Dodaj do ulubionych

zamiast ataku trolli i ich fikcyjnych historii

23.01.18, 00:05
piszmy stałe nicki.
Do roboty!

--
’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
Edytor zaawansowany
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 00:05
    Piszmy, stałe nicki. To taki wołacz miał być.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • lew_ 23.01.18, 06:40
    Gigus,wytlumacz mi z tym piciem:)
  • mariuszg2 23.01.18, 08:04
    nie ma nicka na stałe i musi pić, żeby zapomnieć, że już mieć nie będzie...

--
    Jak chcesz zobaczyć raj musisz pójść ze mną do piekła
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 11:54
    ??? Co ty sie tak tego picia uczepiles.

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 12:04
    Misiaczku, nigdy nie miałam problemów z alkiem. Tak starasz się coś dowalić pilnie, widać, no ale nie wychodzi.
    Idź dalej przed siebie w pokoju i nie grzesz więcej.

lew_ napisał:

> Gigus,wytlumacz mi z tym piciem:)

--
  • lew_ 23.01.18, 12:40
    Gigus,ja nie pytam o Twoim piciu,bo nawet nie wiem czy pijesz a jakbys nawet pila to Twoja sprawa.Pytalem cie dlaczego alkoholik pije,bo zaczelas o tym w innym watku a nie skonczylas do konca:) Czy pijak zapomina o swoich problemach jak wypije??
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 12:45
    Ah, okey.
    Pełnym zdaniem pytanie, pełnym zdaniem odpowiedź.
    To nie alkoholik tylko, bo każdy porządny nałóg to jakaś pustka, problem. Ale w życiu całym tej osoby, czyli związek/rodzina. To ciężko isę przyznać, ja wiem, mogę się mądrzyć, ja też wiem, bo nie miałam w najbl. rodzinie alkoholika. (mąż mojej cioci był, a ciocia psycholożk,a specjalistka od uzależnień. Z tym że u wujka nikt nie zauważył, on sam dokonał coming outu na jakiejś imprezie rodzinnejm mi opadła szczęka).
    No chyba że wziłeś na swoje podwoje jjuż zaawansowaną alkoholiczkę.
    Trudno, było minęło. Teraz uważaj, jak się robi pusto w kolejnym związku.
    A zresztą co ja tam wiem.

--
  • lew_ 23.01.18, 13:51
    Nie wzialem zaawansowanej alkoholiczki,miala 16 lat jak ja poznalem.Bylem z nia kupe czasu.Rozlecialo sie przez picie i do dzis nie wiem czemu pila?? Moze byc ze przezycia z dziecinstwa?? Matka jej zmarla tragicznie razem z bratem,zostala sama od wieku 5 lat razemm z ojcem,,chodzil do pracy na nocki i zostwial ja sam.Moze to byc przyczyna??
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 14:01
    No czyli jak zczęła pić w związku z Tobą, to może wszystko naraz - dzieciństwo, śmierć, no i pustka w Waszym związku. Sama z siebie, aby Cię drańnić, nie zaczęła chyba pić.
    Nie wiem, przerób to sam ze sobą, z psychologiem, skoro tak Cię męczy. Bo i może to jest Twój klucz do dalszego życia, a przede wszystkich do zaprzestania instrumentalizowania innych kobiet. One nie są temu winne, że
    Wam nie wyszło.
    Robisz jak moja koleżanka - pierwszy chłopak czy drugi ją porzucił, to potem ona latami rozkochiwała i porzucała. Zemsta, zemsta, zemsta.

--
  • lew_ 23.01.18, 14:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 14:32
    Przypominam - inne kobiety NIE są temu winne, że Tobie i jednej lasce nie wyszło. Daj zarosnąć ranom, a nie zachowuj się jak dzieciak, co nie dostał zabawki i teraz chodzi i krzyczy przed zamkniętym sklepem albo galerią handlową.

lew_ napisał:
    ,to lepiej sie trzymac z daleko od dzisijszych kobiet.Tylko do lozka i
    > czesc.

--
  • lew_ 23.01.18, 15:06
    Zakochany,owszem ale wirzylem w nia jak wBoga
    .A wyobraz sobie ze nie chodzilem z alkomatem i kontrolowalem ja.Dopiero ostatnie lata ale to ja dopiero rozjuszalo bo przecirz ona nie jest pijana.Jak myslisz tyljo o tym jakby sie dorobic to duzo rzeczy nie widzisz, ja tego nie widzialem czy wierzysz czy nie .Pochodze z rodiny gdie ojciec pil dopoki nie uroslem potem przestal.Dlatego tak nienawidze pijacych .
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 15:09
    Nie musisz chodzic z alkomatem, aby CHCIEC WIDZIEC, że ktoś wypił.
    nie widziałeś, byłeś zarobiony. ona miała pustkę, zaczęła pić. Nie wiem, może mam rację. Ale mogłeś widzieć.
    Zakochany byłeś, inaczej byś nie grał tej idiotycznej zemsty na innych kobietach. One są niewinne, że Ci nie wyszło.
    nie wyszło, truno. Młodyś, próbuj dalej.

