Dodaj do ulubionych

W kontrze do "regresu społeczeństwa"

02.02.18, 09:50
Może mam w zyciu szczęście ale zawsze na mojej drodze spotykałem i spotykam nadal wspaniałe kobiety.Mądre piękne i bardzo miłe. O mężczyznach się nie wypowiadam.
Edytor zaawansowany
  • znana.jako.ggigus 02.02.18, 10:05
    Fajnie masz.
    Ja natomiast uważam, że kobieta to wbrew pozorom też człowiek i dlatego są różne, mniej lub bardziej (zależy co kto lubi) wybrakowane egzemplarze.

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • anapaa 02.02.18, 11:27
    to smutne, że w XXI wieku trzeba ludziom przypominać, że kobieta TEŻ człowiek ;/ greeeeeeer!
  • znana.jako.ggigus 02.02.18, 12:35
    To rzecz jasna czysta ironia.

anapaa napisał(a):

> to smutne, że w XXI wieku trzeba ludziom przypominać, że kobieta TEŻ człowiek ;
    > / greeeeeeer!

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • piataziuta 02.02.18, 10:08
    To wspaniale.
    Ale żeby wątek był udany, musisz rzucić jeszcze jakąś przynętę prowokującą do dyskusji.
    Taki stary a (znowu) nie wie!
  • zbyfauch 02.02.18, 10:15
    derff napisał:

> Może mam w zyciu szczęście ale zawsze na mojej drodze spotykałem i spotykam nad
    > al wspaniałe kobiety.Mądre piękne i bardzo miłe. O mężczyznach się nie wypowiad
    > am.

Na drodze powrotnej z kościoła?

--
    Pustelnia
  • anapaa 02.02.18, 11:29
    życie jak droga, metafor nie łapiesz ^^ :P nie ma sensu sie czepiać =] a z drugiej strony to ciekawe, ze wspaniała kobieta to mądra, piekna i miła - te dwie ostatnie w gruncie bez znaczenia, bo milym się jest w zaleznosci od chwili, a z uroda - o gustach się nie dyskutuje, bywa roznie, czas leci
  • zbyfauch 02.02.18, 11:45
    anapaa napisał(a):

> życie jak droga, metafor nie łapiesz ^^ :P (...)

To było do mnie?
    Metaforę może uda mi się, jak temu przysłowiowemu, ślepemu psu, złapać czasami za nogę.
    Nie łapię natomiast tych daszków dwojga przed wywieszonym ozorem.

A co do tematu, pierwotnie zamierzałem sparafrazować powiedzonko, że im dłużej trwa impreza, tym kobiety piękniejsze i drogę wyznaczyć między knajpą a domem. Zdecydowałem się na uduchowienie mszą świętą, kiedy to lekki wychodzisz, świat cały miłując.

--
    Pustelnia
  • anapaa 06.02.18, 11:44
    patetyczny ton niezbyt Ci służy, nawet w kontekście uduchowienia mszą świętą - wypada niezbyt śmiesznie
  • mariuszg2 02.02.18, 12:17
    ja się o jakieś kobiety potykałem... ale to dekadencka impreza była ...

--
    Mława jest OK
  • obrotowy 02.02.18, 15:51
    mariuszg2 napisał:
    Mława jest OK

Mława NIE jest OK, bo pierwsza kochanka , ktora mnie rzucila byla z Mławy
    i potem dlugie lata mialem uraz do kochanek, ktory to zwalczylem dopiero dzieki nastepnej.
  • obrotowy 02.02.18, 15:38
    derff napisał:
    na mojej drodze spotykałem i spotykam nadal wspaniałe kobiety. Mądre piękne i bardzo miłe.

- no to ja tez tak mam, bo te mniej piekne i mniej mile - delikatnie omijam, wiec i do spotkan nie dochodzi

O mężczyznach się nie wypowiadam.

- poniewaz mnie kompletnie nie interesuja, to nawet nie wiem, co to za stwory.
    ale czytalem tu, ze to jest cos takiego, co nigdy nie jest takie, jakie kobieta potrzebuje.
  • znana.jako.ggigus 02.02.18, 20:15
    żyjesz pośród ludi obojga płci i nie musisz się kimś interesować, wystarczy znać, by się wypowiedzieć.

Wyparcie czegoś to podświadome pożądanie.
    obrotowy napisał:

> derff napisał:
    > O mężczyznach się nie wypowiadam.
    >
    > - poniewaz mnie kompletnie nie interesuja, to nawet nie wiem, co to za stwory.
    > ale czytalem tu, ze to jest cos takiego, co nigdy nie jest takie, jakie kobieta
    > potrzebuje.

--
  • obrotowy 02.02.18, 21:14
    znana.jako.ggigus napisała:
    > żyjesz pośród ludi obojga płci i nie musisz się kimś interesować, wystarczy znać, by się wypowiedzieć.

alesz ja nawet (ich) nie znam.
    niefajne kobiety i WSZYSTKICH mezczyzn omijam szerokim lukiem.
  • znana.jako.ggigus 02.02.18, 23:26
    No odrzucenie to pożądanie. Podświadome.
    Pociesz się, że wielu tak ma.

obrotowy napisał:

> znana.jako.ggigus napisała:
    > > żyjesz pośród ludi obojga płci i nie musisz się kimś interesować, wystarc
    > zy znać, by się wypowiedzieć.
    >
    >
    > alesz ja nawet (ich) nie znam.
    > niefajne kobiety i WSZYSTKICH mezczyzn omijam szerokim lukiem.

--
  • obrotowy 03.02.18, 15:20
    > No odrzucenie to pożądanie.

