Dodaj do ulubionych

Seks analny kobiecym okiem

30.10.17, 00:16
Tak się zastanawiam o co może chodzić kobietą.
Miałem już trochę partnerek seksualnych (jeśli dobrze liczę to będzie ich coś koło 15) a z nich to jedynie 2 zgodziły się na seks analny, z czego jedna była niezadowolona i nie chciała tego więcej robić.
Na czym polega niechęć kobiet do tego rodzaju seksu? Skąd się bierze?
Edytor zaawansowany
  • 30.10.17, 03:43
    Może powinieneś znaleźć sobie faceta o podobnych upodobaniach? Nie musiałbyś wtedy tego roztrząsać.
  • 30.10.17, 05:17
    ,..kiedys pewne panie tak skomentowaly upodobania(niektórych) facetow do wpychania w tylek,doslownie tak,>>tacy osobnicy albo maja sklonnosci homoseksualne albo sadystyczne lub jedno i drugie razem, a to raczej w ich oczach nie jest zbyt pociagajace,prawda?

--
    ~~
    7 year bitch
  • 30.10.17, 08:03
    Były badania dotyczące seksu homoseksualistów, wynikało z nich, że chyba tylko coś ok. 35 procent taki seks uprawia, większość woli inne pieszczoty. Poza tym ch ci w d nie jest raczej zachętą do pieszczot, tylko sugeruje ból i poniżenie. Pewnie, są takie, co się skuszą.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 30.10.17, 09:11
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 30.10.17, 09:50
    mascarpone56 napisał(a):

> Tak się zastanawiam o co może chodzić kobietą. (...)

> Na czym polega niechęć kobiet do tego rodzaju seksu? Skąd się bierze?

A ty próbowałeś seksu analnego z facetem? Spróbuj, to może zrozumiesz, o co chodzi "kobietą", lingwistyczny geniuszu.
  • 30.10.17, 11:02
  • 30.10.17, 11:07
  • 30.10.17, 10:58
    nadstaw się, wyjaśnię ci na czym ta niechęć polega
  • 30.10.17, 11:08
    bierze się to z wszystkiego co ci przyjdzie do głowy.
    ale są też te, które są ponad to, bo po prostu w tyłek lubią. i chodzą po ulicach, do pracy, na uniwerek. niestety trafić na taką, która ci się spodoba, ty jej też i jeszcze lubi w de to jak wygrać na loterii.
    szukać na tym forum takiej to bezsens. siedzą tutaj partyzantki matriarchatu, dla których bardziej popularna pieszczota-ssanie penisa-to wyraz patriarchalnej dominacji, a co dopiero kołek w dupę...

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 30.10.17, 11:15
  • 30.10.17, 11:16
    ogólnie faceci lubią tyłki.

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 30.10.17, 11:28
  • 30.10.17, 11:45
    ale jest też coś więcej niż te dwie bułeczki. to zaufanie, fantazja, dowcip, niecodzienność, perwersja, która się z tym wiąże.

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 30.10.17, 12:04
  • 30.10.17, 12:05
    wiarusik napisała:

> ogólnie faceci lubią tyłki.

Kobiety nie różnią się w tym względzie od mężczyzn, bo lubią męskie tyłki. Czy w związku z tym zgadzasz się z ochotą na to, żeby kobieta penetrowała twój odbyt wibratorem?
  • 30.10.17, 12:07
    wibrator to nie jest część ciała.

--
    The Muffins
    Babymetal (YAVA live)
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (Ave Maria & Headbanger remix)
  • 30.10.17, 12:14
    wiarusik napisała:

> wibrator to nie jest część ciała.

No i co z tego, że nie jest. Dobry wibrator w ręku kobiety to po prostu przedłużenie ciała. Zresztą, nie musi używać wibratora. Może użyć palców. W tym przypadku twój argument już jest do niczego, czyli do d...py. ;-)

Poza tym, skąd wiesz, że on jest hetero? Może autor jest biseksualny? A nawet jeśli jest hetero, to zawsze może spróbować biernego seksu analnego z kobietą, która posługuje się wibratorem lub palcami. Doradź koledze, żeby sprawdził, a potem napisał, czy mu się spodobało. ;-)
  • 30.10.17, 12:15
    Dobry pomysł, odwrócenie ról.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 30.10.17, 12:35
    i jakże mam ci odpowiedzieć, skoro twoje debilne posty zostają a mnie z byle powodu kasują?
    może po prostu nie zabieraj głosu gdzie dorośli dyskutują?

