Dodaj do ulubionych

Prawdziwe życie seksualne zaczyna się po 50

07.12.17, 00:13
Co o tym sądzicie?
Czyż w okolicach pięćdziesiątki nie rozpoczyna się najpiękniejszy okres życia? Dzieci wyprowadzają się z domu, żona i kochanka - jeśli też jest z tej grupy wiekowej - zazwyczaj są po menopauzie lub zabiegach ginekologicznych, co samo w sobie jest dość przykre, ale bezpłodność, jeśli ma się ją zagwarantowaną przed menopauzą, w rezultacie daje ogromny komfort.
Jednym słowem nadchodzi okres, kiedy uprawia się seks do woli, bez stresu, bez ograniczeń, bez czekania, by dzieci zasnęły, albo gdzieś wyszły na imprezę, bez dopasowywania się do cyklu miesiączkowego kobiety i ciągłych wahań hormonalnych, bez tabletek, plastrów, spiralek, kondomów czy co tam kto stosuje. Raj na ziemi.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 07.12.17, 00:53
    odpowiem, jak będę oscylować wokół tego wieku.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • adoptowany 07.12.17, 01:14
    ,..być może, no i co z tego, skoro mi się już zwyczajnie nie chce,no fakt, jestem kawalek dalej niż 50+, to może dlatego,co ??

--
    ~~
    remember you
  • l.george.l 07.12.17, 02:15
    To smutne.
  • paco_lopez 07.12.17, 08:11
    Co smutne ? Że ktoś nie dyma bo mu się już nie chce ? Na głowę upadłeś ? Serio nie ma smutnieszych rzeczy ?
  • piataziuta 07.12.17, 11:01
    to kobieta jest
    trolluje pod wieloma nikami
    wiem, bo zawsze się zastanawiam "po jakich, ku..., zabiegach ginekologicznych?" - już kilka razy o nich wspominała
    pewnie miała jeden i teraz myśli, że wszystkie kobiety na świecie mają
  • l.george.l 07.12.17, 23:27
    Ponad 20% kobiet po 35 roku życia ma problem z mięśniakami macicy. Jeśli mają farta, to kończy się na ich wycięciu bez usuwania macicy. Jeśli trafią przy okazji na rozgarniętego lekarza, to na otarcie łez przecina im jajowody i tym samym mogą już uprawiać seks bezstresowo.
  • paco_lopez 07.12.17, 23:38
    Może ty w ogóle ginekologiem jesteś ??
  • l.george.l 07.12.17, 23:43
    Nie, ale mam kontakt z kobietami... w łóżku, więc coś wiem o ich problemach.
  • alpepe 08.12.17, 08:56
    Żona mojego znajomego miała przy trzecim porodzie niby podwiązanie jajowodów, tak skutecznie, że rok później urodziła czwarte dziecko.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • paco_lopez 08.12.17, 10:27
    A z iloma kobietami masz ten kontakt w łóżku ?
    Szczerze opowiadają ci o swoich jajowodach ?
    Ty to masz fajnie po tej pięćdziesiątce. Aż normalnie przebieram nogami z niecirpliwości . Kurde jeszcze 6 długich nudnych lat. Jak ja to wytrzymam. ??
  • six_a 07.12.17, 10:22
    moim zdaniem po setce.

--
    ease
  • nocnymarek2 08.12.17, 10:17
    six_a napisała:

> moim zdaniem po setce.

Seta, lorneta - i można zaczynać!
  • six_a 09.12.17, 18:25
    cholercia, zapomniałam, że wódki się nie da bez jedzenia.
    zmieniam na po 250 old fashioned.

--
    out of space
  • nocnymarek2 09.12.17, 22:22
    six_a napisała:

> cholercia, zapomniałam, że wódki się nie da bez jedzenia.
    > zmieniam na po 250 old fashioned.

Napisałem tak machinalnie, ale się okazało, że się pomyliłem.
    Powinna być meduza, a do tego 2 x 50, czyli lorneta. Sprawdziłem
    obrazki ;-)
  • adriana_ada 09.12.17, 18:09
    Masz oczywiscie racje, prawdziwe zycie to rozpladzanie i naturalne, hormonalne podtrzymywanie menstruacji do osiemdziesiatki. Zarodkowi3 tygodniowemu bije serce a dzieci z in vitro maja skaze genetyczna. A najfajniejsi sa rozpladzacze majacy po 16 dzieci, ktore wychowuje panstwo, czytaj dom dziecka a szczesliwi rodzice wypijaja towarzysko 2 skrzynki najtanszego piwa dziennie. Dlaczego najtanszego? Poniewaz dzieci kosztuja
  • onann 13.12.17, 14:56
    Tylko że przychodzi suchość pochwy i lenistwo kobiet, nie mówiąc o hipochondrii. Pokażcie mi kobietę po 50 która nie marudzi o chorobach, wnukach itp. To jakieś kosmiczne wyjątki. Pracuję z około 80-cioma kobietami i wszystkie przede wszystkim marudzą. Tylko te, powiedzmy do 40 są w miarę rozrywkowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka