Dodaj do ulubionych

nie wiem, co myśleć... :/

04.03.14, 16:26
zwróciłam facetowi uwagę - ale naprawdę starałam się by nie brzmiało to jakoś poważnie, tylko tak na luzie - że może już tę koszulkę do spania wymieni na nową - spał w niej 3 dzień i chyba zamierzał czwarty, trochę była już jak dla mnie "nieświeża" delikatnie mówiąc
był foch, agresja słowna i atak na mnie taki, że niemal mnie w podłogę wgniotło i oczywiście atmosfera zepsuta aż do następnego wieczoru
facet lat 38 kawaler, mieszka sam od 13 lat

CZY JA MAM ZA DUŻE WYMAGANIA?
Edytor zaawansowany
  • lled 04.03.14, 16:31
    nie
  • gyubal_wahazar 04.03.14, 16:46
    Ale coś więcej nt koszulki, koniecznie. Z uszatkiem, w misie czy w romby ? Bo np z uszatkiem mam takie związki uczuciowe, że pojechałbym tak samo, albo lepiej
    --
    knur.blox.pl
  • mariuszg2 04.03.14, 16:52
    wypiernicz skurczybyka na zbity pysk na bruk....tam dozna olśnienia i ogarnie go moc i natchnienie...może nawet do Ciebie wróci jeszcze bardziej cuchnący ale za to poleci rozmiękczającym tekstem...bardziej niż płyn Kokolino ...do plukania koszul...

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • chinski_czosnek 04.03.14, 17:00
    > facet lat 38 kawaler, mieszka sam od 13 lat

Już wiesz dlaczego. Podpowiedz:
    > był foch, agresja słowna i atak na mnie taki, że niemal mnie w podłogę wgniotło

> CZY JA MAM ZA DUŻE WYMAGANIA?
    Nieświeża koszulka to małe piwo przy tym co napisałaś później.
  • tymon99 04.03.14, 17:12
    najwyraźniej nie masz żadnych wymagań.

--
    she can take the dark out of the nighttime
    and paint the daytime black
  • mm969696 04.03.14, 17:27
    tak, co to małe dziecko, jak będzie chciał to zmieni koszulkę. tez bym się wkurzyła.
  • symbolika 04.03.14, 17:35
    co bedzie jak poprosisz ,zeby zmienił kilkudniowe skarpetki na nowe;)

Nie masz duzych wymagan
    ciekawe jak by sie czuł , dosłownie co by poczuł, gdybys sie przytulała majac na sobie smierdzacą koszulkę.
  • system.tzw.edukacji 04.03.14, 18:23
    > zwróciłam facetowi uwagę - ale naprawdę starałam się by nie brzmiało to jakoś
    > poważnie, tylko tak na luzie - że może już tę koszulkę do spania wymieni na nową
    > był foch, agresja słowna i atak na mnie taki, że niemal mnie w podłogę wgniotło
    > i oczywiście atmosfera zepsuta aż do następnego wieczoru
    > facet lat 38 kawaler, mieszka sam od 13 lat

He he, co za robak.

--
    "Everyone who believes in telekinesis, raise my hand"
  • cetherena 04.03.14, 19:02
    Można w tym dostrzec element dbania o środowisko: zużywa mniej proszku do prania, mniej wody :-)
    A poważnie pisząc, to myślę, że masz małe szanse wywarcia wpływu w tej kwestii (biorąc pod uwagę siłę reakcji).
  • soulshuntr 04.03.14, 19:43
    Ale co sie chlopa czepiasz? Raczki tez mu sprawdzasz przed jedzeniem czy ma czyste? Znajdz sobie takiego, ktory zmienia podkoszulki co 8 godzin :P Te baby to naprawde sa jakies dziwne...
    --
    You should never trust a Mexican!
  • cetherena 04.03.14, 19:57
    soulshuntr napisał(a):

> Ale co sie chlopa czepiasz? Raczki tez mu sprawdzasz przed jedzeniem czy ma czy
    > ste? Znajdz sobie takiego, ktory zmienia podkoszulki co 8 godzin :P Te baby to
    > naprawde sa jakies dziwne...

Bo my dążymy do tego, żeby świat był ładniejszy i ładniej pachniał :-)
  • soulshuntr 04.03.14, 20:00
    I zamiast facetow macie czyste kalesony. A potem placz i lament, ze prawdziwych mezczyzn juz nie ma. Prawdziwy facet powinien pachniec cygarem, whiskey, koniem i tygodniowa koszula flanelowa.
    --
  • cetherena 04.03.14, 20:06
    soulshuntr napisał(a):

> A potem placz i lament, ze prawdziwych
    > mezczyzn juz nie ma.

