Dodaj do ulubionych

jak stac sie ciachem?

17.12.16, 13:46
Co można w sobie poprawić, żeby lepsze wrażenie na kobietach wywierać wyglądem. Siłownia, ubranie i co jeszcze?pytam powaznie.
Edytor zaawansowany
  • bene_gesserit 17.12.16, 13:56
    Inteligencja w oczach. 20-30 lat intensywnej pracy nad sobą i już, po kłopocie.

--
    Wiara w kompleks braku członka to oczywisty przejaw kompleksu braku macicy.
  • akle2 17.12.16, 14:24
    Dieta. Samą siłownią ciała i formy nie zbudujesz. Podpytaj się trenera co i jak, ale bądź gotów na szamanie 5-6 x dziennie, bez pudełeczek się raczej nie obejdzie.
  • piataziuta 17.12.16, 14:59
    kultura
  • bene_gesserit 17.12.16, 15:03
    Kultury w wyglądzie raczej się nie da zamanifestować. Krawat to każdy głupi może założyc :)

--
    śpiewali kiepsko, ale bronili swego prawa do fałszowania
  • eat.clitoristwood 17.12.16, 15:51
    bene_gesserit napisała:

> (...) Krawat to każdy głupi może założyc :)

Gorzej z zawiązaniem :)
  • piataziuta 17.12.16, 16:36
    Niekulturalne ciacho?
    Oksymoron.
  • bene_gesserit 17.12.16, 21:16
    Poniekąd prawda, ale dla pewnej grupy. Ileż ja widziałam regularnych chamów ze smukłymi łaniami u boku. Inne sprawy, że łanie też były raczej nieobyte.

--
    cute but psycho. things even out
  • eat.clitoristwood 17.12.16, 15:12
    i posypać cukrem pudrem.
  • paranormalny 17.12.16, 15:41
    eat.clitoristwood napisał:
    > i posypać cukrem pudrem....
    ... koniecznie z cukrem waniliowym :?
    --
    Mój nick opisuje stan mego umysłu ... :D
  • molly_wither 17.12.16, 16:49
    Nażreć się proszku do pieczenia.

--
    "Są ludzie, niedźwiedziowie i wilcy"
  • firlefanz 17.12.16, 20:26
    poważnie mówiąc to nie każdy ma potencjał na ciacho... ;)
    siłownia/dieta i ubranie mogą przesunąć delikwenta odrobinę w kierunku ciacha, ale nigdy on tego stanu nie osiągnie.
    Np. siłownia zrobi ciacho tylko z faceta, który jest smukły i przynajmniej średniego wzrostu, ale brakuje mu muskulatury. Jeśli w pakowanie wkręci się facet kości o krępej sylwetce to urośnie wszerz i się zrobi kwadratowy.
  • firenziano 18.12.16, 08:05
    firlefanz napisała:
    > poważnie mówiąc to nie każdy ma potencjał na ciacho... ;)

ciachem? - nie kazdy stac sie moze

pozdrovienia dla przyjacielskiego nicka :)
  • znana.jako.ggigus 18.12.16, 20:28
    Nieprawda. Masa to dieta. Krępi faceci nabiorą ładnej formy, konturów.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • bene_gesserit 18.12.16, 20:59
    Otoż to - co innego ćwiczyć na masę, która najwyższego faceta może upodobnić do prostopadłościanu, co innego lekko schudnąć, lekko poszerzyć ramiona i np zrobić sobie kaloryferek na brzuchu.

--
    feminists aren’t humorless just because your jokes suck
  • jantoni.jajcorz 17.12.16, 23:05
    Wytatuować sobie wymiar [l=...] na czole :D

--
    "...największym błędem ewolucji jest fakt, iż głupota nie jest bolesna, albo chociaż nie powoduje sraczki" (by Galtomone)
  • znana.jako.ggigus 18.12.16, 20:30
    Np. trzeba się ładnie i dobrze ubrać, pasująco do typu urody/sylwetki/osobowości. Wbrew pozorom to nie jest takie trudne.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • derff 19.12.16, 10:14
    Chyba nie chciałbym być ciachem. Dla mnie brzmi lekko obrazliwie.
  • dziewczyna.briana 22.12.16, 11:43
    Dlaczego chcesz być ciachem? Masz jakiś konkretny powód?
    Odpowiedz jest o tyle trudna, ze będąc ciachem dla jednej pani, będziesz zupełnie nieatrakcyjny dla innej.
    Dla mnie elementem ciacha na pewno są zadbane dlonie z czystymi paznokciami bo zawsze wyobrażam sobie dłonie mężczyzny na mojej talii i biodrach. Ładne zeby i gorące usta bo zawsze wyobrażam je sobie na.... hhhmmmm. I fajny tyłek bo zawsze wyobrażam sobie na nim moje dłonie.

• corgan1 28.12.16, 08:11
    Zamierzasz podobać się WSZYSTKIM kobietom?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.