Dodaj do ulubionych

Dziewczyny na przystanku

14.01.15, 16:29
wczoraj poznym wieczorem wracalem do domu przez centrum i cos rzucilo mi sie w oko. na kilku przystankach staly zmarzniete dziewczyny. i taka mysl mi sie natoczyla ze te dziewczyny musza byc singielkami, bo przeciez dziewczyna ktora by miala faceta nie stala by w taka pogode na przystanku o 23ciej. chyba ze ma za faceta jakiegos kompletnego dziada. inna wersja nie przychodzi mi do glowy...
Edytor zaawansowany
  • gustavo.fring 14.01.15, 16:34
    Masz rację. To były singielki oczekujące na księcia. Lub PKS.
  • lled 14.01.15, 16:46
    na pekaesa nie czekaly bo to zwykly empeka przystanek byl
  • wiarusik 14.01.15, 16:39
    na twoim miejscu powiedziałbym "chodźcie kochane, ja was rozgrzeję" i rozpiął swój płaszcz, pod którym byłoby tylko moje ponętne nagie ciało.
    --
    Dazzle Vision
    Shanz 3
    Hanzel und Gretyl
    Babymetal
  • samuela_vimes 14.01.15, 16:41
    o panie. Nie raz tak stałam na przystanku sama, bo mój niemąż pracował w nocy i nie miał np jak po mnie przyjechać. A, że mi ciągle zimno to stałam tak jak sierota i trzęsłam się.
    --
    www.youtube.com/watch?v=tyDADYE6RJ4
  • wiarusik 14.01.15, 16:42
    rozpiąłbym płaszcz i cię ogrzał.
    --
    Dazzle Vision
    Shanz 3
    Hanzel und Gretyl
    Babymetal
  • samuela_vimes 14.01.15, 20:23
    jak bylo bardzo zimno to chodziłam z termoforem 'co czynię do tej pory' więc jakoś sobie radzę ;-)
    --
  • wiarusik 14.01.15, 23:06
    ja też mam termofor-made in poland-krajowy,osobisty, zawsze przy sobie, niezła grzałka ;>
    --
    The Muffins
    tour
  • samuela_vimes 15.01.15, 00:51
    ale ja jestem przyzwyczajona do mojego termoforka, jest taki włochaty i mięciutki :-D
    --
  • lled 14.01.15, 16:44
    >bo mój niemąż pracował w nocy i nie miał np jak po mnie przyjechać.

jedno usprawiedliwienie :)
  • stokrotka_a 14.01.15, 16:43
    lled napisał:

> i taka mysl mi sie natoczyla ze te dziewczyny musza byc singielkami, (...)

To straszne! Singielki! O, gorze nam! No i co, zaoferowałeś swoją pomoc w uleczeniu ich z singielstwa?
  • lled 14.01.15, 16:45
    > No i co, zaoferowałeś swoją pomoc w uleczeniu ich z singielstwa?

a dlaczego mial bym zaoferowac? jak wybraly sobie takich baranow za facetow to niech teraz cierpia. moje dni bycia matka teresa juz sie skonczyly
  • stokrotka_a 14.01.15, 16:49
    lled napisał:

> a dlaczego mial bym zaoferowac? jak wybraly sobie takich baranow za facetow to
    > niech teraz cierpia. moje dni bycia matka teresa juz sie skonczyly

Skąd wiesz, że wybrały sobie baranów? A jeśli one są nieszczęsnymi singielkami, co bez chłopa nic nie znaczą? Mógłbyś przecież im pomóc i w ramach wdzięczności za dobre, męskie serce dostać d...py (kawałek przynajmniej).
  • wiarusik 14.01.15, 16:53
    o właśnie! (_._) to jest to, na co tak naprawdę każdy rycerz liczy w podzience.

--
    Dazzle Vision
    Shanz 3
    Hanzel und Gretyl
    Babymetal
  • lled 14.01.15, 16:56
    a baby jak zwykle mysla tylko o dupie
  • wiarusik 14.01.15, 23:08
    i o penisach. oj tak tak, nie ma takich drugich wyuzdanych istot. a kryją się z tym, panie, jak z owulacją.
    --
    The Muffins
    tour
  • czoklitka 15.01.15, 17:35
    >jak wybraly sobie takich baranow za facetow to niech teraz cierpia.

O ile mają wolnych w tej chwili facetów. Ale masz racje z tymi baranami.
  • alpepe 14.01.15, 16:59
    Kobieto, z którą byłem, powinnaś mieć czerwony płaszcz, czerwone rękawiczki, nanana...
    Led, gorzkniejesz chłopie!
    --
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • piataziuta 14.01.15, 17:04
    Myślisz, że jak dziewczyna idzie z koleżankami na piwo, to facet powinien czekać do momentu, aż skonczy, wyjechać po nią i stać razem z nią na przystanku grzejąc ją własnym ciałem? Sirjusli?
  • stokrotka_a 14.01.15, 17:07
    Dziewczyna nie powinna przebywać w miejscach publicznych sama, bo bez chłopa nic nie znaczy. Powinien jej towarzyszyć ojciec, brat albo legalny mąż.
  • lled 14.01.15, 17:10
    czepiacie sie. w taka pogode psa bym z domu nie wygonil a co dopiero stac na przystanku i czekac niewiadomo ile na autobus.
  • stokrotka_a 14.01.15, 17:11
    Ale przecież nikt psa nie wygonił.
  • lled 14.01.15, 17:12
    u stokrotki jest chyba ten czas miesiaca...
  • stokrotka_a 14.01.15, 17:14
    To jest czas litości - dla idiotów.
  • lled 14.01.15, 17:37
    a w Twoim przypadku znecania sie nad nimi
  • stokrotka_a 14.01.15, 17:41
    O, niech będzie wybaczona ci niewiedza twoja, bo nie wiesz, co piszesz! Znęcianie się nad pragnącymi dominacji idiotami to zupełnie inny wymiar!
  • piataziuta 14.01.15, 19:30
    >Dziewczyna nie powinna przebywać w miejscach publicznych sama, bo bez chłopa nic nie znaczy. >Powinien jej towarzyszyć ojciec, brat albo legalny mąż.

nie napisał, że nic nie znaczą, tylko martwi się, że marzną
  • lled 14.01.15, 17:09
    > Myślisz, że jak dziewczyna idzie z koleżankami na piwo, to facet powinien czeka
    > ć do momentu, aż skonczy, wyjechać po nią i stać razem z nią na przystanku grze
    > jąc ją własnym ciałem?

w taka pogode, TAK. tylko wyjechac po nia samochodem a nie autobusem
  • grzeczna_dziewczynka15 14.01.15, 18:13
    :) Ja tam wolę chłopaków, co jeżdżą rowerem, albo komunikacją - przede wszystkim z wyboru:) I wiesz, jakby kobieta nie chciała/nie musiała na tym przystanku się trząść, to by się nie trzęsła. NIe martw się tak bardzo.
  • lled 14.01.15, 18:52
    ale sa miejsca gdzie komunikacja nie dojedzie. a o te zmarzniete sie nie martwie
  • piataziuta 14.01.15, 19:28
    a co jeśli nie ma jeszcze samochodu?
    naginać autobusem co by osaczać ciałem, czy nie?
  • lled 14.01.15, 19:31
    wtedy metrem, cieplej i szybciej
  • piataziuta 14.01.15, 19:35
    ja wiem, żeś tak wygłodniały panny, że kwiatami byś jej sypał,
    ale nie przeginaj okej?
  • berta-death 14.01.15, 17:10
    A co byś pomyślał, jakbyś zobaczył zmarzniętego faceta na przystanku o 23?
  • lled 14.01.15, 17:11
    > A co byś pomyślał, jakbyś zobaczył zmarzniętego faceta na przystanku o 23?

ze sie szlaja i w domu dostanie niezly opie.rdol za to ze tyle siedzial z kumplami na piwie zamiast po pracy przyjechac do kochajacej zony
  • sundry 14.01.15, 18:28
    Nie propaguj tu pantoflarstwa, kobietom w związkach też się czasem wolny wieczór od chłopa należy :)
    --
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)
    http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • straszny.upal 14.01.15, 18:32
    Kiedys bylam w pubie na karaoke
    Dziewczyna ktora podeszla do mikrofonu zaspiewac piosenke dziekowala najpierw mezowi (ktorego tam nie bylo), ze zostal w domu z dzieckiem zeby ona mogla pojsc sobie na impreze i zaspiewac
    Bylo to chyba nawet jeszcze pozniej w nocy niz 23
    --
  • lled 14.01.15, 18:54
    >dziekowala najpierw mezowi (ktorego tam nie bylo), ze zostal w domu z dzieckiem zeby ona mogla pojsc sobie na impreze i zaspiewac

