Dodaj do ulubionych

Bedzie o czynnosci na "s"

20.03.17, 18:28
Dopoki bedzie istnial platny seks, dopoty bedzie on karta przetargowa w zwiazku. Jesli ktos tego nie rozumie, tzn. ze sie "puszcza" za darmo w zwiazku.
Drogie Panie, facet powinien Wam oddawac swoja pensje, jesli chce miec seks.
Dziekuje za uwage.
--
"Są ludzie, niedźwiedziowie i wilcy"
Edytor zaawansowany
  • 20.03.17, 19:00
    To było prawdziwe ale dawno temu.

--
    Sprawa Simona Mola pokazuje do czego prowadzi stosowanie lewactwa w praktyce.
  • 20.03.17, 19:53
    e tak seks, shell, shell to jest zabawa. ;D Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
  • 20.03.17, 19:54
    molly_wither napisał(a):
    Drogie Panie, facet powinien Wam oddawac swoja pensje, jesli chce miec seks.

Wala.

POLOWE.

druga polowe ma miec na Kochanki.
    platne i nieplatne.
  • 21.03.17, 17:01
    Jeśli tak to na rynku można dostać znacznie lepsze usługi niż takie jakie są w stanie wykonać przeciętne polskie żony. I wydaje mi się że per saldo wyjdzie to taniej.
  • 21.03.17, 18:55
    Trzeba sobie bylo wziac za zone "przechodzona", albo "przelatana".

--
  • 21.03.17, 19:47
    W życiu nie byłem żonaty i nie zamierzam być. Natomiast parę razy zdarzyło mi się przyprawić rogi zarówno Polakom jak i obcokrajowcom więc mam porównanie;)

Tak btw to jest jakiś mit że, jak je nazwałaś, "przechodzone"/"przelatane" są lepsze w łóżku, propagowany pewnie przez same zainteresowane.
  • 21.03.17, 20:15
    molly_wither napisał(a):
    > Trzeba sobie bylo wziac za zone "przechodzona", albo "przelatana".

Te tez bywaja znakomite.

Sprawdzalem.

Trening czyni Mistrza.
  • 21.03.17, 20:34
    i co, oddaje? czy niezbyt.

--
    till the sky
  • 21.03.17, 21:14
    pomogę Ci znaleźć odpowiedź ten tego... gdyż być może jeszcze nie wiesz jak chcesz być mieć wśród znajomych być może....oprócz tego co widoma ...ma się rozumieć...także hę?

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • 21.03.17, 21:10
    tak jest... cena nie gra roli jeśli jest jakość... seks powinien spełniać normy 9001, 14000, 32300, 800500 mieć certyfikat hacapp, gmp, iso oraz godlo "teraz Polska"...o "Gazelach biznesu" nie wspomnę...(z dedykacją dla mendi)

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • 22.04.17, 16:22
    Cena nie gra roli, szczególnie gdy człowieka nie stać. Mnie tam na przykład dogłębnie wali, ile kosztuje porsze lamborgini eskalopki faszerowane homarem. Serio, nawet jak mają certyfikat.

--
    My cock is much cuter than yours.
  • 22.03.17, 08:20
    ,..a czy w druga strone tez to bedzie dzialac..?

--
    ~~
    ,.take good care of my baby
  • 24.03.17, 16:25
    bredzisz, molly :)
  • 24.03.17, 18:38
    A co Ty takiego Obrotowy napisales , ze Cie wycięla?

--
  • 24.03.17, 18:38
    Jak zawsze wg Ciebie, ale tym razem naprawde mowie serio.

--
  • 25.03.17, 14:48
    naprawde? całkiem serio?
    a jak kobieta chce mieć seks to też ma oddawać wypłatę ?:D
    czy kobieta nie ma potrzeb seksualnych w Twoim świecie ?
  • 25.03.17, 16:50
    varia1 napisała:
    czy kobieta nie ma potrzeb seksualnych w Twoim świecie ?

varia, please,
    nie obdzieraj Molly z szat - tylko popatrz na jej nicka.
  • 24.03.17, 16:34
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 24.03.17, 18:55
    jak facet jest dobry w te klocki to wtedy kobieta gotowa płacić za to ze z nim jest
  • 25.03.17, 20:01
    A jezeli oboje chca seksu? Maja placic po polowie, czy jak? :D

--
    Byloby fajnie, jakby wypalilo:
    forum.gazeta.pl/forum/f,161662,metabolic_balance.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,36,129040872,129040872,Metabolic_balance.html
    forum.gazeta.pl/forum/f,94641,Choroby_tarczycy_i_hashimoto.html
  • 26.03.17, 08:09
    rotkaeppchen1 napisała:
    > A jezeli oboje chca seksu? Maja placic po polowie, czy jak?

naturalnie, ze tak.
    Ty kolacje - ja sniadanie.

• 27.03.17, 12:07
    Stały zwiazek to najdroższy sposób na sex dla faceta. Płaci za wszystko i jeszcze musi wysłuchiwać różne takie. Ale to cena jaka ponosimy za dzieci.
  • 19.04.17, 23:49
    derff napisał:

> Stały zwiazek to najdroższy sposób na sex dla faceta. Płaci za wszystko i jeszc
    > ze musi wysłuchiwać różne takie. Ale to cena jaka ponosimy za dzieci.