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 30.10.17, 12:45
    wiarusik napisała:

> i jakże mam ci odpowiedzieć, skoro twoje debilne posty zostają a mnie z byle po
    > wodu kasują?
    > może po prostu nie zabieraj głosu gdzie dorośli dyskutują?

A masz do powiedzenia coś poza niskimi argumentami ad personam? Jeśli to ma być dorosła dyskusja, to ty jesteś niedorosłym chłoptasiem. ;-)
  • 30.10.17, 12:07
    wiarusik napisała:

> ale są też te, które są ponad to, bo po prostu w tyłek lubią.

Są takie, które lubią i takie które nie lubią. Podobnie jak faceci. Takie ich prawo. Masz jakiś problem z tymi, które nie lubią?
  • 30.10.17, 12:09
    przeczytaj mój post jeszcze raz na spokojnie to się dowiesz.

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 30.10.17, 12:16
    wiarusik napisała:

> przeczytaj mój post jeszcze raz na spokojnie to się dowiesz.

moja droga wiarusik, ja nie podniecam się postami o seksie analnym. ;-)
  • 30.10.17, 12:19
    ojoj, zabłądziła tutaj przez przypadek...

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)
  • 30.10.17, 12:26
    wiarusik napisała:

> ojoj, zabłądziła tutaj przez przypadek...

Nie zbłądziłam nigdzie - dyskutuję to na różne tematy. Seks analny to doskonały temat do dyskusji na temat zmuszania kobiet do niechcianych zachowań seksualnych przez facetów. Natomiast ty pojawiłeś się to, gdy pojawił się ten temat. Za zatem próbujesz przykładać swoją miarkę do mnie... ;-)
  • 30.10.17, 12:32
    w ogóle seksu nie uprawiaj bo to krypto gwałt. uprawiaj ogórki.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 30.10.17, 12:43
    wiarusik napisała:

> w ogóle seksu nie uprawiaj bo to krypto gwałt. uprawiaj ogórki.

A ty uprawiaj seks analny w roli biernego wypinacza tyłka. Napisz o wrażeniach po swoim pierwszym razie. Jestem przekonana, że twoja otwartość w sprawach seksu sprawi, że zostaniesz częstym biorcą. ;-)
  • 30.10.17, 12:47
    nie zauważyłaś bo zapewne w malignie czytałaś, ale wyraźnie napisałem że są takie które anal lubią. i mają twój strach o ich godność tam gdzie lubią.

--
    The Muffins
    Babymetal (YAVA live)
    Babymetal (Megitsune)
    Babymetal (Ave Maria & Headbanger remix)
  • 30.10.17, 12:53
    wiarusik napisała:

> nie zauważyłaś bo zapewne w malignie czytałaś, ale wyraźnie napisałem że są tak
    > ie które anal lubią. i mają twój strach o ich godność tam gdzie lubią.

Przecież ja nie neguję tego, że są takie, które lubią. To ich prywatna sprawa. Jednak są takie, które nie lubią i należy to uszanować. Ty lubisz? Widzę, że wzbraniasz się przed zadeklarowaniem się jako miłośnik brania w d, więc sądzę, że nie lubisz. Chciałbyś być za to ocenniany negatywnie, a nawet zmuszany do bycia obiektem w seksie analnym?
  • 30.10.17, 13:02
    skarbie, zwróciłem autorowi uwagę, że są tutaj panie które wiele rzeczy nie lubią, którym nawet dźwignia zmiany biegów źle się kojarzy i mają automaty. po prostu epidemia mizoandrii, więc niech ucieka i nie traci czasu na jałowe dyskusje.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 30.10.17, 13:09
    wiarusik napisała:

> skarbie, zwróciłem autorowi uwagę, że są tutaj panie które wiele rzeczy nie lub
    > ią, którym nawet dźwignia zmiany biegów źle się kojarzy i mają automaty. po pro
    > stu epidemia mizoandrii, więc niech ucieka i nie traci czasu na jałowe dyskusje.

