Dodaj do ulubionych

Wkładka hormonalna opinie

02.05.17, 11:43
CZEŚĆ Dziewczyny.
Czy któraś z was stosuje wkładkę domaciczna hormonalna? Jak wasze odczucia? Ja właśnie jestem po2 porodzie i zastanawiam się nad tą formą antykoncepcji. Prosze darujcie sobie komentarze w stylu " jak można tak ingerować w swoje ciało, przecież to ciało obce" . Prosze jedynie o komentarze dziewczyn , które stosowały te forme antykoncepcji. Jak libido? jak miesiaczki . Wahania nastroju ? Tycie ???
Posze dajcie znać . I jeszcze jaka wkładke stosowałyscie- firmę.
Edytor zaawansowany
  • 03.05.17, 11:27
    Ja stosuje nuvaring od paru ladnych lat. Wczesniej tabletki. Nie widze roznicy, ale ja nigdy nie bylam "hormonalna" z zachowania. Wkladki maja duzo mniej hormonow niz tabletki, wiec na plus. Trzeba pamietac tylko dwa razy w miesiacu, plus. Ja jej nigdy nie czuje, partner czasem ale jest to zupelnie neutralne. Latwo sie wklada i wyciaga. Dla mnie super.
  • 17.05.17, 13:35
    Musiałabyś porozmawiać z lekarzem, ja się nad takimi rzeczami nie zastanawiałam.
  • 17.05.17, 16:56
    Mirena już trzecia z kolei :) Zdecydowanie najlepsza forma antykoncepcji jaką stosowałam, bije inne na głowę. Miesiączki z czasem zanikły, na libido nie narzekam. Żadnego tycia ani wahań nastroju.
  • 18.05.17, 18:16
    moja zona miala dwie,albo trzy nie pamietam,jednak stwierdzila, ze to najlepszy ze sposobow. zadnych skutkow ubocznych jednoczesnie dajacy 100/100 procent pewnosci, natomiast ja, coz..przyznam ze w pierwszych dniach troche jednak wyczuwalem to..'cos' ale bez jakiegos specjalnego dyskomfortu, po bodajze kilku tygodniach wszystko sie tam pieknie ulozylo,a potem byla juz jazda na maxa, polecam,...8)

--
    ~~
    LeAnn Rimes,.you light up my life
  • 18.05.17, 20:21
    Od roku mam wkładkę hormonalną levosert - skutków ubocznych brak, libido w normie. Na początku przytyło mi się 2kg ale wnioskuję , ze to z powodu tego, że troszkę pofolgowałam sobie z jedzeniem :D Co do miesiączki od jakiegoś czasu zauważyłam, że są dużo słabsze i krótsze - trwają około 3 dni ale to zdecydowany plus jak dla mnie. Też zakładałam po drugim porodzie bo dużym plusem była możliwość karmienia piersią z tą wkładką no i wygoda:)
  • 31.05.17, 04:34
    Mam mirenę od 3 miesięcy.
    Założona ze względów zdrowotnych i choć się bałam to w chwili obecnej uważam, że mogłam to zrobić wcześniej :)
    Nie tyję ale się pilnuje :)
    Nie mam krwawych @ co spowodowało wywindowanie mojej hemoglobinie w górę :) ale przez 2,5 miesiąca miałam plamienia non stop.
    Libido może nie jest takie jak bez antykoncepcji ale jest naprawdę całkiem nieźle :)
    Nie mam migren.
    Tłuści mi się skóra i to mnie trochę wkurza :/
    Ale ogólnie zmiana na duży +

--
    W życiu piękne są tylko chwile...
    „Znamy się tylko na tyle na ile nas sprawdzono”

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.