Dodaj do ulubionych

Zamierzona zdrada?

27.08.17, 11:40
Cześć dziewczyny, ostatnio bylem na imprezie ze swoją kobietą i gdy juz wróciliśmy coś mi sie przysnilo, obudziłem się i po prostu musiałem sprawdzić telefon swojej luby.

Na wstępnie opisze ogólną sytuację. Moja dziewczyna ma swoich dobrych znajomych, w tym tez dużo kumpli, z jednym z nich cos ich łączyło ale niby nic takiego i tylko koleżeństwo zostało, piszac coś to doszlo właśnie między nimi do czegoś ale to dobre pare lat przede mną.

Sprawdzam wiadomości z czasu gdy nie bylo mnie e Polsce (do 26 Lipca) i trafiam na takie coś...

fotowrzut.pl/HECFKU43X3 (mieli wpasc z reszta kumpli gdzie u nas na kanapie mieściło sie czasem nawet 7 osob, a ich moze z 3 by bylo)

Naprawde nie mam pojecia co zrobić, dla mnie to jest jednoznaczne , pod wpływem emocji zwyzywalem ją od najgorszych ,a ona jest na mnie teraz wielce obrażona i ze to tylko kumpel i nic nie zrobiła. Moim zdaniem gdyby był w tym czasie to pewnie by zrobiła,a Wy co myślicie ?
Edytor zaawansowany
  • 27.08.17, 12:35
    Wrzuć więcej screen shotów, bo to tutaj nie jest jednoznaczne wcale.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 28.08.17, 12:13
    Myślimy, ze wyzywanie od najgorszych nie służy związkowi.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • 30.08.17, 02:30
    Nic z tego nie wynika, nie widomo co było przed tym materacem.
    Moze było ty spisz na kanapie ja na materacu.
    A dalej :jak to na materacu?
    No materac to moje lozko.
    Itd.
    Wiec dla mnie nie jest jednoznaczne.
    No chyba ze pisała ze beda razem spac na tym materacu.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • 30.08.17, 02:37
    Poza tym zrobiłeś głupotę bo takich rzeczy sie nie wyciąga tylko sie obserwuje sytuacje i sprawdza po cichu.
    Myślisz ze teraz sie przyzna? Bedzie sie tylko lepiej pilnować i kasować niewygodne wiadomości.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.