czyli cos przeskrobala i pedalowala do tylu aby miec alibi
  • straszny.upal 14.01.15, 18:59
    Co ty bredzisz?
    --
  • lled 14.01.15, 19:19
    no dobra, czyli pantoflara straszna
  • lled 14.01.15, 19:19
    a, i Ty pisze sie z duzej litery
  • straszny.upal 14.01.15, 19:24
    jak rozmowca zasluguje na szacunek to tak
    --
  • lled 14.01.15, 19:27
    albo jezeli osoba ktora pisze z malej jest dzikusem bez manier
  • straszny.upal 14.01.15, 19:40
    Akurat popatrzylam sobie na to co piszesz i to bylo celowe
    --
  • lled 14.01.15, 18:53
    >kobietom w związkach też się czasem wolny wieczór od chłopa należy :)

to wszyscy wiedza, a facetom sie nie nalezy
  • sundry 14.01.15, 18:57
    A to dlaczego? Przecież mamy równouprawnienie.
    --
    "Kiedy Puchacz i Kicia wyruszyli w rejs życia|W zgrabnej łódce groszkowozielonej|Wzięli z sobą parówki,duży zapas gotówki|I słój miodu z nalepką The Honey". (Edward Lear)
    http://img1.jurko.net/avatar_1410.gif
  • straszny.upal 14.01.15, 18:28
    Moze maja mezow za granica albo sa w zwiazkach na odleglosc, albo ich facet jest na nocnej zmianie, albo opiekuje sie dzieckiem, a one wreszcie wyrwaly sie z domu na impreze... nie oceniaj
    --
  • lled 14.01.15, 18:55
    nie oceniaj? wlasnie bede ocenial dziewiec razy do niedzieli.
  • margarytka.margarytka 14.01.15, 18:34
    niektóre z nich dorabiają do rodzinnego biznesu
  • lled 14.01.15, 18:56
    margarytka.margarytka napisał(a):

> niektóre z nich dorabiają do rodzinnego biznesu

nie mowimy tutaj o dziwkach tylko o przypadkowych zmarznietych dziewczynach na przystankach komunikacji miejskiej
  • znana.jako.ggigus 14.01.15, 19:09
    ja nie wymagam odprowadzania i przyprowadzania w związku od partnera.
    Sama też rzadko kiedy świadczę tego typu usługi.
    Nie lubię odprowadzać na pociąg i bycia odprowadzaną, bo te parę minut nie wiadomo, o czym gadać.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • lled 14.01.15, 19:20
    jak nie masz o czym rozmawiac z partnerem to po co wogole byc w zwiazku?
  • znana.jako.ggigus 14.01.15, 19:48
    zaczynasz temat, nadjeżdża pociąg, lecisz zająć miejsce, on machas przez szybe (teraz nie widać z zewnątrz), wychodzisz, kontynuujesz, a tu trzeba wsiadać.
    ee ja w ogóle nie lubię odprowadzania czynnego i biernego na pociąg/autobus.
    A co do Twojej teorii o dziewczynach - sympatyczna, ale niewiele mająca wspólnego z życiem.
    --
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • coffei.na 14.01.15, 19:26

może akurat jedzie na chyt?

--
    m.youtube.com/watch?v=ESXgJ9-H-2U

Hideaway :-)
  • nudzimisie_strasznie 14.01.15, 19:27
    Ja Cię pierdziu! Stały tam! Same! Singielki! Koniec świata, pani Popiołkowa.
  • six_a 14.01.15, 21:36
    pewnie tabliczki jeszcze miały: jedne że singielka, drugie: mój stary nie ma bryki, a reszta: zbieram na piwo.

14 stycznia 2015, dzień w którym lled odkrył, że kobietom wolno samym stać na przystankach.

--
    5 minutes till
  • lled 14.01.15, 21:38
    to bylo 13go
  • six_a 14.01.15, 21:45
    tym gorzej, tyle singielek na przystankach to tylko pecha może przynieść. trzeba było splunąć trzy razy przez lewe ramię.

