Dodaj do ulubionych

Artykuł o depresji z poprzedniego weekendu

22.10.17, 12:21
Podpowiedzcie jak dotrzeć do artykułu o depresji który ukazał się na gazeta.pl w miniony weekend. Był w tych artykułach na pasku ,gazeta.pl weekend’.
Edytor zaawansowany
  • 22.10.17, 13:16
    O i to jest problem.. system na gazecie /także archiwizacji/ jest tak poplatany jak polskie prawo.
    Zapytaj na forach pomoc jeśli wystosujesz wszystkich pomocowych, wątek z twoim zapytaniem, szybciej zauważa, ze maja poważny problem i na czas zmienia podejście do tzw. big data.
  • 22.10.17, 14:09
    a probowałaś tutaj weekend.gazeta.pl/weekend/0,0.html
    ewentualnie wrzuciłabym w google "depresja gazeta weekend" - pare artykułów wyskoczylo

• 22.10.17, 21:14
    szukałam we wszystkie możliwe sposoby na wszystkich stronach, wpisywanie w wyszukiwarkę nic nie daje ponieważ w tytule nie było depresji :(
  • 22.10.17, 22:23
    w cieniu czarnego psa? coś w ten deseń?
  • 22.10.17, 22:31
    weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22488861,w-cieniu-czarnego-psa-codziennie-z-tego-powodu-umiera-3800.html
  • 24.10.17, 08:41
    No niestety to nie ten artykuł :( do tego udało mi się dotrzeć. Tamten nie miał w tytule nic związanego z depresją. Zaczynał się od opisu sceny: mama wchodzi do pokoju i widzi dziecko śpiące w ramionach taty. Myśli: teraz mogę odejść, poradzą sobie. Poruszyły mnie te słowa. Bardzo. Ten artykuł to najbardziej prawdziwy opis depresji jaki czytałam. Zmagam się z tą chorobą całe życie i gdybym chciała komuś zobrazować „ jak to jest” dałabym do przeczytania właśnie ten tekst. Niestety nie przypuszczałam, że kiedy zniknie z pierwszej strony, nie będę mogła go odszukać w jakimś archiwum.
  • 24.10.17, 09:42
    proszę:

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22488861,w-cieniu-czarnego-psa-codziennie-z-tego-powodu-umiera-3800.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

"Z pamiętnika pacjenta

Nie boję się śmierci. To wbrew pozorom większy problem, niż mogłoby się wydawać. Lęk przed śmiercią napędza do życia, ale jeśli jesteś go pozbawiony, to co ma cię przy nim trzymać?

Któregoś dnia weszłam do sypialni i zobaczyłam dziecko śpiące na ramieniu taty. Tak spokojnie, bezpiecznie. Ucieszyło mnie to bezgranicznie. - Poradzą sobie beze mnie, w końcu mogę odejść - pomyślałam i poczułam ulgę. Prawdziwą, bezkresną ulgę. Dlatego nie, lęk przed śmiercią nie jest moim problemem. Lęk przed jego brakiem - już tak."

--
    rewinder
  • 25.10.17, 00:07
    O dzięki bardzo za rozjaśnienie umysłu:)))) ten fragment ze śpiącym był na początku, na „zajawce” i szukałam artykułu który się od tego tekstu zaczynał:( o głupia ja!!! Ale cieszę się bardzo że jest, muszę go wydrukować kilku osobom. Dzięki jeszcze raz:)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.