--
  • lew_ 23.01.18, 20:06
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 23:35
    wiesz co, dopkóki kogoś poniżasz, bo raz ktoś inny zrobił Ci krzydę, to jedteś gnidą. Nie masz prawa tak traktować innych, nawet jeśli sam doznałeś rzeczy nieprzyjemnych. MY WSZYSCY ich doświadczamy, doświadczałiśmy i doświadczać będziemy.
    Nazwać prostaka prostakiem to nie jest mowa nienawiści ,a faktu.

--
  • mariuszg2 23.01.18, 12:51
    Gigsia nie wie jak to jest bo nie jest alkoholiczką... alkoholizm to straszna choroba... to samonapędzająca się wyniszczająca machina, która nie dość, że nie pozwala zapomnieć o problemach to ich namnaża i prowadzi do całkowitej zagłady pijącego...
    najczęstszą przyczyną alkoholizmu u mężczyzn są kobiety a u kobiet mężczyźni...

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 12:54
    U mojego wujka była egzystencjonalna pustka, u innych ludzi (Najgorszy człowiek na świecie) strach. U innych złe towarzystwo.
    Wiele przyczyn, ale ogólnie to niedawanie sobie rady z życiem. Co innego Ty, mój bohaterze, Mariuszu.

--
  • mariuszg2 23.01.18, 12:59
    Ależ moja najdroższa królowo...prawda jest bardziej okrutna niż Ci się wydaje....wcześniej czy później poza minie, maska opadnie i stanę przed Tobą nago odsłaniając najwrażliwsze miejsca i pojawi się lęk czy podołam z życiem i wyzwaniami jakie ono mi przyniesie wraz z Tobą i czy dam radę wypełnić pustkę...

--
    Life's like a box of chocolates. U never know what u'r gonna get.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:02
    Cała drżę, aktualny władco mego serca.
    Przegnałeś nie byle kogo, niechże duma Cię rozpiera. Jesteś wielki, dzlielny i mam nadzieję piękny.

mariuszg2 napisał:

> Ależ moja najdroższa królowo...prawda jest bardziej okrutna niż Ci się wydaje..
    > ..wcześniej czy później poza minie, maska opadnie i stanę przed Tobą nago odsła
    > niając najwrażliwsze miejsca i pojawi się lęk czy podołam z życiem i wyzwaniami
    > jakie ono mi przyniesie wraz z Tobą i czy dam radę wypełnić pustkę...
    >

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:06
    znana.jako.ggigus napisała:

> Jesteś wielki, dzlielny i mam nadzieję piękny.

Wyobraźnia w trybie turbo. Zdejmij nogę z gazu, bo zderzenie z rzeczywistością może być bolesne. :-)
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:11
    Tryb ironiczny, kochana. Nie bierz wszystkiego serio.

stokrotka_a napisała:

> znana.jako.ggigus napisała:
    >
    > > Jesteś wielki, dzlielny i mam nadzieję piękny.
    >
    > Wyobraźnia w trybie turbo. Zdejmij nogę z gazu, bo zderzenie z rzeczywistością
    > może być bolesne. :-)

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:18

> Tryb ironiczny, kochana. Nie bierz wszystkiego serio.

Nie, tej mieszanki zwału ze sporadycznym forumowym uwielbieniem nie biorę serio. :-)
  • mariuszg2 23.01.18, 13:21
    Ależ Stoki o bogini! Czy wierz, że po cichu każdy z forumków marzy o Tobie? Co noc wyobrażamy sobie Twoje boskie ciało i piszemy smsy podkręcając się na wzajem...a już lew_ to ma takie jazdy na Twoim punkcie, że włos łonowy się jeży...

--
    Mława jest OK
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:30
    mariuszg2 napisał:

> Ależ Stoki o bogini! Czy wierz, że po cichu każdy z forumków marzy o Tobie? Co
    > noc wyobrażamy sobie Twoje boskie ciało i piszemy smsy podkręcając się na wzaje
    > m...a już lew_ to ma takie jazdy na Twoim punkcie, że włos łonowy się jeży...

mariuszku, twój zwał nie robi na mnie wrażenia. Możesz popróbować szczęścia z lwem, bo coć mi się wydaje, że jego nieprzejednany i nienawistny stosunek do ludzi o niestandardowej orientacji seksualnej oraz ludzi niestandardowych pod wieloma innymi względami jest przejawem wypieranej fascynacji erotycznej silnymi, męskimi ciałami chłopców z Waffen SS... :-)
  • mariuszg2 23.01.18, 13:33
    stokrotka_a napisała:

> ęskimi ciałami chłopców z Waffen SS... :-)

a wiesz, że w mundurze wermachtu mi bardziej przystojnie niż kompani reprezentacyjnej WP?

