Dodaj do ulubionych

Jak pozbyc sie moli ?

09.09.17, 11:35
Hej jestem nowa na tym forum :) chciałam bym was zapytać jak pozbyć sie moli spozywczych z domu nie z kuchni ! Zalęgły mi się w karmie od chomika :/ która była w pokoju .powyżucałam wszystkie larwy a nadal one są! Nie wiem co mam robić pomożecie ?-a muchozol z brosa pomoże podobno jest on na muchy i mole prosze pomozcie mam dosyc tych robakow :(
Edytor zaawansowany
  • 09.09.17, 12:14
    Prowadzone przez firmę SC Johnson badania, przyczyniły się do stworzenia innowacyjnego produktu marki Raid, zwalczającego mole spożywcze. Zadaniem pułapki Raid przeciw molom spożywczym jest po pierwsze wykrycie kłopotliwych pasożytów i w konsekwencji skuteczna walka z nimi.

Molom wstęp wzbroniony!

--
    ~~
    ,.black water
  • 09.09.17, 12:41
    Czy raid zadziala ? A gdzie go moge kupic ? A muchozl dal by rade ?
  • 11.09.17, 09:10
    Niechciane mole najlepiej zamykać w skrzynce o nazwie molSpam i od czasu do czasu czyścić ją klawiszem Del. W przypadku namolnych moli można ustawić blokadę użytkownika Mol lub dodać do listy nieprzyjaciół.

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • 11.09.17, 20:11
    Aby nie doprowadzić do tego, by mole zalęgły się w domu, nie należy kupować niektórych produktów spożywczych w Biedronce.
    Raz zdarzyło mi się kupić tam cukier, a od razu po odwarciu dostrzegłam tam larwy moli ... Zaś po jakimś miesiącu ujrzałam robaki znajdujące się w torebce ryżu. Koszmar ...
  • 12.09.17, 20:39
    A zalegly sie u pani w domu jakies ?
  • 12.09.17, 08:01
    www.abcgospodyni.pl/mole-spozywcze/
  • 12.09.17, 19:36
    Ja kupiłam w Tesco lep na mole za 6 zł Umieściłam go w górnej części szafek kuchennych ( dosłownie na szafkach) i co kilka dni sprawdzałam ile się ich przykleiło. Zasuszone usuwałam. Trwało to około 2 m-cy, ale od ponad roku, nie ma żadnego mola. A podobno zanim się wprowadziłam do mieszkania, właścicielka stosowała mnóstwo innych sposobów- bez skutku.
  • 12.09.17, 20:45
    A w pokoju tez to zadziala ?a tylko te lepy pani uzywala ?
  • 12.09.17, 21:04
    A w pokoju sprawdzi sie ? Jakiej firmy byly lepy ?- a gdzie sie zalegly te larwy ?
  • 13.09.17, 09:24
    Trzeba wyrzucić całe jedzenie z domu:/ Absolutnie wszystko co było otwarte. Dokładnie umyć półki i szafki. W ten sposób 2 razy pozbyłam się moli. Na moje mole lep nie zadziałał.
  • 13.09.17, 14:07
    Ale jak chce pozbyc sie moli z pokoju
  • 13.09.17, 14:55
    A czym umyc ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.