Dodaj do ulubionych

problem z ojcem, co robic?

18.01.18, 17:37
Musze sie gdzies wygadac, wiec postanowilam tu napisac. Mianowicie, odkad urodzilam pierwsze dziecko, postanowilam pogodzic dawno rozwiedzionych rodzicow dla dobra rodziny.. a stanowimy rodzine katolicka, dzieci chodza do katolickiej szkoly. Myslalam, ze bedzie dobrze, jefnak tato z litosci podpisal za mstke odpowiedzialnosc, bo inaczej musialaby przebywac w szpitalu. Ja mysla lam, ze milosc powrocila, bo przeciez nadal maja slub koscielny. Co odkrylam, tato zakochal sie w mlodszej, do tego w muzulmance z mezem i 3 dzieci. Mama szaleje, topi smutki w alkoholu, a tato na to, ze on nie obiecywal zadnej milosci tylko pomogl. Nienawidzimy jej z mama i robimy wszystko, zeby ja psychicznie wykonczyc, nie bedzie niszczyc nam rodziny. Mowie do taty, ze jest powyzej 60, ze blizej niz dalej, ze powinien skupic sie na duchowej stronie a nie na watpliwych przyjemnosciach. Wyrzucil mnie z domu i powiedzial, ze nie chce mnie widziec. Co robic z takim czlowiekiem, pomozcie prosze
Edytor zaawansowany
  • angel-ique 18.01.18, 17:47
    Dodam jeszcze, ze bardzo sie zmienil, wydaje pieniadze na niepotrzebne rzeczy. Kupuje sobie ciuchy jak 20 latek, chodzi na silownie i dovgabinetow na botoks, kupuje kosmetyki wiecej niz baba, chodzi na piwo z kolegami. Nie mysli o tym, co czuje ja a przede wszystkim mama. Do tego podaje przyklad mojej kuzynki, ktora wyszla za maz za araba, co ja bardzo potepiam, bo burzy to nadze rodzinne tradycje. Ja chcialam byc przykladem, zrobic to dla mojego dziadka, tato oczywiscie to wysmiewa;(
  • adoptowany 18.01.18, 18:04
    ,..no i co z tego ze po 60tce? zyje za swoje,wiec ma prawo zyc tak jak chce, a skad wiesz ze to wlasnie jemu jest bliżej niż dalej.he? na radość w zyciu nigdy nie jest za pozno, a sprawy duchowe zostaw tatusiowi, on najlepiej wie co mu jest potrzebne,widze,ze wg. ciebie najlepiej byłoby gdyby zarzucil przesieradlo na grzbiet i już zaczal czolgac się w kierunku cmentarza, niezły z ciebie aniołek, nie ma co.

--
    ~~
    holy man
  • adriana_ada 18.01.18, 18:17
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • adoptowany 18.01.18, 18:21
    ,..zdaje się,ze tak, bo wydaje pieniądze na niepotrzebne jemu rzeczy.

--
    ~~
    can't go on
  • adriana_ada 18.01.18, 18:26
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • adoptowany 18.01.18, 18:33
    ,.. no wlasnie niepotrzebne wg, corki .

--
    ~~
    can't go on
  • alpepe 18.01.18, 18:06
    Baardzo słabe.
    To: nienawidzimy jej z mamą i robimy wszystko, żeby ją psychicznie wykończyć, to jest jakaś nauka chrześcijańska, mogłabyś napisać, który to ksiądz głosił, by tak postępować, albo gdzie to jest w NT na ten przykład?

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • adoptowany 18.01.18, 18:17
    ,..to jest katolicyzm Kalego, on mogl wszystko.

--
    ~~
    can't go on
  • ultimate.strike 18.01.18, 19:38
    Walka z niewiernymi, to taka wyprawa krzyżowa, by tatuś zamiast wydawać na jakieś niepotrzebne dla siebie ciuchy kasę wysyłał córeczce, na potrzebne jej ciuchy.