--
    dead leaves
  • lled 14.01.15, 21:49
    six_a napisała:

> trzeba było splunąć trzy razy przez lewe ramię.

to bym sobie szybe w samochodzie splul
  • nudzimisie_strasznie 15.01.15, 09:49
    Ach, czego to nie ma w tej historii! Napięcie jest, emocje są, normalnie thriller w połączeniu z dramatem społecznym i lekkim potencjałem na komedię romantyczną.
  • piataziuta 14.01.15, 19:34
    a tak swoją drogą, dobrze, że nie zaczepiłeś tych dziewcząt
    wiesz co współczesnym dziewczętom zdarza się odpowiedzieć na
    "cześć dziewczyny, jak się macie?"?
  • thelma333.3 14.01.15, 21:24
    nie wiem czemu, ale jakos mi sie skojarzylo
    www.youtube.com/watch?v=RtsTbX85lgo
    zamiast tak rozmyslac, moze bys na przyszlosc zagadal do ktorejs? ;-)
    skoro singielki :-)
  • lled 14.01.15, 21:31
    thelma333.3 napisała:

> nie wiem czemu, ale jakos mi sie skojarzylo
    > www.youtube.com/watch?v=RtsTbX85lgo
    > zamiast tak rozmyslac, moze bys na przyszlosc zagadal do ktorejs? ;-)
    > skoro singielki :-)

i ja bym pewnie postapil tak samo jak d&d. a podejsc nie mam jak bo nie jezdze autobusami. a nie podjade przeciez samochodem na przystanek i zapytam sie obcej kobiety czy czasem nie chciala bym wsiasc z nieznajomym i pojechac :)
  • thelma333.3 14.01.15, 21:34
    nie no, zawsze możesz czekać aż jakaś przyjdzie pod Twoje drzwi, zapuka, a jak otworzysz to powie 'bierz mnie!' :-)

• lled 14.01.15, 21:38
    to wtedy jej powiem ze pomylila drzwi, moj sasiad to jest taki playboy wiec pewnie do niego przyszla :)
  • thelma333.3 14.01.15, 21:39
    hahaha, załamujesz mnie :-)
  • lled 14.01.15, 21:44
    nie ma sie z czego smiac, tutaj jest nad czym zaplakac :)
  • soulshuntr 14.01.15, 22:27
    moze po prostu dorabialy do lichej pensyjki i czekaly na klientow?
    --
    Bardzo porządna dziewczyna.
    Trudno! Co robić...
  • senseiek 14.01.15, 23:04
    lled napisał:

> wczoraj poznym wieczorem wracalem do domu przez centrum i cos rzucilo mi sie w
    > oko. na kilku przystankach staly zmarzniete dziewczyny. i taka mysl mi sie nato
    > czyla ze te dziewczyny musza byc singielkami, bo przeciez dziewczyna ktora by m
    > iala faceta nie stala by w taka pogode na przystanku o 23ciej. chyba ze ma za f
    > aceta jakiegos kompletnego dziada. inna wersja nie przychodzi mi do glowy...

O 23 moga juz byc napici, a sa na tyle przyzwoici zeby nie jezdzic po pijanemu?
    Masz alternatywna wersje..
  • lled 14.01.15, 23:36
    napita raczej taxi wezmie niz bedzie stala na przystanku.
  • kol.3 15.01.15, 08:28
    Teraz jest chamska moda, że wygodni panowie odprowadzają panie tylko do przystanku i koniec. Sama w swoim czasie potrząsnęłam solidnie potomkiem, że dziewczynę odprowadza się pod drzwi jej mieszkania (nawet nie pod klatkę).
  • lled 15.01.15, 17:31
    tez tak uwazam
  • ina_nova 15.01.15, 09:49
    >>i taka mysl mi sie natoczyla ze te dziewczyny musza byc singielkami, bo przeciez dziewczyna ktora by miala faceta nie stala by w taka pogode na przystanku o 23ciej.

Zejdź na ziemię.

--
    „Każdy facet boi sie tego, że po ślubie dziewczyna zetnie włosy,
    przybierze na wadze i przestanie dawać mu dupy"
  • rudenko 15.01.15, 10:28

ale bystrzacha z ciebie
  • mendigo 15.01.15, 22:39
    Ty na drogę patrz, jak jedziesz, a nie się po przystankach rozglądasz. A później wjeżdża mi taki w dupę, bo zmiany świateł nie zauważył biedaczek...
  • lled 16.01.15, 04:17
    o mnie sie nie martw. oczy trzeba miec nawet w dupie. widocznie jestes kiepskim kierowca
  • mendigo 16.01.15, 09:56
    Oczy może i tak, ale kij jest moim zdaniem zbędny. Zwłaszcza, jak się chce w najbliższej 10-latce jakieś dziewczę jednak wyhaczyć. Pomyśl o tym.
  • hajbar18 19.01.15, 15:19
    odbijam piłkę, te kobiety to dziadówy których nie stać na auto?

• mendigo 19.01.15, 15:28
    Źle odbijasz, bo atak nie z tej pozycji, w którą celujesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.