Dodaj do ulubionych

jaki serial teraz ogladacie/polecacie?

06.01.18, 22:27
wlasnie konczymy ogladac niemiecki Dark, wczesniej byl Mr. Mercedes i Bosch.

jaki serial byscie polecili na zimowe wieczory? :)
Edytor zaawansowany
  • six_a 06.01.18, 22:54
    ja polecam mad men, ma jakieś sto sezonów, a ja dopiero w trzecim, i to od pięciu lat.

--
    ride the tire down
  • obrotowy 06.01.18, 23:34
    ew. program "Swiat" (reportaze) - raz na tydzien.

innych seriali nie polecamy.
  • adoptowany 06.01.18, 23:46
    ,..gra o tron, obecnie dopiero na początku sezonu numer dwa, serial znany od dobrych kilku lat, a jak chce się posmiac puszczam sobie 'allo, allo' lub drugi podobny brytjski sitcom ,..'pan wzywal,milordzie?'

--
    ~~
    crocodile rock
  • leanne_paul_piper 07.01.18, 00:37
    A mi kompletnie seriale jakoś ostatnio nie wchodzą, nie potrafię się zaangażować w nic nowego. Na Mr. Mercedes patrzyłam jednym okiem, ale kompletnie nie, nie wywołał żadnej reakcji.
    Dlatego chyba jestem jedyną osobą, która nie ma Netflixa.

Za to dobrze wchodzą mi filmy i tu mogę polecić:
    Three Billboards Outside Ebbing Missouri
    I, Tonya
    Killing of Sacred dear
    Molly`s game

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/5nm2fQcKRGwaV0h0wA.jpg
  • znana.jako.ggigus 07.01.18, 15:04
    Ja też nie mam netflixa.
    Seriale mnie nie podniecają i to od dawna. Kiedyś dawno temu wszyscy się podniecali Six feet under, no nie wiem.
    Ostatni fajny serial to był i jest SEx and the ciyty. dialogi, prowadzenie postaci, już choćby sam wątek wprowadzenia Kyle McLahana, jak widz/ka pomyślał/a, że to milłość jak z bajki, jak rzeczywistość się przedarła i jak wreszcie w innym sezonie mistrzowsko ożywiono graną przez niego postać. Do tego trzeba mieć zespół ludzi, zgrany zespół, koncepcję, śart, ironię, pomysły wielu, przerobione przez wielu, czas. Pieniądz. A potem przyjdzie sława:)
    Ale fakt nadal drażni że one ciągle tylko o facetach.
    Choć sam pomysł kobiecej przyjaźni ponad różnicami, podziałami, itepe jest fajny.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • nicola55 08.01.18, 19:35
    eee tam :) wiele seriali mnie mocno wciagnelo, ale my ogladamy filmy bez lektora i dubbingu i po kilka odcinkow na raz, to moze dlatego :)
  • varia1 07.01.18, 13:10
    żaden, jeśli mam czas to czytam, a w tle sobie jakaś muzyczka leci, albo wiadomości
    może na emeryturze jak będzie czas, to sobie zasiądę do oglądania jakiegoś serialu... chociaż nie wiem, ciągle mam fajniejsze rzeczy do zrobienia
  • vfib 10.01.18, 18:44
    Mindhunter.
    Czarne lustro.
  • nicola55 10.01.18, 23:30
    Mindhunter - widzialam :)
  • l.george.l 11.01.18, 02:21
    Wataha
  • krystynkaczarodziejka 11.01.18, 09:35
    Ostatnio oglądam dokumenty o gwiazdach filmowych.
  • ona_zmeczona 11.01.18, 11:27
    The night of. Sweet little lies. Young pope. Stranger things. Sinner. Shameless
  • kotstach 12.01.18, 05:45
    Stranger Things, Wszystkie wcielenia Tary,.
  • bystramigotka 01.12.18, 16:51
    wataha jest spoko, ale hiszpański "dom z papieru" wymiata!
  • eat.clitoristwood 01.12.18, 17:04
    który chyba w całości obejrzałem, byli Sopranowie. Teraz jedynie prognozę pogody.
  • derff 01.12.18, 20:27
    "Berg doktor" ze względu na piekne widoki Alpejskie
  • eat.clitoristwood 01.12.18, 20:32
    derff napisał:

> "Berg doktor" ze względu na piekne widoki Alpejskie

Rozumiem, że w tych Alpach są takie gewaltige szluchty, że Ci wyrwało spację między bergiem i doktorem.
  • luizagd 03.12.18, 09:28
    zależy ile masz czasu. jak dużo to Orange is a new black, ma taką wadę, że bardzo wciąga :D obejrzałam całość w niecałe dwa tygodnie. jak mniej to hiszpański dom z papieru na netfliksie albo ślepnąć od świateł hbo.
  • stokrotka_a 03.12.18, 16:51
    Nie oglądam i nie polecam.
  • ev.ewelina2 04.12.18, 18:18
    La casa de papel. Mi bardzo przypadł do gustu :)
  • real.mayer 04.12.18, 20:20
    True Detective, bardzo klimatyczny, z nowych The Haunting of Hill House.
  • ev.ewelina2 05.12.18, 17:21
    Nie słyszałam o tym O.o o czym to?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.