Dodaj do ulubionych

Kiedy spoglądasz w otchłań...

07.02.18, 20:54
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich.
Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

Zgadzacie sie z tym? :)

Edytor zaawansowany
  • stokrotka_a 07.02.18, 22:02
    Nie.
  • adoptowany 07.02.18, 22:07
    ,..a mi mamusia zabraniala zagladac tam gdzie nie wolno, zresztą nie znam się na bajkach z mchu i paproci, czy się myle,bo zdaje się wyczuwam jakies niepotrzebne, irracjonalne leki? jeśli nie boisz się zycia, to i ze smiercia kiedyś będzie Ci calkiem do twarzy,tak jak zresztą każdemu z nas,..

--
    def leppard
  • stokrotka_a 07.02.18, 22:11
    PS. Zdefiniuj "demony".
  • ortolann 07.02.18, 22:11
    No jasne, mam głupie skojarzenia z gapieniem się w otchłań klozetu. Oj, niedobrze, żeby to, co tam mieszka miało oczy...

--
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • varia1 08.02.18, 09:29
    nie
  • znana.jako.ggigus 08.02.18, 15:11
    Załóżmy, że mój demon to cukeir. Nie mogę stać się cukrem.
    A patrząca na kogoś otchłań - personifikacja to fajna sprawa. Jestem za.
    Niektórzy gadają z samochodem, komputerem czy komórką, ja kiedy zostawiam rower gdzieś w nieznanym mi miejscu, mówię - nie pozwól się ukraść. Do tej pory działa.
    Uważam, że to normalne. Mam jeden rower męski i dwa żeńskie, tzn. one mają nazwy. Jeden z moich rowerów to nawet Naomi Campbell wśród rowerów.
    Nie, jeszcze nie konsultowałam niczego z lekarzem.

konwalia55 napisała:

> Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z
    > nich.
    > Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.

>
    > Zgadzacie sie z tym? :)
    >
    >
    >

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • mariuszg2 08.02.18, 15:20
    Alpi ma w stopce napisane coś w tym stylu... a a córka Kargul jk się w studnię pratrzyła to wyszła za syna Pawlaka i nawet jest piosenka, o głębokiej studzience ludowa

--
    Mława jest OK
  • obrotowy 08.02.18, 18:37
    wystarczy patrzec w monitor - a kamera z monitora patrzy na Ciebie...
  • znana.jako.ggigus 08.02.18, 18:58
    Kamerę można zakleić
    obrotowy napisał:

> wystarczy patrzec w monitor - a kamera z monitora patrzy na Ciebie...

--
    ’Cause I told you once / And then I told you twice / And now I told you three times / And at the risk of repeating myself I’m gonna say it again: I wanna be your lover - Jarvis Cocker.
  • obrotowy 08.02.18, 19:30
    i niedlugo sam caly ekran monitora bedzie jedna NIEWIDOCZNA kamera
    i tego juz nie da sie zakleic....
  • strofakota 09.02.18, 20:07
    ale kamera to nie jest proznia, to wileki brat jest
  • wez_zesz 08.02.18, 20:12
    Nie walcze z demonami, bo nim jestem. W otchlan nie patrze, bo mam lęk wysokosci, chyba , ze o innej otchlani autor pisal (swoja droga - jesli sie kogo cytuje to powinno sie podac autora).
  • derff 09.02.18, 08:55
    To można określić na wiele sposobów. Np." rewolucja zjada własne dzieci" I to prawda jest. Popatrzcie na Kaczyńskiego
  • strofakota 09.02.18, 20:03
    to brzmi jak pytanie maturalne...syn zdaje w tym roku? niech sam pomysli...
  • konwalia55 09.02.18, 20:50
    nie, to Fryderyk Nietzsche, natknelam sie na te slowa w pewnej ksiazce i mnie zaciekawily.
    nie musisz byc taka zlosliwa ;-)
  • strofakota 09.02.18, 21:00
    lepsze jest : "Siedze tu, czekam a przeciez na nic, od dobra i zla dbiegly granic, tylez swiatla zadny co ciemnosci itd" juz nie pamietam.
    Wedlug kategorii Nietzschego jestem untermensch wiec go nie lubie. Jedynie Europa jako laciata krowa udala mu sie w Zaratustrze.
  • konwalia55 09.02.18, 21:07
    a czytalas Swiat Zofii?
  • strofakota 09.02.18, 21:24
    za stara jestem na Swiat Zofii:) ale filozofow czytalam, chyba za duzo bowiem smutno mi do dzisiaj.
  • konwalia55 09.02.18, 22:15
    smutno Ci, dlaczego?
  • wiarusik 10.02.18, 12:09
    piękna sprawa skarbie ale jak to w życiu-czasem porwie a czasem nie.

--
    Desu.Rabbits (Usagi Stream 2)
    Desu.Rabbits (Come On Everyone! Its DESU.RABI Land!)
    Desu.Rabbits live (demo)
    Desu.Rabbits live (demo 2 part 1)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.