Coś w tym jest, najpierw przeróbka na pachnącego ładnie siedzącego misia, a potem afera, że on taki mało męski jest :-)
  • gyubal_wahazar 04.03.14, 20:12
    Końskim łajnem, wrażą juchą, machorką i szczyną
    --
    knur.blox.pl
  • soulshuntr 04.03.14, 20:14
    ta opcja obowiazuje na wschod od Bugu.
    --
  • gyubal_wahazar 04.03.14, 20:21
    To w ramach dopasowania do zachodniej, pomijam machorke
    --
    knur.blox.pl
  • soulshuntr 04.03.14, 20:23
    tych opcjie nie da sie dopasowac. Sa niekompatybilne.
    --
  • przeciezwiadomo 04.03.14, 20:01
    Yyyyy.... skąd go wytrzasnęłaś?
  • soulshuntr 04.03.14, 20:13
    remanent byl na sympatii.
    --
  • przeciezwiadomo 04.03.14, 20:16
    Znaczy się... wyprzedaż?
  • soulshuntr 04.03.14, 20:17
    nie, zwroty wystawiali na przecenie.
    --
  • przeciezwiadomo 04.03.14, 20:22
    A, rozumiem, rozumiem, reforma.
  • soulshuntr 04.03.14, 20:24
    Nie reforma tylko czysty biznes w mysl zasady, iz "kazdy towar ma swojego kupca". Jak widac sie nie pomylili.
    --
  • 10iwonka10 04.03.14, 20:26
    To on w samej koszulce spi a reszta na wierzchu? Jak niemowlak.

A tak wogole to faceci zmieniaja pizamy ( czy w czym tam spia) co 2 dni?
  • soulshuntr 04.03.14, 20:28
    NIe moja droga. Faceci zmieniaja co 2 gora 3 dni cale lozko wraz z zawartoscia.
    --
  • czoklitka 04.03.14, 21:02
    >foch, agresja słowna i atak na mnie taki, że niemal mnie w podłogę
    >wgniotło i oczywiście atmosfera zepsuta aż do następnego wieczoru

Hmm, i Ty serio przetrzymałaś w związku do następnego wieczoru? Nie żartuj.
    Nie, nie masz dużych wymagań. Higiena ale i jego zachowanie - fochy i agresja - to już dwa przyczynki do rychłego rozważenia zakończenia tej przyjaźni. Przynajmniej ja tak to widzę. :)
  • man_sapiens 04.03.14, 21:09
    Stary kawaler - to wiele tłumaczy, ale nie usprawiedliwia.
    --
    Tam, gdzie palą książki, będą później palić ludziHeine 
  • wez_sie 05.03.14, 09:00
    ja w mojej pidzamie spie srednio dwa tygodne i nawed ostatniego dnia jest swierza
    --
    JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI
    BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE
  • kkk 05.03.14, 09:35
    hmm, to też jestem brudesaem, bo nie zmieniam piżamy codziennie, kąpie się wieczorem, nie łaże w piżamie w dzień, więc po kilku godz. w czystej pościeli i na czystym ciele nie uważam jej za brudną
    noo, chyba ze twój facet nietylko do spania uzywa tej koszulki, nie kąpie sie codziennie i po prostu masakrycznie się poci... nie wiem, nie znam go na szczęscie;)
  • zajonc.o.poranku 05.03.14, 22:19
    junejulyaugust napisała:

> i oczywiście atmosfera zepsuta aż do następnego wieczoru

Cóż takiego się wydarzyło następnego wieczoru? Zmienił koszulkę? Przyszedł z kwiatami? Bo jak ani jedno ani drugie to, jak rozumiem, spał na wersalce bez kolacji. Bo jeśli po tym jak Cię zrugał strasznie za taką pierdołę wpuściłaś go do łóżka to potem nie płacz, że Cię faceci nie szanują.

--
    raz dwa trzy próba sygnaturki:
    Lata mijają a aktualności nie traci
  • pies_alkoholika 05.03.14, 22:47

> CZY JA MAM ZA DUŻE WYMAGANIA?

nie, zdecydowanie za małe. No ale pewnie ma inne zalety ? Niech zgadnę BMW ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.