Dodaj do ulubionych

Kobieto, która część ciała Twego

06.01.18, 18:18
Cię kompleksi?
Przecież to nieważne.
Gadanie o miłości do własnej powłoki cielesnej jest bzdurą, tak jak miłość do ludzkości w ogóle.
Kobieto, Ty ten Twój nos, kończynę czy biodro po prostu olej, w sensie nie przykładaj przesadnej wagi doń.
I nieprawdą jest, że jak kocha, to wszystko, z kanciastą kością policzkową, czy garbkiem na nosie włącznie. On tego zazwyczaj nie zauważa, a nawet jeśli, to jest mu to kompletnie obojętne.
Chyba, że przejmujesz się osądem fałszywych przyjaciółek.
Wtedy Twoja wina.
Edytor zaawansowany
  • alpepe 06.01.18, 19:44
    Tak, to coś w stylu, podnieca cię moja noga? Tak. Dlaczego? Bo jest twoja.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • nicola55 06.01.18, 21:12
    a co Cie natchnelo na taki watek, hmm? ;-)
  • eat.clitoristwood 06.01.18, 21:20
    nicola55 napisała:

> a co Cie natchnelo na taki watek, hmm? ;-)

Życie, proszę Pani, życie.
  • nicola55 06.01.18, 21:38
    a przytuliles? bo wiecej nie trzeba :)
  • varia1 07.01.18, 13:00
    Żadna, przez te cztery dychy zdążyłam zaakceptować zarówno to że nie jestem idealna, jak i fakt upływu czasu
  • znana.jako.ggigus 07.01.18, 13:43
    A co Ci dadzą trzy wpisy? Jedna chce mieć większy, druga mniejszy a trzecia inny tyłek?
    Jak to fajnie ujęła Agnieszka Krukówna swego czasu - najfajniej byłoby mieć rożne tyłki na różne okaze i kreacje.
    No i jak to opowiadała moja ciotka - u niej w akademiku w latach wczesnych 70 jedna koleżanka spała na wałkach, a druga prasowała włosy co rano żelazkiem. Aby mieć/nie mieć loków.
    No i moja ulubiona anegdotka z życia - miałam w podstawówce koleżankę Izę, która miała prześliczny nos z garbkiem, jak dama ze średniowiecznych obrazów. Mały, lekki garbek na małym nosku, coś uroczego plus alabastrowa cera i regularne rysy. Wszyscy podziwiali. Ale miała Iza też odstające uszy, stosowała bandaże, nie pomogły, wiadomo. I kiedy miała 18 lat, odważyła się z naszą wspólną przyjaciółką Kasią iść do chirurga plast. na konsultacje. Lekarka spojrzała na pacjentkę i spytała- to kiedy robimy nosek?

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • annajustyna 09.01.18, 10:18
    Mam nadzieje, ze nie zrobila?!
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 13:55
    Oczywiście że nie, przecież przyszła w sprawie uszu.
    Inne koleżanki miały skorygowany przerost chrząstki miękiej na nosie, te wszystkie gule na czubku nosa i jest okey.
    Lekarka palnęła, bo koleżanka ma odstające uszy. Ale ich nie zoperowała. Widziałam ją dwa lata temu i chyba nie. Czyba:))

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • znana.jako.ggigus 07.01.18, 14:57
    Czy ja wiem? Przyjaciółki, fałszywe czy nie, no generalbie kobiety powiedzą raczej - no ale jak ty się ubrałaś? Tobie nie jest za zimno? (a następnego dnia mają ten sam model spódnicy np) Co ty taka elegancka dzisiaj, masz randkę? Masz buty na obcasie? Nie jesteś prezesową w tej firmie, moja droga.
    Cytaty z życia.
    Kobiety rzadko otaksują i mówią wprost - ale ci cycki obwisły, ale masz płaski tylek, ale masz celulitis na ramionach. One to powiedzą między sobą. Do innych koleżanek.

--
  • piataziuta 07.01.18, 16:44
    Popatrz, a byłam pewna, że dywagacje natury fizycznej dotyczą dziewczyn w okresie inicjacji seksualnej, a nie dorosłych kobiet, ale może byłam w błędzie.