Moja droga wiarusik, po pierwsze - twoje zwrócenie uwagi było czymś więcej niż prostą informacją dla autora. Po drugie - twój tekst to przejaw godnej napiętnowania mizoginii. Po trzecie - dyskusja ograniczona do grona entuzjastek i entuzjastów seksu analnego ma niewielką wartość, jeśli autor chce się dowiedzieć, dlaczego nie wszystkie kobiety akceptują tę formę seksu.
  • 30.10.17, 13:12
    z twojego postu wynika, że część nie lubi anala bo im się z lesbijstwem kojarzy. przynajmniej tak rozumiem propozycję seksu z drugim facetem. moderacja śpi czy jest równie tępa jak wiadro gwoździ?

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 30.10.17, 13:17
    wiarusik napisała:

> z twojego postu wynika, że część nie lubi anala bo im się z lesbijstwem kojarzy
    > . przynajmniej tak rozumiem propozycję seksu z drugim facetem.

Z mojego postu nic takiego nie wynika. To po prostu twoja nadinterpretacja. Zaproponowałam mu seks analny z kobietą. Nie zauważyłeś?
  • 30.10.17, 13:19
    rozmowa z tobą nie ma sensu. wypierasz się nawet tego co jak wół stoi napisane.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 30.10.17, 13:22
    wiarusik napisała:

> rozmowa z tobą nie ma sensu. wypierasz się nawet tego co jak wół stoi napisane.

Nigdzie nie napisałam, że "część nie lubi anala bo im się z lesbijstwem kojarzy". Ba, nawet nic takiego nie sugerowałam. Nie wykręcaj kota ogonem. moja droga wiarusik, bo kiepsko ci to wychodzi. ;-)
  • 30.10.17, 13:17
    Odwal się od stokrotki.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • 30.10.17, 13:20
    kolejna z gangu.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 30.10.17, 13:23
    Poszukaj sobie wsparcia też

--
  • 30.10.17, 13:52
  • 30.10.17, 13:27
    znana.jako.ggigus napisała:

> Odwal się od stokrotki.

ggigus, dziękuję za wsparcie. :-)
  • 30.10.17, 12:29
  • 30.10.17, 12:49
    wiarusik napisała:

> szukać na tym forum takiej to bezsens. siedzą tutaj partyzantki matriarchatu, d
    > la których bardziej popularna pieszczota-ssanie penisa-to wyraz patriarchalnej
    > dominacji, a co dopiero kołek w dupę...

Sądzisz, że autor zamieścił swój post po to, żeby znaleźć amatorkę seksu analnego? Taki krypto anons? Ty też próbowałeś i ci się nie udało? ;-)
  • 30.10.17, 11:40
    Każda niechętna tej formie seksu kobieta ma swoje powody. Powinieneś był zapytać te 13 i tę jedną, co jej się nie podobało.
    Przy czym oczywiście trudno zaufać ocenie kogoś, kto czegoś spróbował jeden raz.
    No i pytać każdą następną, rzeczy jasna.
    Np. mój pierwszy samodzielny wyjazd rowerem przez miasto skończył się zapaścią nerwową. Byłam tak zestresowana, przerażona, zdenerwowana, że nagle miałam czarną dziurę w głowie i nie wiedziałam po prostu, jak jechać dalej. Nie byłam w stanie się ogarnąć, pomyśleć, ba zatosować zasadę mojego ojca - droga znajdzie się sama i jechać dalej mniej więCej w pożądanym kierunku. Zsiadłam z roweru i zeszłam do metra.
    Gdyby mnie ktoś wtedy zapytał o jeżdżenie rowerem po mieście...

--
  • 30.10.17, 12:20
    Nie wię o co mosze chodzić kobietą. Mosze karzdej o co innego. A ty lóbisz w dópę?
    Bo jak nie sprubójeż to się nie dowierz.
  • 30.10.17, 12:27
    piataziuta napisała:

> Nie wię o co mosze chodzić kobietą. Mosze karzdej o co innego. A ty lóbisz w dó
    > pę?
    > Bo jak nie sprubójeż to się nie dowierz.

Like it! :-)
  • 30.10.17, 14:16
    piataziuta napisała:
    Mosze karzdej...

alesz po co mieszasz do tego Mosze ?

