Dodaj do ulubionych

pomocy, mój problem z piersiami.

21.08.17, 16:03
cześć dziewczyny, mam 19 lat i prześladujący mnie odkąd pamiętam problem, moje piersi nie są okrągłe i moje sutki nie stoją tak jak powinny, co mogę zrobić, może istnieje coś co mogę wziąść i poprawi to moje piersi, błagam pomocy, nie mogę na nie patrzeć. szukałam już takiego wątku ale nikt chyba nie ma takiego problemu. i z kim mogę porozmawiać o tym?
Edytor zaawansowany
  • 21.08.17, 16:21
    Wziąć się w garść i przestać wyolbrzymiać problem. Zaakceptować je takimi, jakie są i nie porównywać do tych z insta, przeciągnietych i poprawianych przez program graficzny.
  • 21.08.17, 17:03
    tak, możesz wziąć kredyt na operację biustu albo iść po prostu na plażę nudystów, pogapić się na cycki kobiece i przestać wydziwiać. Nie każda urodziła się z pięknym biustem w genach. Niektóre mają np. bardzo dużą asymetrię, jedne mają cycki z zezem rozbieżnym, że tak to nazwę, niektóre mają bardzo duży biust i płaczą przez niego, inne bardzo małe, a ty masz po prostu nieokrągłe.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 21.08.17, 17:04
    a jak się wstydzisz facetów, to cóż, ładny staniczek i więcej entuzjazmu w łóżku polecam.

--
    Tak walczę ze złem
  • 21.08.17, 22:38
    a ja jestem bez staniczka w łóżku i nie życzę sobie entuzjazmu gdyż jutro idę do roboty i muszę być wypoczęty gdyż mam zlecenie na bycie przystojnym, pachnącym i w zajebistym garniaku zmysłowo pachnącym pieniędzmy i perspektywami growthu szereholders walju... także psze Pani - odrobinę qultóry jeśli można poproszę...danke

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • 21.08.17, 23:26
    keine Ahnung, was du meinst. Dobranoc!

--
    Tak walczę ze złem
  • 21.08.17, 23:48
    Oj tam... wystarczy, że jesteś piękna w ten ciepły letni wieczór i szeleścisz krynolin chłodem pościeli gdzieś między ud atłasem a wonią oczu od snu zemglonych... niech marzeń dziewczęcych dłoń bezpieczna włos Twój ugładzi a anieli bezszelestem piór w pomrok błogi zaniosą sny Twoje ku radości poranka ....ale to jutro ... na ten czas ... dobranoc o królowo!

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • 23.08.17, 02:21
    Na plażę-co? w Polsce?:)

Podobno są takie. Najlepsza jest ta "nieoficjalna" między Chałupami a Kużnicami/Kuźnicą (nigdy nie pamiętam nazwy). Wrak statku-kąpiel wzrborniona. I luzy zamiast setek ludzi. Ale ciężko się gapić, jak po 2 osoby ran na 200 metrów. Chyba trzeba zza krzaków przez lornetkę, jak robią to niektórzy panowie;)

--
    newsfromhangerland.blogspot.com/
  • 21.08.17, 22:16
    Jesteś młoda. Jeszcze ci się piersi zmienią Możesz brać pigułkę, to i mogą urosnąć.
    A poza tym hormony zmieniają się w Twoim organizmie, to i piersi się zmienią.
    I posłuchaj alpepe i popatrz na inne piersi.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 21.08.17, 22:42
    No cześć.... nie masz pojęcia ile fajnych dziewczyn tu pisze z prośbą o podobne porady... nie mam siły już tłumaczyć, że to błąd i powinny zwrócić się bezpośrednio do mężczyzn.... ale wiedzę, że Ty jesteś inna...masz w sobie to coś,,,błysk .... polot, wdzięk...intelekt i ten czar jaki rozsiewasz....

myślę, że wiem jak sprawić aby Twoje piersi były okrągłe i sutki sterczące... oto moja pomocna dłoń.... chwyć ją a porozmawiasz ze mną na takie tematy o jakich nawet nie śniłaś....

--
    Cygańską duszę mam
  • 22.08.17, 18:15
    Ale co to znaczy nieokragle? Obwisle?
  • 23.08.17, 17:41
    nie, nie są obwisłe, tak jakby trójkąty, wszystkie koleżanki mają okrągłe piersi i sterczące sutki.. a ja nie wiem już co robić.
  • 23.08.17, 19:08
    Niektore kobiety tak maja. Wargi sromowe tez maja rozna budowe.
  • 22.08.17, 22:46
    a co znaczy "sutki nie stoją tak jak powinny"?
    Jak powinny stać?
    Bo wiesz, one się zmieniają, w zależności od okoliczności.. jest jakiś wzór?

