Dodaj do ulubionych

Pytanie do niezaangżowanych

08.11.17, 18:50
Odkryłem, podczas pobytu służbowego na innym kontynencie, że żona mnie zdradza.

Od dawna ją o to podejrzewałem ale teraz nasze relacje to ruina. Zabawne, żeby odkryć zdradę, trzeba zmienić wiele stref czasowych. Mniejsza o to. Sęk w tym, że mam fajne dzieci i je kocham ale z tym badziewiem robię im krzywdę....

Co zrobić? Jak przywrócić pozytywne myślenie i radość życia już nie dla siebie ale dla przyszłości, wnuków może nawet jeśli Bóg pobłogosławi.?

(wszystkie pomysły są ok poza AA)
dziękuję.
--
"Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
Edytor zaawansowany
  • 08.11.17, 19:01
    Maniu, AA jest ostatnia osoba, ktora moglaby ci w tej kwestii doradzic
  • 08.11.17, 19:36
    Mariusz przyznaj się, nie to że odkryłeś tylko szukasz dobrego pretekstu. Ja jjakbym odkrył to bym przykrył i pokrył.
  • 08.11.17, 22:37
    co zrobić? to zależy co rozumiesz pod pojęciem "zdrady"
    ale tak najlepiej to byłoby po prostu zaakceptować ten fakt, ustalić warunki współpracy w sprawie dzieci i zacząć nowe życie
    coś się kończy i coś zaczyna
  • 09.11.17, 09:18
    Jak to cię zdradza?
    Z lodówką, pralką, książką czy telewizorem?
  • 09.11.17, 09:37
    ,..a czy to ważne z kim? ,. już samo to wystarczy,masakra,bo jakos tak nieprzyjemnie wtedy swędzi czolo.a do Mariusza, słuchaj jeśli to chwilowa zachciewajka to udawaj,ze sprawy nie dostrzegasz, ale jeśli dume masz wszędzie, ale nie we wlasnej kieszeni, to chyba przeje#ane,no nie wiem co zrobiłbym w takiej sytuacji..ale chyba nie zostawiłbym tego tak na sucho, poszedłbym w tango na całego lacznie z ciaza i to z pierwsza jaka nawinelaby się pod noz..

--
    ~~
    cuddly toy
  • 09.11.17, 10:14
    serio nie widzisz różnicy?
    jeśli z pralką, to przynajmniej skarpety będzie miał czyste
    ale jeśli z książką, to skandal i niech ginie szmata w czeluściach piekielnych!
  • 09.11.17, 10:22
    ,..widze,no i dlatego napisałem >z kim?<,.. teraz widzisz?

--
    ~~
    tylko wczoraj
  • 09.11.17, 10:39
    napisałeś "a czy to ważne z kim?"
    czyli, że niby nie ważne
    a ważne!
    nie rżnij teraz głupa, dobra?
  • 09.11.17, 10:53
    ,..nie bądź upierdliwa z ta poprawnoscia,dobra? nie chciało mi się wyliczać,..z czym, kim i kiedy,

--
    ~~
    tylko wczoraj
  • 09.11.17, 10:58
    przestanę
    gdy przyznasz, że mam rację we wszystkim co piszę
    :D
  • 09.11.17, 11:21
    ,..to się nazywa intelektualne zdominowanie (oj i wiele kobiet praktykuje takie cos), a przyznając to zaraz, z klucza dostane status wioskowego przygłupa..:D

--
    ~~
    tylko wczoraj
  • 09.11.17, 10:04
    Na wszyskich rodzinnych zawirowaniach najbardziej cierpią dzieci. To truizm ale to prawda.
    Uważam, że nalezy polubić te "rogi" i przeczekać sprawę. Wszelkie gwałtowne decyzje sa zwykle złe.
    Nikt nie obiecywał że w zyciu bedzie łatwo!
  • 09.11.17, 10:14
    ,..taaa, można polubić? ,..no nie wiem, czy bedac w wieku Marusza nawet dla dzieci zrobiłbym z siebie pustelnika i kazdej nocy lezec w wyrze ze swiadomoscia,ze moja kobiete posuwa ktos inny,..wrrr!! Chyba zaczalbym organizować sobie kolezanke ,przytulanke,taka bardzo aktywna pocieszycielkę.