Mosze byl hetero - bo mial dzieci.
    - ale ze byl wierny - to zadawal sie tylko z jedna, a nie z karzda :)

- ale czy tez lubil anal - to historia o tym nic nie pisze...
    .
    memy.pl/mem_1006159_mosze_tak
  • 30.10.17, 14:31
    Ale co ma oriętacia do analó?

• 30.10.17, 14:42
    Jemu się wsz. z d... kojarzy

--
  • 30.10.17, 15:16
  • 30.10.17, 15:20
    > Jemu się wsz. z d... kojarzy

- wylacznie kobieca, dodam.
    i to wylacznie z jej przednia czescia - coby dla calkowitej jasnosci wyjasnic.
    - to sie zdaje sie zwie "konserwatyzm" - czy jakos tak...

- gdyz tylna czesc. d... - zarowno u Pan, jak i u Panow - pozostawiam
    "nowoczesniej" ode mnie myslacych...
  • 08.11.17, 12:58
    Aż tyle szczegółów dotyczących Twojej osoby i Twoich preferencji nie było mi potrzebnych.

--
  • 30.10.17, 15:09
    piataziuta napisała:

> Ale co ma oriętacia do analó?

Nasuwa się pytanie, co anal ma do posiadania dzieci... Od tego się chyba nie zachodzi. ;-)
  • 30.10.17, 15:16
    Oczywiście że można. Plemniki są ruchliwe.
    Szanse są małe, ale są.

--
  • 30.10.17, 16:07

> Oczywiście że można. Plemniki są ruchliwe.
    > Szanse są małe, ale są.

Chodzi właśnie o te szanse. Taki Mosze zapewne chciał zwiększać te szanse, więc anal to kiepska metoda prokreacji.
  • 30.10.17, 15:01
    obrotowy napisał:

> Mosze byl hetero - bo mial dzieci.

To żaden dowód - nie trzeba być hetero, żeby mieć dzieci.
  • 30.10.17, 15:15
    stokrotka_a napisała:
    > To żaden dowód - nie trzeba być hetero, żeby mieć dzieci.

dopiero dzisiaj, wraz z postepem wiedzy i medycyny...
    - za czasow Mosze trzeba bylo...

• 30.10.17, 15:36
    obrotowy napisał:

> dopiero dzisiaj, wraz z postepem wiedzy i medycyny...
    > - za czasow Mosze trzeba bylo...

Mylisz się, doktorku. Za jego czasów facet biseksualny mógł mieć dzieci bez żadnych medycznych interwencji a homoseksualny też mógł, tylko miał trochę trudniej.
  • 30.10.17, 15:46
    wsponialem juz jednak, ze historia nic o upodobaniu do analu,
    czy tez o biseksualizmie Mosze - nic nie pisze...
  • 30.10.17, 16:04
    obrotowy napisał:

> wsponialem juz jednak, ze historia nic o upodobaniu do analu,
    > czy tez o biseksualizmie Mosze - nic nie pisze...

No i co z tego, że historia nie pisze? Przecież nie o wszystkim "historia" może pisać, a nawet jeśli o czymś pisze, to nie znaczy, że to prawda.
  • 08.11.17, 17:03
    Ziutka, jesteś niesamowita, Ciebie tylko kochać trzeba. ☺️

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • 09.11.17, 21:00
    nota_bene0 napisała:

> Ziutka, jesteś niesamowita, Ciebie tylko kochać trzeba. ☺️
    >

pieprzyć. a teraz zastanawiajcie się czy to obelga czy komplement :>

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 09.11.17, 21:49
    wiarusik napisała:

> pieprzyć. a teraz zastanawiajcie się czy to obelga czy komplement :>

Ani jedno, ani drugie. To po prostu przykład twojej głupoty. :-)
  • 30.10.17, 16:27
    A no stad, ze dla kazdego w miare normalnego czlowieka seks analny to sodomia. Poza tym, czy nie uczyli cie w szkole, ze dupa sluzy do srania a nie do seksu? Jak masz problem homoseksualizmu, to znajdz sobie aceta o podobnej orientacji.
  • 30.10.17, 17:01
    arjanii napisała:

> A no stad, ze dla kazdego w miare normalnego czlowieka seks analny to sodomia.

Najpierw znajdź w słowniku języka polskiego słowo "sodomia", a potem zastanów się, dlaczego jesteś normalna inaczej.

> Jak masz problem homoseksualizmu, to znajdz sobie aceta o podobnej orientacji.