I druga rzecz: niektórym mężczyznom wydaje się, że kobiety chcą dobrze wyglądać dla nich - jest to objaw głęboko posuniętego egocentryzmu u tych mężczyzn.
    Kobiety (KOBIETY, a nie dziewczyny w okresie inicjacji seksualnej) lubią dobrze wyglądać dla własnego samopoczucia.
  • znana.jako.ggigus 07.01.18, 17:30
    ależ nie, w społeczeństwie partiarchalnym wartość kobiety jest oceniana jej fizycznością. Nie jest dobrze być za grubą, bo odstajesz i ci to powiedzą, ale nie jest dobrze mieć zbyt dobrej figury, bo jesteś zagrożeniem dla wszystkich wygłodniałych misiów w oczach ich smutnych i niedorżniętych żon.

--
  • piataziuta 07.01.18, 23:08
    Jest taki mit, choć realnie - w moim (patriarchalnym) środowisku, nie widzę go wokół siebie.
    Ty w swoim widzisz?

Owszem, w pracy mam do czynienia z kobietami, które próbują uczynić ze swoich wyimaginowanych "wad" pępek świata "och, mam takie straszne cośtam", na które chciałoby się powiedzieć "jest pani dokładnie taka sama, jak miliony innych kobiet, tylko jest pani bardziej egocentryczna", ale mam wrażenie, że one to mówią, żeby poprawić sobie dzień, a nie dlatego, że same w to wierzą.
  • znana.jako.ggigus 08.01.18, 00:14
    No to jest ten słynny negatywny narcyzm, powiem, jaka jestem brzydka, a Ty mnie pocieszaj. Cel to skupienie uwagi na sobie. To wg mnie dwie inne rzeczy.
    Jedna to postrzeganie kobiety przez pryzmat jej akrtakcyjności. Prasa kobieca prześciga się w sprzecznych radach, a kobiety same sobie strażniczkami swych ciał.
    No i druga to jak kobiety chcą zwracać na siebie uwagę otoczenia. ob tej uwagi nie zaznały u mamy, w domu, i teraz chcą nadrabiać.

--
  • annajustyna 09.01.18, 10:28
    Albo mialy tej uwagi zbyt duzo ;). I nie zawsze chodzi o to, by pocieszac. Niektorzy po prostu lubia sobie pomarudzic.
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 13:52
    No jeóli ktoó mówi o sobie - jestem gruba, mam celulitis na ramionach, to spróbuj zaprzeczyź.
    No to właśnie skąd się bierze potrzeba wiecznego marudzenia na swój temat. Ja ja ja, ktoś podaje rozwiązanie, a druga osoba że owszem nie, bo i następna fala narzekań. Byle tylko kręciło się wokół mnie.
    Osoby mający zbyt dużo uwagi w dzieciństwie są najczęściej pełne wyższości, okazują to. To zwyczajni narcyzi, albo narcystycznie skrzywieni.

--
  • adriana_ada 09.01.18, 16:43
    W dziecinstwie tez uwaga i zainteresowanie rodzicow jest potrzebne. Rodzice powinni zwracac uwage na mankamenty dziecka. Mamy w pracy jedna babe, ktora skoncentrowana jest na czubku wlasnego nosa, a problemy dzieci ma gdzies. 9 letnia jej corka ma strasznie krzywe zeby, a dwa siekacze wystajace tak, ze dziecko nie moze zamknac buzi. Zwracano jej uwage, zeby poszla z corka do ortodonty, bo pozniej moze miec kompleksy, czy inne dzieci beda dokuczac, to sie oburzyla. Powiedziala, ze to kosztuje i ile to jedzenia mozna kupic za te pieniadze. Ale najwaxniejsze bylo zakupienie wozka za 1000 euro dla baby, ktore ma sie urodzic, zeby sie pokazac we wsi
  • alpepe 24.01.18, 11:48
    w jakim to jest kraju?

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • eat.clitoristwood 07.01.18, 21:32
    piataziuta napisała:

> Popatrz, a byłam pewna, że dywagacje natury fizycznej dotyczą dziewczyn w okres
    > ie inicjacji seksualnej, a nie dorosłych kobiet, ale może byłam w błędzie.
    >
    > I druga rzecz: niektórym mężczyznom wydaje się, że kobiety chcą dobrze wyglądać
    > dla nich - jest to objaw głęboko posuniętego egocentryzmu u tych mężczyzn.
    > Kobiety (KOBIETY, a nie dziewczyny w okresie inicjacji seksualnej) lubią dobrze
    > wyglądać dla własnego samopoczucia.

chirurdzy plastyczni mieliby jedynie klientów po wypadkach albo jakichś bandytów.
  • piataziuta 07.01.18, 23:20
    Owszem, są kobiety, które opętane robaczywymi kompleksami, żyją planując poprawki urody - w imię szczęścia.
    Często poprawki te okazują się nie mieć końca - po poprawce biustu, okazuje się, że szczęście się nie pojawiło, więc poprawiają usta, potem nos, po nosie owal twarzy, po owalu cośtam.
    Ale to są spaczone kompleksami osoby - w każdej dziedzinie się takie znajdą.
    Nie ma co ich wkładać do wora ze zdrowymi dorosłymi kobietami.

