Dodaj do ulubionych

Czy lubicie pobiesiadować?

18.05.17, 08:28
Mam na mysli pospiewać przy akordeonie a nie trunki i gril.
Edytor zaawansowany
  • 18.05.17, 08:52
    Daj spokój, wszyscy by pouciekali... ja mam nogi do chóru, a głos do baletu.
  • 20.05.17, 11:13
    :) te pasje jakoś tu tak idealnie pasują. Świetne.
  • 18.05.17, 09:01
    lubię wino, kobiety, śpiew i taniec...przy akordeonie nad rzeką pod namiotem a jeszcze jak jest wóz cygański i ognisko i pełnia księżyca to już wogle...

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • 18.05.17, 09:10
    www.youtube.com/watch?v=s0OtrOYK9zs

Ja bym sie umówił bez wahania
  • 18.05.17, 21:31
    lubimy podoopczyc w Namiocie, obok ogniska, gdy biesiaduja i spiewaja nam inni...

nie ma to jak Ogien, muzyka, Alkohol i seks...
  • 19.05.17, 14:52
    lubię, a gdzie i kiedy robisz taką imprezę ?
  • 19.05.17, 17:08
    W Pruszkowie ,Park Mazowsze czyli glinianki Hosera.Tak sobie myslę że w niektóre letnie wieczory....
  • 23.05.17, 22:51
    derff napisał:

> Mam na mysli pospiewać przy akordeonie a nie trunki i gril.

a ja myślałem o tym drugim, bo akordeon czy w ogóle jakiś instrument to u nas rzadkość.
    co do tego drugiego to coraz mniej lubię. kac już nie cieszy jak kiedyś.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 24.05.17, 12:58
    No i pojechałem grałem i śpiewałem ale nikt się nie przyłaczył.Przejeżdzali rowerzyści i inni biegacze ale tylko jeden uniósł kciuk do góry.Może wydrukuję jakieś zaproszenie albo postawię skrzynke piwa???
  • 28.05.17, 10:06
    o Boże tylko nie akordeon!!!
  • 29.05.17, 19:16
    Nie znam nikogo kto gra na akordeonie ale czasami z koleżankami robimy sobie karaoke i konkursy na najlepsze występy, bez alkoholu też się da ;)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.