Dodaj do ulubionych

number five - też tak macie?

08.04.17, 00:47
1. Do całowania
2. Do przytulania
3. Do klimatycznego ...
4. Do pomocy, oczywiście tylko w podbramkowych sytuacjach, jak sama nie daje rady
5. 6. 7. Czeka na jakąś wiadomość, telefon

Kobity też tak macie?
Edytor zaawansowany
  • 08.04.17, 01:18
    O co chodzi?
  • 08.04.17, 11:55
    ,..jak to nie wiesz? to kody do wirnikow z niemieckiej enigmy

--
    ~~
    ,.Deep Purple..Via Miami
  • 08.04.17, 20:49
    dziala_nawalony napisał:

> ,..jak to nie wiesz? to kody do wirnikow z niemieckiej enigmy
    >
    Nie rozumiem punktów 5,6 i 7 w kontekście punktów 1, 2, 3 i 4.
  • 08.04.17, 21:15
    taki-sobie-nick napisała:
    > >
    > Nie rozumiem punktów 5,6 i 7 w kontekście punktów 1, 2, 3 i 4.

,.. kontekscie?? ba..to i tak jestes lepsza,bo ja za cholere nic z tego nie lapie nawet w porzadku liniowym, namowic kobiete jest latwo,ale zrozumiec albo przekonac,..o, z tym to najwiekszy klopot, moze autorka zdradzi o co tu biega

--
    ~~
    ,.Deep Purple..Via Miami
  • 08.04.17, 21:27

> przekonac,..o, z tym to najwiekszy klopot, moze autorka zdradzi o co tu biega
    >
    Cyferki to faceci którzy mnie otaczają, z każdym z nich mam inną relację.
  • 08.04.17, 21:34
    ,..o zesz, no to musisz byc bajecznie ladna, skoro siedmiu facetow stara sie o twoje wzgledy,nic jak tylko pogratulowac,.
    a i jeszcze szczegol, co to jest za pkt3 do klimatycznego...?

--
    ~~
    ,.Deep Purple..Via Miami
  • 08.04.17, 21:44
    Nie jestem bajecznie ładna, jak dla mnie to wcale ładna nie jestem. Nie mam figury, nie chodzę w spódnicach ani nawet w butach na obcasie. Dlatego mnie to dziwi .
  • 08.04.17, 21:50
    dobra, dobra nie czaruj, musisz byc ladna, zdradza cie ta slowna pewnosc siebie, nie ma tu nawet cienia jakichs kompleksow,tak ze ten tego..8) ladna i juz..ale nie mysl ,ze bede cie tu nagabywal od tego sa inni,..a ja na tym rynku juz jestem poza obiegiem,czyli juz niedostepny..dobranoc...80

--
    ~~
    ,.Deep Purple..Via Miami
  • 09.04.17, 08:41
    Jest jeszcze następny numerek, ten już nie raz przyprawial mnie o ból jajników ( to wtedy jak jest wielki podniecenie a nijak go rozładować). A nawet ostatnio brak u niego obrączki na palcu. Tylko że on z przeciwnej drużyny jest, znaczy wróg. A jak tak spojrzy na mnie to języka w gębie zapominam i jakieś głupoty bez sensu gadam, jego bym brała jak reksio boczek :)
  • 09.04.17, 15:18
    Zejdz na ziemie, z 7 facetami w jednym czasie nie da sie miec eelacji. Moze zony tych panow nie chca seksu, albo sie z nimi rozwiodly, wiec chodza do ciebie. Dajesz im za darmo to, za co w burdelu slono musieliby zaplacic. Za te pieniadze co musieliby wydac na burdel kupuja zonom prezenty. Czy chociaz za to, co im dajesz kupili ci bulke na stacji benzynowej, czy postawili cole?
  • 09.04.17, 15:32
    A ty czytaj ze zrozumieniem. Na nich wszystkich "sypiam" tylko z jednym, i to akurat tym bez żony. Reszta jest całkowicie nie w moim guście, po prostu mamy dobrą relację, dużo rozmawiamy i trochę flirtujemy . Nawet nie chce się przekonywać czy jakby była sposobność czy by do czegoś doszło - tak zrobię aby tej sposobności nigdy nie było. Chłopaki mają fajne żony więc też się pilnują.