Co do drugiego, nawet kobiety poprawiające urodę u chirurga przyznają, że mąż raczej nie namawia, a wręcz odradza, że to one potrzebują poprawki, żeby poczuć się lepiej.
  • pomorzanka34 07.01.18, 19:32
    <On tego zazwyczaj nie zauważa, a nawet jeśli, to jest mu to kompletnie obojętne.
    ależ oczywiscie "psze Pana" w porównaniu z duzymi obłędnie niebieskimi oczami
    ten garbek na nosie jest kompletnie nieistotny ...;))
  • tilow3 09.01.18, 08:20
    Kobiety w ogromnej większości nie mają kompleksów przed facetami a raczej przed innymi kobietami! ile razy tłumaczyłem żonie, że jak dla mnie może ubrać się drugi raz tak samo, albo wziąć tę samą torebkę, albo ubrać ponownie buty.... no ale co powiedzą inne? jak mnie ocenią? że chodzę ciągle w jednym i tym samym? I to samo dotyczy nadwagi, celulitu, rozumu i wszelkich plag egipskich. Jedna moja znajoma powiedziała mi kiedyś (naprawdę mądra i bystra kobieta, a starałem się ją zrozumieć w pewnej kwestii) "jak możesz możesz mnie zrozumieć, skoro ja siebie samą nie rozumiem" Dlatego kobiety! same nie rozumiecie a czynicie i w tym wasz urok! Tak to należy pojmować.
  • piataziuta 09.01.18, 11:54
    Kobieta "naprawdę mądra i bystra", mówiąca, że "sama siebie nie rozumie" to oksymoron.

Jeżeli nie umiesz dostrzec nawet tak banalnej zależności, to tym bardziej nie wypowiadaj się na temat kobiet, czy innych grup ludzi.
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 08:52
    I tu mogę uderzyć się we własną pierś cherlawą. Nie, żebym bez makijażu do spódzielni nie wyszedł ani na roraty, ale dostrzegając u siebie oznaki starcze na ryju muszę sobie od czasu do czasu powtarzać, że dla ludzi na zewnątrz jestem niewidzialny. Nikogo nie obchodzi, jak wyglądam, nikt na mnie oka nie zawiesi i dopóki nie zacznę jeździć do pracy w kabaretkach i indiańskim pióropuszu, nikt nie będzie w stanie mnie zapamiętać. Oczywiście tych kilkanaście ponurych postaci, z którymi toczę codzienną, bezkrwawą walkę o nieliczne miejsca siedzące, rozpoznaje mnie na pewno, niemniej tak, jak się rozpoznaje śmietnik stojący w tym samym miejscu przy drodze.
    Ja wiem, kobieto forumowa, że Ty musisz przemykać przez ulice w kominiarce, coby piękność Twa okrutna nie doprowadziła do krwawej histerii tłumu wielbiącego, ale Ty jesteś wyjątkowa. Reszta jest przezroczysta. ;)

• znana.jako.ggigus 09.01.18, 09:58
    Dla mężczyzny są inne kryteria niż dla kobiet. W społeczeństwie patriarchalnym, rzecz jasna.
    A takie mamy.

--
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 10:11
    znana.jako.ggigus napisała:

> Dla mężczyzny są inne kryteria niż dla kobiet. W społeczeństwie patriarchalnym,
    > rzecz jasna.
    > A takie mamy.

