Dodaj do ulubionych

Uzaleznienie od gier

02.05.17, 19:30
Mój chłopak chyba jest uzależniony od gier komputerowych jesteśmy razem dość długo on nie pracuje przez jakiś czas było lepiej to znaczy nie traktował mnie w ten sposób nie wyrzucał ze swojego życia tylko po to żeby móc grać jego ojciec jest alkoholikiem mam bardzo złe wspomnienia z dzieciństwa jednak często do niego Wraca mówi że chciałby przeżyć dzieciństwo jeszcze raz chciałabym mu pomóc ale nie wiem jak chodził na terapię dla DDA ale teraz Kiedy gra Myślę że z niej zrezygnuje poza tym od początku w nią nie wierzył czy jest coś co mogę zrobić odrzucił wszystkich nie tylko mnie
Edytor zaawansowany
  • 12.05.17, 14:22
    A ma się z czego utrzymać skoro nie pracuje? Twoje wsparcie jest ważne, ale Ty się będziesz męczyć i zadręczać, jeśli on nic nie zacznie z tą sytuacją robić.
  • 13.05.17, 20:45
    nie pracuje i jest uzależniony?
    najlepsza rada: zerwać.
  • 23.05.17, 23:13
    pfff :P
    człowiek jako maszynka do spłacania kredytów. popsuła się-wyrzucić.

--
    The Muffins
    Babymetal (The One)
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (Ave Maria & Headbanger remix)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.