka wątku).

PS. Ja mam tak samo. :D Ale nie muszę wszem i wobec o tym informować. Robię co trzeba i się cieszę dobrym wyglądem.
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:18
    Alez wcale o tym nie mosisz informowac. To male PS, ktore tutaj dalas to wcale nie jest chwalenie sie, nie, nie...:)
    --
  • doral2 16.12.13, 20:31
    ale dlaczego tylko do 50-tki?
    nie żałuj sobie i bądź młoda do 60-tki, a nawet do 70-tki.
    i kto ci zabroni, he?
    --
    http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg
  • simply_z 16.12.13, 21:07
    tylko dlaczego od mezczyzn nie wymaga się wygladania 10,15 lat mlodziej ,ale od kobiet w pewnym wieku tak?
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:08
    Ja wymagam. Moj maz wyglada 10 lat mlodziej. A jak nie wyglada to go "rugam".
    --
  • astrofan 16.12.13, 21:42
    jest kilka czynników sprzyjających młodości (kanon wg japończyków):

1. ułożone życie rodzinne
    2. satysfakcjonująca i dająca spokojne utrzymanie praca
    3. aktywność fizyczna
    4. muzyka (słuchanie, granie)
    5. aktywne relacje towarzyskie
    6. hobby, najlepiej o charakterze umysłowo-fizycznym (stolarka, ogrodnictwo)
    7. dobre odżywianie i miejsce do mieszkania/życia

• nie.mam.20 17.12.13, 00:27
    mlodsi sie boja, mlodsi sie buntuja, nie chca przekraczac kolejnej granicy.
    Autorce moge powiedziec jedno - gdy skonczysz owe magiczne 50 + 1 dzien, swiat bedzie dokladnie taki sam.
    Bardziej niz o urode (proznosc!!!) nalezy dbac o kondycje fizyczna, generalnie o zdrowie. W zdrowym ciele...
    Z czego slynie Torun? Z piernikow! A jaki ladny ;)
    --
    lat, ani cm.
    Don't worry about the world coming to an end today. It's already tomorrow in Australia.

• kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:16
    "Bardziej niz o urode (proznosc!!!) nalezy dbac o kondycje fizyczna, generalnie o zdrowie. W zdrowym ciele... "
    Takie oczywisoscu morzesz corce pisac. Ja o zdowie dbam, a pisze jedynie o efektach tego dbania:) A proznosc to jest wtedy kiedy sie TYLKO o urode dba. Studia skonczylam, pracuje, mam dom, dziecko, psa, dobre uklady z ludzmi, duzo czytam, pomagam rodzicom i rodzenstwu, segreguje smiecie, finanasuje zdolne dziecko imigrantow. Co jeszce mam zrobic, zeby nie czuc sie winna dbania o siebie, oskarzona o proznosc? Oddac to co ma innym?
    --
  • nie.mam.20 18.12.13, 00:14
    przestan sie tak przejmowac tym, co inni na forum pisza.
    ps - z corka rozmawiam, nie musze pisac. poza tym ona juz to dawno wie.
    aha, ona ma dwa psy. i nie musi dbac o urode, jest sliczna po rodzicach.
    --
    lat, ani cm.

• paco_lopez 17.12.13, 09:39
    masz wspaniałe złudzenia i kompleksy. gratuluję.
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:17
    A ty zamiast zazdroscic lepiej popros o porade.
    Nie gratuluje.
    --
  • paco_lopez 27.12.13, 11:47
    komu mam zazdrościć ? tobie, tym na zdjęciach, sobie ??
  • filut 17.12.13, 10:08
    Ja byłem młody do 60-ki. Potem zażądałem od "rodzinnej" aby mnie do 100-ki okresowo reanimowała, w miarę potrzeb. Po 100-ce zobaczy się co dalej:)
    Ale kobiety rzadko dotrzymują słowa ...
    --
    "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (Julian Tuwim)
  • kochanic.a.francuza 17.12.13, 23:09
    Gratuluje:)
    --
  • martha_marcy_may_marlene 18.12.13, 23:39
    Słuszne założenie i ja również się pod nim podpisuję. Zamierzam być długo młoda, co najmniej do pięćdziesiątki, no chyba, że wcześniej umrę na raka;(. A mam w organizmie przynajmniej 3 takie punkty zapalne, które mogą zadziałać jak bomba z opóźnionym zapłonem. Ale pocieszam się, że wtedy przynajmniej zostawię atrakcyjne zwłoki;). No i chwytam każdy dzień, żeby później nie żałować, że nie zdążyłam nacieszyć się życiem.

Myślę, że młodszy niż metryka by na to wskazywała wygląd to wypadkowa przede wszystkim 3 czynników: genów, stylu życia i zadbania o siebie.
    Geny mam dobre po tatusiu, dbam o siebie -zawsze staram się wysypiać przynajmniej te 8 godzin, dzięki uprzejmym paniom z kafeterii codziennie jem warzywa i sałatki, do tego nigdy specjalnie fizycznie się nie przemęczałam, nie obciążałam skóry malowidłami, nie chodziłam na solarium, więc buzię mam młodą. Po tatusiu - on ma prawie 70tkę i żadnych zmarszczek.
    --
    "<<Abby ma kilka zasad, których nigdy nie łamie: nie chodzi do łóżka z szowinistami, z facetami, którzy nie dbają o higienę intymną, z tymi, którzy zdradzają swoje partnerki, oraz tymi, którzy nie potrafią posługiwać się ojczystym językiem.>> - W Polsce to by oznaczało, że nie będzie uprawiać seksu z nikim." - by fieldsofgold
  • sl.13 18.12.13, 23:48
    > Myślę, że młodszy niż metryka by na to wskazywała wygląd to wypadkowa przede
    > wszystkim 3 czynników: genów, stylu życia i zadbania o siebie.

Dodam do tego niedocenianą kwestię, a mianowicie typ urody - osoba o łagodnych, miękkich rysach twarzy zazwyczaj wygląda młodziej, niż taka o rysach ostrych. Podobnie jasna karnacja działa na korzyść.
  • taks_obie 24.12.13, 17:20
    witam Was wszystkie serdecznie moje panie,wraz z zalkozycielka watku.Nie przejmujcie sie za bardzo mijajaca uroda,badzcie nam zdbane no so zawsze soba,my tak naprawde kochamy Was za takie jakie jestescie a nie za to jak kogos nasladujecie,a juz najgorzej jak sie kogos po prostu malpuje bezmyslnie.aco po 50-tce nie ma juz pieknych kobiet? sa i to wokol nas,pelno ich,cieszcie sie zyciem,kazdym dniem, i kazdy wiek ma swoje uroki,jesien tez jest sliczna a jeszcze bardziej piekna jak mamy ja z kim przejsc,pozdrawiam serdecznie i zycze dlugich lat w swietnej kondycji nie tylko fizycznej.
  • trollingstones 27.12.13, 11:24
    Na zdjęciach panie, które wyglądają 10 lat mniej jako dowód na to, że po 40 jest się młodą? Człowiek żyje przeciętnie 70 lat, więc 30-45 lat to wiek średni, czysta arytmetyka. Jak ktoś ma wszystko w życiu poukładane jak należy to się cieszy tym co jest, a nie próbuje wrócić do liceum i nie pyta na forum, czy uważają go za młodego. A tajemnica tych pań tkwi w genach, rysach twarzy (są piękne MIMO że nie młode), diecie, ćwiczeniach i dobrych chirurgach plastycznych. Kremami można sobie najwyżej posmarować ręce na mrozie, wtedy działają.
  • wyzuta 27.12.13, 11:51
    Kremami można sobie najwyżej posmarować ręce na mrozie, wtedy działają.

Smarowałeś co innego? Jakimi? i w jakim wieku?
  • astrrid 02.01.14, 02:19
    Zapomniałaś o małym drobiazgu, te panie maja sztab kosmetyczek, fryzjerów, stylistów i innych ludzi, którzy pracują po to aby one tak wyglądały! Przeciętna kobieta niestety tak nie wygląda. Ale, są chlubne wyjątki :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.