Sądzisz, że w matriarchalnym społeczeństwie gnuśne i brudne baby wysługiwalłyby się manipulowanymi przez siebie facecikami strojnymi w barwne piórka?
  • piataziuta 09.01.18, 10:39
    Bardzo wiele bab w Polsce jest gnuśnych i brudnych, a mamy jeszcze patriarchat. I czy on ma coś do tego?
  • annajustyna 09.01.18, 11:20
    A chlopow to nie?
  • piataziuta 09.01.18, 11:37
    Pewnie też.
    Więcej mam z kobietami do czynienia.
    Choć nigdy nie zapomnę jak jeden wysoki pan oparł się raz o biurko, wypiąwszy poślady, a ja chodziłam wokół niego i czułam swąd gówna z jego dupy.
    To doświadczenie pozostanie już ze mną na zawsze.
  • annajustyna 09.01.18, 13:38
    To po cos wokol niego chodzila?!
  • piataziuta 09.01.18, 14:04
    Pracowałam.

Ale nie jestem tancerką erotyczną, tylko gościu stanął mi na drodze. ;p
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 14:11
    Jesteś spójna, pamiętam, jak o tym już raz pisiłaś.
    Takie przeżycie odmienia na zawsze.

--
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 13:59
    piataziuta napisała:

> To doświadczenie pozostanie już ze mną na zawsze.

Nie zazdroszczę Ci traumy. :D
  • piataziuta 09.01.18, 09:59
    Ależ co się takiego wydarzyło w Twym życiu, tudzież w Twym podwójnym życiu forumowym, że tak męczysz ten temat rodem z licealnych damskich toalet?
    Czy trzeba Cię wesprzeć?
    Zawsze koleżankom w liceum próbowałam tłumaczyć, że "uroda" to kwestia względna. Od symetrii twarzy i tyłka, bardziej liczy się postawa, ruch, mowa ciała, pewność siebie i błysk w oku. Do tego parę trików urodowo-modowych i będzie prawdziwa piękność.
    Po latach zrozumiałam co prawda, że niektórym łatwiej jest jednak poprawić symetrię u chirurga, niż przyjąć do wiadomości oczywistości i poprzestawiać sobie w głowie, no ale ten...

To co? Może lifting?
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 10:08
    piataziuta napisała:

> Ależ co się takiego wydarzyło w Twym życiu, tudzież w Twym podwójnym życiu foru
    > mowym, że tak męczysz ten temat rodem z licealnych damskich toalet?

Hmmm ..., na rzeczonym temacie z licealnych toalet (za moich czasów w męskich paliło się papierosy) kwitną gałęzie przemysłu z miliardowymi obrotami.

• znana.jako.ggigus 09.01.18, 13:49
    No to wejdź w biznes, zamiast pisać na forum:)

--
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 13:58

> No to wejdź w biznes, zamiast pisać na forum:)

Nie potrafiłbym sprzedać nawet bitkojna za połowę ceny. Co dopiero złudzenie piękności jako klucza do szczęścia. :)
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 14:27
    Ty nie musisz. Ty możesz być inwestorem, doradcą, kim tam jeszcze. Planerem strategicznym.

--
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 14:42

> Ty nie musisz. Ty możesz być inwestorem, doradcą, kim tam jeszcze. Planerem strategicznym.

Mógłbym być ewentualnie patronem honoris causa bez teki. Urzędowałbym potajemnie z wysp Cooka.
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 15:08
    Heheh, ta by chciał każdy. Każdy pisze - przemysł sprzedający wellnes, piękno to samograj, ale jak tak spojrzeć dokladnie, to wcale nie jest łatwo. Tysiace profuktów pojawia się i znika, a konsument wybredny. Jak na każdym rynku. Ha!
    Tymczasem piękno ma formę sztangi np. Przy pomocy sztangi można sobie tak fajnie i szybko uformować tyłek, że np. - podam przykład osobisty - ważę tyle, ile jeszcze nigdy w życiu, tak dużo, (dobijam powoli do waga równa się wzrost), a właśnie zmieniłam spodnie na rozmiar mniejsze. Przed tym jak wzięłam sztangę do ręki, ważyłam 5 kg mniej (w trakcie matury i pierwszego roku studiów zajadałam smutki i strachy) i pamiętam, że kupiłam wówczas spodnie na zimę męskie 33 albo 34. Szerokość, nie długość. Mniejsze nie weszły, jak rzeczowo stwierdziła ekspedientka. Do dziś patrzę na metki męskich spodni i to jewst niemały tyłek.
    Ale jak przekonać konsumenta do korzystania regularnego ze sztangi? Oto jest pytanie
    Oczywiście jest jeszcze parę innych przyrządów do uprawiania męki.

--
  • yoma 12.01.18, 21:15
    Ważysz 150 kg??

