Dodaj do ulubionych

długie kozaki zamszowe , spadające

21.10.17, 17:03
Hej dziewczyny,jak wiecie bardzo modne są te długie zamszowe kozaki. Mam takie noga wygląda bosko. Ale jest problem,wszyscy mają ten problem z tymi butkami. Spadają niestety ! Pomimo tego,że moje mają wiązanie - to przejdę 200 metrów i fruuu lecą na dół. Katorga...
Czy macie jakieś tricki?? na to?? Będę wdzięczna,bo inaczej do wyrzucenia butki za 200 zł z deezee mam.
Edytor zaawansowany
  • 21.10.17, 17:21
    Wszyć albo wkleić do środka coś usztywniającego cholewkę. Na przykład po dwa (z dwóch stron każdej łydki) pionowe długie paski z czegoś w rodzaju celuloidu.
  • 22.10.17, 00:54
    dobrze że nie nadążam za modą ! :)
  • 22.10.17, 06:34
    Ty nazywasz to moda ? - przeciez to zwykla abberacja i wymysl przemyslu bucianego.

Kobbiety mozna nabrac na wszystko.

- z wyjatkiem braku pieniedzy.
  • 22.10.17, 11:38
    Też prawda. W interesie przemysłu obuwniczego jest produkowanie takich butów, żeby zaraz trzeba było kupować następne.
  • 23.10.17, 01:19
    w interesie każdego przemysłu jest planowane postarzanie produktu, inaczej - skąd brałby się popyt ?
    uwielbiam buty i ubrania klasyczne, sa modne nawet po kilku latach, a coś takiego jak metka, marka czy trend omijam szerokim łukiem
    no i nie spadają mi kozaki :D
  • 23.10.17, 09:01
    Warto też nie żałować pieniędzy na solidne klasyczne ubrania, czy buty. Po kilku latach wyglądają wciąż jak nowe, więc tak naprawdę wychodzi to dużo taniej, niż częste kupowanie badziewia zwanego "ostatni krzyk mody".
  • 22.10.17, 12:02
    Jakiś kot w butach narobił ci spustoszenia w modowych trendach- w żadnym razie długie zamszowe kozaki nie są modne, właśnie dlatego, ze są niewygodne.

obuwie zwlaszcza zimowe musi być super lekkie, ciepłe i nie przemakajace a zamsz,na polskie warunki jest nieodpowiedni.
    Wiec po prostu,pozbądź się kozaków, a pozbędziesz się kłopotu;)
    zaś serio, rozmyślałam ostatnio jak wykorzystać schowane po zakamarkach rzemyki rożnej długości... no i proszę-siurpryza! i ty ze swoimi kozakami,
    ...możesz wiec użyć rzemykow /w podobnych do butów kolorach/ i owinac nimi cholewki na całej długości- wtedy nie będą opadały.
  • 22.10.17, 19:24
    po hollere mi je wycinasz ?
    - zakladasz pas do ponczoch i miast ponczochy przypinasz do niego dlugie kozaki.
    i po klopocie:
    allegro.pl/seksowny-pas-do-ponczoch-spodniczka-3-gratisy-i6664204709.html#imglayer
  • 23.10.17, 05:42
    Spódniczka mini - chyba w innej epoce się zatrzymało moje wyobrażenie o spódniczce nawet mini.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.