Sugerujesz, że autor jest homo? Na jakiej podstawie?
  • 30.10.17, 19:52
    mascarpone56 napisał(a):

> Na czym polega niechęć kobiet do tego rodzaju seksu? Skąd się bierze?

... zawładniesz duszą kobiety ...zawładniesz i ciałem...

--
    Mława jest OK
  • 30.10.17, 21:49
    mariuszg2 napisał:
    > ... zawładniesz duszą kobiety ...zawładniesz i ciałem...

chcialoby (CI) sie...
    kiedys zawladnalem Dusza takiej jednej, za frico......
    i muvila: - bedziemy dozgonnie przyjaciolmi...

ale za zawladniecie jej CIALEM - to zarzadala oplaty:

- domek z ogrodkiem.
    - dwojka dzieci.
  • 08.11.17, 00:58
    Wg badaczy seksualności Polaków, co szósty ankietowany przyznaje się do przeżycia tej formy stymulacji seksualnej. Piszesz o niechęci Twoich partnerek do seksu analnego, ale czy dotyczy to jedynie ich odbytów czy też Twojego. Czy któraś z partnerek zachęcała Cię, byś wypiął tyłek i włożyła Ci palec lub wibrator? Mówiąc o jakieś formie aktywności seksualnej trzeba brać pod uwagę wzajemność. Powszechnie wiadomo, że są biorcy i dawcy. Są kobiety, które uwielbiają być zaspokajane oralnie, ale niekoniecznie są gotowe zrewanżować się tym samym. Śmiem postawić tezę, że odnalezienie się partnerów, którzy mieliby identyczne czy choćby zbliżone pragnienia seksualne i byli gotowi je spełniać, graniczy z cudem.
  • 08.11.17, 12:58
    Słowa niemalże święte. Seks to taka sama forma komunikacji jak każda inna, ale trudno się dogadać na tych samych falach.

--
  • 09.11.17, 21:01
    wzajemność? jaką widzisz wzajemność w przypadku przyjmowaniu penisa do pochwy?

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 09.11.17, 21:35
    Przecież to proste. Zadzierasz nogi na pagony, albo się wypinasz, a partnerka wkłada Ci palec w Twoją dziurkę. Myślałem, że każdy facet o tym marzy, a każda oddana partnerka zapewnia mu te atrakcje.
  • 09.11.17, 21:53
    wiarusik napisała:

> wzajemność? jaką widzisz wzajemność w przypadku przyjmowaniu penisa do pochwy?

Mowa była o przyjmowaniu penisa do odbytu. Wzajemność jest w tej konfiguracji możliwa. Niech się faceci wspinają. :-)
  • 09.11.17, 22:04
    pomarzyć dobra rzecz.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 10.11.17, 08:50
    wiarusik napisała:

> pomarzyć dobra rzecz.

Marzysz, żeby wypiąć się kobiecie? Przestań marzyć, przejdź do działania. :-)
  • 09.11.17, 22:14
  • 09.11.17, 22:17
    święte słowa, polać jej! :)
    a kto nie pije wódki tego ... jest krótki.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
  • 10.11.17, 08:49
    wieczornica napisała:

> Wzajemności nigdy nie było i nie będzie.

Mój drogi, w seksie zasada wzajemności to podstawa. No chyba, że lubisz zimne kłody, które leżą bez ruchu, oddając się panu i władcy.

> To tak samo jak feministki walczą o ró
    > wnouprawnienie, a to nigdy nie nastanie, ponieważ każda z płci została odpowied
    > nio skonstruowana.

Kolego, równouprawnienie nie ma nic wspólnego z konstrukcją płci.

> Teraz bycie zwyczajnym hetero jest niemodne, ale napiszę to d
    > obitnie - to mężczyzna jest od wkladania, nie na odwrót.

Nic dziwnego, że prezentujesz taki pogląd jako facet. Skoro mężczyzna jest od wkładania, to niech sam sobie wibrator w odbyt wsadza.
  • 10.11.17, 09:35
    Dziwaczne czasy? Może zaczniemy lajtowo, przeczytaj Stary Testament, potem np. Platona, następnie W poszukiwaniu straconego czasu, a potem odpowiedz mi na pytanie, które czasy nie były dziwaczne.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 10.11.17, 10:14

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.