--
    Wy pisdaki macie te mózgi w jakiś inny sposób osadzone. [Adam111115]
  • znana.jako.ggigus 12.01.18, 21:32
    Nie, nigsy tyle nie ważyłam. Zbliżam się do cyfry po jedynce we wzroście. Póki co utraciłam chwilowo mój koński apetyt i od razu 2 kg mniej.

--
  • znana.jako.ggigus 12.01.18, 21:33
    (to był skrót myślowy z tym wzrostem i liczbą. Automatycznie odejmuję metr, bo to mają wszyscy. Prawie)

--
  • eat.clitoristwood 12.01.18, 21:37

> (to był skrót myślowy z tym wzrostem i liczbą. Automatycznie odejmuję metr, bo
    > to mają wszyscy. Prawie)

Ten "skrót" znają chyba wszyscy. Ja zimą posiadam tak równo, ewentualnie kilo ponad, a resztę roku, z racji poruszania kończynami pedałów, około trzech kilogramów mniej.
  • znana.jako.ggigus 12.01.18, 21:44
    No pytająca chyba nie, skoro pyta, czy ważę 150 kg

--
  • majaa 09.01.18, 15:26
    Jak to mówią w znanym "klasyku" filmowym - 'nobody's perfect'. I tego się trzymam;)
  • eat.clitoristwood 09.01.18, 15:46
    majaa napisała:

> Jak to mówią w znanym "klasyku" filmowym - 'nobody's perfect'. I tego się trzymam;)

Żiżi twierdzi, że przede wszystkim powinnyście chwycić za sztangę.
    Cokolwiek miałoby to oznaczać, na Żiżi działa. ;)
  • znana.jako.ggigus 09.01.18, 15:52
    Nie tylko na mnie.
    Sztangą można robić pupę, nogi, barki, plecy, bisepsy. Triceps też

--
  • majaa 09.01.18, 18:11
    Jeśli komuś ma to pomóc, to niech sobie chwyta za co tylko chce ;)
    Też lubię się poruszać, ale bynajmniej nie z powodu kompleksów.
  • marta.radek 11.01.18, 16:27
    problemy z samoakceptacją ma wiele kobiet, szczególnie tych najmłodszych. A jednak pewność siebie i umiejętność podkreślenia swoich zalet też bardzo się liczy, pamiętajcie o tym :)
  • eat.clitoristwood 24.01.18, 10:19
    Ewentualnie na barykadę wejdź, obrazami podobnymi do tego poniżej oburzona.
    .
    .

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/68Xn0kE8ZMtDKE3PjX.jpg
  • annajustyna 24.01.18, 10:52
    Ta pani ma majtki? :P
  • znana.jako.ggigus 25.01.18, 20:53
    Musi mieć? Jest jakiś obowiązek noszenia majtek? Czy coś przegapiłam? Sama noszę z wygody i przyzwyczajenia, ale nie zaglądam innym.
    Ta kobieta na zdjęciu prawdopodobnie ma majtki, tylko to to jest takie ujcie kusząco rozchylonych ud w długich kozakach. Nb te kozaki niewygodne, ale modne znowu Kocie buty brrr

annajustyna napisała:

> Ta pani ma majtki? :P

--
  • annajustyna 28.01.18, 15:26
    Ja sobie w czw czarne muszkieterki kupilam...
  • eat.clitoristwood 28.01.18, 15:48
    annajustyna napisała:

> Ja sobie w czw czarne muszkieterki kupilam...

I usta też posiadasz niezgorsze. ;)
  • stokrotka_a 24.01.18, 11:11
    eat.clitoristwood napisał:

> Ewentualnie na barykadę wejdź, obrazami podobnymi do tego poniżej oburzona.