--
    Spodnie zabijają! Rzuć teraz.
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
    18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
  • basiastel 18.01.18, 18:24
    Nienawidzimy jej z mama i robimy wszystko, zeby ja psychicznie wykonczyc
    ---------------
    to rzeczywiście po chrześcijańsku hehe.
    I naprawdę myślisz, że miłość wraca jak sie ma ślub kościelny? Są od lat rozwiedzeni, nie nękajcie człowieka i jego wybranki.
  • adoptowany 18.01.18, 18:30
    basiastel napisała:

> Nienawidzimy jej z mama i robimy wszystko, zeby ja psychicznie wykonczyc
    > -----------
    > to rzeczywiście po chrześcijańsku hehe.
    > I naprawdę myślisz, że miłość wraca jak sie ma ślub kościelny? Są od lat rozwie
    > dzeni, nie nękajcie człowieka i jego wybranki.

,..szczerze?? rodzinka ma to pewnie gleboko w.. liczy się kasa, a najgorsze jest to,ze ojciec teraz jest szczęśliwy,i jak on smial kiedy mamusia tak cierpi teraz.

--
    ~~
    can't go on
  • adoptowany 18.01.18, 18:39
    ,.. ale powiem Wam, ze i ja dostałem się ze strony mojej rodziny 'delikatne' sugestie odnośnie mojego majatku na wypadek wcześniejszej mojej śmierci,..hi..hi ,..o zesz ku#wa,!! to trzeba mieć tupet żeby przez cale zycie opierda#ac się i zyc bezwstydnie czyims kosztem,okradac, a potem jeszcze bezczelnie wyciagac lapy po to co jeszcze zostało,

--
    ~~
    can't go on
  • konwalia55 18.01.18, 21:57
    zawsze mozesz przepisac majatek na ulubiona Forumke ;-)
  • adoptowany 18.01.18, 23:00
    konwalia55 napisała:

> zawsze mozesz przepisac majatek na ulubiona Forumke ;-

,..myślisz,ze zazartowalas? nic podobnego,bo to jest możliwe i jest taka forumka, slazaczka o zlotym sercu z dwojka cudownych dziewczynek,wiec jeśli to ja odszedłbym pierwszy przed moja Ewka, wszystko zapisze im.Uprzedze pytanie, tak ona o tym już wie.

--
    ~~
    summer of '69
  • adoptowany 18.01.18, 23:05
    wyszla piramidalna bzdura,oczywiście to ja wcześniej musiałbym zostać wdowcem..a wtedy reszta bez zmian

--
    ~~
    summer of '69
  • basiastel 18.01.18, 18:47
    A, i nie obwiniaj ojca za popijanie matki. Widocznie tak ma, że sięga po alkohol, gdy nie dostaje tego czego chce - ojciec nie ma z tym nic wspólnego.
  • ultimate.strike 18.01.18, 19:39
    "Nienawidzimy jej z mama i robimy wszystko, zeby ja psychicznie wykonczyc"

Pilna uczennica szkoły katolickiej? Zadanie domowe odrobiła.

--
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • kanna 18.01.18, 19:40
    > postanowilam pogodzic dawno rozwiedzionych rodzicow dla dobra rodziny.

A rodzice chcą, żebyś im się wcinała do życia?

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • adoptowany 18.01.18, 19:44
    kanna napisała:

> > postanowilam pogodzic dawno rozwiedzionych rodzicow dla dobra rodziny.
    >
    > A rodzice chcą, żebyś im się wcinała do życia?
    >

,..obie z mamusia o niczym innym nie marza,a zdanie tatusia się nie liczy.

--
    ~~
    summer of '69
  • ultimate.strike 18.01.18, 20:27
    Przecież tatuś kombinuje z muzułmanką. Bójcie się Boga! To antychryst jakiś!

