dlaczego kobiety na portalach randkowych Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • "puszczają oczka", czasem któraś kliknie "spodobałeś się jej", ale żeby napisać normalną wiadomość, kilka zdań to może jedna na sto...

kołki zamiast języka macie czy co? Jak tak to czasem buzia się potrafi wam nie zamykać, a gdy przychodzi co do czego to nawet zagadać nie potraficie gdy jakiś mężczyzna wzbudzi wasze zainteresowanie ;)

• > to nawet zagadać nie potraficie gdy jakiś
      > mężczyzna wzbudzi wasze zainteresowanie ;)

widocznie nie wzbudził
      tylko się łudził
      to się zdarza

--
      ease your mind
    • czy w ten dyskretny sposób chcesz zaznaczyć że jesteś "na rynku"?
    • A nie przyszło Ci na myśl, że może Twój profil* nie jest na tyle interesujący, żeby strzępić klawiaturę?

*Krytykuję profil, nie człowieka - trust me, I'm a Psychologist :D

--
      dzie_rze

YOLT:)
    • Być może na portalu randkowym uczestnicy nie przewidują dłuższych wypowiedzi (bo to męczące, nie opłaca się, a po co), tylko jakiś emotikon i pojedyncze kliknięcie w 'coś' - ot, taki minimalizm ;D
      A spodziewałeś się czegoś na poziomie? Ciekawych, filozoficznych odpowiedzi? Tam chyba obowiązuje zasada 'dużo, tanio, tesco".
    • > dlaczego kobiety na portalach randkowych
      > "puszczają oczka", czasem któraś kliknie "spodobałeś się jej", ale żeby napisać
      > normalną wiadomość, kilka zdań to może jedna na sto...

Przegrałeś życie. :(

--
      "Everyone who believes in telekinesis, raise my hand"
    • pokaz jasiek ten profil, ocenimy, podpowiemy (porechotmy)
      --
      You should never trust a Mexican!
    • mi się nie chciało zagadywać, poważnie
      i musiał mi ktoś faktycznie wpaść w oko abym kliknęła "lubię to", a oczka puściłam ze 3 razy w życiu ;)
      wychodziłam z założenia, że nie będę strzępić języka, kogo chciałam to zaczepiłam, a resztę miałam gdzieś :P
      a ten, którego zaczepiłam, już wiedział co z tym zrobić, jeśli chciał ;)
      chcesz,możemy o tym podyskutować :P

potem to mi sie nawet nie chciało na spotkania z nimi chodzić (po kilkunastu-kilkudziesieciu meilach), bom okazywało się , że ten co pisze "budowa normalna" jest spasiony jak świnia, ten co ma wpisane 186 cm wzrostu to faktycznie miał może z 170... jeden sie mnie spytał ile zarabiam, bo słyszał, ze w mojej branży dużo, inny spytał, czy mam prawdziwe cycki, jeszcze inny wykonał na spotkaniu ze mną kilkanaście telefonów próbując ściągnąć od znajomego 150zł długu... ...:P
      a umawiałam się tylko z facetami min 30 lat, wyższe wykształcenie,m bez dzieci, bez żony (byłej, obecnej, łatewer) i po wymianie sporej ilości korespondencji, bo na spotkania to ja też czasu z byle kim nie mam :P
    • Bo generalnie kobiety są tchórzami. Nie jest to zarzut, ale naukowa teza, bo od pierwotnych czasów służyło to przetrwaniu gatunku, i tak już zostało. Przekłada się to tez na tzw. odwagę cywilną. Zatem jak jakaś kobieta ma napisać do faceta, to może spotkać się z brakiem zainteresowania z jego strony, czy nawet z jawną odpowiedzią negatywną. To znów może wpływać negatywnie na samoocenę kobiety, jej samopoczucie, itd. „bezpieczniej” jest zatem puszczać oczka, czy kompletnie nic nie robić a tylko leżeć i pachnieć. ;) Oczywiście są wyjątki od reguły – choć często popchnięte desperacją. ;)
      Tak czy siak nie ma co się nad tym rozwodzić, tylko przyjąć fakt do świadomości, i samemu pisać gdy panna ładna i nie palnęła w opisie profilu jakiejś jawnej głupoty. ;)

--
      www.youtube.com/watch?v=SGNvJDQdLDs
    • Profile w internecie to nie są prawdziwi ludzie.
      Szkoda czasu, aby każdemu z osobna poświęcać. Przygotuj jedną dobrą wiadomość i wysyłaj masowo...
      Wiadomość nie musi być długa czy szczególnie zabawna - ważne aby twoje zdjęcie było dobre :P
      --
      Zdejmij tę suknię mała...
    • Bo kobiety nie umia pisac , albo krepuja sie i wstydza pisac do faceta albo daja oczko z litosci bo jednak ten facet to nie jest ich wymarzony
    • Jan, to proste. Rusz głową. Oczko na portalu jest tym samym, czym w realnym świecie, czyli - ona chce na siebie zwrócic Twoją uwagę, jednocześnie chce, żebyś to Ty zagadał do niej pierwszy, bo czuje, że "tak wypada". Ot, i cała filozofia.
      • to nie jest takie proste dla osoby ktora nie wychodzi z domu do miejsc gdzie mozna spotkac i zapoznac plec przeciwna
        ja preferuje czaty bo tam mozna szybciej kogos poznac i od razu tez przejsc do tak zwanego witruala (wirtualnego stosunku plciowego)
        --
        JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI
        BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE
    • tak
      mam ten sam problem
      a na katolickich potralach randkowych zamiast napisac do ktorej parafii nalezy to tylko puszcza oczka tez
      --
    • nie przejmuj sie stary
      ty tak samo jak ja tez pragniesz tej prawdziwej nieskazitelnej milosci
      obaj szukamy jej wszedzie i na rozne sposoby

powiedz mi, a probowales tu, na forum?
      cos kojarze, ze umawiales sie z forumowiczkami na randki. czemu nie wypalilo? co sie takiego wydarzylo? nie spodobales sie jej, czy to ona ci sie nie spodobala?
      jaki byl tego powod?
      opowiedzialbys cos wiecej, bo ja tez chce sie umowic z jedna i nie wiem jak sie zachowywac oraz nie popelnic twoich bledow.
      --
    • oczka są głupie, ja mam zablokowane otrzymywanie;) i to chyba chodzi o to, żeby trafić w czyjś gust, a nie że takie małomówne dziewczyny są. samej zdarza misie sklecić kilka zdań, ale raczej z nudów, bo z moich zagadywań nic nie wynika na dłuższą metę (zapewne celuję w niewłaściwych facetów).
      jak ktoś napisał, po 1. profil musi być atrakcyjnie/inteligentnie/dowcipnie sformułowany, po 2. i tak chodzi o wygląd (co też jest logiczne, bo jak się kogoś nie zna, to się ocenia po tym, co się zna)
    • Jestem nieśmiałą i puszczam oczko, bo nie jestem pewna czy druga s trona jest zainteresowana. To znaczy puszczałam, jak miałam tam profil, ale dałam sobie spokój.
      --
    • Wg mnie to bardziej chodzi o sprawdzenie "czy jestem w Twoim typie".
      Coś jak uśmiechnięcie się czy zalotne spojrzenie w rzeczywistości.

Możesz odesłać lub odpisać.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.