Pomijając to, że nie jest możliwe, żeby kobieta podobała się każdemu mężczyźnie, tekst reklamy na pierwszym miejscu stawia właśnie to podobanie się. Obrazek nie jest oburzający, ale tekst pod nim jest odzwierciedleniem patriarchalnego postrzegania roli kobiety.
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 20:33
    wątku, tylko dla tego obrazka ...

stokrotka_a napisała:

> Pomijając to, że nie jest możliwe, żeby kobieta podobała się każdemu mężczyźnie
    > , tekst reklamy na pierwszym miejscu stawia właśnie to podobanie się. Obrazek n
    > ie jest oburzający, ale tekst pod nim jest odzwierciedleniem patriarchalnego po
    > strzegania roli kobiety.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/cBR3bpyhlq3yniM5eX.jpg

powyższy obrazek jest oburzający, znaczy obrażający poczucie dobrego smaku, a tekst pod nim sugeruje, jakoby posiadanie "cziasów", najlepiej złotych i tłustych, było miarą męskości. I jest odzwierciedleniem agrarnego postrzegania gustu mężczyzny.
  • znana.jako.ggigus 25.01.18, 20:51
    To jest reklama czy artykuł. No i inna sytuacja, kiedy reklame kremu do dojrzałej ilustruje zdjęcie 20 latki. To takie mówienie nie wprost - kochane panie, i tak nie dacie rady, ale kupcie.

--
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 20:59

> To jest reklama czy artykuł. No i inna sytuacja, kiedy reklame kremu do dojrzał
    > ej ilustruje zdjęcie 20 latki. To takie mówienie nie wprost - kochane panie, i
    > tak nie dacie rady, ale kupcie.

To jest obrazek na głównej stronie portalu, którego kliknięcie otwiera zapewne jakiś szpąsorowany "artykuł". Rzadko kiedy w ogóle klikam. Zazwyczaj ograniczam się do kontemplacji obrazków i nagłówków. Do czytania całych artykułów trudno mi się zmusić. Nawet, kiedy wezmę i kliknę, to zazwyczaj przelatuję tekst wzrokiem i zatrzymuję się na chwilę na kilku komentarzach zawodowych troli.
  • adoptowany 25.01.18, 21:04
    ,..podobno o gustach nie powinno się dyskutować,podobno, ale to wszystko 'cos' na tym zdjęciu idealnie z soba wspolgra w tworzeniu bezguścia,od bucików w szpic poczynając, az po mankiet dzierganego sweterka, a sam zegarek wyglądem przypomina widziana z lotu ptaka wiezyczke tygrysa pod Kurskiem, makabra stylistyczna
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:14
    adoptowany napisał:

> ,..podobno o gustach nie powinno się dyskutować,podobno, ale to wszystko 'cos'
    > na tym zdjęciu idealnie z soba wspolgra w tworzeniu bezguścia,od bucików w szpi
    > c poczynając, az po mankiet dzierganego sweterka, a sam zegarek wyglądem przypo
    > mina widziana z lotu ptaka wiezyczke tygrysa pod Kurskiem, makabra stylistyczna

Wiesz, mniej chodziło mi o orientalno-metroseksualną stylistykę tego obrazu a o atawistyczny kult tłustego buksiora, jako symbolu bogactwa i powodzenia w życiu.
  • adoptowany 25.01.18, 21:26

>
    > Wiesz, mniej chodziło mi o orientalno-metroseksualną stylistykę tego obrazu a o
    > atawistyczny kult tłustego buksiora, jako symbolu bogactwa i powodzenia w życi
    > u.

,..to kojarze raczej amerykańskim raperstwem, tłuste karki zakute w zloto i te kuriozalne sikory większe od big ben'a, czyli co w Polsce teraz tez to jest synonim odpowiedniego statusu?
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:31
    adoptowany napisał:
    > ,..to kojarze raczej amerykańskim raperstwem, tłuste karki zakute w zloto i te
    > kuriozalne sikory większe od big ben'a, czyli co w Polsce teraz tez to jest sy
    > nonim odpowiedniego statusu?

To zależy od biosfery i niżej, od biotopu, w którym dana jednostka egzystuje.
  • adoptowany 25.01.18, 21:36

> adoptowany napisał:
    > > ,..to kojarze raczej amerykańskim raperstwem, tłuste karki zakute w zlot
    > o i te
    > > kuriozalne sikory większe od big ben'a, czyli co w Polsce teraz tez to j
    > est sy
    > > nonim odpowiedniego statusu?
    >
    > To zależy od biosfery i niżej, od biotopu, w którym dana jednostka egzystuje.

,..czyli to tak jak w Stanach,im nizej tym bardziej efektowne błyskotki.
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:44
    adoptowany napisał:
    > ,..czyli to tak jak w Stanach,im nizej tym bardziej efektowne błyskotki.