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 23.08.17, 04:54
    Ćwiczenia z czymś takim, jak agrafka ujędrniają. Przynajmniej, podobno.
  • 23.08.17, 12:21
    Szczegóły???

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 23.08.17, 16:56
    Wpisz agrafka lub motylek do ćwiczeń. Dostaniesz ją w każdym sklepie sportowym (koszt to przeważnie 30-50 zł)
    Siadasz po turecki z wyprostowanymi plecami (czyli nie garbiąc się), chwytasz rękoma agrafkę w ułożeniu poziomym i dajesz. Kilka serii po, dajmy na to, trzydzieści razy w serii.
    Można ją też stoswać na ileś innych sposobów, nie tylko do wzmacniania korpusu.
  • 23.08.17, 17:02
    A to już wiem co. Myśmy to rąsiami na wfie robiły - modlitwa o ładne piersi, jak mawiała pani wuefistka:))

Myślałam, że polecasz jakieś kłucie się albo wpinanie...

--
  • 23.08.17, 20:00
    No robiłyśmy; rękoma jednak nudniej :)
  • 24.08.17, 07:59
    A to fakt!

--
  • 24.08.17, 13:14
    > Przynajmniej, podobno.
    Może i byłoby to skuteczne, gdyby piersi były zbudowane z mięśni...
  • 24.08.17, 15:43
    ... to opowiedz o tym, jak mięśnie piersiowe nie trzymają piersi.
  • 23.08.17, 12:42
    pomocy? jakiej?...chore fanaberie nastolatki, możesz mieć wzorcowe cycki i sutki niczym okrętowe odboje a i tak soba nie wzbudzisz zainteresowania u tego na którego liczysz,..bo jeśli nie masz w sobie tego 'czegos' to i idealne cycki niewiele pomoga. amen.

--
    ~~
    ,.black water
  • 23.08.17, 17:43
    po prostu boję się że ktoś powie jakich ja to nie mam ładnych piersi.
  • 23.08.17, 19:06
    W sytuacji intymnej?
  • 23.08.17, 20:21
    Straszne. I co wtedy będzie?
  • 23.08.17, 22:56
    Znałam kobietę, która miała bardzo duże otoczki i małe piersi, praktycznie cała pierś to była duża czerwona plama. Wstydziła się ich bardzo, ale miała atrakcyjnego faceta, który ją uwielbiał.

--
    Tak walczę ze złem
  • 24.08.17, 11:14
    po prostu boję się przy kimkolwiek rozebrać..
  • 24.08.17, 13:41
    Rozumiem Cię. Naprawdę. Zatem staniczek polecam. Tak piszesz, jakbyś jeszcze z nikim nie była intymnie. Czasem namiętność jest duża i wtedy tylko opuszczasz ramiączka, a wtedy twoje piersi się tylko wychylają ze stanika, w ferworze namiętności facet nie dostrzeże, czy one są idealne czy nie.
    I tak sobie myślę, bo jakiś czas temu byłam w sklepie bieliźnianym i była młoda kobieta z ohydnymi sylikonami, z Rowem Mariańskim i dziwnie rozpłaszczonymi brodawkami, dumna z tych sylikonów jak sto pięćdziesiąt, a wyglądało to naprawdę obrzydliwie, że chyba ładniejsze są naturalne trójkąty, jak ty masz od takich pączków, jakie widziałam u tamtej pani. Fakt, to był pierwszy raz, kiedy widziałam panią z ewidentnie poprawionym biustem z odległości metra. Mnie to zbrzydziło, ku mojemu zdziwieniu.

--
    Tak walczę ze złem
  • 24.08.17, 13:42
    I jeszcze jedno, facet, któremu się będziesz podobać jako osoba, nie jako mięcho do seksu, będzie kochał twój biust takim, jaki on jest, bo to twój.

--
    Tak walczę ze złem
  • 24.08.17, 11:45
    Alpepe, a że tak zaptam - skąd znałaś tak dobrze jej piersi? Ja znam tylko niezwykle apetyczny, spory biust mojej kumpeli, odkąd spotykamy się nad rzeką. Tam z uwagi na naturystów, wszyscy się przebierają ze strojów w bieliznę beż żadnych akrobacji cyrkowych.
    Ale poza tym piersi nie znam. Tyle co anonimowe z basenu.

--
  • 24.08.17, 13:35
    Byłyśmy razem na wakacjach nad morzem, i ona i ja byłyśmy zawsze szczere w kwestiach intymnych też. Faktycznie, jak rozlany keczup na całej piersi.

--
    Tak walczę ze złem
  • 23.08.17, 19:49
    Z psychologiem. Poza tym zazdroszczę problemów.
  • 23.08.17, 23:40
    Polecam obejrzeć i przestać wydziwiać: www.007b.com/breast_gallery.php

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.