Dodaj do ulubionych

Ciąża... a raczej jej brak

16.03.17, 08:06
Dwa lata starania i nic. Badania zrobione,jedna inseminacja za mna. A teraz propozycja klinki niepłodnosci -in vitro.
Juz sama nie wiem? Gdzie uderzyc? Klinki niepłodnosci wcale nie lecza,oni od razu proponuja sztuczne zapłodnienie. A metody naturalne,mierzenie temperatury- nie mam czasu bo mam36 lat. Mętlik w głowie.
Edytor zaawansowany
  • 16.03.17, 13:34
    hmm, a nie powinnaś tego przegadać z partnerem? ciężko tak na forum doradzić
    poza tym, oczekujesz że w wieku 36 lat jest jeszcze czas na długotrwałe leczenie niepłodności? ja bym się zdecydowała na in vitro lub, jeśli się nie da, to na adopcję
  • 16.03.17, 15:13
    bycznim napisał(a):
    Klinki niepłodnosci wcale nie lecza,oni od ra
    > zu proponuja sztuczne zapłodnienie. A metody naturalne,mierzenie temperatury- n
    > ie mam czasu bo mam36 lat. Mętlik w głowie.

Mętlik? - a co jest zlego w sztucznym zaplodnieniu ?
  • 17.03.17, 03:40
    Diagnozowałaś się w kierunku endometriozy?
  • 17.03.17, 09:30
    Jeśli nie mozesz miec dzieci i cie przebadali, to najwidoczniej nie da sie ciebie wyleczyć. Moze by sie znalal lekarz który bedzie cie leczył ale no wlasnie...
    I teraz zastanów sie czego chcesz czy chcesz dziecko czy chcesz byc wyleczona.
    Sama napisałaś ze nie masz czasu , wiec in-vitro daje ci w 50 procentach dziecko.
    Przemysł czego bardziej pragniesz , wyleczenia i bycia "prawdziwa kobieta" bo to ci chyba najbardziej doskwiera czy chce zostać matka.

Moja kuzynka 16 lat temu urodziła córkę, po latach poznała męża, i klops bo dziecka jak nie było tak nie było, miała 5 inseminacji , 2 podejścia in-vitro, i udało sie urodziła zdrowego bobasa kilka miesięcy temu.

Wiec decyzja zależy od ciebie czego chcesz.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.