Dodaj do ulubionych

Kobieto bezmięsna!

10.10.17, 19:34
Czy jeżeli na program telewizyjny zaprasza Cię Kostka Mięsna albo Gulasz Wytworny z Płucek "Ambassador" to przełączasz, czy może jednak oglądasz?
Edytor zaawansowany
  • 10.10.17, 22:30
    Nie mam telewizji, chociaż jestem bezmięsnym targetem.
    Nie oglądam progamów kulinarnych, bo za dobrze gotuję sama.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 11.10.17, 08:18
    znana.jako.ggigus napisała:

> Nie mam telewizji, chociaż jestem bezmięsnym targetem.
    > Nie oglądam progamów kulinarnych, bo za dobrze gotuję sama.

Abstrahując od faktu, że drugie jest konsekwencją pierwszego nie posiadając ojczystych programów na Bajerzy nie wiesz, że przed "Wydarzeniami" kończy się mydlany serial, na który zaprosiła Kostka Mięsna. Teraz każdy, nawet najmniejszy szajs w polskim telewizorze jest szpąsorowany przez gacie, pastylki, kiełbasy, czy proszki do szorowania muszli klozetowych.
  • 11.10.17, 10:15
    Drugie nie jest konsekwencją pierwszego, bo gotowanie czy tańce na ekranie czy inne czynności to często rzeczy histeryczne i kiczowate jak taniec np. Pan z panią rączka wygięta nixzym u porcelanowej figurki.
    Gotowanie tak samo. Do gotowania wystarczy dobra książka kucharska na start, może nawet więcej i wyobraźnia. To piszę ja, znana poszechnie w młodości jako osoba niegotująca. A tu si nagle okazało, że potrafię komponować smaki. Tego żaden progam nie nauczy. to trzeba samemu.
    Polskiej telewizji, zamerykanizowanej biednej telewizji nie oglądam. Niemieckiek też nie, ale wreszcie muszę GEZ zapłacić.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.