Alesz to nie odrzucenie, tylko omijanie.
    - Nie ma w tym ZADNEGO uczucia.
    jest to zwykla obojetnosc.
    - desinteressement.
  • znana.jako.ggigus 04.02.18, 11:37
    obrotowy napisał:
    i WSZYSTKICH mezczyzn omijam szerokim lukiem.
    To nie jest obojętność.
    Każdy człowiek jest bi.
    Powiem Ci, że u mnie też wybuchła wielka awantura, kiedy opierając się o zachowanie pewnej osoby w rodzinie, stwierdziłam, że zmarły był bi.Ale nie chce mi się pisać o symptomach. Były inne.

--
  • obrotowy 04.02.18, 19:52
    Każdy człowiek jest bi.

- nie zauwazylem.
    kompletnie nie interesuja mnie mezczyzni
    (ani fizycznie, ani intelektualnie)
    - podobnie jak np. nie interesuja mnie kroliki i chomiki - i nie ma tu zadnych emocji.

po co interesowac sie kims podobnym do siebie ?
    - kobiety - to co innego. - sa po prostu INNE.
    co nie znaczy, ze madrzejsze, czy ciekawsze (intelektualnie)
    ale zwyczajnie INNE.
  • znana.jako.ggigus 06.02.18, 12:05
    spora różnica - mężczyźni ti tak dobra połowa populacji.
    Króliki i chomiki - ich jest mniej. Ja np. miałam chomika jako dziecko, potem w życiu spotkałam może dwa chomiki. Ostatni królik - w dość tragicznych okolicznościach, 2014 chyba. Może 2015.
    A trudno jest omijać łukiem codziennie połow ludzkości.
    Wyparcie to pożądanie, tyle że podświadome.

obrotowy napisał:

--
  • obrotowy 06.02.18, 14:10
    A trudno jest omijać łukiem codziennie połow ludzkości.

Alez to bardzo proste, mam na oczach na ich widok zacme i automatycznie omijam, tak jak omija sie na chodniku resztki gumy do zucia, aby but sie do niej nie przykleil.

Zreszta wodzenie oczami za interesujacymi kobietami i delektowanie sie ich uroda pochlania tyle czasu i uwagi, ze na co innego po prostu tego czasu i sil nie starcza.
  • konwalia55 07.02.18, 20:31
    Zreszta wodzenie oczami za interesujacymi kobietami i delektowanie sie ich uroda pochlania tyle czasu i uwagi, ze na co innego po prostu tego czasu i sil nie starcza

I tak zapatrzony i oslabiony wpadasz na slup czy jak? :P
  • obrotowy 08.02.18, 18:40
    konwalia55 napisała:
    > I tak zapatrzony i oslabiony wpadasz na slup czy jak? :P

To tesz mie sie zdarzalo - ale na przejsciach dla pieszych to jednak na nie nie patrze...
    i dlatego tylko jeszcze zyje...
  • stokrotka_a 15.02.18, 08:50
    obrotowy napisał:

> - kobiety - to co innego. - sa po prostu INNE.
    > co nie znaczy, ze madrzejsze, czy ciekawsze (intelektualnie)
    > ale zwyczajnie INNE.

Nie jest trudno być mądrzejszą lub ciekawszą intelektualnie od ciebie...
  • derff 02.02.18, 16:02
    Leży chłop na łożu śmierci a żona przy nim trzyma go za rękę i słucha. Jak na studiach oblewałem egzamin, byłaś przy mnie, jak mnie wyrzucili z roboty byłaś przy mnie,jak nam ukradli samochód też byłaś przy mnie i teraz jak umieram jesteś.
    Tak myslę zę ty ku..wa przynosisz mi pecha.
  • adoptowany 02.02.18, 18:47
    derff napisał:

> Może mam w zyciu szczęście ale zawsze na mojej drodze spotykałem i spotykam nad
    > al wspaniałe kobiety.Mądre piękne i bardzo miłe.

,..jeśli zawsze, to jaki filtr stosujesz?

--
    saturday night's alright for fighting
  • derff 04.02.18, 16:37
    Nie wiem. Może mam szczęście a może je lubię i one to czują???
  • anapaa 06.02.18, 11:46
    a może to ściema?
  • derff 07.02.18, 09:38
    Ale ja ściemniam czy czy "one" ??? Zresztą to nie ma znaczenia jak się bierze zycie z przymrużeniem oka.
    Ci wszyscy "na serio" to mają depresję albo pretensję do całego świata.
  • anapaa 09.02.18, 11:42
    zależy od sytuacji - tu to moze trochę Ty =] oczywiście z żartem piszę
  • wez_zesz 07.02.18, 19:25
    No brawo. Jesli jestes mezczyzna to oznacza, ze masz madra matke, jesli kobieta-tez masz madra matke.
  • anapaa 14.02.18, 13:18
    ??? mądrość życia ???
  • holenka70 14.02.18, 14:35
    Z ludźmi różnie bywa, niezależnie od płci. Trzeba wierzyć, że gdzieś są też Ci mądrzy i dobrzy.
  • derff 14.02.18, 17:22
    A nie wierzycie w taka zasadę że zarówno dobro jak i zło wracaja do człowieka?
  • stokrotka_a 14.02.18, 19:55
    derff napisał:

> A nie wierzycie w taka zasadę że zarówno dobro jak i zło wracaja do człowieka?

Nie, nie wierzę. Znam mnóstwo przypadków zła trafiającego do ludzi dobrych.
  • znana.jako.ggigus 14.02.18, 21:08
    :))))
    Niestety

stokrotka_a napisała:

> derff napisał:
    >
    > > A nie wierzycie w taka zasadę że zarówno dobro jak i zło wracaja do człow
    > ieka?
    >
    > Nie, nie wierzę. Znam mnóstwo przypadków zła trafiającego do ludzi dobrych.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.