--
    "Pocałuj mnie Hans, bo może nigdy nie będę miała na to ochoty"
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:35
    mariuszg2 napisał:

> a wiesz, że w mundurze wermachtu mi bardziej przystojnie niż kompani reprezenta
    > cyjnej WP?

Nie wiem, a ty skąd wiesz?
  • mariuszg2 23.01.18, 13:37
    pokazać Ci?

--
    Mława jest OK
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:38
    Nie, nie jestem ciekawa. Pytam tylko skąd wiesz? :-)
  • mariuszg2 23.01.18, 13:42
    przymierzałem

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:43
    przyślij mi zdjęcie.
    Dostaniesz moje zdjęcie w dirndlu. Pasuje.

mariuszg2 napisał:

> przymierzałem
    >

--
  • mariuszg2 23.01.18, 13:47
    a co to jest dindrlu?

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:50
    mariuszg2 napisał:

> a co to jest dindrlu?

To akurat jest błędna pisownia.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:58
    Nie bądź złośliwy.
    To nieładnie.

mariuszg2 napisał:

> a co to jest dindrlu?
    >

--
  • mariuszg2 23.01.18, 14:02
    nie jestem... a nie możesz po prostu jako załącznik w formacie jpg np?

--
    Cygańską duszę mam
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 14:04
    Na zasadach wymiany.

mariuszg2 napisał:

> nie jestem... a nie możesz po prostu jako załącznik w formacie jpg np?
    >

--
  • mariuszg2 23.01.18, 14:13
    ok a co chcesz w zamian?

--
    Biegnij Forrest, Biegnij!
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 15:02
    Fotke za fotke

mariuszg2 napisał:

> ok a co chcesz w zamian?
    >

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:47

> Dostaniesz moje zdjęcie w dirndlu.

Ja też mam, i to nie jedno. Ale on musi przysłać zdjęcie w lederhosen.
  • mariuszg2 23.01.18, 13:55
    stokrotka_a napisała:

> w lederhosen.

wczoraj wafel ss, dziś lederhosen a jutro ? Oprócz pięknego ciała widzę, że masz intrygującą brunatną duszę frau von Stockrotken... ja gut...

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 14:08
    mariuszg2 napisał:

> wczoraj wafel ss, dziś lederhosen a jutro ? Oprócz pięknego ciała widzę, że mas
    > z intrygującą brunatną duszę frau von Stockrotken... ja gut...

Moja dusza jest jak górskie powietrze i jodłowanie pięknych Tyrolek na stokach Alp o poranku. Nie mieszaj mi tu brunatnych ścieków, bo to zgrzyta.
  • mariuszg2 23.01.18, 21:12
    stokrotka_a napisała:

> Moja dusza jest jak górskie powietrze i jodłowanie pięknych Tyrolek na stokach
    > Alp o poranku. Nie mieszaj mi tu brunatnych ścieków, bo to zgrzyta.

i nie kłóci Ci sie to z sadystycznymi zapędami fizycznej przemocy nad ukrzyżowanym mężczyzną?
    osobliwe zaiste!

--
  • stokrotka_a 24.01.18, 08:26
    mariuszg2 napisał:

> i nie kłóci Ci sie to z sadystycznymi zapędami fizycznej przemocy nad ukrzyżowa
    > nym mężczyzną?
    > osobliwe zaiste!

Nie, nie kłóci, bo to nie żaden sadyzm, ale artystyczna kreacja w ramach realizacji cudzych (męsko-masochistycznych) potrzeb. Wiesz, to jest tak, że "silni chłopcy z Waffen SS" w głębi ducha odczuwają potrzebę doznania bólu od dominującej kobiety w ramach odreagowywania swojej "brutalnej siły".
  • mariuszg2 24.01.18, 09:00
    hahaha...jak pięknie kobiety sobie umieją tłumaczyć na swój język męski porządek świata...
    a jak jest po waszemu zabójstwo? niech zgadnę.... ćwiczenia z trenerem personalnym w celu redukcji tkanki tłuszczowej, odblokowania porów i dotlenienia organizmu na rzecz utrzymania sprawności fizycznej, poprawy jędrności pośladków i wygładzenia zmarszczek

--
    Cygańską duszę mam
  • stokrotka_a 24.01.18, 10:19
    mariuszg2 napisał:

> hahaha...jak pięknie kobiety sobie umieją tłumaczyć na swój język męski porząde
    > k świata...