Więc weź głęboki oddech i nie mierz wszystkich swoją miarą, ludzie są różni.
  • 09.04.17, 23:19
    kajda28 napisała:
    Na nich wszystkich "sypiam" tylko z jednym, i to akurat tym bez żony.

no to masz dobrze i tak 3miej
    co cie naszlo - by smecic o innych ?
  • 10.04.17, 07:41
    Bo oni też są ważni, dodają uśmiechu życiu.
    A number 4 się chyba podkochuje we mnie, na szczęście duży już chłopak jest i umie uczucia trzymac na wodzy.
    Byłam również ciekawa czy to norma, że kobieta ma wianuszek adoratorów wokół siebie. Szkoda że nie umiem tego wykorzystać jakoś bardziej praktycznie, ta cholerna niezależność .
  • 10.04.17, 15:13
    A żeby nie było że taka cnotliwa i grzeczna jestem, lecę do no. nine do Norge się poszlajac na kilka dni.
    Cholera, znowu zaczynam żyć, a nie tylko dom, sprzątanie itp, praca i praca
  • 09.04.17, 17:55
    w kobietach zawsze intrygowało mnie to, że relacje damsko-męskie przeliczają na dobra materialne ;)

--
    Frontside
    Cavalera Conspiracy
    Gutalax (live)
    The Idol Formerly Known As LADYBABY
  • 09.04.17, 18:55
    Tego pewnie Wy (mężczyźni) nas nauczyliscie. Staracie się o nas, kupujecie prezenty, nawet coś takiego jak pierścionek zaręczynowy już świadczy o nagrodzie za przyszły seks, dość długo sami utrzymywaliście rodzinę. Wszystko się kręciło na jakim poziomie możecie utrzymać rodzinę. Może to stąd się wzięło?
  • 08.04.17, 04:11
    kajda28 napisała:
    > 1. Do całowania
    > 2. Do przytulania
    > 4. Do pomocy, oczywiście tylko w podbramkowych sytuacjach, jak sama nie daje rady

tesż tak mamy (z kobietami)

Buenas Noches.
  • 08.04.17, 13:09
    1, 2, 3, 4 : tak <3
    5 : to ja czekam bo nie nawidze sie narzucac, a on z tych niezaleznych :(
    Czyli wszystko (az za) piekne, tylko number five niestety szwankuje.
  • 08.04.17, 15:59
    A chyba nie chciałabym żadnego, tylko głupio odpychac ludzi którzy są Tobie przychylni. Oczywiście Trójeczka to z świadomego wyboru.
    I najważniejsze, oni są tylko dlatego że są zajęci (oprócz wspomnianej wyżej Trójeczki), bo gdyby byli wolni to żadnego z nich nie dopuscilabym do swojej strefy intymnej.
  • 08.04.17, 21:22
    byłem kiedyś z kobietą dwójeczką. ja chciałem tylko miziać misia, a ona bzykać. tak się rodzą tragedie :P

--
    Frontside
    Cavalera Conspiracy
    Gutalax (live)
    The Idol Formerly Known As LADYBABY
  • 08.04.17, 21:30
    Ojoj, chodź Cię przytulę.
    Ja nie wiem czego oni chcą, Oki, wiem, bo niby czego mogą chcieć faceci. Ale tylko tyle mogę im dać.
  • 08.04.17, 21:38
    kajda28 napisała:

> Ojoj, chodź Cię przytulę.

do cyca jeśli można ^^

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    w Kobe
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 08.04.17, 21:47
    wiarusik napisała:

> kajda28 napisała:
    >
    > > Ojoj, chodź Cię przytulę.
    >
    > do cyca jeśli można ^^
    >
    >
    To ja już wiem dlaczego ona tylko na przytulaniach nie chciała pozostać.
  • 08.04.17, 21:57
    myślałby kto, że misie mają swoje potrzeby...

--
    The Muffins
    Babymetal live part 1
    Babymetal live part 2
    Babymetal (Ave Maria & Headbanger remix)
  • 09.04.17, 21:45
    nie, nie mam, żyję w czystości.
  • 09.04.17, 22:12
    Kiedyś o tym myślałam, ale niedawno doszłam do wniosku że nie robię tego dla siebie a tego który może kiedyś stanie na mojej drodze. Nie wiem dlaczego mam się udręczać dla kogoś kogo jeszcze nie znam. Seks jest ważny w życiu, daje energii, uśmiechu, pobudza krążenie, układ limfatyczny , wzrasta poczucie pewności.
    Jak chcesz żyć w czystości i jest Ci w tym dobrze, to proszę bardzo, ale nie każdemu to pasuje, a dopóki nikomu nie robi się krzywdy to jest wszystko ok.
  • 09.04.17, 22:57
    Ok. No to żyję.
  • 09.04.17, 23:38
    takiego do poglaskania ? (chocby)
  • 10.04.17, 14:36
    Zawsze mnie śmieszyli kolesie którzy latają za babkami - tyle zachodu, kosztów i czasu roztrwonione po to żeby na paręnaście minut oddać się najbardziej przereklamowanej czynności na świecie.

--
    Sprawa Simona Mola pokazuje do czego prowadzi stosowanie lewactwa w praktyce.
  • 10.04.17, 20:31

> i czasu roztrwonione po to żeby na paręnaście minut oddać się najbardziej przer
    > eklamowanej czynności na świecie.
    >

Biedny Ty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.