Tak samo dobrze można napisać:

Stały związek to najdroższy sposób na sex dla kobiety. Płaci za wszystko i jeszcze musi wysłuchiwać różne takie. Ale to cena jaką ponoszą za dzieci.

S.
    --
    Kometa
  • 20.04.17, 01:11
    derff napisał:

> Stały zwiazek to najdroższy sposób na sex dla faceta. Płaci za wszystko i jeszc
    > ze musi wysłuchiwać różne takie. Ale to cena jaka ponosimy za dzieci.

Nie ma to jak jej cały wieczor stawić drinki i obejść sie smakiem.
    A najgorsze jeszcze płacić za wstęp do knajpy dla niej i jej koleżanek i kolegów, stawić im i obejść sie smakiem. Hehe wtedy taniocha wychodzi.
    --
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • 20.04.17, 19:18
    molly_wither napisał(a):

> Dopoki bedzie istnial platny seks, dopoty bedzie on karta przetargowa w zwiazku
    > . Jesli ktos tego nie rozumie, tzn. ze sie "puszcza" za darmo w zwiazku.
    > Drogie Panie, facet powinien Wam oddawac swoja pensje, jesli chce miec seks.

Yhyyy.
    Bo facetowi chodzi głównie o seks, a dla kobiet mógłby nie istnieć, chyba że jako środek do zdobycia kaski na waciki. Ktoś ci, bez obrazy molly, zrobił z mózgu jesień średniowiecza?

--
    feminists aren’t humorless just because your jokes suck
  • 20.04.17, 21:36
    bo marzeniem molly niedościgłym jest taniec na rurze... i muzyczka...
    www.youtube.com/watch?v=5wdtzOB_KHg
    hej!

--
    Mława jest OK
  • 20.04.17, 22:55
    I kobiety muszą się zakochać, żeby mieć z kimś ehm seks. A także muszą czekać, aby patriarchat w postaci molly i innych nie uznał, iż są puszczalskie.
    Facetom wolno wszystko.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 20.04.17, 23:22
    O Królowo moich marzeń, O Królowo moich snów,
    może kiedyś Cię zobaczę, morze kiedyś ujrzę Cię znów
    pląs pląs
    lalalal
    nie dzwoń z kierunkowego +49 - to łamie me serce oł oł a łaaaa...!!!
    pląs pląs

--
    Cygańską duszę mam
  • 21.04.17, 17:47
    Mam już jedne zawód miłosny, teraz Ty w pakiecie. Z kim mnie pomyliłeś? NO Z KIM?? Z tą, co ma nicka na a i mieszka w mieście na B.
    Ja nie dzwonię prawie nigdy. W pracy bo muszę, płacą mi za protystucję umysłową i cielesną, bo tam siedzę. Telefonu używam do innych celów.
    Idę się upić. Objadam się też oczywiście.
    No gdzie te czasy, gdy traciłam apetyt przy zawodzie/zawodach miłosnych....

Powiadajo ludzie, że jo cienka w pasie. Która chłopców kocha, ta się nie upasie!

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 22.04.17, 01:10
    Skoro uprawiasz prostytucję to masz szansę spotkać Jezusa. Ten facet zmienia wszystko.... On sprawi, że prostytucja będzie śćięzką zbawienia dla Ciebie.... mam zaprosz od paru fajnych dziewczyn na uro 18 te jednej z nich i będą lekkie dragi.... być może Jezus też wpadnie.... zabukować ci bilet?

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • 22.04.17, 01:29
    Pomysł doskonały, tylko gdzie go spotkać?
    Portale randkowe, społecznościowe?
    Swego czasu w latach 80 mój ojciec gdzieś wyczytał, że Jezus trafił do Indii. Przed paroma laty też to ktoś publikował. Ale to już chyba nieaktualne.
    Bukuj, ożywiam kwiatem mojej konwersacji każdą imprezę. A poza postem piję i jestem wesoła.

--
  • 20.04.17, 22:56
    A jak jest bezrobotny? Albo ma niskie libido?

--
  • 21.04.17, 09:30
    znana.jako.ggigus napisała:

> A jak jest bezrobotny? Albo ma niskie libido?
    >

,..bezrobotny moze sie tylko oblizac,czyli obejsc smakiem,ale przy niskim libido moze chociaz se polizac

--
    ~~
    ,.kim wilde you came
  • 23.04.17, 04:05
    Jestem mężatką i rzeczywiście zdarza mi się dać mężowi jeśli mi coś kupi extra. Ale to raczej dopiero po fakcie. Miałam też jako mężatka kilka skoków w bok ale to był jak piszecie panowie tylko seks. Każdy z was uważa że jest w łóżku najlepszy a ja wiem że jest kilku facetów lepszych od mojego męża ale to nie znaczy że go nie kocham.Po prostu są tacy co lepiej potrafią posuwać od mojego bo mają okazalsze przyrodzenie lub są długodystansowi co preferuję ale może mój lepiej zaspokaja inną od czasu do czasu niż mnie, raczej się nie dowiem ?!
  • 24.04.17, 16:16
    Podaj dane męża, a może się dowiesz. Sporo ludzi jeszcze tu zagląda.

--
    My cock is much cuter than yours.
  • 24.04.17, 17:22
    ,..posuwa?? ,.. szczesciarz,bo w wyrze niektorzy slysza co najwyzej,..posun sie stary, bo spie na samym brzegu !!

--
    ~~
    ,.kim wilde you came

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.