--
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • strofakota 18.01.18, 20:08
    twoi rodzice sa rozwiedzeni, pogodz sie z tym i zostaw ojca w spokoju. Zajmi sie dzieckiem i ogladaj mniej infantylnych telenoweli.
  • hhesse 18.01.18, 20:48
    O rany... to jest tak epicko słabe, że aż masz komentarz ode mnie. Bo chyba to jedyny cel tej głupoty?
  • adoptowany 18.01.18, 20:57
    ,.epicko slabe,za to katolicyzm mocny i jeśli to wszystko ma miejsce w rzeczywistości,to nie pozostaje nic innego, jak tylko wspolczuc owemu tatusiowi.

--
    ~~
    summer of '69
  • ultimate.strike 18.01.18, 21:15
    Ja stawiam na prowokację ale oddaje to motywację niektórych katolików, zwłaszcza tych z okolic władzy.

--
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • alpepe 18.01.18, 21:25
    oczywiście, począwszy od nicka, wielbicielka starego serialu najwyraźniej się nudzi.

--
    Tak walczę ze złem
  • adoptowany 18.01.18, 21:29
    alpepe napisała:

> oczywiście, począwszy od nicka, wielbicielka starego serialu najwyraźniej się n
    > udzi.
    >

,..angelika wśród piratow ?? i temu podobne?

--
    ~~
    summer of '69
  • alpepe 18.01.18, 21:38
    tak sądzę, ten trop muzułmański.

--
    Tak walczę ze złem
  • ultimate.strike 18.01.18, 21:52
    Tropienie muzułmanów jest teraz w Polsce trendy, sam premier zbiera ekipę na krucjatę.

--
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • alpepe 19.01.18, 11:28
    mamy odpowiedź, kto pacynkuje, w tym wątku.

--
    Tak walczę ze złem
  • ultimate.strike 19.01.18, 18:28
    Morawiecki?

--
    Strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • alpepe 19.01.18, 18:33
    Nie, ada.

--
    Tak walczę ze złem
  • hhesse 18.01.18, 22:01
    Proszę Cię... to jest tak grubymi nićmi dziergane, że aż boli... Jeszcze żeby tej muzułmanki z trojgiem dzieci autor czy tam autorka nie wstawił/wstawiła, bo od tego autentyczne zęby bolą. Jak już prowokować postami to niech chociaż cień inteligencji w nich będzie. Ktoś się przejął wątkiem, że forum zdycha lub ma po prostu świetną zabawę. Proste słowo klucz: katolicyzm :-) Efekt murowany. BTW Tatusiowi z tej rzewnej opowieści nie ma co współczuć, ma chłop drugą młodość :-)
  • lew_ 19.01.18, 06:59
    Ja nie wiem gdzie wy macie oczy,,od 2 tygodni produkuje tu ktos sensacyjne watki a wyy odpowiadacie jak male dzieci.
  • strofakota 19.01.18, 07:22
    przynajmniej, od czasu do czasu ktos poda temat, na ktory da sie ogolnie cos napisac. Lepsze to nisz cisza.
  • adoptowany 19.01.18, 08:10
    ,..na bezrybiu i rak ryba. Konfabulacja?,..owszem,nawet tak glupia, ze az wysoce prawdopodobna, bo czytając informacje z pierwszych stron gazet to nie widze tu zbyt wielkiej roznicy miedzy jednym,a drugim.

--
    ~~
    summer of '69
  • lew_ 19.01.18, 08:29
    Smialo mozecie pisac odpowiedzi na cos,co w ogole nie istnieje:) Widac ze wam sie nudzi:)
  • adoptowany 19.01.18, 08:49
    pisanie tu, już dawno przestalo być czynnoscia wymagajaca siedzenia non stop przy komputerze, jako ciekawostka . pracuje po dziesięć dwanaście godzin dziennie,plus normalne zycie rodzinne,ale spokojnie,można robic kilka rzeczy jednocześnie,..:)

--
    ~~
    summer of '69
  • strofakota 19.01.18, 10:23
    nie da sie wymyslec czegos co nie istnieje. Jest odpowiedz wiec musialo byc pytanie. Nie zawracaj sobie glowy drobnostkami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.