Jaki męski porządek świata? Jaki swój język? Na siłę próbujesz wciskać podziały w rzeczywistość. Nie bądź niewolnikiem schematów.
  • mariuszg2 24.01.18, 10:24
    potrzebuje wyzwolicielki..zechcesz być moją armią czerwoną?

--
  • stokrotka_a 24.01.18, 10:28
    Jasne - armią czerwoną i czarną mogę być, a nawet zieloną.
  • lew_ 24.01.18, 10:06
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:45
    mariuszg2 napisał:

> przymierzałem

A zweryfikowałeś swoje złudznie praktycznie? Bo jeśli nie, to się nie liczy.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:34
    Odrzucenie czegoó to podświadome pożądanie.

stokrotka_a napisała:

że jego nieprzejednany i nienawistny stosunek do lud
    > zi o niestandardowej orientacji seksualnej oraz ludzi niestandardowych pod wiel
    > oma innymi względami jest przejawem wypieranej fascynacji erotycznej silnymi, m
    > ęskimi ciałami chłopców z Waffen SS... :-)

--
  • mariuszg2 23.01.18, 13:38

> Odrzucenie czegoó to podświadome pożądanie.

Czyli sixa na mnie leci jednak? niewiarygodne! to dlaczego mi nic nie mówi? nieśmiała czy co?

--
    Cygańską duszę mam
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:44
    Każdy ma innmą motywację. CzęSto odoba odrzucająca spycha tak głęboko tę emocję, że przyczyna jest nieznana - nieśmiałość czy np. obawa przed spełnieniem i szczęściem u Twego boku.
    Patrz, ja takich obaw u Twego boku nie mam.

mariuszg2 napisał:

> znana.jako.ggigus napisała:
    >
    > > Odrzucenie czegoó to podświadome pożądanie.
    >
    > Czyli sixa na mnie leci jednak? niewiarygodne! to dlaczego mi nic nie mówi? nie
    > śmiała czy co?
    >
    >
    >

--
  • mariuszg2 23.01.18, 13:50

> Patrz, ja takich obaw u Twego boku nie mam.

bo jeszcze nie byłaś u mojego boku a sixa już była - co prawda w ruchu wertykalnym - ale jednak - dopóki zmiana świateł jej nie wypłoszyła.

dlatego uważaj na światłach...zwłaszcza na rowerze...
    --
    Mława jest OK
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:56
    No przedwczoraj chciała mnie skasować jedna bitch z Memmingen i to z mojej świętej ścieżki rowerowej. ale to nie byłeś chyba Ty?
    Chyba lepiej, bo podjechałam na światlach do niej, walnęłam w szybę i krzyczałam, czy nie zwariowała.
    Jeszcze byś się wystraszył tych gardłowych komend.

--
  • mariuszg2 23.01.18, 14:00
    oj! ze mną byś wariowała, krzyczała i waliła....

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 14:02
    aha. A cóż Ci daje tę niezłomną pewność?

--
  • mariuszg2 23.01.18, 14:15
    No Ty ją to oto sprawiłaś...tak urosłem!

--
    Cygańską duszę mam
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 15:03
    Wy k.. wszyscy rośniecie pod moim wpływem, tylko ja nie mam tego szczęścia.

mariuszg2 napisał:

> No Ty ją to oto sprawiłaś...tak urosłem!
    >

--
  • mariuszg2 23.01.18, 15:29
    Powiedz mi czego Ci brak do szczęścia a ja Ci to dam...i zaglądaj czasami do skrzynki gigusowej

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 15:38
    W skrzyce jest info o bikini challenge, ale to nie Ty.
    czekam jak kania dzdzu.

--
  • mariuszg2 23.01.18, 21:15

> czekam jak kania dzdzu.

stokrotce nie po drodze ze zlotym desczykiem a tobie widzę wręcz wspak...i weź tu ogarnij kobietę! z wami nie idzie nic sensownego poza seksem robić....

--
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 00:24
    przegiąłeś

--
  • mariuszg2 24.01.18, 01:33
    i co mi zrobisz? już się boję...

--
  • annajustyna 24.01.18, 07:30
    Nie o to chodzi. Twoja wypowiedz to czysty seksizm.
  • mariuszg2 24.01.18, 07:57
    No i co z tego? Jako heteroseksualny mężczyzna mam prawo do takich wypowiedzi podobnie jak wiele tu zamieszczonych pod moim adresem przez kobiety.

--
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 13:04
    Niekoniecznie seksizm. Odebrałam tę wypowiedź nieprzyjemnie i tyle. Bez płciowych elementów.

annajustyna napisała:

> Nie o to chodzi. Twoja wypowiedz to czysty seksizm.