Trochę trudno jednoznacznie potwierdzić. Bo jak zaklasyfikować Indian, tych prawdziwych, z Indii, którzy obwieszają się złotem, od płci niezależnie?
  • adoptowany 25.01.18, 21:51

> adoptowany napisał:
    > > ,..czyli to tak jak w Stanach,im nizej tym bardziej efektowne błyskotki.
    >
    > Trochę trudno jednoznacznie potwierdzić. Bo jak zaklasyfikować Indian, tych pra
    > wdziwych, z Indii, którzy obwieszają się złotem, od płci niezależnie?

,..w ich przypadku to jest kulturowo uzasadnione,
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:56
    adoptowany napisał:
    > ,..w ich przypadku to jest kulturowo uzasadnione,

To ta sama kultura, która łączy cały ten żałosny gatunek ludzki, manifestacja wielkości, pozycji w stadzie. Tam kurde, źwierzyną człowiek jest.
  • znana.jako.ggigus 25.01.18, 20:55
    Kocie buty, teraz mające nazwę angielską, nie są wygodne. Te wysokie cholewki mogą ocierać skórę nóg na kolanach, dzczególnie przy siedzeniu np. w pracy czy szkole. Wiem, weteranka mody jestem i inwazję kocich butów już przeżyłam.

> Ewentualnie na barykadę wejdź, obrazami podobnymi do tego poniżej oburzona.
    > .
    > .
    >
    > http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/68Xn0kE8ZMtDKE3PjX.jpg

--
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:01

> Kocie buty, teraz mające nazwę angielską, nie są wygodne.

A wiesz jak się nazywają włoskie buty za siedem tysięcy?
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:51
    > A wiesz jak się nazywają włoskie buty za siedem tysięcy?

siedmiomillowe buty
  • adoptowany 25.01.18, 21:58

> eat.clitoristwood napisał:
    > > A wiesz jak się nazywają włoskie buty za siedem tysięcy?
    >
    > siedmiomillowe buty

,..serio? skądinąd wdzieczna nazwa, cena już troche mniej. generalnie z moda jestem na bakier, sam preferuje solidna sieciowa masowke,bez cenowych szaleństw.
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 22:09
    adoptowany napisał:

> ,..serio? skądinąd wdzieczna nazwa (...)

Nazwę wymyśliłem. Mille to tysiąc po włosku.
  • adoptowany 25.01.18, 22:21

> adoptowany napisał:
    >
    > > ,..serio? skądinąd wdzieczna nazwa (...)
    >
    > Nazwę wymyśliłem. Mille to tysiąc po włosku.

,..z wloskiego to Mille Miglia kojarze z wloskim rajdem zabytkowych aut
  • eat.clitoristwood 27.01.18, 21:06
    ciała boską, jak poniżej ...

http://cdn-img.instyle.com/sites/default/files/styles/276x276/public/images/2009/transformation/2005-kate-winslett-400_0.jpg?itok=y3kb8kaV

błogosławiona bądź.
  • adoptowany 27.01.18, 21:15
    ,..chętnie poblogoslawie,ale sek w tym,ze wlasnie nie widać nic poniżej,a ktoz to,bo nie kojarze?

--
    pitbull feat. kes$ha
  • piataziuta 28.01.18, 09:50
    Którą ona ma część ciała boską?
    Też mi się bardzo podoba ta pani.
    I jeszcze parę innych.
  • eat.clitoristwood 28.01.18, 10:52
    piataziuta napisała:

> Którą ona ma część ciała boską?
    > Też mi się bardzo podoba ta pani.
    > I jeszcze parę innych.

Według mnie oczywiste, usta. Właściwie nie rozumiem pytania. :)
  • stokrotka_a 29.01.18, 16:14

> ciała boską, jak poniżej ...

> błogosławiona bądź.

A przez którego boga?
  • eat.clitoristwood 29.01.18, 17:44
    stokrotka_a napisała:
    > A przez którego boga?

