Dodaj do ulubionych

dlaczego nie chodzicie do teatru

05.04.17, 23:44
kolezanka dzis mowi - nie szkoda ci kasy na teatr. nie, bo mnie rozwija, pozwala fajnie spedzic czas itd A wy dlaczego nie lubicie teatru, muzeow?
Edytor zaawansowany
  • 06.04.17, 08:24
    Teatr bardzo lubię a zwłaszcza Buffo tylko nienawidzę parkowania. To jakis horror. Ostatnio kolo "Komedii" szukałem miejsca 20 min i znalazłem o kilometr
  • 06.04.17, 21:55
    do komedii jeżdzę metro...stacja plac wilsona to m.z. najlepszeprzepiękniejsza stacja metro... a wiosną zielony żoliborz odjeżdża ze skwerkami pąkami rozwonionymi zieloną linią poza betonu stolice - no ale co alergicy mogą o tym wiedzieć?

--
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • 06.04.17, 09:02
    Ja i owszem, chodzę, tylko te sztuki, które teraz są wystawiane są mocno frustrujące. No i ceny biletów tez powalają.
  • 06.04.17, 22:01
    Ja tam nie mam problemu zapłacić stówę za uda Pakulnis w Komedii lub rubaszność Kowalewskiego we Współczesnym ...

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • 06.04.17, 23:10
    a koleżanka - czemu nie lubi? Pytałeś, czy się zawstydziłeś i nie spytałeś?
  • 07.04.17, 14:21
    Muzea lubię, do teatrów nie chodzę ze względu na to że homolobby lewackie sprowadziło teatry na dno, wykopało w tym dnie wielką dziurę po czym stwierdziło że to dopiero początek i brnie dalej w swojej "pracy".

--
    Kiedy słyszę słowo "kultura" odbezpieczam rewolwer.
  • 07.04.17, 20:23
    byloby tu jednak bardziej wlasciwe...

- co cie obchodza ci - ktorzy nie chodza ?
  • 07.04.17, 22:17
    a który konkretnie teatr tak cię rozwija?
    bo większość sprzedaje chłam niewiele różniący się od poziomu polskich seriali komediowych, a gdy pojawi się coś ambitniejszego, to bilety wyprzedane są dwa miesiące wcześniej
  • 08.04.17, 00:49
    Lubię, a nie chodzę bo pieniądze, nie pamiętam, nie mam z kim.
  • 08.04.17, 21:07
    lubię teatr, z różnych względów chodzę rzadko. jeśli chodzi o kasę na teatr, to wydatek 200 - 260 zł (para/małżeństwo) nie dla każdego budżetu jest łatwy do przełknięcia
    w sumie dawno nie byłam, ok roku, może pójdę w kwietniu, mam kilka pozycji do zobaczenia

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.