--
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 13:05
    Za wiele zrobić nie mogę. Olewam Cię i tyle.

mariuszg2 napisał:

> i co mi zrobisz? już się boję...
    >
    >
    >

--
  • mariuszg2 24.01.18, 15:52

> Za wiele zrobić nie mogę. Olewam Cię i tyle.

poczułem się nieprzyjemnie lub wręcz zaatakowany seksistowsko przez ewidentną sugestię perwersji w postaci złotego deszczyku...stoki już by mnie rozstrzelała za coś takiego...

łolabogalaboga!
    --
  • mariuszg2 23.01.18, 13:27

> Cała drżę, aktualny władco mego serca.

Nnno!

>. Jesteś wielki,

O tak...i rosnę z każda sekundą!

> mam nadzieję piękny.

O tak ! Mam piękne wnętrze zamknięte w różowym cielsku wieprzka...
    Dopiero po wschodzie słońca zamieniam się w królewicza... i tak przez cały życie dopóki jakaś łza szczerej miłości dziewicy skapnięta na klifie San Escobar prosto na klapnięte uszko nie odwróci zaklęcia rzuconego przez złe wiedźmy z Pieścirogów.

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:04
    mariuszg2 napisał:

> ..wcześniej czy później poza minie, maska opadnie i stanę przed Tobą nago odsła
    > niając najwrażliwsze miejsca i pojawi się lęk czy podołam (...)

Zanim staniesz nago przed nią, możesz zasłonić szczelnie okna i wyłączyć światło. :-)
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:12
    Oh, nie bądź taka, Ja już nie takie rzeczy widziałam, uwierz!

stokrotka_a napisała:

> mariuszg2 napisał:
    >
    > > ..wcześniej czy później poza minie, maska opadnie i stanę przed Tobą nago
    > odsła
    > > niając najwrażliwsze miejsca i pojawi się lęk czy podołam (...)
    >
    > Zanim staniesz nago przed nią, możesz zasłonić szczelnie okna i wyłączyć światł
    > o. :-)

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:16

> Oh, nie bądź taka, Ja już nie takie rzeczy widziałam, uwierz!

Wierzę, ale przeze mnie przemawia troska o biednego mariusza. :-)
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:23
    Jakim Ty jesteś dobrym człowiekiem! Ja tu o sobie, a Ty głębia myśli chrześcijańskiej. Chylę czoła.

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:26

> Ja tu o sobie, a Ty głębia myśli chrześcijańskiej. Chylę czoła.

Skoro Jezusa zabanowali, to ktoś musi jego robotę wykonywać - nie ma lekko taki Zbawiciel! :-)
  • mariuszg2 23.01.18, 13:30
    wiedziałem! tak! wiedziałem! Twoje fantazje krążą wokół pozycji "na ukrzyżowaną" .. A czy plucie i chłostanie - o ździeraniu czerwonego płaszcza nie wspomnę - wchodzi w grę?

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:34
    mariuszg2 napisał:

> wiedziałem! tak! wiedziałem! Twoje fantazje krążą wokół pozycji "na ukrzyżowaną
    > " .. A czy plucie i chłostanie - o ździeraniu czerwonego płaszcza nie wspomnę -
    > wchodzi w grę?

Jeśli już, to "na ukrzyżowanego" - tzn. ty leżysz ukrzyżowany, a ja cię chłoszczę. Ale plucie nie - to nie w moim stylu. :-) Zapomnij też o perwersjach w stylu złoty deszczyk. :-)
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:35
    Wątek ten tchnie prawdziwym życiem, emocjami, dreszczami, płaszczami i szpadą.

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:40
    Prawda? Odrobina perwersji słownej zawsze ożywia dyskusję. :-)
  • mariuszg2 23.01.18, 13:39
    pasuje!

--
    Mława jest OK
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:42
    Jesteśmy umówieni?
  • mariuszg2 23.01.18, 13:42
    na maila pisz ;)

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:44
    No coś ty! Piszę tylko na poste restante i tylko poważne oferty!
  • mariuszg2 23.01.18, 13:52
    a jak wygląda poważna oferta? przecież od razu Ci pierścionka nie wyślę... kiedyś wysłałem z diamentem... ani pierścionka ani wybranki do dziś... aż serce boli!

--
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:54
    Trzeba bylo za potwierdzeniem odbioru wyslac.

--
  • mariuszg2 23.01.18, 13:57
    mądry Polak po szkodzie... na szczęście mam chwilówkę z bocianem co dobrze wróży na potomstwo...ktoś musi spłacać zobowiązania ojca

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 14:00
    Nie lubię pierścionków. Lepiej wyślij czek na okaziciela albo numer konta z autoryzacją dostępu.
  • mariuszg2 23.01.18, 14:01
    najpierw focia :D

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:00
    mariuszg2 napisał:

> najczęstszą przyczyną alkoholizmu u mężczyzn są kobiety a u kobiet mężczyźni...

