Dodaj do ulubionych

"przyjazn"

10.04.17, 01:53
2010 rok - poznanie sie w pracy, super kontakt, wspólne wyjscia, imprezy, wyjazdy, gadanie przez telefon. wydaje się , że fajna przyjaźn. 1.5 roku później kolega zmienia pracę, przestaje się odzywać. kontakt się urywa. chwilę pozniej wyzjezdza za granice do pracy - wiem z fejsa. no ale sa telefony, fejs. mozna by do kolegi zadzwonić, napisać. kilka razy pisze w ciągu 2 lat pisze co słychac i takie tam. w 1 zdaniu odpowiada, że ok. ale generalnie nie podejmuje rozmowy. )Jak to rozumiecie taka znajomość?
Edytor zaawansowany
  • 10.04.17, 10:06
    Od przyjaźni są przyjaciółeczki.

--
    > Na pewno potrafisz sie na to zdobyc, wszak niewierzacy to w
    > ogolnosci porzadni ludzie.
  • 10.04.17, 13:31
    rozumiemy, ze było miło ale się skończyło, drogi się rozeszły po prostu
  • 10.04.17, 14:28
    Tak to w życiu bywa, ciesz się że przez chwilę miałaś super kumpla. Teraz jesteście na innych etapach i już Wam nie po drodze.
  • 15.04.17, 13:05
    A skąd naiwne przekonanie, że przyjaźń a jeszcze bardziej 'przyjaźń' jest na całe życie?

--
    - Kiedy zorientowałaś się, Pani, że jesteś Boginią?
    - Cóż, pewnego dnia modliłam się i nagle zrozumiałam, że mówię do siebie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.