alegorycznego
  • wez_zesz 08.02.18, 20:33
    No ja nie wiem. Jesli to jest milosc od mlodzienczych lat to uwierze,ze on nie zauwaza wad. Ale tak na starosc kogos zaakceptowac z tlustym bęcem, obwisłymi piersiami, kaprawymi oczkami i skora z wykwitami roznymi ? No,chyba ze dobrze gotuje, masuje i dokladnie sprzata, a , i jeszcze dobrze zarabia.
  • falowod 23.02.18, 16:27
    Wystarczy codzienne zrobic 10 przysiadow a tylek sam sie wyksztalci po ok 1 miesiacu.Kazdy ma wrodzony profil sylwetki i tego sie nie zmieni ale mozna podrasowac do pieknych ksztaltow przez cwiczenia fizyczne ,ale systematyczne(!). Jak sie zaprzestanie cwiczen to piekny tylek jak balon po ok 1 tygodniu stanie sie zadem :)
  • eat.clitoristwood 11.04.18, 08:33
    ze swoich cielesnych mankamentów.
    Dzisiaj poinformował mnie facebuk (w tym spamerskim kąciku, u góry z prawej), że istnieje ruch społeczny pod wezwaniem "saggy boobs", zilustrowany kilkoma fotkami niezupełnie jędrnych biustów.
  • eat.clitoristwood 13.04.18, 20:52
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/Te4dcDv9woHhj4KDbX.jpg
  • znana.jako.ggigus 13.04.18, 21:02
    bylo u mnie na profilu!!!

> http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/nc/hg/lnod/Te4dcDv9woHhj4KDbX.jpg

--
  • eat.clitoristwood 13.04.18, 21:04

> bylo u mnie na profilu!!!

To nie jest profil! To en cyce!
  • konwalia55 13.04.18, 22:01
    Zadna :)
    No dobrze, moglabym byc troszke grubsza.

Podobam sie sobie i akceptuje. Bo to chyba wazne, zeby zamiast narzekac i biadolic na swoj temat, usmiechnac sie do siebie, mrugnac figlarnie okiem i powiedziec do wlasnego odbicia: jestem fajna, atrakcyjna laska.
    No!
    :))
  • eat.clitoristwood 13.04.18, 22:06
    konwalia55 napisała:

> Zadna :)
    > No dobrze, moglabym byc troszke grubsza.
    >
    > Podobam sie sobie i akceptuje. Bo to chyba wazne, zeby zamiast narzekac i biado
    > lic na swoj temat, usmiechnac sie do siebie, mrugnac figlarnie okiem i powiedzi
    > ec do wlasnego odbicia: jestem fajna, atrakcyjna laska.
    > No!
    > :))

Internet to fajna rzecz, nieprawdaż? ;)
  • konwalia55 22.04.18, 20:32
    To zalezy... jakie masz oczekiwania lub czego tutaj (w internecie) szukasz.

Dla mnie internet to przede wszystkim mozliwosc laczenia sie ze swiatem i miejsce, gdzie szybko moge znalezc interesujace mnie rzeczy, jak rowniez latwosc dostepu do aktualnych wydarzen z kraju i ze swiata (nie kupuje juz gazet codziennych w wersji papierowej).
    No i nie czuje zadnej potrzeby ani sensu udawania kogos, kim nie jestem, czy innego dowartosciowania sie w sieci, wiec troszke czuje sie zazenowana, widzac to u innych.

A Ty, eat.clitoristwood ? Jestes szczery, czy nieco siebie koloryzujesz? I dlaczego zagladasz do internetu?
    Ze tak Pana spytam, w ten cieply niedzielny wieczor? ;-)
  • eat.clitoristwood 24.04.18, 08:55
    konwalia55 napisała:

> A Ty, eat.clitoristwood ? Jestes szczery, czy nieco siebie koloryzujesz? I dlac
    > zego zagladasz do internetu?
    > Ze tak Pana spytam, w ten cieply niedzielny wieczor? ;-)

Mnie forum oraz facebuk stanowią erzac kontaktów towarzyskich, z różnych życiowych względów skromnych.
    I to, co nieszczęśnicy, wśród nich Ty, mojego autorstwa czytają, jest oczywiście w pewnym stopniu autokreacją. Autokreacja nie jest oczywiście fenomenem jedynie internetu. Każdy człowiek (nawet kobieta) rzucając już pierwsze, poranne spojrzenie w lustro, sam przed sobą gra jakąś postać.
  • konwalia55 24.04.18, 22:43
    Nie wydaje mi sie, abym "rzucając już pierwsze, poranne spojrzenie w lustro, sama przed sobą grala jakąś postać".
    Przy pierwszym porannym spojrzeniu mysle jedynie o tym, ze noc jak zwykle za szybko minela i ze wciaz chce mi sie spac!

;-)
  • obrotowy 23.04.18, 16:56
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • obrotowy 23.04.18, 19:20
    moglaby byc troche glupsza ?

- to z pewnocia - ale to nie tylko jej dotyczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.