To nie tak - najczęstszą przyczyną alkoholizmu u mężczyzn są oni sami. Podobnie u kobiet.
  • mariuszg2 23.01.18, 13:32
    Tak. Tu musze się zgodzić z Tobą, że największym problemem ludzi są oni sami. Dlatego warto się łączyć w komuny i dzielić wzajemnie ciałem, bytem i emocjami... każdy z każdym

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:37
    mariuszg2 napisał:

> Dlatego warto się łączyć w komuny i dzielić wzajemnie ciałem, bytem i emocjami..
    > . każdy z każdym

No nie wiem. Z tymi komunami to zazwyczaj jest tak, że jakiś domorosły mesjasz tworzy sobie sektę, żeby móc bzykać dziesiątki czy setki kobiet oczarowanych jego boskością.
  • mariuszg2 23.01.18, 13:41
    Nic mi nie wiadomo, żeby Lenin bzykał setki kobiet...albo taka Róża Luksemburg... założę się, że nie dawała zwykłym robotnikom...

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 13:43
    mariuszg2 napisał:

> Nic mi nie wiadomo, żeby Lenin bzykał setki kobiet...albo taka Róża Luksemburg.

Oni nie żyli w komunach.
  • mariuszg2 23.01.18, 13:52
    ale nakłonili miliony ludzi...i za sutenerstwo nie siedzieli

--
  • stokrotka_a 23.01.18, 14:01
    mariuszg2 napisał:

> ale nakłonili miliony ludzi...i za sutenerstwo nie siedzieli

Nie, to nie były żadne komuny. Komuny to w USA były.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 14:03
    Następny specjalista od komunizmu w Polsce.
    Niestety, świadomość historyczną trzeba mieć.

--
  • annajustyna 24.01.18, 08:14
    Kommune 1 byla w Berlinie ;):
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 13:27
    I jak się od razu rozbujało!

> piszmy stałe nicki.
    > Do roboty!
    >
    >

--
  • piataziuta 23.01.18, 16:41
    nabrałam dzisiaj chęci na sztangę
    i już mi przeszło

czy Mario w końcu wysłał Ci zdjęcie?
  • adoptowany 23.01.18, 20:28
    ,.ba,no i wpisz, tylko co? ,..nie napisze, ze od godziny leze bykiem w wyrze, bo po robocie padlem na pysk ze zmeczenia,dobra może to,ze
    mam już weekend

--
    ~~
    c'est la vie
  • konwalia55 23.01.18, 21:17
    pozazdroscic, weekendu, oczywiscie :)
  • piataziuta 23.01.18, 21:25
    No właśnie.
    Dobra prowokacja nie jest taka zła.
  • adoptowany 24.01.18, 00:50
    piataziuta napisała:

> No właśnie.
    > Dobra prowokacja nie jest taka zła.

,..wiec pociągnijmy ja dalej,a wiec ten dlugi weekend to jest to co w mojej pracy lubie najbardziej.

--
    ~~
    c'est la vie
  • piataziuta 24.01.18, 17:22
    mówiąc o prowokacji, miałam na myśli wątek trolla o wyimaginowanym bracie :P
  • piataziuta 23.01.18, 21:36
    Też mam weekend! :)
  • konwalia55 23.01.18, 21:37
    Ale jak to, od srody macie weekend? Tez tak chce!
  • piataziuta 23.01.18, 22:05
    Ale każdy weekend zajęty - wtedy kiedy wszyscy inni mają wolne. Jesteś pewna, że chcesz się zamienić?
  • konwalia55 24.01.18, 16:41
    Mam zadaniowy czas pracy, czasami pracuje do 3 w nocy albo w weekendy. Biorac pod uwage przesuniecie czasowe, gdy jestem w PL, to juz w ogole bywa ciezko ;-) Ale z drugiej strony, gdy wszystko domkne moge miec i kilka tygodni wakacji. Tak tylko napisalam, sroda i weekend zabrzmialo fajnie przeciez :-)

Pracujesz w sluzbie zdrowia? :)
  • adoptowany 24.01.18, 06:37
    zwyczajnie,na przemian pracuje 36 lub 42 godziny tygodniowo, od niedzieli do wtorku,a w dluzszej wersji do srody wlacznie,

--
    ~~
    c'est la vie
  • adoptowany 24.01.18, 00:54
    piataziuta napisała:

> Też mam weekend! :)

wiec oboje korzystajmy z niego w maksymalny sposób,proponuje stan błogiego lenistwa przerywany lubiezna wyzerka..