--
    ~~
    tylko wczoraj
  • 09.11.17, 10:43
    "polub swojego wroga"
    taaak!
    polub ewentualnego kochanka żony :D
  • 09.11.17, 10:48
    ,..może w fantazjach,bo w zyciu najpewniej dostalby po ryju. :D

--
    ~~
    tylko wczoraj
  • 09.11.17, 20:43
    Ale przeczekać do kiedy? I po co? Żeby dzieci słuchające ciągłych kłótni założyły potem szczęśliwe rodziny?
    Jestem dzieckiem z takiego związku. Ani mnie, ani bratu nie śpieszno do zakładania rodziny, mimo że oboje jesteśmy po 30.

--
    felietonada.blogspot.com/

pejzazownia.blogspot.com/
  • 09.11.17, 11:34
    mariuszg2 napisał:

> Odkryłem, podczas pobytu służbowego na innym kontynencie, że żona mnie zdradza.

Ty ją zdradzasz, ona ciebie zdradza. W czym problem?
  • 09.11.17, 11:44
    ona nie może, nie wiesz? To nie facet, facet może.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 09.11.17, 12:54
    Zatrzyaj negatywne uczucia to nic nie pomoże. Dobry sposób to codzienna modlitwa w intencji żony. Atak w ogóle to sie nie obwiniaj , tylko spróbuj trochę poprawić Wasze wzajemne relacje , może wspólny wyjazd , kolacja przy świecach....
  • 09.11.17, 14:26
    mariuszg2 napisał:
    Odkryłem, podczas pobytu służbowego na innym kontynencie...
    Co zrobić?

Nie jezdzic tak daleko

Bo pod latarnia jest najciemniej i nic nie widac.
  • 16.11.17, 08:26
    Niezupełnie, dla chcącego nic trudnego.
  • 09.11.17, 21:08
    Mariuszku, ta stara flądra chwyta ostatnie chwile gdy może kogoś jeszcze wyrwać. nie pozostaje ci nic innego jak pokazywać się z dużo młodszą.

--
    Desu.Rabbits 1
    Desu.Rabbits 2
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)
  • 13.11.17, 11:00
    wiarusik napisała:

> . nie pozostaje ci nic innego jak pokazywać się z dużo młodszą.

marzy mi się ciasna Azjatka.

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • 13.11.17, 18:46
    też się zastanawiam czy mają cipki w poprzek. no więc masz teraz sposobność sprawdzić.

--
    Marylin Manson
    Porky Vagina
    No One Gets Out Alive
    Prison School (censored)
  • 09.11.17, 21:28
    Maryjusz...co za odkrycie! raz na rok tu wleze i takie sytułejszyn!
    Widocznie czegoś jej w Twej szeroko pojętej i sztucznie wykreowanej zajebistości brakuje...
    cmok cmok

--
    www.youtube.com/watch?v=YOrewUidwQE
    Śląski hit.
  • 13.11.17, 11:00
    brakuje jej zainteresowania jej osobą z mojej strony. Nie rozumie, że u facetów to działa tak, że "zdradzasz to spie...aj" a u dziewuch jest rozkminka systemu "kat, ofiara, che guevara"

--
    Cygańską duszę mam
  • 13.11.17, 11:41
    Co do pozytywnego myslenia - to chyba najwazniejsze. W latach 90 byl taki poradnik "Potega pozytywnego myslenia", autortstwa amerykanskiego. Moze na allegro znajdziesz?
    W ogole w kwestii pozytywnego myslenia jest wiele ksiazek, dasz rade.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.