Dodaj do ulubionych

Co to ku... jest?

20.10.17, 12:47
Nie mam abonamentu i nie mogę przeczytać w całości. Ale sam początek jerzy resztki owłosienia na głowie. To się dzieje naprawdę? Nie żaden tzw. fejk?
Edytor zaawansowany
  • 20.10.17, 12:48
    jeży oczywiście :)
  • 20.10.17, 16:26
    to jest nowoczesność, postęp, o to walczą feministki. mogą robić z płodami wszystko co chcą, wystarczy mięsko przysłać im na adres.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)
  • 20.10.17, 16:26
    to jest nowoczesność, postęp, o to walczą feministki. mogą robić z płodami wszystko co chcą, wystarczy mięsko przysłać im na adres.

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    krakers czelendż
  • 20.10.17, 17:29
    co ty za bzdury piszesz

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 20.10.17, 19:56
    wiarusik napisała:

> to jest nowoczesność, postęp, o to walczą feministki. mogą robić z płodami wszy
    > stko co chcą, wystarczy mięsko przysłać im na adres.

Bredzisz, mizoginisto. To nie feministki tylko crossdżendererowcy w sutannach powodują takie rzeczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.