--
    ~~
    c'est la vie
  • piataziuta 24.01.18, 16:19
    lubieżne wyżerki zaczęły odkładać mi się tu i ówdzie
    czas za to zapłacić
  • mariuszg2 23.01.18, 21:19
    piataziuta napisała:

> czy Mario w końcu wysłał Ci zdjęcie?

nie nie wysłałem jej zdjęcia...jak słusznie zauważylaś wyglądam jak spaśnięta różowa świnia więc nie będę takich zdjęć wysyłal....o!
    zadowolona?

--
  • konwalia55 23.01.18, 21:21
    ale pijaki na ogol chudzielce, wiec skad swinia spasla?....
  • piataziuta 23.01.18, 21:27
    Tak myślałam, że stchórzysz zwyczajnie.
  • znana.jako.ggigus 23.01.18, 23:33
    Zaraz sprawdzę. Czemu, co Ci przeszkadza w sztandze? Ja muszę przyjechać i pokazać i chwyty i pierwsze sznyty. Sztangą można dużo zdziałać, sama jestem początkująca. A mimo to spodnie o rozmiar mniejszy.

--
  • piataziuta 24.01.18, 09:36
    W sztandze? Nic mi nie przeszkadza (dlaczego coś miałoby?).
    Ale mi się czasami wielu rzeczy zwyczajnie nie chce - nie chce mi się często sprzątać np. albo ćwiczyć.
    Tobie się zawsze chce?
    No pomachałam nią w końcu wczoraj mimo braku chcenia. Zaraz po tym jak skończyłam sprzątać - czego mi się też nie chciało. Ale dzisiaj robię interwały - już na samą myśl mi się nie chce!

Przyjedź i pokaż, chętnie popatrzę! :)

• adoptowany 24.01.18, 10:06
    ,..a jak już się napatrzysz to jeszcze popatrz,ale to dopiero wieczorem, po 20 tej w tvpkultura na film z przesliczna Nastasja Kinski - Tess.
    po wielu latach ponownie obejrze go sobie,.. nie pamiętam,ale to chyba najlepiej nagradzany film polanskiego

--
    ~~
    c'est la vie
  • piataziuta 24.01.18, 16:17
    pozbyłam się telewizora gdzieś koło 2007
    i pielęgnuję w sobie przekonanie, że już nigdy nie pojawi się w moim życiu
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 16:39
    Tess jest pięknym filmem. Niedawno była retrospektywa Polańskiego , po raz pierwszy obejrzałam. Nastassja Kinski zagrała niezwykle dojrzale główną , trudną rolę i jeszcze miała romans z Polańskim. Naprawdę inne dziewczyny i kobiety to mają życie, ba!
    Masz wiadomość na privie...

adoptowany napisał:

> ,..a jak już się napatrzysz to jeszcze popatrz,ale to dopiero wieczorem, po 20
    > tej w tvpkultura na film z przesliczna Nastasja Kinski - Tess.
    > po wielu latach ponownie obejrze go sobie,.. nie pamiętam,ale to chyba najlepi
    > ej nagradzany film polanskiego
    >

--
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 16:30
    Tak, chce mi się ćwiczyć/biegać itepe z przyczyn czysto egoistycznych. Po seansie (siłownia, park, basen) zawsze czuję się lepiej, choć niekoniecznie zawsze chce mi się tam iść.
    Poza tym odkąd ćwiczę, pasuję tak samo w ciuchy. A jestem skąpa, nie lubi kupować nowych. Moja rewelacyjna spódnica z przeceny z porządnej firmy tutejszej z r. 2010 np. Ciągle jesteśmy razem, bo ona czyli spódnica nie zmiejszyła się w praniu:)
    Nie ma już trzy dni, tydzień łez (że zacytuję I.Trojanowską), wina, czipsów/czekolady i spodnie lekko przyciasne. Ciuchy pasują zawsze tak samo, mam energii jak koń, otwieram słoiki. No i moje pierwsze w życiu skinny (dookoła wszyscy mają skinny, no ja mam boot cut w wersji skinny, obcisłe są, ciężko to wytłumaczyć, mogę zdjęcie wysłać ) - no nagle te spodnie nowe kupiłam o rozmiar mniejsze. A jeszcze nigdy w życiu tyle nie ważyłam, co teraz stale. Powoli zbliżam się, jak już pisałam, do tego ile cm mierzę, bez tej jedynki na początku.
    Poza tym siłownia to flirt, giełda towarzyska i parę innych rzeczy. To także wymiana przepisów kulinarnych, dyskusje polityczne, opowieści życiowe, generalnie opowieści, dyskusje, obserwacje, także stres, a czasem euforia. A stresa odchudza, bo mi blokuje apetyt. (a kiedyś denerwowałam się na jedzącą i przed maturą jadłam, jadłam, jadłam)

W tej silowni ćwiczę:
    www.youtube.com/watch?v=ft_8ymjv_BE
    U tego pana, a ta ładna pani to znana w świecie niemieckiego fitnesu.

