Dodaj do ulubionych

Portale randkowe a zasady savoir-vivre'u

28.01.18, 18:49
Zastanawiam się, jak Waszym zdaniem ludzie powinni zachowywać się na ww. portalach? Czy w przypadku braku chęci do zawarcia znajomości należy na każdą zaczepkę odpowiadać np. że "dziękuję za propozycję, ale nie jestem zainteresowana"?.

Mówi się "traktuj innych tak jak chciałbyś, aby Ciebie traktowano".
Czasami mam wątpliwości jak się zachować... bo reakcje bywają różne.

Edytor zaawansowany
  • obrotowy 28.01.18, 19:12
    Odmowic wypada komus , kogo sie zna osobiscie.

Tzn. jezeli przedstawiliscie sie sobie (imiona, wymiana zdjec...) - to tak.

Jezeli rozmawiacie anonimowo - to brak odpowiedzi na propozycje wystarczy za odmowe.
  • kotstach 28.01.18, 19:30
    Moim zdaniem brak odpowiedzi na zaczepkę jest wystarczającym sygnalem, że nie jesteś zainteresowana. Co innego jeśli ktoś do ciebie napiszę - warto wtedy odpisać.
    Ale teoretyzuję, bo nigdy nie miałem konta na takim portalu.
  • carte_n0ire 28.01.18, 19:53
    W zasadzie, jeśli uczciwie miałabym spojrzeć wstecz to muszę przyznać, że zachowuję się różnie... Na pewno nie odpowiadam na oczka wysyłane z rozpędu do wielu kobiet albo na lakoniczne "hejka, poznamy się?" itp.
    Zawsze natomiast odpowiadam, jeśli widzę, że pan, który do mnie pisze poświęcił czas na lekturę mojego obszernego opisu i do tego opisu się odnosi w wiadomości pisanej do mnie.
    Odpowiadam nawet wtedy, gdy nie jestem zainteresowana zawarciem znajomości. Robię to, bo uważam, że tak wypada się zachować... gdyż skoro kogoś zainteresowała moja osoba i poświęcił czas na napisanie do mnie (a nie przekleił ctrl c-ctrl v wiadomość pisaną do innej pani) to należy mu się odpowiedź.
  • lew_ 28.01.18, 19:53
    Mnie wsuzystkie odpisuje i sa bardzo chetne i grzeczne:)
  • obrotowy 05.02.18, 17:29
    lew_ napisał:
    > Mnie wsuzystkie odpisuja i sa bardzo chetne i grzeczne:)

tylko nie wiem, scond bierzesz jeszcze czas na ciagle pisanie na foro...?
  • konwalia55 05.02.18, 21:03
    widocznie sam rowniez chce byc grzeczny, dla nas z forum ;-)
  • konwalia55 05.02.18, 21:03
    oczywiscie ;-)
  • krystynkaczarodziejka 05.02.18, 12:34
    Nie wiem czy odpisywałabym na wszystko, może lepiej nie odpisywać żeby nie nawiązywać kontaktu?
  • wiarusik 10.02.18, 12:38
    a czasu ci nie szkoda? daj se siana i nie odpisuj.

--
    Desu.Rabbits (Usagi Stream 2)
    Desu.Rabbits (Come On Everyone! Its DESU.RABI Land!)
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)
  • lew_ 10.02.18, 21:19
    Ja na sympatii poznalem juz setki kobiet,,spotkalem sie z okolo 50 ,z tego 16 bylo moimi kochankammmi:)
  • kazjenka 16.02.18, 19:04
    Jak miałam konto na sympatii, to zazwyczaj musiałam z kimś trochę popisać, zanim wyrobiłam sobie o nim zdanie.
    Zamiast olewać na starcie, odmawiałam w momencie propozycji spotkania, jeśli rozmowa się średnio kleiła.
    Reakcje oczywiście były różne, czasami kończyło się podniesionym ciśnieniem i blokadą, ale lepiej to zrobić online niż offline.

PS porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/dlaczego-tak-trudno-poznac-wartosciowa-osobe/dbwwtk4

--
    felietonada.blogspot.com/

pejzazownia.blogspot.com/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.