Dodaj do ulubionych

odchudzanie

11.10.17, 11:13
Doradźcie środek na odchudzanie, który można kupić w internecie, taki do 100 zł.
Edytor zaawansowany
  • 11.10.17, 11:25
    Trzeba biegać a nie truć się
  • 11.10.17, 11:28
    a tam zaraz"truć się". moja kumpela kupiła za 100 zł i schudła pięknie. tylko, ze kontakt z nią mi się urwał i nie wiem jaka nazwa. ja zresztą biegam ale bez skutku
  • 11.10.17, 11:37
    Odchudzanie zaczyna się w kuchni. Spisuj, ale szczerze, co jesz i więcej się ruszaj.
    Biegać bez skutku można też 1 w mies. powiedzmy 10 minut.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 11.10.17, 11:38
    Amfetamina dobrze odchudza, jakby coś.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 11.10.17, 13:09
    Morsowanie jest genialne, odchudza uodparnia poprawia wygląd.Najlepiej zacząć teraz jak woda jest jeszcze dość ciepła i można nawet pływać tylko nie moczyć głowy.
  • 11.10.17, 13:47
    znajoma biega, morsuje, łazi na aerobik i wciąż gruba
  • 11.10.17, 14:04
    no jak morsuje to musi być gruba...
    powiedz jej, żeby mniej jadła a więcej piła (wlewała płyny do środka)... i lepiej niech nie robi tego podczas morsowania bo się utopi.

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • 11.10.17, 14:17
    Mariusz!!!!!

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 11.10.17, 14:05
    alpepe napisała:

> Amfetamina dobrze odchudza, jakby coś.
    >
    prawda to, że Niemczech lekkie drinki alkoholowe są legalnie w sprzedaży dla młodzieży powyżej 16 roku życia?

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • 11.10.17, 13:24
    a nie lepiej zastosować dietę MŻ (mniej żreć)? Nie dość, że nie wydasz stówy to jeszcze coś na ciuchy zaoszczędzisz i może koledze coś postawisz w zamian za genialną doradę? (w sensie drinka - a pisząc o doradzie nie miałem na myśli zakąski w postaci ryby)

--
  • 11.10.17, 13:51
    i Was tu o coś poprosić... Jakbym się zapytała, co mam robić żeby schudnąć-to wtedy te Wasze odpowiedzi byłyby odpowiedzią. A ja się pytam, czy znacie nazwę środka odchudzającego, który można kupić przez internet. Jeśli nikt nie zna-to lepiej nic nie pisać niż takie bzdury. To, co napisaliście-nie przynosi efektu
  • 11.10.17, 13:57
    Zaraz byś chciała efekt... efekty odchudzania przychodzą z czasem... a chodzi o to abyś spojrzała na Twój problem z innej perspektywy, o której nie wiesz, że być może istnieje i jest ciekawsza niż internetowe środki do 100 zł.
    Skoro już tu trafiłaś może warto abyś zadała sobie pytanie o cel odchudzania. Przyznaj, że chodzi o faceta, hę?

--
  • 11.10.17, 14:41
    a nie. chodzi o oszczędność na ciuchach, coby nowych nie kupować bo mam dużo fajnych starych, których szkoda wyrzucać, a w których albo źle wyglądam albo się nie mieszcze
  • 12.10.17, 09:23
    Kolega 2 lata temu stwierdził że ma imprezę na wiosnę i musi się odchudzić(ma dwa garnitury a trzeciego nie będzie kupował aby był dobry) i to zrobi. Ja na to że przecież nie ma pieniędzy na dietę. On na to że jego dieta jest bez kosztowa(nawet na plus wychodzi), mniej je. I okazało się że schudł
    Kumpel ma siostrę tak około 40 i ona podobno schudła o 30 kg. I tylko nie jadła mięsa. Muszę się popytać w jaki sposób w końcu mięso jest mało kaloryczne
  • 12.10.17, 10:12
    zabrzmiało jakby wujek Gugiel umarł :(
    my tu nie doradzimy bo wszystkie jesteśmy piękne i zadowolone ze swojego wyglądu i nie żremy środków na odchudzanie
    a w ogóle to z tym morsowaniem, że musi być gruba, to słusznie Mariusz zauważył ! w końcu tłuszczyk pomaga się na wodzie utrzymać i stanowi też doskonałą izolację termiczną, wiem bo morsuję :)
  • 12.10.17, 15:55
    Wszystkie jakie stosowałam (z apteki, w cenie do 50 zł) "działały", o ile stosowałam MŻ i sportowałam się. Gdy ich nie stosowałam - nie chudłam.
    A tak, to jakąś papryczkę i inne dosypuj do jedzenia (dietetycznego i w dietetycznych rozmiarach) - podobno wspomoże.
  • 12.10.17, 15:56
    jesu, ale...
    gdy nie stosowałam MŻ i sportowania, to nie chudłam. na samych tabletkach nie ujedziesz (choć to pewnie wiesz).
  • 12.10.17, 21:18
    Karnet na siłownię. A za 100 to nawet na dwa miesiące.

--
    taki zwykły ze mnie człowieczek ...
  • 13.10.17, 08:05
    "Nigdy bym nie pomyślała" lub "nigdy nie pomyślałabym".
    Odchudzanie nigdy nie jest przyjemne, a pyszne też umiarkowanie, skoro nie można jeść, ile by się chciało.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 13.10.17, 09:23
    To może nie dla każdego ale ja zawsze traciłem wagę jak wyjeżdżałem na kilka tygodni(taką miałem pracę). Jak się zmieni klimat kuchnię to można łatwo zmienić nawyki zywieniowe. Bez trudu traciłem zwykle kilogram na tydzień choć nie starałem się odchudzać.
  • 14.10.17, 21:42
    Pomijając fakt, że środki kupowane przez internet niekoniecznie służą naszemu zdrowiu to wg mnie są rodzajem placebo.Niestety albo stety:
    dieta+ruch +systematyczność +wytrwałość =efekt.
  • 15.10.17, 17:40
    zepsute jedzenie. w sumie nawet nie musisz w internecie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.