Bieganie rano w Engl Garten to czad, no bieganie w każdym parku rano to czad wg mnie.
    Także warto kiedy się nie chce, jak mówi qczaj, wyjść.
    Rewelacyjny trening z Góralem Qczajem - na co zwracają uwagę faceci
    www.youtube.com/watch?v=6i8Naxyjc2c&t=9s
    (to nie jest serio!)
    I KONECZNIE obejrzyj ten teledysk, parodia disco polo
    www.youtube.com/watch?v=kN_p50fUOlg

piataziuta napisała:

--
  • piataziuta 24.01.18, 17:20
    Mnie nie trzeba tłumaczyć jakie są plusy sportu. Uprawiam go odkąd pamiętam, regularnie. Zawsze jestem mega zadowolona, gdy coś zrobię i humor od razu lepszy i w ogóle całe życie. Ale zawsze mi się ciężko zebrać - co nie znaczy, że się nie zbieram w końcu.
    Już jestem po. :D

Dawaj zdjęcie!
    :)
    Może mnie zmotywuje do diety - to jest rzecz, do której zmotywować się sama nigdy nie mogę :/
    Prędzej trening 7x w tyg zrobię, niż na dietę pójdę.
    Ile razy w tygodniu ćwiczysz?

Qczaj radzi widziałam (wysłałaś mi w mailu) - świetne.
    Ale tego teledysku nie daję rady obejrzeć.
  • znana.jako.ggigus 24.01.18, 17:26
    Tak, pamiętam, że tym qczajem dręczę.
    Teledysk jest zaje... bo to parodia. Poza tym tam jest nastolatek i trzy, czery gracje, które takie bitch i poker face majją, jak i ja kiedy nie trzeba.
    Okey, Tobie nie trzeba pisać. Ja byłam ofiarą mojej wuefsitki w ogólniaku. PAni jest śp, ale mi obrzydziła sport na parę lat.
    Okey, zdjęcie mogę Ci posłać. Mail.!
    piataziuta napisała:

--
  • obrotowy 23.01.18, 16:47
    > piszmy stałe nicki.
    > Do roboty!

Historie to pisal niejaki Lenin.
    - a nicka ladnego tesz mial...

ale z tak powaznej roboty - to ja sie wypisuje.
  • piataziuta 24.01.18, 09:38
    Pewnie!
    Przy pierwszej okazji.
  • mariuszg2 24.01.18, 09:45
    to co idziemy dziś na piwo?

--
    Cygańską duszę mam
  • piataziuta 24.01.18, 16:18
    nie pójdę z Tobą nawet na bazar po jajka
  • mariuszg2 25.01.18, 18:38
    pasmo porażek ten 2018.... rzuciły mnie wszystkie dziewczyny, jestem stary, brzydki, głupi i schorowany.... na lekarstwa już nie ma, seksu się nie chce, wódka w sklepie za daleko... jedynie pismo święte pod ręką ...ale tam nie ma fajnych obrazków....jak żyć?

--
    Mława jest OK
  • piataziuta 26.01.18, 09:59
    Sam sobie wszystko zawdzięczasz.
    Nie chodzę na piwo ze zdradliwymi łajzami, którzy do umawiania się na piwo są pierwsi, ale jak czyjaś psychicznie chora żona dostanie urojeń na mój temat i zaczyna mnie stalkować przez neta, to włazisz jej w dupę i utwierdzasz w przekonaniu, że to ja jestem nie halo.
  • mariuszg2 26.01.18, 10:02
    No i właśnie chciałem Ci to jakoś wynagrodzić... żona i jej urojenia zostają na oddziale zamkniętym tym bardziej, że nie znam kobiety.

--
  • piataziuta 26.01.18, 10:28
    Za późno.
    Spadaj, mały!
  • mariuszg2 26.01.18, 10:39
    O rozpaczy! Odchodzę zatem choć nie mam dokąd, samotnie pośród milczących tłumów, czuję się jak spragniony i wygłodzony porzucony kundel na środku autostrady .... szloch...smark...buuuuuu.... jestem bliski osiągnięcia nirvany

--
  • piataziuta 26.01.18, 15:13
    "Na nieeeebie księżyyyyycaaaaa sieeeeerp
    Cierp!"
  • eat.clitoristwood 25.01.18, 21:34
    zamiast fikcyjnego, jakiś frykcyjny zaintonujesz wątek? ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.